Opinie o Buczek-piekarnia cukiernia w Kraków

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Buczek-piekarnia cukiernia. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Buczek-piekarnia cukiernia o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Buczek-piekarnia cukiernia w Kraków

Agatha

Nie ma żadnych ogłoszeń z pracą w internecie, serio nikogo nie szukają?

Alice
@Agatha

a interesuje Cię jakiś konkretny punkt buczka czy produkcja? bo jak punkt to zawsze mozesz podejsc i zapytać. dziewczyny na pewno wiedzą czy im potrzeba kogoś jeszcze

@Alice

Konkretny punkt. Spróbuję, zagadam. Dzięki.

Chomik
@Agatha

Nie ma sensu szukać, wypłata marna, zero premi

@Chomik

Kiedy jestem bezrobotna, a nigdzie nie ma pracy, to uwierz, żadna wypłata nie jest dla mnie marna.

Eliza
@Agatha

Ja tam na wypłate ani pracę w buczku nie narzekam ;)

Chomik
@Eliza

Pracownijom, którzy pracują po 4/5 lat, a pracownicy którzy dopiero się zatrudnili wypłata niczym się nie różni także jest na co narzekać, zero sprawiedliwości i docenienia /premi też żadnych także nie ma się z czego ieszyc

Kaja

Co się stało z Buczkiem na Czyżynach? już go tam nie będzie?

@Kaja

Coo, ten w galerii? od kiedy go nie ma?

Kaja
@eleonora

No tam koło apartu był, a teraz jest zakryty cały regipsami czy jakimiś innymi kartonami

@Kaja

No no, wiem, o który chodzi. Może jakaś przebudowa? Oby...zaglądałam tam czasem po zakupach

Josi
@eleonora

wszystko już wróciło do normy. był tylko remont przez jakis czas. byłam wczoraj i już otwarty, zmienił się wyglądac na ten taki nowszy bardziej elegancki, tamtem poprzedni wystrój to był już bardzo przestrzały

@Josi

Czyli jednak :) To dobrze

Josi
@eleonora

Jeszcze tylko żeby się niedługo dało tam zasiąść na kawe to juz by było idealnie

Jsjaja
@Josi

Nie ma miejsc do siedzenia

Gala

Jakiś czas temu w sprzedaży mieliście chleb borodinski. Teraz go nie ma. Można wiedzieć, dlaczego? Był pyszny.

Nut
@Gala

może jeszcze wróci, czasem tak jest że coś chwile znika a potem wraca ;)

Napoleon
@Gala

No, był przepyszny.

Hanka

31 grudnia macie jeszcze otwarte? kupiłabym sobie jakies ciasto na sylwestra bo nie mam czasu piec a coś by się przydalo na stole postawić

Cola
@Hanka

Tak, raczej wszytsko jest normalnie otwarte wtedy, dzień jak codzień

Hanka
@Cola

Racja, było otwarte! Poszłam szybko rano, żeby dla mnie wystarczylo i udało mi się kupić piękne i myślę że pyszne ciasta. szczęśliwego nowego roku wszystkim

nina
@Hanka

Ciasta są zawsze pyszne. co jak co, ale to trzeba im przyznać, że pomimo wyższych cen, jakościowo i ciasta i pieczywa są naprawdę fajne

Sprzedawca

rozmowa kwalifikacyjna--kierowniczka Pani I.M-K miła sympatyczna byle by zwerbować do pracy ....i tyle dobrego później zaczyna sie piekło że nawet każdy boi się komukolwiek poskarżyć krzyki wrzaski wyzwiska godzinne rozmowy przez telefon a na sklepie prawie nie widać .Pupilek jeden jest a reszta to śmieć .

1. nie wolno chorować na moim sklepie 2. urlop na żądanie zapomnij 3. urlop w miesiącach wakacyjnych -dopiero jak dłuższe stażem skorzystają. 4.i k.....musisz byc dyspozycyjna czyli 24 pod telefonem a jak ma sie wolne to telefonów najwięcej jest od kierowniczki .

