Opinie o Hutchinson w Łódź Kurczaki 130

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Hutchinson. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Hutchinson na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Hutchinson w Łódź Kurczaki 130

Ruda

Witam.. Czy może mi ktoś powiedzieć jakie działy pracują na Lodowej.. Czy cała Lodowa ma postój.

anonimowy

Brak jakikolwiek spojnosci w polityce firmy. Wiekszosc korporacji lodzkich zarzadzila prace z domu. Co robi Hutchinson? Informuje o swoich pracownikow, ze autobus pracowniczy zostaje zawieszony po to aby ludzie byli bezpieczniejszi w czasie epidemii. Tym samym kaze pracownikom przychodzic do zatloczonych biur czy na tasme. Gdzie czlowek stoi lub siedzi oprocz drugiego. Zanim wejdzie sie do pracy mierzy sie tempreature i co ciekawe praktycznie wszyscy maja zaskakujaco.niska temperature 35 lub 36 stopnii.. zastanawiajace. Raz otrzymujemy wiadomosc, ze mamy byc w pracy, a jakiekolwiek home officy ograniczaja sie do jednego dnia w tygodniu, a juz na nastepny dzien info, ze lepiej by bylo gdybysmy brali urlopy bo to w jakis tam sposob stworzy wieksze bezpieczenstwo jesli ludzi bedzie mniej.

Gwiazda

Pracowałam w Hutchinson na , ul. Zakładowej przez agencję pracy tymczasowej. Zaczęłam 26.10 tj. piątek. W poniedziałek byłam nieobecna w pracy. We wtorek dowiedziałam się od LIDERA , że muszę to odpracować ponieważ nie mam urlopu. LIDER powiedział, że mam mu zaraz powiedzieć kiedy to odpracuję. Ja tłumaczyłam się , że muszę się zorientować kiedy, ponieważ nie wiem jak wrócę do domu, bo jeżdżę przewozem pracowniczym, a zostając po godzinach muszę wrócić transportem publicznym. Nie bardzo go to interesowało, aż w końcu dotarło do niego i dał mi czas na rozwiązanie problemu. Na drugi dzień w środę poinformowałam lidera, że chcę odpracować w sobotę. Odpowiedział, że on się nie zgadza, i dodał :" kto powiedział, że pracujemy w sobotę" mam odpracować w tygodniu po 4 godziny. Ja powiedziałam, że agencja informowałam nie, że soboty są dla osób chętnych. Lider powiedział, że interesuję go co mówi agencja, on się nie zgadza na odpracowanie w sobotę. W czwartek rano lider kazał mi sprzątać i wtedy koleżanka poprosiła mnie o pomoc. Pomagałam jej , kiedy to zobaczył lider podszedł zły, i powiedział : co ja robię? Wytłumaczyłam mu sytuację, lecz on swoje, powiedział, że mam robić tylko to co on mi każe. Na koniec zmiany lider zrobił zebranie, jak zawsze. Powiedział o sobocie, że może przyjść parę osób itp. Następnie wskazał na mnie i koleżankę i powiedział : wy dwie zostańcie. Następnie powiedział jesteście zwolnione, nie powiedział dlaczego, wysłał nas do pokoju 108 i tam miałyśmy się wszystko dowiedzieć. Lecz Pani w pokoju nic nie wiedziała. Wykonała telefon i powiedziała, że mamy się zgłosić do agencji i tam się wszystkiego dowiemy. I tak się skończyła moja praca w Hutchinson - Łódź.

Mike Corleone
@Gwiazda

Po 1. Widziałem jak PRACUJESZ wcale się nie dziwię, że cię zwolnili. Ta praca ewidentnie nie była dla ciebie. Są inne zawody, w których na pewno możesz być lepsza. Nie bronię tego zakładu - sam w nim jeszcze pracuje i wiem jak jest. Kolesiostwo,są równi i równiejsi,prawdą jest ze jak nie zostaniesz na kolejne 4 po swoich 8godzinach jesteś postrzegana jak ktoś,kto buntuje innych współpracowników. Soboty i niedziele są dla "wybranych". Ciągły strach ze mogą zaraz cię zwolnić tyle. Pozdrawiam

Stawiam na Tolka Banana
@Gwiazda

Cześć Możesz napisać na jakim dziale byłaś i kto taki był twoim Liderem. Pracuje już 10 lat w Hutchinsonie i taki pracownik nie powinien być Liderem. Potrzebuję wiecej danych aby poruszyć ten temat u pana Dyrektora.

Burek
@Gwiazda

Dobrze Ci powiedział w kwestii odpracowywania w sobotę. Nam zawsze tłumacza że nie jest to zgodne z prawem. Doczytałem i mają rację. Autobus pracowniczy jest dla pracowników, ale jakby go nie było to co? Nie dostałabys się do pracy? Nie podjęłabys się tej pracy? Zadalanys żeby tlaxi po ciebie przyjeżdżał każdego dnia?

