Opinie o By Energy Solutions Sp. z o.o. w Biała Podlaska

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie By Energy Solutions Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w By Energy Solutions Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż hurtowa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o By Energy Solutions Sp. z o.o. w Biała Podlaska

Robert

Najlepsza firma, w jakiej miałem okazję pracować. Przede wszystkim dobra atmosfera i relacje międzyludzkie. Takie warunki sprawiają, że idziesz do pracy chętnie i masz spokój psychiczny, zero niepotrzebnych obciążeń. Poza tym jak masz chęć do pracy, to możesz dobrze zarobić, bo szef docenia rzetelnych pracowników

Miki
@Robert

Nawet nie wiesz jak miło czyta się takie wpisy, super, że jesteś zadowolony :) Wspominasz, że przy chęciach można dobrze zarobić, tzn. mowa tutaj o premii, bo wynagrodzenie jest chyba stałe, z góry ustalone? To ile w takim razie wynoszą premie i za co konkretnie są?

filon
@Robert

Atmosfera naprawdę jest ok. Mam porównanie z poprzednim pracodawcom, gdzie była tragedia

dotek
@Robert

Atmosfera to podstawa w każdej pracy, dlatego też bardzo dobrze mi się tu kiedyś pracowało

Marian W.
@dotek

Na stanowisku przedstawiciela mam rzadki kontakt z innymi pracownikami, ale faktycznie, jak muszę coś załatwić w biurze, czy z kimś się kontaktuję, to jest bardzo w porządku atmosfera

Pony

Aplikowałam przez ich stronę, w zakładce dołącz do nas i zaprosili mnie na rozmowę. Dopiero zaczynam, ale jak na razie jest ok. Elastyczny czas pracy, ile wypracujesz, tyle zarobisz. Miałam też szkolenia wstępne, produktowe, sprzedażowe. Poważnie podchodzą do tematu

Maci

Firma całkiem niezła, bo są klarowne zasady pracy. Warto też zaznaczyć, że każdą firmę tworzą ludzie, w tym Ty sam. Jak tworzysz wokół siebie dobrą energie do pracy, to inni się odwdzięczają tym samym. Warto więc być w porządku wobec innych, i w tej firmie i w każdej innej

kalin

Pracuję od kilku lat i mogę powiedzieć same dobre rzeczy na temat tej firmy i jej pracowników. Pracowałem w wielu firmach z branży OZE i to co zasługuje na wyróżnienie jeśli chodzi o BES to fajna atmosfera pracy, szacunek do pracowników i zarobki

Czy na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie By Energy Solutions Sp. z o.o. kandydat na stanowisko Szukamy doradcow biznesowych ma szansę poznać swoje przyszłe zarobki? Czy można negocjować proponowaną kwotę wynagrodzenia?
logo firmy Specjalista IT
logo firmy Technik w Centrum Napraw
Nadarzyn
Diebold Nixdorf
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Pracownik działu księgowo-rozliczeniowego
Kancelaria Prawna Solace
zipol

Firma wywiązuje się ze wszystkiego o czym jest mowa na rozmowie kwalifikacyjnej, i to jest ogromny plus. Uczciwie postawiona sprawa, wobec przyszłego pracownika. Jeśli ktoś ma ambicje ma realne szanse na awans, wystarczy odrobina chęci i zaangażowania

Marzena_Sa

Polecam, pracowałam tu ponad 2 lata i mam zamiar wrócić. Tymczasowo mieszkam i pracuje w Anglii, ale po powrocie na pewno będę aplikować na przedstawiciela handlowego

Karton
@Marzena_Sa

powroty byłych pracowników są jak najbardziej możliwe. Jak ktoś nie spalił za sobą mostów, to spokojnie może aplikować

ByEnergyMaru

W pierwszy miesiąc zarobiłem tyle że z ryczataltu musiałem przejść na VAT. Petarda

Zarzyk

Firma daję możliwości rozwoju, jeśli ktoś chcę pracować to odnajdzie się tutaj na pewno

BUBU

W firmie klimat sprzyja efektywnej pracy. Przy małych i dużych projektach brak jest problemów z komunikacją. Osoby z dużym doświadczeniem zawsze gotowe są do pomocy. Jak najbardziej polecam tą firmę ambitnym osobom chcącym czegoś się nauczyć i zdobyć specjalistyczna wiedzę i umiejętności

Rudy

Z pracy tutaj jestem bardzo zadowolony. Dobre zarobki, możliwość rozwoju i fantastyczni ludzie. Firma stawia na ludzi ambitnych, którzy chcą poszerzać swoją wiedzę i się rozwijać. Jak dobrze pracujesz, możesz osiągnąć tutaj swoje cele.

