Opinie o Hutchinson w Łódź Kurczaki 130

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Hutchinson. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Hutchinson na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Hutchinson w Łódź Kurczaki 130

Mała

Zakład jak każdy inny, praca też w normie, troszku liderzy są ociężali,zanim się doczkasz pracy pół zmiany z chodzi.

Lena
@Mała

Czy są jakieś dodatki za formowanie uszczelek czy nic niema ?

Pracownica
@Lena

Są premie dla formujących, około 30 złotych miesięcznie

PRACOWNICA

To ciekawe kiedy w końcu ruszymy my na Kurczakach.. I ciekawe co z urlopami wakacyjnymi. Oczywiście nie duża liczba osób je jeszcze ma ale jakas garstka napewno... :-/

Czy to prawda. że od 28 maja znów mamy tygodniowy postój

Od 18 maja, pomyłka

Magazyn
@Eddy

Z tego co przekazał mi kierownik tydzień temu od 18 ruszamy. No chyba że znowu jakas zmiana planów.

Na Zakładowej ruszyło się , raczej nie wygląda na postój

Mr. Dack
@Kasia

jakoś słabo kasiu to się kreci , gadają o jakieś pracy rotacyjnej

@Kasia

A na lodowej znów stoimy od 18, i kolejne dni do opracowania

Janka

Kto będzie mądrzejszy z dojeżdżających to ucieknie sam wcześniej,a firma i tak zrobi ludzi na szaro bo będzie trzeba odpracowywać"banki" i będzie cioranie za 80% pensji

@Janka

Wnioskując firma się kończy???

Jarek
@123

Z tego wychodzi, jest coraz ciężej. Płakać sie chce

sXe2
@Jarek

A w dodatku obniżą wynagrodzenia i na rękę dostaniesz 1700 zł. Od maja obniżą o 20%.

@sXe2

Jakie 1700 na reke co wy za bzdury piszecie nie mozemy mniej dostac niz minimalna pensja a wynosi ona 2600zl brutto czyli okolo1900zl na reke kazda firma przechodzi kryzys kazdy ma ciezko jak wam nie pasuje to zmienic prace jak byla tez bylo zle teraz nie ma tez zle nie dogodzisz tylko nazekac umienie cieszcie sie ze wogole macie prace inni tyle szczescia nie maja ale i tak zle masakra

Luksusy poprostu

@5

Niektórych ochłapy zadawalaja i cioranie cały tydzień na 80% na 4/5etatu a praca jak na cały etat

nikt was tu na siłę nie trzyma , nie pasuje to mozecie iść gdzie indziej , potraficie tylko stękać jak to jest źle , i jak to mało płacą ,

W.
@Tomek

Oczywiście że nikt nie trzyma!!!

@5

To zmien sobie prace jak ci sie nie podoba tak stekasz i narzekasz a dalej siedzisz taki tym co tylko narzeka a nic nie robi

Milena

Ludzie ogarnijcie się dobre rady zachowajcie dla siebie, każdy robi jak uważa. Po co te wtyki.. MIŁEGO SAMOPOCZUCIA ŻYCZĘ.

To sie naucz jak jej nie masz nie pasuja ci ochlapy to na zasilek idz wtedy bedziesz zadowolony i przestaniesz moze stekac uzalac sie nad soba i meczyc innych

Milena

Przypominam że jest to portal o opinii firmy.. A nie na wypociny.

Bolek

Bzdury opowiadasz. W ramach tarczy antykryzysowej, pracodawcy, którzy spełniają pewne warunki mogą obniżyć pensję

Brygadzista Produkcji

rekrutacja wewnętrzna z góry ustawiona doatać się do firmy łatwo awansowac trzeba niec plecy osób z góry

pytania standardowe i bez uczuć

logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy Opiekunka seniorki w Niemczech
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
Edy

Czy znów szykuje się postój od 18 maja

@Edy

na Zakładowej robota się rozkręca , raczej nie wydaje mi się by był postój , widać że robota się rozkręca

N
@Pacyfik

To super dojeżdżający się uciesza

On

Witam i jak ruszyła produkcja czy dalej nic ?

Natalka
@On

idzie pełną parą , szykują się nadgodziny , praktycznie wszystkie soboty rano i niedziele na noc pracujące dla wszystkich działów

Kiedy rusza zakład na Kurczakach? Czy wracają wszystkie linie / wszystkie zmiany? Z góry dziękuję za jakieś informację.

Anka
@Marta

zadzwoń do swojego kierownika i zapytaj , tu się dowiesz tyle co nic

strach

czy prawda że zwalniaja ludzi ?

@strach

Tak to prawda, ale na razie tylko tych co im się nie chciało robić , dużo chorować "na lewiźnie" , pozbywają się osób , z których był mały pożytek , wycofując transport osób , z niektórymi osobami problem rozwiąże się sam , wątpię by ktoś był taki ambitny by pracować o 20% mniej z dojazdem do Łodzi na własną rękę z Piotrkowa , Łasku czy Pabianic

Zibo
@Pacyfik

Oj są tacy ambitni co załatwiają sobie transport z Piotrkowa na własną rękę, zobaczymy na jak długo.. I kiedy się znudzi praca charytatywnie.

edek

Czy nie macie wrażenia że dyrektor na lodowej traktuje ludzi jak tanią siłę roboczą. .Nie ma żadnego szacunku do pracownika. Traktuje go jak śmiecia. i wciąż zastrasza

Lodowa
@edek

No teraz jest jak koloni karnej co 2 godziny spowiedź co dokładnie się robi od operatora po lidera obszarowego i osoby z kontroli jakości wrzucane są na prasy i które mają krótkie umowy jak nie pójdą ta pierwsi do zwolnienia

adaś M

Witam, z info jakie dzis słyszałem na kawce w łączniku maja rozwiązać umowy z wszystkimi dojazdowymi maja zastać tylko osoby które dojadą, po 3 mc chcą jeszcze ponoć zobaczyć kto wytrzyma i jak coś to zostana te głodowe pensyjki - a jedzenie coraz droższe :(

Zuzia
@adaś M

To było do przewidzenia, po co zakład ma płacić za transporty. Skoro teraz od maja jest 4/5etatu i 80%.

