Opinie o Italinox - Polska Sp. z o.o. w Wysogotowo

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Italinox - Polska Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Italinox - Polska Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż hurtowa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Italinox - Polska Sp. z o.o. w Wysogotowo

Administrator Nowy wpis

Czy może ktoś podzielić się wrażeniami z pracy w firmie Italinox - Polska Sp. z o.o.?

Pozdro Nowy wpis

Podejście do pracownika ? śmieszne od pierwszego dnia obiecywali złote góry np umowa na czas nieokreślony która niby była, a jednak jej nie było (porażka) później tylko proszenie się o swoje temat podwyżki ? okres oczekiwania na odpowiedź pół roku atmosfera- lepiej uważać co się mówi wynagrodzenia wiele błędów na paskach( jak ktoś się zdecyduje na pracę to kontrolować sobie wszystko ) np źle wypłacona premia "proszę wypłacić sobie z kasy" i na następny miesiąc masz znowu mniej o taką sumę jaką wypłaciłeś z kasy pojęcie "wyrównanie" w firmie działa troszkę inaczej braki na magazynie zgłoszone, a tydzień później ponowne szukanie tego samego towaru bo ktoś nie potrafił wprowadzić tego w systemie przygotowywanie kilkukrotnie tych samych wysyłek (robota głupiego) "błąd magazynu" tematów jest jeszcze kilka :) zmarnowany czas i masa nerwów

Dorota Nowy wpis

Ja wiem tyle, że w 2020 pomocnik magazyniera miał 3,5 tys. A wtedy minimalna krajowa to było 2,6 tys. Nie wiem tylko, czemu nie ma naboru teraz. Uprzedzając dziwne pytania - chodzi o Magazyn w Warszawie, bo jaki inny.

Jerzy

Od półtora roku cisza na forum. Firmowa strona internetowa w przebudowie. Jak kandydat do zatrudnienia ma się dowiedzieć czegokolwiek o firmie, co nie byłoby zabarwione resentymentem lub PR-ową propagandą? Chodzi mi o aktualne warunki pracy na magazynie. Czy wynagrodzenie jest adekwatne w stosunku do ilości pracy? Ile wynoszą zarobki i co konkretnie jest do roboty?

Fiu, fiu Nowy wpis
@Jerzy

Jaki magazyn? Jakie miasto?

Jak przebiegła Twoja rozmowa kwalifikacyjna w firmie Italinox - Polska Sp. z o.o.? Napisz o swoich odczuciach ze spotkania. Czy coś Cię zaskoczyło w oferowanych warunkach współpracy? Opowiedz nam o tym.
logo firmy Specjalista psychoterapii uzależnień
logo firmy [KB] Pomocnik lakiernika
Ciechanów
SGP - Sorting Group Poland Sp. z o.o.
logo firmy Producent ds. Promocji Antenowej
Telewizja Puls Sp. z o.o.
logo firmy Kierownik ds. produktu (Air/Sea/Rail)
Loginex Sp. z o.o.
Łucja

Czy jest tu jakiś PH z Italinoxu? Chwalicie sobie pracę w tym miejscu, czy nie? Podzielcie się opiniami.

Xxx
@Łucja

Jestem byłym ph firmy italinox o pracy w tej firmie mogę mówić tylko pozytywnie, polecam pracę w tej firmie

Olgierd

@Novak Taki uwagi lepiej kierować do firmy a nie na forum pracownicze!

Novak

Witam. Piszę tutaj jako stały odbiorca stali od tej firmy. Na początku czyli jakieś 2 lata temu ceny były naprawdę konkurencyjne nawet 20% taniej ale od początku 2019 roku zaczęły ostro szybować do góry. Oczywiście były zawirowania kursowe i u innych też te ceny dość mocno się wahały. Ale obecnie i jak sprawdziłem od ponad 8 miesięcy ceny ustabilizowały się i wróciły do maximów z końca roku 2018. Italinox konsekwentnie od (z tego co tu wyczytałem) wybudowania nowej hali podnosi ceny nawet o 30% więcej niż firmy, od których zamawiałem wcześniej. Proszę stałych odbiorców o zweryfikowanie cen u innych dostawców, ponieważ firma podstępnie zwiększyła swoje marże!!!

