Opinie o New Yorker w Poznań Pleszewska 1

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy New Yorker. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w New Yorker o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o New Yorker w Poznań Pleszewska 1

Karol Nowy wpis

Znalazłem ogłoszenia rekrutacyjne dla sprzedawcy i asystenta kierownika filii. Ale nigdzie nie pisze jakie są zarobki. Tylko że dają atrakcyjne dodatki motywacyjne. Wrzucicie info o wysokości wpłaty? Najlepiej już netto. Albo chociaż co to za dodatki są.

Ciekawy Nowy wpis
@Karol

Te dodatki to premie czy inne benefity?

Łucja Nowy wpis
@Ciekawy

Raczej dodatki to dodatki, a premie to coś innego. Planujesz może aplikować? Dasz znać jak będzie po rozmowie? Akurat tez myślę o aplikowaniu

Madzia Jar Nowy wpis
@Karol

Hmm … No cóż nie zgodzę się z opinia o (usunięte przez administratora) to odpowiednia osoba na odpowiednim stanowisku . Co do(usunięte przez administratora)nie poznałam wiec nie wypowiem się . A zarobki są bardzo dobre , trzeba się naprawdę narobić i niekiedy natyrać , ale wypłata i premie za plan są adekwatne do pracy . Opieka medyczna dla kadry zarządzającej , oraz inne dodatki jak premie półrocze , wyjścia integracyjne , bony weekendowe . Oraz w ciągu roku firma potrafi zaskoczyć dodatkowym zastrzykiem gotówki . Premie za przepracowane lata pracy .

Magda

Nie polecam pracy w New Yorker. Od momentu przyjścia Dyrektor Sprzedaży (usunięte przez administratora) sytuacja w firmie uległa dramatycznemu pogorszeniu. Osoba jest straszna i nijaka. Zaczęły sie donosy, kolesiostwo i donoszenie na siebie. Atmosfera dramat. Pozbywają się starych pracownikow nie szanując nikogo. Nie liczą sie już umiejętności czy zaangażowanie a to czy jesteś miły dla pani dyrektor. Obcinają benefity, nie wypłacają dodatku do pensji i nie przedłużają umów w czasach covid. Nie liczy sie człowiek tylko pieniądze i to byś szybciej pracował.

Alicja
@Magda

Wszystko powyżej to sama prawda. Coraz większy (usunięte przez administratora)i nieliczenie się z nikim. (usunięte przez administratora) Zdaje się marzyć tylko o tym aby kierownicy poklepywali ją po pleckach, a którzy to z kolei nie szczędzą jej epitetów za plecami. Nie polecam pracy w tej firmie, ani w żadnym z jej sklepów. Jak wiadomo, ryba psuje się od głowy.

Oszukana

Nie poleca Yorker, dużo pracy za marną kasę. Pomimo starań kierownictwa i dobrej atmosfery Dyrektorzy Sprzedaży szczędzą pieniędzy pracownikom. Brak pakietów socjalnych, multisporta i opieki medycznej która jest wszędzie.

Zostaw merytoryczną opinię o New Yorker - Poznań

• Jak się pracuje w New Yorker?

Zobacz opinie na temat firmy New Yorker tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

New Yorker