Opinie o By Energy Solutions Sp. z o.o. w Biała Podlaska

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie By Energy Solutions Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w By Energy Solutions Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż hurtowa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o By Energy Solutions Sp. z o.o. w Biała Podlaska

Maria

Pracowałam tu ponad 2 lata. Świetnie wspominam ten okres, praca bardzo przyjemna w przemiłej atmosferze, managerowie oraz inni współpracownicy bardzo pomocni. Wszyscy w firmie pozytywnie nastawieni. Ogromny plus bo można cały czas się rozwijać. Dużo się nauczyłam nowych rzeczy. Serdecznie każdemu polecam pracę tutaj

lelek
@Maria

Moim zdaniem ok jest to, że firma stawia na pracowników, tych co się angażują w pracę. Z najniższego stanowiska, można naprawdę daleko zajść i dobrze zarabiać

maki6

Współpraca z wami to czysta przyjemność, jestem bardzo zadowolony i polecam każdemu ta firmę, bo są najlepsi w swojej branży. Nie ma możliwości, żeby pracować tutaj i nie zdobyć jakichś nowych kompetencji i umiejętności. Godni zaufania i dla klientów i dla pracowników

mila
@maki6

Szefostwo w firmie jest bardzo okej wobec każdego pracownika, na każdym stanowisku. Dbają, żeby pracownik dostał wypłatę na czas i dają wszystkie środki potrzebne do pracy. Na każdym stanowisku człowiek ma wszystko co potrzebne do pracy i to dobrej jakości narzędzia

maski

standardem tutaj jest, że pracownik ma wszelkie niezbędne narzędzia potrzebne do wykonywania pracy na swoim stanowisku. Czegoś ci brakuje, zgłaszasz i od razu jest. Nie ma tutaj oszczędzania na takich rzeczach. Kupują i dają od razu, jak tylko czegoś potrzebujesz, fajnie

Piotrek B.
@maski

Jeżeli chodzi o "montera", to dostaje się bardzo wypasione narzędzia do pracy. Nie ma tak, że człowiek nie ma czym pracować, pod tym względem firma dba o pracowników

FiFi

Można tu liczyć na stabilne zatrudnienie, terminowe wypłaty, możliwość nabycia nowych kompetencji i awansu. Pracowałem przy montażu, nauczyłem się wszystkiego i zmieniłem stanowisko na przedstawiciela. Montaż był całkiem ok, ale teraz więcej zarabiam. Warto moim zdaniem popracować przy montażu, bo człowiek wszystkiego się uczy

tacik
@FiFi

Praca w doświadczonym zespole do jakiego trafiłem, dała mi więcej niż szkolenia. Super miejsce pracy na podniesienie kwalifikacji

Czy na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie By Energy Solutions Sp. z o.o. kandydat na stanowisko Szukamy doradcow biznesowych ma szansę poznać swoje przyszłe zarobki? Czy można negocjować proponowaną kwotę wynagrodzenia?
logo firmy Specjalista IT
logo firmy Technik w Centrum Napraw
Nadarzyn
Diebold Nixdorf
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Pracownik działu księgowo-rozliczeniowego
Kancelaria Prawna Solace
luci

Firma dba o rozwijanie swoich pracowników i stwarza możliwości godnych zarobków. Bardzo atrakcyjne miejsce pracy

Sonia
@luci

Poszłam na szkolenie ze sprzedaży, trochę mi się nie chciało, ale było bardzo przydatne praktycznie. Od razu zaczęłam to wszystko wdrażać w życie i konkretnie przełożyło się na zarobki

Pracuję tutaj już jakiś czas i szczerze powiedziawszy jestem zadowolona. Pracuję z ludźmi na poziomie z wysoką kulturą osobistą. W moim otoczeniu nie ma żadnych nieprzyjemnych odczuć. Naprawdę w okolicy są inne firmy gdzie brak kultury jest na porządku dziennym. Dlatego etacik tutaj bardzo sobie chwalę :) przyjemne miejsc

Damian
@Kasia

Wiadomo, że w pracy liczą się przede wszystkim zarobki, chociaż w tej firmie też, nie można na nie narzekać, ale drugą albo równorzędną sprawą jest zdrowa atmosfera między ludźmi z którymi się pracuje, a tutaj pod tym względem jest nawet bardzo ok

Kumos

W tych ciężkich czasach śmiało mogę powiedzieć ze te firma to solidny pracodawca. Mówi jak jest i nie opowiada bajek. Do tego stabilne miejsce pracy bez obaw o zwolnienia. Pieniądze mysle że są bardzo konkurencyjne

Jola
@Kumos

pracodawca, który dba o swoich pracowników i dotrzymuje słowa

Myślałem, że szukają jeszcze tych doradców biznesowych, bo nadal było ogłoszenie z czerwca, ale wchodze i tylko komunikat mi się pojawia, że już niedostępne. Zadnej pracy nie ma teraz, nawet na pół etatu? Może jakieś staże organizują? Ja i tak mam tak małe doświadczenie, że nei wiem, czy bym się dostał normalnie.

