Opinie o P.P.H.U. Kamdo Kamila Szymańska Drukarnia Pegaz Kamila Szymańska w Bydgoszcz

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie P.P.H.U. Kamdo Kamila Szymańska Drukarnia Pegaz Kamila Szymańska. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w P.P.H.U. Kamdo Kamila Szymańska Drukarnia Pegaz Kamila Szymańska o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Sklepy internetowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o P.P.H.U. Kamdo Kamila Szymańska Drukarnia Pegaz Kamila Szymańska w Bydgoszcz

Jak w P.P.H.U. Kamdo Kamila Szymańska Drukarnia Pegaz Kamila Szymańska wyglądają możliwości ewentualnego awansu na wyższe stanowiska?

Mario Nowy wpis

Pracuje w firmie KAMDO 5 lat i naprawdę cenię sobie tę współprace. Z Szefowa da się dogadać, wyplata zawsze na czas. Na razie nie ma na co narzekać!

Deniro Nowy wpis

Firma o słabej kondycji finansowej. Non stop cięcia. Pracownicy nie są pewni jutra. Z wypłatami bywa ta że raz są raz są z opóźnieniem. Nikomu tego nie życę. PIP musi przyjść i to zweryfikować. Takiej jazdy nie widziałem od lat 90. No ale cóż zrobić takicj firemek jest na pęczki.

Johnncovid Nowy wpis
@Deniro

Witam, Jak tam w komando ? Ktoś jeszcze został z tych ponad 20 osób z którymi współpracowałem ? Podobno Andrew zostaw wyautowany?

Co jaki czas w P.P.H.U. Kamdo Kamila Szymańska Drukarnia Pegaz Kamila Szymańska można ubiegać się o podwyżkę?

Arturo

Codziennie

Rozmowa kwalifikacyjna nie musi być stresująca. Czy ta w P.P.H.U. Kamdo Kamila Szymańska Drukarnia Pegaz Kamila Szymańska spełniła Twoje oczekiwania? Które pytania podobały Ci się najbardziej? Twoje doświadczenia mogą pomóc innym!
logo firmy Specjalista IT
logo firmy Technik w Centrum Napraw
Nadarzyn
Diebold Nixdorf
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Likwidator szkód
Centrum Obsługi Samochodów RAFAŁ SCHEWE Sp. j.

Jak wygląda ścieżka awansu w P.P.H.U. Kamdo Kamila Szymańska Drukarnia Pegaz Kamila Szymańska?

Arturo

Taka ścieżka że wszystkich pozwalniali

Karol

Czy podpowiecie jaka atmosfera w pracy, czy coś z dodatków socjalnych macie?

Tom
@Karol

atmosfera bardzo miła, super szefowa! współpracownicy bardzo pomocni!

Jaka umowa obowiązuje w P.P.H.U. Kamdo Kamila Szymańska Drukarnia Pegaz Kamila Szymańska podczas okresu próbnego?

TOM

umowa o pracę

Yoda

Warto się fatygowac do pracy w firmie pegaz? Jakie warunki placowe na miesiąc? Czy opinie na temat tego całego brygadzisty produkcji są prawdziwe?

A
@Yoda

Ogólnie załoga fajna, właścicielka też bardzo wporzadku. Na temat brygadziste..... Przyjdź przekonaj się czy prawda

Yoda
@A

Jednak z opisów na go worku oraz google nie jest chyba za dobrze ????

Barbara

Szukam informacji o pracy w Pegaz. A konkretnie chciałabym dowiedzieć się czegoś o warunkach zatrudnienia. Jaką umowę dostają nowi pracownicy?

byly pracownik

p oki nie zmieni sie szef produkcji nie polecam Ludzie chodza tam pod wielkim stresem wiekszosc nie zostaje dlugoze wzgledu na ciagle pretensje. Za wszystko obwinia pracownikow jeszcze troche a wszyscy odejda .wlascicielka powinna sie zastanowic

Barbara
@byly pracownik

A jak wyglądają warunki zatrudnienia? Liczę na szybką odpowiedź!