Jerzy
@Rudy

Jak można się rozwijać to pewnie i szkolenia są oferowane lepszym pracownikom, co? Tobie się udało może z jakiegoś korzystać?

KaKar
@Rudy

zarobki w porównaniu do konkurencji są powiedziałbym, godne

Filip P.

To miejsce dla ambitnych osób, które szukają stabilnego zatrudnienia w przyszłościowej branży OZE Piszę to jako osoba, która do zespołu dołączyła całkiem niedawno. Możecie tu liczyć na dobre przyjęcie przez współpracowników, ambitne zadania i oczywiście adekwatne wynagrodzenie. Ze swojej strony bardzo polecam :)

Miron

Pracowałem w By Energy Solutions 3 lata. Przeprowadziłem się do innego województwa, dlatego musiałem zrezygnować. Firma bardzo w porządku, w której są jasno wyznaczane zadania. Każdy wie co jest do zrobienia i za co jest odpowiedzialny. Wszystko jasne i przejrzyste. Atmosfera w pracy ok. Polecam tego pracodawcę

turek
@Miron

też mi się tutaj pracowało bardzo dobrze

Alexander

Jak dla mnie to praca na wypasie. Mogę powiedzieć, że to moja pierwsza poważna praca. Tu pracują specjaliści i jak widzisz ile potrafią, to chcesz być taki jak oni. Naturalnym procesem w firmie jest podnoszenie swoich kwalifikacji przy wsparciu bardziej doświadczonych osób i fakt, że prędzej czy później ty też stajesz się specjalistą. Polecam to miejsce wszystkim osobom, które szukają pracy na poważnie

Yoyox

Fajna firma, zarobki w porządku, kultura w pracy na poziomie. Można sobie zarobić w miarę spokojnych warunkach. Polecam spróbować

Wypłata na czas. Warunki zatrudnienia bardzo ok. Super atmosfera w pracy. Dodatkowo bardzo fajne Szefostwo

Baron5

Pracują tu fajni ludzie, a to ludzie sprawiają, że w pracy jest fajnie bądź nie. W By Energy jest bardzo koleżeńsko. Oczywiście każdy jest profesjonalistą i wykonuje swoją pracę odpowiedzialnie, najlepiej jak potrafi i na czas, ale to tylko zacieśnia relacje, bo wiadomo, że na każdego zawsze możesz liczyć i w razie potrzeby, masz wsparcie kompetentnych ludzi. Ponadto firma się super rozwija i to też motywuje do pracy

@Baron5

Miło się czyta że ludzie tak się lubią że aż wspierają w pracy. A z tym motywowaniem to jak jest? Szef daje premie albo benefity? Bo dodatkowa kasa albo bonus chyba jest najbardziej motywują do lepszych wyników? Tu można na to liczyć?

Czy rozmowa rekrutacyjna w By Energy Solutions Sp. z o.o. odbywa się również w języku angielskim?

Zenek

Dobrze, że firma się rozwija, bo nie trzeba się martwić o pracę, trudno by mi było myślę znaleźć coś ciekawszego za takie pieniądze

ZBYCH

Pracowałem tam 2 lata i nie mogę narzekać. Pracę wykonuje się nowoczesnymi narzędziami. Firma daje pracownikowi super narzędzia, aż przyjemnie coś nimi robić. No i instaluje się najnowsze urządzenia OZE, jakie są obecnie na rynku. Na pewno nie jest to nudne zajęcie. Wypłata też była ok

KL.
@ZBYCH

jest ciekawie i z przyjemnością idę zawsze do pracy ;-) Fajnie jest robić to co się lubi

werka

Tym razem nie udało mi się dostać, ale będę jeszcze próbować, bo podczas rozmowy powiedzieli, że firma bardzo szybko się rozwija i zatrudniane jest coraz więcej osób, więc mam nadzieję, że w przyszłości będę mogła jeszcze dołączyć do tej firmy

Zostaw merytoryczną opinię o By Energy Solutions Sp. z o.o. - Biała Podlaska

• Jak się pracuje w By Energy Solutions Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy By Energy Solutions Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 175.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w By Energy Solutions Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 166, z czego 148 to opinie pozytywne, 13 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

By Energy Solutions Sp. z o.o.
  • Dolna 6
    21-500 Biała Podlaska

By Energy Solutions Sp. z o.o.