KaKa

trzeba wchodzić na stronę sprawdzać. Mają taką zakłądkę dołącz do nas. Warto co jakiś czas tam zajrzeć i się przypomnieć. Ja tak robiłem

bolok

Ja pracuję w tej firmie dopiero od niedawna. Wszyscy są do siebie pozytywnie nastawieni zawsze mogę liczyć na pomoc, wsparcie współpracowników. Jak na razie jest naprawdę bardzo dobrze

milosz
@bolok

poza stabilnością, którą mam pracując tutaj, podoba mi się też, że do pracy idzie się z chęcią, bo sami mili i pomocni ludzie. Nie ma żadnych niepotrzebnych napięć, jak to bywa w wielu firmach

roberto
@bolok

to mnie bardzo pozytywnie zaskoczyło, jak przyszedłem tutaj do pracy, że atmosfera jest pozytywna. Do wcześniejszej mojej pracy nie chciało mi się w ogóle chodzić, męczarnia była, a tutaj każdy uśmiechnięty i pomocny. Super przyjazne miejsce

florixxx
@roberto

z tym nie można się nie zgodzić. Od prezesa, po montaż, wszyscy, z kim miałem tutaj kontakt są są friendly :)

gugus

Firma z perspektywami na rozwój dla pracowników. Jak widzę, że chcesz pracować i razem z nimi budować firmę, to na pewno w ciebie zainwestują

eliza300

Mi bardzo dobrze się tutaj pracuje. Dobre stawki, prowizje i pieniadze zawsze o czasie

@eliza300

To na jaką stawkę na godzinę można liczyć? ;) o co chodzi z prowizjami? ;) Za co można je dostać? I w jakiej wysokości one są?

Maciej

Firma z roku na rok coraz bardziej się rozrasta i często są potrzebni nowi pracownicy. Można się w tej firmie bardzo fajnie ustawić. Jako przedstawiciel w innej firmie, która świadczy identyczne usługi, zarabiałem jakieś 20-25% mniej co tutaj, a robię to samo, może tutaj jest łatwiej o klientów, bo mają dobrą renomę, ale tyle samo czasu poświęcałem na pracę, a pieniądze lepsze

milosz

Przyszedłem tutaj do pracy, bo szukałem stabilnego zajęcia, a od osób, które znam słyszałem, że tutaj można być spokojnym o pracę i wypłatę. Po prawie pół roku, od zatrudnienia, mogę tylko potwierdzić, że firma daje stabilne zatrudnienie, jasne warunki pracy, wypłaca pensje zgodnie z umową. Ja jestem zadowolony, a co więcej nie słyszałem od żadnego z pracowników, żeby ktoś narzekał na pracę w tej firmie

maryjan

Ja nie narzekam, pracuje już 8 miesięcy przy montażu. Pracy jest dużo, więc każdy ma poczucie stabilności zatrudnienia i dobrych, godnych zarobków. Sama praca nie jest ciężka, a poza tym podoba mi się to co robię. OZE to ciekawe rzeczy

Ralph

Jeśli szuka ktoś pracy w OZE, to polecam tą firmę. Pracowałem w wielu firmach w tej branży i mogę powiedzieć, że najlepiej płacą. Wypłata oczywiście na czas. Jest naprawdę OK

Ilona29

Na stanowisku handlowca można nieźle zarobić. Niektórzy wyciągają po kilkanaście tysięcy w miesiącu. Konkretny pieniądz, za który chce się pracować

Jeż
@Ilona29

Wiem coś o tym, bo jak tam pracowałem, to potrafiłem zrobić 14tyś, jako handlowiec. Polecam, bo to dobrze płatna posada dla ambitnych osób

asas

ale miałem fart, że się tutaj dostałem. Nie było żadnego ogłoszenia z ofertą pracy, ale przez stronę wysłałem CVkę i list motywacyjny i zaprosili mnie na rozmowę. Wszystko poszło pomyślnie, dobrze ocenili kwalifikacje, no i pracuję. Zarobki są bardzo fajne

jacok

Bardzo uczciwe podejście do przedstawicieli. Można naprawdę dużo zarobić, no ale pracować trzeba. Pracuje, dajesz z siebie dużo, to i dużo dostajesz

wellka
@jacok

wychodzą fajne pieniądze na rękę. Firma dba o przedstawicieli, którzy robią wyniki. A trudno nie jest zrobić wyników bo popyt na OZE jest teraz ogromny