Anonimowy

Witam wszystkich serdecznie.... W tej chwili jak każdy wie panuje koronawirus z tego powodu Hutchinson zmienił nam drogę wyjściową żeby uniknąć zgromadzeń ale ja uważam że zrobili źle bo teraz dwa wielkie działy odbijają się jednocześnie a po drugie trzeba wyjść na dwór żeby dostać się do szatni moim zdaniem jest to bardzo nieodpowiedzialne....

@Anonimowy

Rozumiem. No ale dobrze jest wiedzieć, że firma Hutchinson w ogóle wdrożyła konkretne środki ostrożności w celu uniknięcia zakażenia wirusem. Nie w każdej firmie o tym pomyślano. Widziałam w sieci oferty pracy od nich - szukają Technika - Inżyniera Procesu i Pracownika Linii Produkcyjnej. Jak myślisz, można teraz aplikować, czy z wiadomych przyczyn wstrzymali rekrutację?

@Monika

Słuchaj oni wcale nie dbają o pracowników ludzi traktują jak śmieci... Teraz masz przykład osoba przyszła do pracy z gorączką zamiast zadzwonić po pogotowie to woleli zadzwonić po taxi... A dlaczego? Już Ci powiem bo się bali zamkniecia zakładu i tu się nie liczy dobro pracowników... W tej sutuacji nie powinni tego lekceważyć bo nie wiadomo czy tamta osoba nie była zarazona... A jak była? (nie daj boże) a w tym zakładzie pracuje 2000 ludzi... Moje zdanie jest takie robią coś żeby było coś niby robione żeby państwo się nie czepialo i tyle... A tak naprawdę dbają o swoje JA...

Rysio
@Anonimowy

Doborze zrobili że wezwali taxi pogotowie jest od stanu zagrożenia życia a nie bo ktoś miał stan podgoraczkowy. Nawet w mediach mówią żeby nie wzywać karetki i nie siać paniki. Zakład wdrożył wiele środków ostrożności ja czuje się bezpieczny.

@Rysio

Właśnie źle bo powinny być powiadomione służby tak Włochy robili lekceważyli i co teraz mają... Mediach też mówią żeby nie ukrywać infekcji a jak to nazwać jak nie ukrywanie...

xyz
@Rysio

a ciekawe czy poinformowano tego taksowkarza ze ta osoba ma goraczke.. myslcie troche

@xyz

Znając ludzi którzy tu pracują to raczej nie poinformowano... Teraz jest epidemia zrobili nam zebranie i lider powiedział tak: pracujemy jeden tydzień bo kończą się komponenty a potem albo urlopy albo L4... Postojowego nie ma... A gdyby Niemcy nie zamkneli fabryk to też byśmy pracowali... Bo przede wszystkim od nich mamy komponenty...

Brygadzista Produkcji

rekrutacja wewnętrzna z góry ustawiona doatać się do firmy łatwo awansowac trzeba niec plecy osób z góry

pytania standardowe i bez uczuć

logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy Opiekunka seniorki w Niemczech
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
Bolo

Koronawirus juz dotarł prawdopodobnie do BSH ul Wedmanowa w Łodzi. Jest już pierwsza osoba zabrana do szpitala zakaźnego.

Obserwator
@Bolo

Zarazimy się wszyscy, chodzi o to żeby nie wszyscy na raz,bo służba zdrowia nie ma takich mocy przerobowych.

Nieznajoma

Wiecie moze kiedy wypłaty będą kasy na święta :-)? Czy w końcu coś wiadomo na temat podwyżek? I kiedy można się ich spodziewać? :)

Nik

Hej wszystkim. Jak wygląda praca na Zakładowej? Liderzy i kierownicy ok?

c2c29
@Nik

zależy jaki dział

luka28

Witam .Chciałbym się dowiedzieć jakie Agencję zatrudniają Hutchinsona w Łodzi ? i jaka jest stawka na wózki widłowe?

magazynier
@luka28

job impuls , na start dadzą ci pracownika magazynowego ze stawką 2840 brutto

Stary pracownik

Lodowa wciąż brak podwyżek. Będzie chyba gorąco. Akcja protestacyjna ruszyła.Negocjator w drodze.ciekawe co teraz na to Pan Dyrektor.Dość ciszy w końcu.

Obserwator

Pracuje bardzo długo w hutchinson niestety są dobre rzeczy a czasem jest ciężko to co ludzie piszą czasem jest prawda a czasem dużo dodają problemem są niskie zarobki yam ludzie nie którzy pracują prawie 10lat lub mniej panie dyrektorze na Boga zacznij z ludźmi rozmawiać na konkretne podwyżki a nie uciekasz z rozmów bo moim zdaniem lepiej zainwestować w dobrego pracownika który ma wydajność i pracuje pozytywnie a wy zatrudniacie ba wolicie zatrudnić obcokrajowców i mieć z tego pieniądz ale na jak długo? Na kilka miesięcy? A za to pracownicy że starzem męczą się z takim i ich muszą szkolić kilka miesięcy zanim dojdzie do wprawy a my z tego nie mamy z żadnego grosza!!! I zawsze co roku jest problem z podwyżkami no czekamy kilka miesięcy zanim cokolwiek dostaniemy i nie dostajemy o co walczymy co roku

Lodowa

A na lodowej to dyrektor zamęczy tych co tam są z kierownictwem na czele normy już tak podkręcają na maksa ale sami ich nie byli by wstanie zrobić no i wspaniała auto kontrola 1 osoba robi kilka rzeczy na raz tylko nie zmiata za sobą.