Zuzia
@adaś M

Przykre tylko ze nie informują ludzi do jezdnych, bo z tego co wiem to czekają i myślą że będą mieć pracę. Polityka firmy

edek

Dex
@edek

Oczywiście że traktuje i wszędzie szuka oszczędności tylko szkoda ze nie u siebie. Tera operator to dodatkowo kontrola i pakowacz. Gość liczy ze jak jest kryzys to może wprowadzać swoje chore pomysły

Tak bedzie platne 80% od maja przez 3 miesiace bedziemy rowniez pracowac na 4/5 etetu czyli 4 dni pracujemy 3 dni mamy wolne.

Pacyfik

no nie tak to będzie wyglądało że 3 dni wolne , piątego dnia będzie odrabianie , na obecną chwilę wiadomo mi , że od 11,05 może ruszyć , ale część zakładu

@Pacyfik

A czwartego dnia? Jak piątego odrabiane?

Pacyfik

Normalnie , 4/5 etatu , czyli 32 godziny w tygodniu , czyli poniedziałek , wtorek , środa , czwartek , piątek dzień do odrobienia

A co z transportem z poza Łodzi? Co z pracownikami

Kazdy wie swoje czas pokaze

Wiadomo chodzby od Pan z Kadr skoro zaklad zrezygnuje z transportu dla tych ludzi to nie beda mieli czym dojezdzac oczywiste nie kazdy ma samochod to co zaklad z nimi zrobi oczywiste ze zwolni

Ninka

Cały czas nie jest to informacja potwierdzona.

W pierwszej kolejnosci zostaly zwolnione osoby zatrudnione przez biuro potem osoby ktorym konczyla sie umowa przez firme kolejnej nie podpisywano teraz najprawdopodobniej zostana rozwiazane umowy z ludzi z Piotrkowa itd fima chce zrezygnowac z transportu dla nich zaklady zwalniaja i beda zwalniac to jest normalne nie wiem czym jestescie zaskoczeni firma dla o siebie nie o nas wiec przestancie pisac bzdury ze nie ma zwolnien

Ninka

A skąd te wiadomości ze będą zwalniać bo nie ma transportu? Pabianice, Piotrków?

OMG
@Ninka

Na przykład wiadomości o zwolnieniach były od kierownika i detektora.,ze może to nastąpić.Ludzie obawiają bo po majówce nie wiadomo co będzie.

@OMG

Od maja tarcza antykryzysowa, przystępując do niej pracowników się nie zwalnia.

Czy to prawda że mają na 3 miesiące obniżyć nam pensję do najniższej krajowej

@Eddy

A skąd ta wiadomość propo obniżenia pensji?

Takie plotki krążą po zakładzie, że od 1 mają

@Eddy

Teraz i tak wszystkie działy są bez pracy

Prawda od maj, czerwiec, lipiec 80%wynagrodzenia, praca na 4/5etatu

fafik

aneks do umowy?

@Eddy

Tak to prawda , jest to potwierdzone , z dniem 01 maja 2020 r. dla wszystkich pracowników zakładów Łódź 1 i Łódź 1A zostaje pomniejszony etat o 20%. Decyzja ta wiąże się z proporcjonalnym zmniejszeniem wynagrodzenia zasadniczego , adekwatnie o 20%

@Pacyfik

A wiadomo co będzie z transportem od maja?

@Ninka

jak fabryka ruszy , to i transport też

@Eddy

Tak od maja bedzie platne 80% pracowac bedziemy na 4/5 etatu nie wiem czy wszystkie dzialy moj tak czyli 4 dni pracujemy 3 dni mamy wolne.

ass

Czy to prawda że wracamy do pracy po majowce

Juroo

Witajcie. Czy na Kurczakach jest planowany jakis przestoj?

Julka

tak , postój ma trwać do 20.04.2020

@Julka

postój do końca miesiąca , po majówce wracamy do pracy

@Pacyfik

Ale skąd ta informacja? I od kiedy ten postój? I do 20.04 czy do majówki? Piszcie proszę. Dziękuję z góry

były magazynier
@Juroo

na zakładowej w sumie postój jest od 30 03 , robił jeszcze daimler , teraz słyszałem że przedłużyło się jeszcze 2 tygodnie , do 27 04 , ja byłem na agencji , więc zakończyli ze mną pracę z końcem marca

@były magazynier

Pytam o zakład na Kurczakach, nie na Zakładowej. Pozdrawiam.

huehue

Do majówki

Paker

Na pakowaniu po co najmniej 2 osoby pracujące koło siebie Nie ma maseczek nie ma rękawiczek Inżynierowie robią spędy sobie po 6-7 osób na narady na liniach produkcyjnych

Dominika

Hutchinson od 1.04 wywala 1/3 załogi. Wszystkich zatrudnionych przez agencje. Przestój ma trwać 2tygodnie

kawaljer
@Dominika

ma racje laska nie klamie,serio serio

Zostaw merytoryczną opinię o Hutchinson - Łódź

• Jak się pracuje w Hutchinson?

Zobacz opinie na temat firmy Hutchinson tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 87.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Hutchinson?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 75, z czego 9 to opinie pozytywne, 34 to opinie negatywne, a 32 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Hutchinson?

Kandydaci do pracy w Hutchinson napisali 11 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Hutchinson