Dorotka200

Przed pracą tutaj byłam przedstawicielem w innej firmie i było tam bardzo słabo, bo człowiek się starał, robił wyniki, a kasa był wypłacana z opóźnieniem, w dodatku nie były to jakieś niesamowite kwoty. Dlatego doceniam tą firmę, wszystko działa uczciwie wobec pracownika, tak jak powinno

Rampampam

Nie polecam pracy w tej firmie. Umowa zlecenie, szkolenia niepłatne. Mało poważne podejście do pracownika. Dopiero po dwóch tygodniach pracy po ciągłych upominaniach otrzymałem umowę na papierze. Jednym słowem porażka. Nie polecam

Endrju
@Rampampam

Przychodzą małpy i w pierwszym miesiącu chcą umowę o pracę. Do cyrku z takimi :)

Rademenes
@Rampampam

A ja polecam. Super miejsce fajna praca, niesamowita atmosfera. Doskonały system motywacyjny :)

Domino
@Rademenes

System motywacyjny? Haha to chyba w innej firmie pracujesz bo tam coś takiego nie istnieje. Dobre to się uśmiałem. Na takich stronach dobrze by było pisać prawdę nie ściemniać. Nie wprowadzać nowych osób w błąd. Zreszto o czymś świadczy ciągła rekrutacja w tej firmie...

Elżbieta
@Endrju

Ale tutaj chyba chodzi o to że ktoś po prostu chciał mieć jakąkolwiek umowę, nawet zlecenie żeby nie pracować na czarno :)

Haha
@Rademenes

Ściema pisana przez menagerow

@Haha

A może to sarkazm? Ten uśmieszek z dwukropkiem zawsze dla mnie jakiś podejrzany jest.xd Ale to poważnie tego systemu motywacyjnego kompletny brak? :( To czemu inni tutaj pracują?

Nielot
@Zuzanna

Jak jesteś wazeliniarzem i wchodzisz im w tylko to pracujesz. Każdy, kto ma swoją godność nie postawi tam nogi na dluzej

@Nielot

No brzmi to dość niefajnie ale czy Ty przypadkiem tu nie pracujesz teraz, skoro taka etykietka? Masz siebie samego za takiego jak opisujesz?

Pabcio
@Endrju

Nawet i po roku nie maja Hahah pseudofirma bananowych dzieci ???? tylko frajerzy tam pracują ????????????????????każda porządna firma daje umowa o prace może o tym nie wiecie bo nigdy takiej nie mieliście

@Pabcio

A to zlecenie to nie tylko na początek? Czemu później uop nie dają?

Hhhahhaa
@Zuzanna

Może nie maja wyboru albo są frajerami i dają się ruchac na kasę , No i wierzą w obiecanki cacanki ????????????????????????

Pabcio
@Zuzanna

Bo niechce im się płacić dużych składek chyba logiczne to jest, ci co rok pracuja nie maja umowy o prace, także brak zwolnień lekarskich i chorobowych. Na UZ najniższe składki, umowa śmieciowa która można wytrzeć (usunięte przez administratora) I można pracownika zwolnić z dnia na dzień bo ma np swoje zdanie i głośno je powie.

@Pabcio

No niby można ale chyba nie trzeba? A co często się to zdarza? Ciekawi mnie ile lat za sobą ma osoba o najdłuższym stażu na takiej umowie tutaj, wiadomo?

Beata
@Rademenes

Hahaha ???? motywacja? Dobre sobie. Traktują cię dobrze dopóki im włazisz w (usunięte przez administratora)

Mery
@Rampampam

Szkolenia to jest inwestycja w siebie, ty chcesz za to pieniądze??Za szkolenia to się samemu płaci. Nie słyszałem, żeby ktoś płacił za samą obecność na szkoleniach! WTF ?

Zadowolony
@Rampampam

Nie mogę się zgodzić firma oddaje rachunki za paliwo szkolenia bezpłatne lecz trzeba się spiąć i się uczyć jak się chce zarobić. Przez pierwsze dwa tygodnie miałem już podpisana umowę później już z górki 2 umowy tygodniowo i jestem bardzo zadowolony ????

Mirosław

Jestem pracowity i solidny, wiec z mojej perspektywy pracuje się w BES bardzo dobrze. Pracodawca docenia takie zaangażowanie

Zostaw merytoryczną opinię o By Energy Solutions Sp. z o.o. - Biała Podlaska

• Jak się pracuje w By Energy Solutions Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy By Energy Solutions Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 175.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w By Energy Solutions Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 166, z czego 148 to opinie pozytywne, 13 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

By Energy Solutions Sp. z o.o.
  • Dolna 6
    21-500 Biała Podlaska

By Energy Solutions Sp. z o.o.