Opinie o By Energy Solutions Sp. z o.o. w Biała Podlaska

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie By Energy Solutions Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w By Energy Solutions Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż hurtowa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o By Energy Solutions Sp. z o.o. w Biała Podlaska

Mariusz

Mega polecam pracę w By Energy Solutions. Atmosfera bardzo dobra, nawet jak przychodziły cięższe dni to zawsze było wesoło, a to najważniejsze :) Praca sama w sobie nie jest ciężka i wystarczająco ciekawa, żeby chcieć tu pracować. Ogólnie z pracy i warunków byłem zadowolony, a jak komuś nie chce się pracować to w żadnym miejscu nie będzie mu się podobać :) Ogólnie bardzo pozytywnie

sn

Pierwsza firma z jaką się spotkałem, w której jest normalna rozmowa kwalifikacyjna. Już na dzień dobry było bardzo fajne podejście. Jestem pozytywnie zaskoczony postawą wobec potencjalnego pracownika, z którą dotychczas nie miałem przyjemności się spotkać w innych firmach. Bardzo polecam współpracę!

Bart

Jestem pozytywnie zaskoczony pracą. Myślałem, że nie dam rady, ale wszyscy są mega pomocni i wszystkiego mnie uczą. Bardzo się cieszę, że trafiłem tutaj, bo dobre środowisko pracy, to podstawa sukcesu i komfortu psychicznego. A jakby nie było, w pracy spędza się większą część życia. Polecam pracę tutaj, jak ktoś będzie nowy, to ja też będę pomagał :)

kamil

Polecam pracę tutaj. Pracodawca uczciwy. Pieniądze na czas. Jestem zadowolony

Czy na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie By Energy Solutions Sp. z o.o. kandydat na stanowisko Szukamy doradcow biznesowych ma szansę poznać swoje przyszłe zarobki? Czy można negocjować proponowaną kwotę wynagrodzenia?
logo firmy Specjalista IT
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Social Media Specialist
Beso Lux Sp. z o.o.
Luiza

Firma ewoluuje, rozwija się i dba o swoich pracowników. Jeśli ktoś się nie rozwija, to głównie dlatego, że nie podejmuje inicjatywy. Jeśli ktoś wykonuje tylko swoje podstawowe obowiązki, to trudno wymagać za to czegoś więcej, niż wynagrodzenie z umowy, którą podpisał dobrowolnie. Perspektywy rozwoju są, tylko trzeba chcieć pracować

Darek

Pracuję już 1,5 roku, zawsze lubiłem jak dużo się dzieje, dlatego praca w biurze totalnie nie jest dla mnie. Zaczynałem jak miałam 24 lata, nie miałem doświadczenia w OZE. Spróbowałam w BES i teraz czuje, ze jest to miejsce z którym chce wiązać moją przyszłość! Zacząłem dobrze zarabiać i jest OK

Luis

Widać, że firma ma doświadczenie nie małe i można zyskać fajne umiejętności. Poza tym, nie zostawiają człowieka samego sobie tylko pomagają się nauczyć, a to duża zaleta. Warunki pracy też jasne i klarowne. Jest OK

Darek

Minął rok odkąd pracuję tutaj, jako przedstawiciel. Wszystkim, którzy zastanawiają się czy aplikować do BES, mówię, że warto. Prawda jest taka, że jak komuś zależy żeby dobrze zarobić to nie ma problemu i ciśnie ze sprzedażą. Branża bardzo fajna, teraz przy dotacjach, każdy chce zakładać instalacje, więc Klientów nie brakuje.

Darek

Wielki szacunek dla kierownictwa, za ludzką twarz dla pracowników! Taki pracodawca to teraz rzadkość na rynku pracy. Wypłata zawsze na czas, wszystko tak jak ustalone wcześniej. Firma jak trzeba!

Miro

W firmie pracuję 1,5 roku i w tym czasie zdążyłem awansować. Bardzo dobrze oceniam pracodawcę, nie dlatego, że tutaj pracuję, tylko dlatego, że dbają o pracownika. W pracy chodzi o to, żeby pracować. Jak chcesz i się angażujesz, to będziesz zadowolony z zarobków.

tadek

Na start dostałem dobrą, rynkową stawkę, perspektywę rozwoju i stabilne zatrudnienie. Czyli wszystko, czego oczekiwałem. Jest OK

lucek

Bardzo fajne zatrudnienie dla młodych ludzi, którzy lubią nowe wyzwania i technologie. Jak przejdzie się proces rekrutacji, to można naprawdę zdobyć doświadczenie, nie tylko na papierze, ale faktycznie można się dużo nauczyć. Finansowe warunki też niezłe.

Parko

Pracowałem tutaj krótko, bo niestety musiałem przeprowadzić się na drugi koniec Polski, ale pracę tutaj wspominam dobrze i żałuję, że sytuacja mieszkaniowa zmusiła mnie do rezygnacji. Natomiast, to co powiedziano mi na rozmowie kwalifikacyjnej, w 100% odzwierciedlało warunki pracy. Bardzo uczciwe podejście do pracownika

Norbi

Pracowałem wcześniej u konkurencji i mogę powiedzieć, że zarobki są tutaj lepsze. Zresztą, z tego powodu tutaj przyszedłem do pracy :)

Kali

Chłopaki w moim teamie bardzo są pomocni, chętnie pomagają i tłumaczą jak czegoś nie wiem, bo wcześniej nie miałem doświadczenia w tej branży. Nikt się nie wywyższa, a z kierownictwem, zawsze można się dogadać, co w dzisiejszych czasach jest rzadkością

Igi

Zanim trafiłem do nich, zmieniałem pracę 2 razy w roku. Tutaj pracuję 2gi rok i cały czas są jakieś ciekawe wyzwania. Nie ma żadnego wypalenia zawodowego, ani spadku satysfakcji. Człowiek się nie nudzi, a praca daje sporo dobrej energii. Mam rewelacyjny zespół. Szefostwo fantastyczne. Zawsze ma się ich pełne wsparcie. Jeśli ktoś chce rozwinąć swój potencjał, to z pewnością zrobi to w By Energy Solutions

Patryk

Firma nigdy mnie nie zostawiła w potrzebie. Zawsze można liczyć na ich pomoc w trudnej sytuacji. Poza tym kasa zawsze się zgadza :)

Zenek

Innowacyjne projekty, bardzo dobre wynagrodzenie, praca ze świetnymi i doświadczonymi ludźmi. Według mnie jest to najlepsza rekomendacja dla tej firmy

Donek

Obecnie jestem pracownikiem. Współpracownicy są super, a Klienci zawsze są zadowoleni z usług. Jeśli ktoś się zastanawia czy tu pracować, to mówię, że warto!

Robek

Czytam te wszystkie hejty i wydaje mi się, że to jest chyba hobby, co niektórych. W firmie pracuję klika lat i jak wszędzie są plusy i minusy. Jednak ogólny bilans wszystkiego oceniam na plus. Dlatego tu pracuję. Jeśli komuś praca nie odpowiadała, to powinien zmienić. Skoro pracował, to widocznie nie było tak źle

Zostaw merytoryczną opinię o By Energy Solutions Sp. z o.o. - Biała Podlaska

• Jak się pracuje w By Energy Solutions Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy By Energy Solutions Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 175.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w By Energy Solutions Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 166, z czego 148 to opinie pozytywne, 13 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

By Energy Solutions Sp. z o.o.
  • Dolna 6
    21-500 Biała Podlaska

By Energy Solutions Sp. z o.o.