Stary pracownik
@Lodowa

Prawda .Dyrektor chyba z księżyca spadł. Ale niestety są ludzie co właśnie robią tak jak On chce.sami sobie normy podnoszą. A podwyżek jak nie było tak nie ma

KutaHutchinSon

Witam Jak w firmie zmieniło się coś na lepsze czy nadal smród i strach?

Olgierd

Firma dobra i stabilna , dba o pracowników ,więc wystarczy dobrze robić to co do każdego należy

Operator

Czytając niektóre komentarze chce mi się śmiać, pracuje tam 5 lat i nie jest aż tak zle jak wszyscy tu piszą ,może oni po prostu mieli jakieś złe sytuacje lub maja 2 lewe ręce wszystko zależy od tego jak się dogadujesz z ludźmi jeśli nadajesz się na prace to nikt nic do Ciebie nie ma a jeśli jesteś obibokiem to się nie dziw ze ci praca nie pasuje. Minusem jest wypłata podwyżki powinny być większe i jakaś premia, takto jest luz, tak jak wspomniałem, zależy jak się dogadujesz z ludźmi i czy nie odwalasz

Jestem pracownikiem Hutchinson Aachen,u nas niezabardzo sie kreci prawdopodobnie firme zamkna,jak slyszalem w Lodzi tez sa jakies problemy i chca to wszystko przezucici do Debicy czy ktos cos o tym slyszal?

@1234

Łódź stabilnie, Dębica też, pracy nie brakuje, wiec jak Ci źle kolego to wracaj do Polski:-).

zwolniony
@1234

na Kurczakach zwalniają kogo się da , tylko osoby na produkcji mogą być spokojne . Szykują się znowu protesty mieszkańców , bo wybudowali pod zakładem wielkie osiedle , więc blokady będą co chwilę Odradzam pracę na Kurczakach i Zakładowej

Zatudniony
@zwolniony

Nikogo nie zwalniają, skąd takie plotki?

Xyz
@zwolniony

Zwalniają dziwne? Ostatnio nowe twarze w administracji i na produkcji. Ludzi przybywa widać było na Wigilii - swoją drogą fajna byla impreza.

Bak
@Xyz

Nowe twarze to oznacza, że zwalniają, o co Ci chodzi?

Xyz
@Bak

Że zatrudniaja a nie zwalniają.

xyz

ile zarabia prowadzacy linie?

HeY
@xyz

Dużo

sXe

Czy to prawda, że grudniowe, przedświąteczne wypłaty niektórych pracowników zostały "przypadkowo" uszczuplone nawet o 1000 zł?

sXe2
@sXe

Hehe, co ty opowiadasz? Gdzie tak jest?:-)

Wkurzony

Dziś byłem w firmie na kurczaki To jest DYSKRYMINACJA karty ŚWIĄTECZNE! miały być 6 dowiedziałem się ze pracownicy z firmy dostają w STYCZNIU ! to są karty świąteczne Dzięki im i nie odpowiedzialnym powiadomieniu co każdy mówił ze dostanimy NAWET LIDER To wgl nie dostaniemy ich ! Dziękuje firmie za to ze w tym roku nie mam świąt !

Gdu
@Wkurzony

Pracownicy firmy dostają 06.12. Doczytaj lub dopytaj w dziale personalnym.

@Gdu

Wiem ze powinnem dostać należy mi się Ale nie bo dostaje za miesiąc bo jestem z adecco :)

@Wkurzony

Szkoda tylko ze nigdzie nie ma napisane ani nikt nie powiedział ze dopiero za miesiąc dostaniemy I to są kraty świąteczne ?

@Wkurzony

Tylko pracownicy dostają 6 a ludzie z firm po świętach ...

Barry

Cześć, opinie są slabę, bo gowork się opiera na hejcie. Zerknij na opinie u innych pracodawców. Jest podobnie, a czasami gorzej. Jak chcesz poznać prawdziwa opinie to nie czytaj tego co piszą na forach, a raczej poszukaj kontaktu do kogoś kto pracuje. Zadowoleni z pracy nie piszą na tego typu forach.

BLD

Czy ktoś się orientuje jak jest w Utrzymaniu Ruchu na zakładowej? Dostałem propozycje ale po tych opiniach mam mieszne uczucia.

Zostaw merytoryczną opinię o Hutchinson - Łódź

• Jak się pracuje w Hutchinson?

Zobacz opinie na temat firmy Hutchinson tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 87.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Hutchinson?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 75, z czego 9 to opinie pozytywne, 34 to opinie negatywne, a 32 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Hutchinson?

Kandydaci do pracy w Hutchinson napisali 11 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Hutchinson