Opinie o Hutchinson w Łódź Kurczaki 130

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Hutchinson. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Hutchinson na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Hutchinson w Łódź Kurczaki 130

Mam pytanie czy można tam zatrudnić się do sprzątania? I jak wygląda zatrudnienie ? Czy to firma zewnętrzna czy bezpośrednio??

KatMat

To jest firma zewnętrzna

Pwkc785pk

(usunięte przez administratora) hacza tyle w temacie.kto był to wie jak tam jest

Zaq1
@Pwkc785pk

Hej, pracowałem w różnych miejscach, nie jest, aż tak źle jak piszesz:-) Każdy ocenia po swojemu, jak ktoś jest zadowolony to nie wchodzi na takie fora. Ja mam pozytywne doświadczenia.

Pracujący

Najgorszy zakład w mieście. Nie warty uwagi. Lepiej do BSH iść niż do tego bałaganu.

Pracujący 2
@Pracujący

Pozwolisz, że się z Tobą nie zgodzę. Zakład ma też wiele zalet, których BSH nie ma. Mam porównanie, bo pracowałem w BSH i tam też nie jest kolorowo, zależy kto co lubi. Popracuj trochę w BSH, a przekonasz się, że pięknie jest tam gdzie nas nie ma. Zachęcam niedowiarków o poczytnie opinii innych pracodawców.

Pan T.
@Pracujący

Wiele osób zachłyśniętych ofertą BSH, wraca do Hutcha. Coś w tym jest:-)

Meni
@Pan T.

Do Hacza wracają nygusy którym się robić nie chce wola tyrać w gorączce za grosze i wychodzić na fajkę kiedy chcą.inna specyfika pracy.nienkazdy się odnajdzie.

@Meni

Widzę, że aktywnie wypowiadaliście się odnośnie pracy w Hutchinson. Czy moglibyście w takim razie mniej więcej przybliżyć jakie są warunki i różnice w obu pracach, o których wspominaliście? Skąd takie różnice w Waszych zdaniach?

Formująca oraz kontrola jakośc
@Monika

Pracowałam tu i tu. Lepszy team miałam w Haczu. Bsh gorzej. O wiele jak dla mnie. Z linii nie wolno zejść , no chyba że jest przerwa ale naogol wymienia Cię ktoś żebyś mógł odsączyć jajniki. Przesycanie na zmiany bo liderowi tak zaświtało, bo mu się parę razy odpyskowalo że krzyczeć to se może w domu. Byłam w Bsh na innej zmianie niż moja i tam baja. Szacunek i zgrana ekipa. A u mnie postrach, bo jak tak nie zrobisz to zobaczysz. W Haczu miałam bomba ekipę. Ale później tam zmieniło się kierownictwo. Wzięli na liderów jakiś faszystów z mojej zmiany i zaczął się pogrom.

@Formująca oraz kontrola jakośc

Szczerze.Na obecne realia,perspektywy, warunki pracy,odnoszenie się kierownictwa do pracowników Hatchinson jest ostatnim pracodawcą w Łodzi. Wszystko jest fajnie przez pierwszy miesiąc jak jesteś nowym pracownikiem a potem to się zaczyna i klapki z oczu opadają.

Nie polecam tego zakładu ,brud smród,liderzy na ludziach się wyżywają zero kultury ,zwłaszcza na nissanie ,liderki wulgarne,patologia ,kierownicy jeszcze gorsi . Omijać z daleka ten zakład, ja odeszłem i pracuje w normalnych warunkach. Gdzie ludzi traktuje się z szacunkiem .Sama Ukraina i (usunięte przez administratora) tam zostaną ,i Filipińczycy. I (usunięte przez administratora) co wynosi co popadnie z zakładu ,maseczki ,rękawiczki kleje wszystko wynoszą.

Formująca oraz kontrola jakośc

Bo klej jest dobry stamtąd, zresztą kto nie wynosił. Ale to prawda liderzy o kant (usunięte przez administratora) Niektórzy to zapomnieli jak pracowali tak ja My. Weszli na wyższe stanowisko i Cię poniżają. A to dzięki formującym oraz czyszczącym ma posadę. Najlepszy tekst od lidera. Na Tw miejsce są miliony. Wkurzyłam się i wyszłam. Lider za mną od razu pobiegł . Dzięki mnie nie nie miał ani razu reklamacji tak byłam wyszkolona a przez innych przyjętych po mnie to jakaś masakra się zrobiła. Robiło się na ilość a nie jakoś a później waty że reklacje. Zastanówcie się co robicie.