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Konsultant Microsoft Dynamics 365 SCM
MS POS Poland Sp. z o.o.
logo firmy E-learning Content Creator
Życzonka

Szczęśliwego Nowego Roku :)

Hati
@Życzonka

Tobie też, chociaż spóźnione

Luśka

Można składać u was zamówienia na jakieś świąteczne wypieki? bo podejrzewam, że 23 grudnia to serniczka już u was nie dostanę, bo się rozejdzie w try miga

Hana
@Luśka

E no może jeszcze byś coś dostała, przed świętami zawsze jest więcej towaru, bo wiadomo że ludzie wykupują masowo :)

on
@Luśka

Możesz sobie zamówić online

?
@on

a wtedy dowożą do domu czy odbiór na miejscu?

RelaMorela
@?

Dowożą

?
@RelaMorela

a to elegancko, pełen serwis.

@RelaMorela

a długo się czeka na zamówienie? nie wiem ile wcześniej ogarniać takie rzeczy bo w sumie tez jestem zainteresowana takim zakupem

@RelaMorela

sernik i makowiec to bym sobie zamówila bo najlepsze maja a roboty przy tym duzo.

RelaMorela
@Madison

Jak zamówisz do 13 to już na następny dzień

@RelaMorela

dzięki za informacje w takim razie

@RelaMorela

byłam w sobotę w buczku, ciast mnóstwo, lodówki wypchane po sam czubek, pysznie wyglądają ;)

Danka
@Madison

Czyli jeszcze nie jest za późno :)

Danka
@Danka

Pójdę sama zobaczyc co tam pysznego

@Danka

Zdecydowanie nie jest za późno, jest w sam raz, polecam i udanych zakupów

Malwina

Zgadzam się też z tym co wcześniej było napisane. Jak się na ranną zmianę przychodzi to nawet nie mrugniesz i już jest koniec, bo jest tyle roboty, towar do wyłożenia, klienci przed pracą i to tak leci.. Lubię ranne zmiany, trzeba wcześniej wstać to prawda, ale za to też wczesniej się kończy

Kamil
@Malwina

To fakt, sam jako klient przychodzę rano i kolejki sąą co nie miara. Naprawdę wyrabiacie się Panie szybciutko z tą obsługą, zawsze wpadam po drożdzówke półfrancuską

Alokazja

Dzień dobry. Wiecie może jak stoi sytuacja z pracownikami umysłowymi? Jest może jakieś zapotrzebowanie? Byłabym bardzo zainteresowana pracą w Obsłudze Klienta. Jeśli ktoś coś wie, to bardzo proszę o cynk.

Poppy
@Alokazja

Dawno nie widziałam oferty do biura...możesz spróbować podesłać CV czy coś, ale miej na uwadze, że specjalnie dla Ciebie stanowiska to nie otworzą

Nimwe
@Poppy

Pytanie tylko czy faktycznie składują CV i się później odzywają, czy lepiej czekać na ofertę i wysłać na bieżąco

Poppy
@Nimwe

Tego nie wiem, tylko rzucam pomysł

Nimwe
@Poppy

No tak, ja też tak tylko głośno myślę, kandydat zrobi co będzie uważał. Może wysłać teraz, a jak się coś pojawi też wysłać ponownie

Inez
@Alokazja

pojawiała się jakakolwiek oferta do biura buczka??? nigdy nie widziałam

Ela
@Inez

Kiedyś na pewno się jakaś pojawiła :) widocznie nie ma rotacji, pracują te same osoby i dobrze im tam.