Darek

@koń Gdyby tak było jak napisałeś to na forum nie byłoby tak cicho!!

koń

ekipa była zgrana - robota szła, na starej hali gdzie był (usunięte przez administratora) klienci byli zadowoleni. Przyszły czasy nowej hali - zaczęło się szukanie dziury w całym, przeprowadzka na wariata totalnie (klienci stali po byle co kilka godzin). Szczucie handlowego na magazyn i odwrotnie przyniosło efekty, inwentaryzacje to kpina (ma być zrobione i już, nikt nie myślał kim i kiedy), długi czas brak podwyżek (ostatnio coś skapnęło), nerwowa atmosfera, wszystko na już, część ludzi się pozwalniała, reszta stara się to jakoś ogarniać... Obecnie połowa ekipy to nowi ludzie, mnie i kilku innych już tam nie ma, atmosfera dno. Cóż ryba psuje się od głowy, wychodzą lata błędnych decyzji, a że szeregowych pracowników nikt nie słucha to i są efekty (lepiej zatrudnić "dyrektora"). Pozdrawiam obecnych i byłych pracowników i życzę wytrwałości lub szybkiego znalezienia lepszej pracy.

MARIUSZ

MARIO ITALINOX: Nie znam Cię i pewnie nie poznam bo też tam trochę przepracowałem .Twoja opinia jest jak najbardziej obrazotwórcza, pokazuje co się dzieje w tej firmie .Mam tylko nadzieję ze opinia twoja i moje potwierdzenie wpłynie na panią prezes z Poznania i zwróci uwagę w Siemianowicach na niektóre spostrzeżenia aspekty czy uwagi na temat ROBOLI i pracy pana kierownika.Może przejrzy na oczy . Moje sugestie dla Italinox - Polska Sp. z o.o.: MOŻ BY TRZEBA BY BYŁO ZMIENIĆ PANIĄ PREZES?

Łucja
@MARIUSZ

A jak oceniasz ogólną atmosferę panującą między pracownikami Italinox - Polska? Czy tworzycie zgrany zespół, który wpływa na zwiększenie efektywności pracy w firmie? Warto rozwinąć tę kwestię na forum, gdyż coraz większa liczba kandydatów o pracę zwraca na to uwagę.

MARIO ITALINOX

1.Niektóre osoby pracujące w tej firmie wciaż są niedoceniani 2.Kierownik ma swoich faworytów-dystansuje ich od najgorszej pracy bo : 3.Prezes tego nie dostrzega , ocenia pracowników na podstawie donosicieli -czyli opinii hadlowców ,kierownika , zastepcy Jednym słowem jest to najgorsza praca w moim CV

MARIO ITALINOX

PRZEPRACOWAŁEM W TEJ FIRMIE TROCHE NIEMAŁEGO CZASU I ZAUWAŻYŁEM ŻE PO MOIM ODEJSCIU TERAZ ZAROBKI SA WYSOKIE BO DAJĄ 3500 PLN BRUTO NOWO ZATRUDNIONYM PLUS PREMIĘ- ALE NE WARTO. STRACILEM ZDROWIE KTÓREGO NIKT MI NIE WRÓCI ...

xxx

najgorsza firma w jakiej kiedykolwiek pracowałem. zarobki oraz kultura osobista pracowników daje wiele do życzeina. dotyczy oddziału w Siemianowicach Śląskich. kompletne dno

Zostaw merytoryczną opinię o Italinox - Polska Sp. z o.o. - Wysogotowo

• Jak się pracuje w Italinox - Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Italinox - Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Italinox - Polska Sp. z o.o.
  • Skórzewska 65
    62-081 Wysogotowo

Italinox - Polska Sp. z o.o.