Brygadzista Produkcji

rekrutacja wewnętrzna z góry ustawiona doatać się do firmy łatwo awansowac trzeba niec plecy osób z góry

pytania standardowe i bez uczuć

logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy Opiekunka seniorki w Niemczech
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
berex

Mam pytanie odnośnie stanowiska z ogłoszenia - informatyk. Jak wygląda praca? Czy taka osoba pracuje w biurze, czy musi wchodzić na halę produkcyjną? Jest możliwość pracy zdalnej z domu? Co dokładnie należy do obowiązków? Czy firma wysyła taką osobę w delegacje do innych zakładów? Jeśli tak to czy udostępnia samochód czy trzeba swoim jeździć? Dzięki za odpowiedź.

Dlaczego już nie ma dyrektorki na Kurczakach? Wiadomo kto jest nowym dyrektorem zakładu? Kiedyś dyrekcja robiła spotkania na stołówce i dzieliła się z załoga planami i wynikami

@Paweł

Jest nowy dyrektor od 28.06

KAWASAKI

Jedna przerwa 20min ponad 40°C przekroczone są wszystkie normy. Pani Ola pseudolider robi kary na swoim dziale, tylko dlatego ze pracownik jest usmiechniety. Wyłaczyli klimatyxacje na stolowce, a na zewnetrzn od kąd zrobiły się upały nie wolno wchodzić. Zgłaszam sprawe do prokuratury!!! LODOWA POZDRAWIAM. Nie polecam, 5lat stażu bez nadgodzin idzie wyciągnąć 2700ZL porażka TOTAL-NA

Duuuży

Co to ludzie nie zrobią żeby na stanowisku się utrzymać jak czasami patrzę jak kierowniką w tyłki wchodzą to sam się śmieje do siebie żenada????patrząc z boku naprawdę jest ubaw mają się za kogoś lepszego a nie jeden wypowiedzieć się nie umie najpierw niech zakład zajmie się liderami Paniami z kontroli a nie tylko od operatorów wymagają a oni jak święte krowy chodzą i nic nie robią na rankach tylko udają że pracują bo kierownicy są przydałoby się wrócić do tego co kiedyś kierownicy powinni być na każdej zmianie wtedy by pracowali

Jakie dokumenty musieliscie dostarczyc przy umowie o prace ( pracownik produkcji)? Czy proszono Was o swiadectwa pracy oraz swiadectwo ukonczenia szkoly? Nie wiem czy juz powoli zalatwiac sobie skany czy odpuścić.

Ola
@Nowy

Nie daj Boże jeśli masz skończoną jakąkolwiek szkołę

Xxx

Jestem pracownikiem zatrudnionym przez Job Impulse w Hutchinsonie, i owszem zauważyłem że lepsza opiekę,, mentora", mają pracownicy agencji ani jeżeli pracownicy firmy. Jeżeli chcecie stabline zatrudnienie idzicie przez agencje, jedna z lepszych tutaj. Praca jest różna, zależy na jaki dział się trafi, nie przerzucają z działu na dział tylko co najwyżej na inną maszynę, praca jest prosta wystarczą chęci do nauki. Po 18 miesiącach Job przekazuje pracownika firmie o ile ona go zechce, nie oszukujmy się, umowa agencyjna to taka umowa żeby zapoznać się ze specyfika pracy, a przełożony z Twoim podejściem i tempem pracy. Myślę że wejście przez agencje jest dużo lepsze niż żeby firma sama zatrudniała.... Łatwiej jest wypowiedzieć umowę przez agencje ze względu na krótki okres wypowiedzenia.

Monia
@Xxx

Ja aplikowałam przez tą stronę https://www.pracuj.pl/praca/pracownik-linii-produkcyjnej-lodz,oferta,1000313824 I w tym tygodniu idę na rozmowę... jakieś testy się odbywają??

Rek
@Monia

Biorą jak leci , jeśli masz dwie ręce, to się nadajesz do maszyny , każda para rąk się przyda , oni potrzebują ludzi by robili , nie grymaszą

Skoda Team
@Monia

jak Ja sie tam zatrudnialem bylo BHP 5 godzin i resztę się szło na dział zapoznać z działem na 2 dzień byly szkolenia z Paulina ktora pozdrawiam jak to czyta :):) i na końcu egzamin ktory musialo sie zdać chyba na 80% cos takiego:) pozniej wiem ze się z tego wycofali teraz nie wiem:) co do oceny jak się ma fajny zespół i sie mysli to praca nie najgorsza ja złego słowa nie powiem

Ola
@Monia

Testy są i ocena pod kątem rozkładania pewnych kończyn Zwłaszcza na wydziale u Sz.W.