Opiniaa

Pracuje jako sprzedawczyni w jednym z oddziałów Buczka. Jest co robić, zwłaszcza rano, kiedy każdy wstępuje do piekarni przed pracą. Czasami to aż się w oczach mieni od ilości ludzi. W ciągu dnia jest już luźniej. są takie dni, że zmiana leci w mgnieniu oka. grunt to być pozytywnie nastawionym do klientów, a reszta przychodzi sama. Generalnie to nie mam jakiś większych zastrzeżeń. Wiadomo jak jest duzy nawal pracy to wracam do domu zmeczona, ale atmosfera w pracy to wynagradza.

ela
@Opiniaa

ja pracowałam w bonarce więc był ciągły ruch, ale nie narzekam na to ma to swoje plusy, dzień pracy mija jak z bicza strzelil

Pracowałam w tej formie i naj gorszemu wrogowi jej nie polecę nie ma żadnych kart Multisport ani opieki medycznej, dawniej były marne premie dawane (usunięte przez administratora)których już nie ma . A tak to najniższa krajowa(usunięte przez administratora)Praca straszna a ktoś kto piszę jak tam szanują ludzi dostaje za te brednie niezły hajs. Nigdy nie spotkałam się z takim brakiem szacunku do ludzi jak tej firmie.

Łajka

Czy pracownik piekarni może liczyć na jakieś dodatki?

Zyta
@Łajka

Oczywiście. Jest karta sportowa i opieka medyczna dla pracowników. Ogólnie raczej mają na względzie dobro pracownika i bardzo dobrze podchodzą do ludzi to ich wyróżnia znacząco na tle innych jeśli chodzi o pracodawcę

Pola
@Zyta

Zgadzam sie, bardzo dobre wrazenie zrobili na mnie na rozmowie, nie wiem czy kiedykolwiek bylam na tam sympatycznej rekrutacji gdzie wszystko jest super przejrzyscie wyjasnione

Łajka

To super :) Dziękuję!

@Pola

no to bardzo dobrze świadczy o firmie jak już pierwsze wrażenie robią tak dobre :)

Nina
@Pola

Podpisuje się pod tym rękami i nogami - jedna z największych wartości tej firmy. To jak traktują pracownika i jakie mają do niego podejście zasługuje na wyróżnienie, a w różnych dziwnych miejscach już zdarzyło mi się pracować

@Nina

To mega ważne :) Fajnie, że tu tak jest, różnie się słyszy na mieście o pracy w różnych miejscach i traktowaniu pracowników. Nie dziwię się teraz czemu Panie w Buczku takie miłe i uśmiechnięte :)

nvrmnd
@Karolina

Jaka karta i jaka opieka medyczna? No i po o tak kłamać, w tej firmie nawet premii nie ma a wy jakieś bajki wymyślacie

@nvrmnd

Czemu do mnie pijesz? Ja tylko rozmawiałam z pracownikami i pytałam o wrażenia, skoro mówili że tak jest to zakładam że to prawda

Lisa

weź skończ opowiadać bzdury, to że ktoś dobrze mówi o firmie nie oznacza od razu że to jakaś specjalna reklama. To ty masz prawo mówić źle a inni nie mają prawa mówić dobrze? to samo można o Tobie powiedzieć, dużo dostałeś za wymyślanie takich historii?

Lis
@Lisa

Ja dostałem premie a Ty?

Opinia
@Zyta

Jaka opieka medyczna co Ty za brednie opowiadasz . Pracuje na produkcji i nie mamy nic nawet premia zabrana.

@Opinia

Prawda, nie ma nic a większość kasy obcięta

ee
@Opinia

A kto mówił, że ona pisze o produkcji??

hmm
@ee

no ja wnioskuje że tutaj wszystko co jest pisane to mowa o pracy w punktach sprzedaży

Antek

Jakieś podpowiedzi o pracy w firmie? Czy teraz warto składać cv?

Iga
@Antek

Cały profil jest jedną wielką podpowiedzią co Ci jeszcze potrzeba???

nvrmnd

Nie

@Antek

To zależy czego oczekujesz od pracy, dla jednego warto, dla drugiego nie, sam za siebie decyzje podejmuj, nikt tego za ciebie nie zrobi.

Paula
@Antek

A są wgl teraz oferty pracy, że chcesz cv składać????

