Opinie o Bialpak Choromański, Leszczyński Spółka jawna w Biała Podlaska

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Bialpak Choromański, Leszczyński Spółka jawna. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Bialpak Choromański, Leszczyński Spółka jawna o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż hurtowa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Bialpak Choromański, Leszczyński Spółka jawna w Biała Podlaska

Becia Nowy wpis

Cześć. kiedyś operatora maszyn do firmy poszukiwano, widzieliśmy z chłopakiem jakąś dawną ofertę. teraz pracodawca gdzie się w zasadzie ogłasza? Na stronie było pusto w tym zakresie a może by się przyjął

Nie wiecie czasem czy nie będą jeszcze szukać do siebie na obsługę klienta? widziałam ofertę na Karową, ciekawa byłam tego całego socjalu z opisu. ile chociażby teraz grusza wyniesie?

Don Juan Nowy wpis

Jeśli chcesz mieć kasę na czas to chyba jedyny plus, choć też zdążają się poślizgi. Księgowość słabo funkcjonuje czasami. Pod gruszą to możesz się relaksować, a w Bialpaku będziesz się stresować. Poszukaj lepiej innej firmy koleżanko. Tam jest gęsta atmosfera, ludzie nie są zadowoleni. Właściciele mają klapki na oczach,(usunięte przez administratora). Niektórzy tam pracujący są pod ich silnym wpływem i boją się cokolwiek powiedzieć, a jak powiedzą co im się nie podoba to takich zwalniają bo prawda ich w oczy kole. Niektórzy powinni skorzystać z pomocy psychologa. Ostatnio dużo ludzi odeszło z tej firmy, chyba się powoli kończy ich istnienie na rynku. Mają wysokie mniemanie o sobie i nie dbają należycie o swoich pracowników i klientów.

Kierowca Nowy wpis

Na magazynie trochę mogliby się bardziej ogarnąć chłopaki. Najbardziej denerwują pomyłki obcokrajowców i takiego jednego mało kumatego w okularach. A tak to Ujdzie w tłumie :-)

Black Jack

Ogólnie to ludzie ze środowiska zamkniętego Świadków Jehowy . Jak ktoś im nie pasuje to nawet ręki nie podają. Wydaje mi się, że to religia im z góry naklada. Specyficzne środowisko, choć mają przyjazne nastawienie to mają innych za wilki i tak ich traktują.

Joanna
@Black Jack

czyli ktos kto nie jest SJ nie ma szans na prace w spółce? o to ci chodzi ?

Black Jack
@Joanna

Tam pracują też osoby nie będące SJ, ale zauważyć można nierówne traktowanie ludzi. Kierownictwo i dyrekcja ociera się o mobbing i ślizga na pograniczu.

Czy rekrutacja na stanowisko PAKOWACZ PALET w firmie Bialpak Choromański, Leszczyński Spółka jawna odbywa się w pełni/również zdalnie? Ile jest etapów? Jak oceniasz każdy z nich?
logo firmy Specjalista psychoterapii uzależnień
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Pracownik działu eksportu z językiem niemieckim
Bydgoszcz
AA Euro Recruitment Poland Sp. z o.o.
Były PH

Zofio, kim jesteś, merytoryczna starająca się tam dostać. A może statystka pracującą na ich zlecenie żeby poprawić PR. Powiem krótko cokolwiek ci powiedzą i tak się zawiedziesz...a zresztą i tak już o tym wiesz.

Damian
@Były PH

Hej, skoro jesteś byłym pracownikiem Bialpaku, to może napiszesz co sądzisz o tej firmie? Jak Ci się tu pracowało i jak oceniasz podejście do pracownika? No i co istotne - co powiesz o zarobkach? Byłeś zadowolony ze swojej pensji w tej firmie?

Czy według was firma Bialpak jest dobrym pracodawcą? Co najbardziej podoba wam się w pracy w tym miejscu? Czy trudno jest o posadę w firmie? Napiszcie proszę swoje uwagi, które posłużą innym użytkownikom forum.

@Piotr

Posadę? Dobre jaka posadę?

Zofia
@Były PH

Osobie, która wypowiadała się powyżej, chodziło o to, czy trudno jest dostać pracę w firmie Bialpak. Z tego co już wiem - Ty pracowałeś tam jako przedstawiciel handlowy. To może powiesz, jakie wymagania należy spełniać, by zostać tam ph? Czy wymagają jedynie wcześniejszego doświadczenia w sprzedaży czy także i wykształcenia?