Było sobie zycie

Byko sobie życie tak nazwijmy ten zakład. Łamią przepisy, każą pracować w nadgodzinach trzeba to zgłosić. W wszyscy się boją kolegów pozatrudnianych gdzie prawdziwi szefowie? A i ciągły strach o robote

Karol
@Było sobie zycie

Dlaczego pracownicy boją się, że mogą stracić pracę? Wiesz coś więcej na ten temat? Te nadgodziny, o których mówisz, są przymusowe? Rozumiem, że dodatkowo płatne, tak?

NadalPracownikWasz
@Karol

Nadgodziny to trzeba tam robić z kilku powodów : -BIERZ POD UWAGĘ, ŻEBY TAM ZOSTAWAĆ NA NADGODZINY TO TYLKO W TYGODNIU od poniedziałku do piątku, TAKIE TAM 12h W PRACY. CZEMU TO PROSTE BO JEST TO +50% CZYLI ŚMIESZNE GROSZE ZA TYRANIE!!! (soboty/niedziele, nie są mile widziane bo trzeba pracownikowi zapłacić 100%/200%) -jak nie przyjdziesz, to dostaniesz karniaka, rzucą cię za karę na gorszy dział lub stanowisko na którym sobie zwyczajnie nie radzisz. A na Twoje miejsce wstawią bez wahania ukrainkę . -LIDER NIE UWZGLĘDNI CIĘ W ŻADNEJ PREMII !!! NIE DOSTANIESZ NIC!!! 00000, tak dobrze czytasz! lidera masz całować po zadku bo jak Cię nie lubi to masz czystą wypłatę i tyle. -bez nadgodzin Twoja wypłata na pasku będzie się prezentować jak zapomoga. MOŻNA DUUUŻO WIĘCEJ DODAĆ NA TEMAT TEJ FIRMY, NIESTETY OPINIĘ PSUJĄ JEJ LUDZIE KTÓRZY NIĄ ZARZĄDZAJĄ !!!! NIE CI CO TAM PRACUJĄ "ZWYKLI PRACOWNICY PRODUKCYJNI" czytaj operatorzy - formujący, czyszczące, tnący itd.!!! TYLKO CI CO SĄ WYŻEJ I POWINNI POMAGAĆ!!! KOLESIOSTWO I TYLE!!! NIECH KTOŚ SIĘ TYM ZAJMIE, BO BĘDZIE TYLKO GORZEJ.

Przesadzasz
@NadalPracownikWasz

W tej firmie jedyna comiesięczna premia wynosi na osobę chyba 50 zł. O tej premii napisałeś? Nie bądź śmieszny... A skoro wypłata bez nadgodzin, to zapomoga, to dlaczego jeszcze pracujesz w Hutchinsonie? Jestem prawie w 100% pewien, że wszyscy pracodawcy czekają na takiego pracownika jak ty z szeroko otwartymi ramionami ;-) Powodzenia w dalszym rozwoju zawodowym :-D

Rdk
@NadalPracownikWasz

No jest trochę inaczej , premia motywacyjna jest , premia frekwencja też jest , fakt że jest na jedynych działach plaża, a na innych słabo i trzeba bardziej gonić, wiadomo że na początek nie dają walizki pieniędzy, dobrze nie jest (nie smarują du..y miodem) , ale nie jest też tak źle, po prostu, trzeba chcieć pracować

Stary Pracownik m4

Co Ty gadasz xd

nosacz pabianicki z i3
@Było sobie zycie

Nikt nikomu nie każe pracować nadgodzin. Fakt em jest ,że czuć presję kierownictwa odnośnie zostawania dłużej ale osoba która ma silną wolę spokojnie może odmówić. Co do reszty to bez komentarza. Ta firma to smród, brud i ubóstwo. Dziadowskie pensje, ciągły hałas i zapach gumy.

Nick cave

Gościu, byś się za czytanie książek wziął lub jakieś inne zainteresowanie znalazł zamiast plotkować:-)

Czy Hutchinson zapewnia kartę multisportu?