Mika
@Paula

chyba na razie kiepska sprawa z ofertami do buczka z tego co widze chyba że można pytać osobno w punktach

if
@Mika

tak, czasami wiszą na szybach ogłoszenia, można sprawdzać albo pytać też na miejscu

Dilma

Pracujecie też w niedzielę?

Gabi
@Dilma

nie wiem jak jest teraz i czy to obowiązywało wszystkie punkty, ale ja pracowałam w punkcie z miejscami siedzącymi, kawiarnią jakby no i tak miałyśmy otwarte w niedziele :)

Coco
@Dilma

Nie wszystkie punkty, większość jest zamknięta, ale generalnie niektóre są normalnie w niedzielę otwarte, tak jak Gabi napisała, jeśli można je zakwalifikować jako "kawiarnię" :)

funia

trzese gaciami na mysl ze moglabym teraz stracic prace wiec jakby wszystkie dotychczasowe bole i frustracje chwilowo minely

Minia
@funia

a czemu miałabyś tracić pracę? przecież wszystko jest okej na pewno, jeśli dobrze pracujesz

funia
@Minia

twoje niezrozumienie mojego komentarza swiadczy ze widzisz tylko tyle co sie dzieje za oknem, a dalej klapy na oczach i jakos to bedzie

Minia
@funia

twoje podsumowanie mojej osoby po jednym zdaniu świadczy że widzisz tylko czubek własnego nosa ;p doskonale wiem co się dzieje, to jednak nie zmusza mnie do tego by zmieniać swoje nastawienie, raczej staram się być optymistką :) polecam

Kra

Jak załatwić sobie tą kartę sportową? Można gdzieś teraz jej użyć?

Już nie klient

A mi tam nie smakują ich produkty i mają drogo

@Już nie klient

No cóż, nie każdemu muszą ;) A ceny są podobne jak wszędzie moim zdaniem

Lola
@Już nie klient

ceny są odpowiednie do jakości, rozumiem że smak Ci może nie odpowiadać, ale jakościowo mają bardzo dobre produkty i lepsze niż w innych piekarniach

MAT

Jest jeden punkt, który niestety nie wykorzystuje wszystkich swoich możliwości . Jest "elita",która panoszy się ,nie toleruje innych i nowych. Skupia się na bzdurach nie na sprzedaży i obsłudze klienta. (usunięte przez administratora) Firma przez takie zachowanie pojedynczych osób traci pracowników i klientów.

Muuu
@MAT

Zgadzam się

Pani Ka

Buczek to najlepsza piekarnia w Krakowie

Yes
@Pani Ka

a to akurat fakt, najlepsze świeże bułki i chleby których nie ma nigdzie indziej :)

Iwona
@Yes

ja polecam chlebek ziomek z dynią, bardzo dobry i nieduży

mk

Odradzam każdemu pracę w tym (usunięte przez administratora). Brak premii, brak pochwał,(usunięte przez administratora), zarobki marniutkie, najgorsze jest to uczucie, że musisz sprzedawać wczorajszy towar wmawiając klientom że to dzisiejszy, cukiernia w centrali też robi wieczne problemy i utrudnia pracę. (usunięte przez administratora) Jedyne co to uciekać stamtad bo kariery żadnej się zrobić nie da. Aha i ubrania pracownicze złej jakości.

Pop

Co tutaj się stało? Gdzie są wszystkie wpisy z ostatnich kilkunastu dni?????

Nodi
@Pop

aż tak na bieżąco jesteś, że widzisz kiedy jakiego brakuje ? ;)

Zostaw merytoryczną opinię o Buczek-piekarnia cukiernia - Kraków

• Jak się pracuje w Buczek-piekarnia cukiernia?

Zobacz opinie na temat firmy Buczek-piekarnia cukiernia tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 134.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Buczek-piekarnia cukiernia?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 63, z czego 21 to opinie pozytywne, 16 to opinie negatywne, a 26 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Buczek-piekarnia cukiernia?

Kandydaci do pracy w Buczek-piekarnia cukiernia napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Buczek-piekarnia cukiernia