Opinie o M&M Pustkowscy S.C.Michał Pustkowski Mateusz Pustkowski w Mikorzyn

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy M&M Pustkowscy S.C.Michał Pustkowski Mateusz Pustkowski. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w M&M Pustkowscy S.C.Michał Pustkowski Mateusz Pustkowski o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Sklepy internetowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o M&M Pustkowscy S.C.Michał Pustkowski Mateusz Pustkowski w Mikorzyn

Ja Sprite on pragnienie Nowy wpis

Krótko pisząc językiem obsługi: chamy i prostaki. Gość o pokroju sprzedawcy z GSu lata 70. Nie przedstawia się i jest opryskliwy. Jak twierdzi nic nie musi. Zamówienie w porę anulowałem. Nigdy więcej nic tam nie zamówię. Odradzam wszystkim. Czytajcie inne opinie, te nagatywne są prawdziwe.

Piotr Nowy wpis

Dziękuję za opinie niemalże zrobiłbym duże zamówienie. Oczywiście nie zaryzykuję. Pozdrawiam

Marcin Nowy wpis

A kto zajmuje się reklamacjami w firmie?

Irek Nowy wpis

W pełni podzielam opinie poprzedników. Totalne (usunięte przez administratora) po drugiej stronie. Nie wiem o co chodzi, czy właścicielom nie zależy. Z odpowiedzi tej osoby (przedstawił się jako Zdzichu zdzich) która w tak chamski sposób odpowiada na maile bije wielka pewność siebie, jakby sam był właścicielem. Może faktycznie tak jest.

Jesteś już po rozmowie rekrutacyjnej w firmie M&M Pustkowscy S.C.Michał Pustkowski Mateusz Pustkowski? Zostaw swoją opinię dotyczącą jej przebiegu. Czy spełniła Twoje oczekiwania? Jaki był jej rezultat?
logo firmy Pielęgniarek/Pielęgniarzy
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy PRACOWNIK DOŁOWY NIEWYKWALIFIKOWANY
Ornontowice
Universal Energy Sp. z o.o.

Komentarze sugerują ze jest tam problem z obsługa ? Oni kogoś szukają ?

Dagmara

Nie polecam sklepu. Lozko zakupione u nich popsulo sie po 5 tygodniach uzytkowania -lozko dwuosobowe, spala na nim jedna osoba (usunięte przez administratora)" (usunięte przez administratora)

GP

witam wszystkich i dołączam się do opinii pani Magdy. stanowczo odradzam zakupów w tym sklepie. Dołączam kopię ostatniego maila jaki otrzymałem od sprzedającego : "gosciu mam gdzie twoje dalsze postepnowanie , jestes ..... i słoma z butów ci wyłazi ... naucz sie czytac a pozniej co kolwiek kupuj i wypisuj " pozostawiam to bez komentarza, każdy niech oceni sam.... p.s. chyba jednak umiem czytać lepiej niż sprzedawca pisać :))

Magda Gajda

Niestety umieszczam ogromny negatyw za kompletny brak kultury oraz szacunku dla klienta. Wszystko jest ok póki nie zdaży się sytuacja nieoczekiwana tak jak w moim przypadku. Z racji iż nie odnotowano kompletnej ilości paczek z meblami skontaktowałam się ze sprzedawcą który potraktował mnie w sposób karygodny. Oczywiście wszystko się dobrze skończyło i w tej sytuacji chciałam przestrzec wszystkich przed tym sprzedawcą bo jeśli będzie jaki kolwiek problem z zamówieniem (w moim przypadku był to koszt 4000zl) nie otrzyma się pomocy od sprzedającego. Oczywiście meble zostały wysłane i dotarły ale omyłkowo umieszczono je pod innym adresem. Niestety mimo że sprzedawca nie ponosił za to winy potraktował mnie w sposób nie ludzki i nie kompetentny. Nigdy więcej nie skorzystam z oferty tego miejsca a i sprzedając w sposób arogancki poinformował mnie mailowo że bardzo go cieszy ta deklaracja. Czy tak zachowuje się osoba której zależy na kliencie? Bardzo nie ładnie Panie sprzedawco. Z tego co widać po wielu komentarzach oceniających właśnie sprzedającego można się było tego spodziewać.

Zostaw merytoryczną opinię o M&M Pustkowscy S.C.Michał Pustkowski Mateusz Pustkowski - Mikorzyn

M&M Pustkowscy S.C.Michał Pustkowski Mateusz Pustkowski
  • 130