Waldek

tak

Eko
@Waldek

Waldek Ty się weź za skruber bo znowu śmierdzi na Chojnach W godzinach pracy siedzisz w telefonie i w necie

Gumowy
@Eko

Skad wiesz ze to Waldemar od skrubera Facet zasuwa za wszystkich Jest wprawiony w bojach Nikt go nie słucha co należy poprawić. Jak jest awaria wtedy się znajduje kasa na czesci

Eko
@Gumowy

Dobrze napisałeś ze zaprawiony w bojach Straszy kapral wozu zagłuszającego glos Ameryki Totalny brak wiedzy Kręci wszystkimi klapami aż jedna rozwalił i cały smród poszedł na Kurczaki.Ale to nie jego wina ze osoba bez kompetencji obsługuje instalacje od której zależy zgoda WIOŚ ma produkcje na ekstruzji.

Czy organizowane są wyjazdy, imprezy, spotkania integracyjne w Hutchinson?

Odpowiedź

tak , co roku jest organizowany piknik zakładowy , wigilia , zawsze są organizowane wyjazdy na grzyby , od zeszłego roku również są termy Uniejów i wyjazdy do energylandia Zator , no i zawsze praktycznie co weeckend liderzy poszczególnych działów zapraszają ludzi ze swojej zmiany do pubu

Pracujący 2

W czasie Covidu nie, jak jest bezpieczniej to tak:)

Pan T.

W tym roku nie było żadnej imprezy integracyjnej, ale zdarza się, że zakład takie organizuje (niestety nie coraz rzadziej).

DURek
@Odpowiedź

DUR zasuwa i nie jeździ na grzyby Lider DURu tylko drze mordę.Prawdziwy DUR odszedł Reszta szuka pracy bo takim (usunięte przez administratora) się nie da pracowac Firma zewnętrzna zatrudniona do pomocy śpi na warsztacie

ast

Co sie stalo z dyrektorem u nas na zakladowej ? Z dnia na dzień gościa wywalili a pozadny chlop z niego byl ktos cos wie ? Na kurczakach tez podobno nie zaciekawie caly CAD zlozyl wypowiedzenia ale jak ich kordynaotr nic nie robil to w sumie nie ma sie co dziwic. Zaraz to nikogo tu nie bedzie w tym hutchinsonie.

Cześć wszystkim, Pracowałem w firmie bardzo długo, ostatecznie byłem kierownikiem w procesie. Wiadomo jest to przemysł automotive czyli wszystko jest na wczoraj. Można się tutaj wiele nauczyć bo firma jest dłuża. Jest karta Multisport, opierka lekarska i parę dofinansowań. Problem jest przy współpracy z innymi działami. (usunięte przez administratora) Dodzwonić się jest prawie niemożliwe, a jak już to i tak zapominał później o jaki projekt chodziło albo finalnie i tak go nie było w pracy. Podobnie jest z działem jakości. Duża rotacja ludzi i trafią się tacy, którzy cm mylą z mm albo myślą, że produkujemy uszczelki dla skuterów zapominając, że auto ma lewą i prawą stronę. Ale poza tymi przypadkami, można śmiało iść do pracy jeśli kogoś interesuje przemysł motoryzacyjny. Pozdro dla team Fiata, kto pracował tam to wie.

JKH

Jak tam , zadowoleni z prezentów od haczka ?

Romek

Witam, kiedy będą bony na święta wypłacane?

Mnkoufc
@Romek

07.12.

100%frekwencji

Cześć, co z roczna premia za nie chorowalnosc? Dla ludzi którzy wzięli banki i urlop podczas pandemii żeby nie iść na l4. Ci co wzięli l4 i śmieją się w twarz tym co ciężko banki odpracowywali Teraz dostaną wszyscy którzy w grudniu beda w pracy a pół rolu byli na l4 śmieszne! Czekam na premie za 100% frekwencjii w całym roku! A takich ludzi jest bardzo mało bo 80%ludzi było na l4!

Część wszystkim , czy ktoś wie , czy w tym roku będzie płacone za nie chorowalność ? , jak w tym roku to wygląda ?

Del

Dlaczego osoby które tak oczerniają hutchinson nie zgłosili tego do państwowej inspekcji pracy. Dlaczego ludzie nie nagrywają telefonem (ukrytym) rozmów kierownik-pracownik. Ja bym pracował i skrycie nagrał i złożył odpowiednie papiery do pipu i skończyłoby się to. Ale widocznie tak nie jest skoro Ci sami ludzie pracują na tych stanowiskach dalej

Zostaw merytoryczną opinię o Hutchinson - Łódź

• Jak się pracuje w Hutchinson?

Zobacz opinie na temat firmy Hutchinson tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 87.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Hutchinson?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 75, z czego 9 to opinie pozytywne, 34 to opinie negatywne, a 32 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Hutchinson?

Kandydaci do pracy w Hutchinson napisali 11 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Hutchinson