Były PH

Kiedys byłem w. Bp PrEzedstawicielem Handlowym, Yaro mi powiedział że od tego co on powie szefom będzie zależało to czy będę pracował dalej czy nie w Bp, jedyna motywacja to zastraszenie, premią to że możesz pracować dalej za podstawowa krajowa. Yaro blokuję tam wszystko. Bo jak jesteś za dobry w swojej robocie i robisz sprzedaż to yaro czuje się zagrożony...

Po rozmowie.

Witam, Byłem na rozmowie w sprawie pracy, stanowisko PH. Nowy etat na województwo. Państwo ewidentnie szukali kogoś z branży, tak aby otworzyć im rynek na danym terenie(i wcale tego nie ukrywali). Zastanawia mnie jednak po co zostałem zaproszony na rozmowę, skoro w moim CV w/w doświadczenie nie figurowało. Ponadto lekceważący sposób przeprowadzenia rozmowy jest jak dla mnie niedopuszczalny. Nie wiem jak wygląda praca w tej firmie, ale po rozmowie o pracę wiem jedno. Nie chciałbym pracować z tymi ludźmi. Polecam przykładać więcej szacunku do potencjalnych kandydatów.

Yaro
@Po rozmowie.

Witam, przykro mi, że tak Pan nas odebrał. Biorę udział w rekrutacji nowych handlowców i zapewniam, że szanujemy wszystkich kandydatów - bez względu na to czy w 100% spełniają nasze oczekiwania czy nie. Gdyby zespół menadżerski nie szanował handlowców, nie mógłby osiągać celów, które zostały mu wyznaczone. W firmie Bialpak jest bardzo niska rotacja pracowników - co świadczy o dobrych warunkach pracy. Oczywiście nie jest idealnie. Zawsze można coś ulepszyć. Dlatego dziękuję za Pańską opinię. Pozdrawiam

@Yaro

Jaki zespół menedżerski... Przecież wy tam yaro nie macie zaspolu menedżerskiego co najwyżej macie zespół haha

Norbert

@Kolega Dobrze to ująłeś, jak sobie wypracujesz i będą dobre wyniki to premia jest według uznania szefostwa!

@Norbert

Biegam, chcesz coś z biegu :P to pomogę a ty mi pomożesz ?!!!!

@Piotr

Dajcie sobie spokój z tą firmą. Nic nie daje. Ani kasy ani doświadczenia. No chyba że tylko dla pupilków.

Cześć, czy znalazłby się ktoś, kto w ostatnim czasie przechodził rekrutację w Bialpaku i mógłby napisać jakich pytań można się spodziewać? Ile jest etapów i jak wygląda każdy z nich? Mam jeszcze jedno pytanie - czy można liczyć na feedback ze strony firmy po rozmowie? Dzięki z góry! :)

@Andrzej

Daj se spokój jak chcesz więcej info to więcej na priv

Karol

@harnaś co dokładnie masz na myśli pisząc dziwne klimaty?

Jaki jest system premii uznaniowych w firmie Bialpak Choromański, Leszczyński Spółka jawna?

Kolega

Premie uznaniowe przyznawane są wg uznania :)

Firma jest spoko

Martyna

Zawsze mówię, że jak ktoś wybierze sobie niewłaściwą pracę to jest niezadowolony!!

Harnaś

Robiłem na magazynie ale krótko. Dziwne klimaty sekta jakaś czy co? Wole już magazyn w biedronce przynajmniej wiadomo o co chodzi przełożonemu.

Aga

Nawet najlepsi popełnią błędy bo tylko tej kto nic nie robi to się nie myli!!!

Mck

Witam. Chciałbym się dowiedzieć o tej firmie czegoś. Konkrety: wynagrodzenie, atmosfera, benfity i jakim samochodem jeździ PH i czy może go używać do prywatnych spraw?? DZIĘKUJĘ Z GÓRY. POZDRAWIAM.

@Mck

Jesteś zainteresowany pracą na stanowisku przedstawiciela handlowego? Z tego, co udało mi się dowiedzieć, ta oferta jest już nieaktualna, natomiast niedawno pracodawca szukał specjalisty do spraw marketingu. Może ktoś z pracowników firmy mógłby pomóc Mck i odpowiedzieć na jego pytania? Atmosfera w pracy i wynagrodzenie są istotnymi aspektami zatrudnienia i warto o nich napisać.

Zostaw merytoryczną opinię o Bialpak Choromański, Leszczyński Spółka jawna - Biała Podlaska

• Jak się pracuje w Bialpak Choromański, Leszczyński Spółka jawna?

Zobacz opinie na temat firmy Bialpak Choromański, Leszczyński Spółka jawna tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Bialpak Choromański, Leszczyński Spółka jawna?

Bialpak Choromański, Leszczyński Spółka jawna
  • Leszczynowa 1 H