Byly pracownik
@Barbara

Najniższa krajowa a nadgodziny w kopercie 20pln za 1h nie ważne czy w tygodniu , czy we weekend. Luźna atmosfera w pracy, szefowa spoko jak robisz swoje ,gorzej z kierownikiem produkcji impulsywny i zadufany w sobie. Ja osobiście odradzam ale są też osoby zadowolone z pracy w tej firmie.

Nie polecam. Awantury, krzyki, groźby, wyzwiska. Brak szacunku do pracownika.

Spokojny

Hey, cos o pracodawcy i warunkach pracy można się dowiedzieć z tej strony?

Anka

Szef produkcji przechodzi kryzys wieku starczego chyba ma andropauze bo zachowuje się jak jeleń na rykowisku

Była pracownica

Szczerze nie polecam, najniższa krajowa a reszta w kopercie.

Odblask24

Ciągłe przepychanki: (usunięte przez administratora)

Iza

Jedna wielka bzdura!!! Ktoś kto nie wywiązuje się ze swoich obowiązków, bądź nie ogarnia tematu dają szansę na innym stanowisku... Owszem kierownik jest wymagający, ale od tego on jest. Poza jeśli chcesz pracować pokaż że chcesz!!! Siedzieć możesz w domu. Fajny klimat w firmie i umowa jest od razu polecam

O$rany Armani
@Iza

Witam, firma na poczatku mojej przygody zapowiadała się nieźle. Sprzedaż towarów z nadrukiem i bez znakowania na dobrym poziomie. Atmosfera z początku wydawała się pozytywna a ludzie mili. Jednak z biegiem upływającego czasu byłem świadkiem różnych negatywnych zachowań i pozbawionych logiki działań. Dział handlowy mający bardzo dużo zadań nie związanych kompletnie ze swoim zakresem obowiązków.Trzon produkcji na czele z osobą która jest kierownikiem,handlowcem i kontrolerem jakości świadczonych usług nie wywiazywał się jakoś nadzwyczajnie ze swoich obowiazkow. Utworzyła się tzw: klika czyli osoba na stanowisku obstawiona w tym przypadku 3-4 osobami gdzie pod nieobecność właścicielki robiły co chciały i przez to spora część załogi się zwolniła.Oczywiście klika pracuje nadal i tylko następny krąg ludzi się zmienia. Po dłuższym czasie będący na pozór sympatyczny kierownik okazał się zwyczajnym ...... I tylko jego zlecenia były priorytetowo wykonywane nie ważne jakim kosztem i ilu ludzi było w to zaangażowanych. Patrząc na wypowiedź osoby o nicku Iza oraz Michal nie są one obiektywne ale to może tylko pozytywny pijar firmy. Rotacja pracowników oraz ogłoszenia na rynku pracy świadczą o tym że jednak nie jest tam aż tak kolorowo.Podsumowując brak dobrej organizacji pracy,brak dobrych warunków pracy chociaż i tak znacząco się poprawiły przez ostatnie 3 lata. Osoba na stanowisku kierownika produkcji nie potrafi zarządzać zespołem pracowników oraz przedkłada tylko swój interes przed interesem całej firmy co nie wróży dobrze na przyszłość firmy. Jeżeli ktoś myśli że opinia ta jest wywodem sfrustrowanego pracownika to może na własnej skórze przekonać się .

Tommy

Ta firma to jakieś wielkie nie porozumienie. Nie traktują ludzi poważnie. Jeden wielki (usunięte przez administratora) Szukają murzynow do pracy za marne grosze. Nie polecam!

Michal

Bardzo profesjonalna firma. Umowa od zaraz z pełnymi świadczeniami i dodatkowym ubezpieczeniem. Polecam!!!

Dawid

Nie polecam, byłem na niby okresie probnym ale umowy sie nie doczekałem. Przychodzisz pracować na magazyn a okazuje się że musisz pomóc drukować na sicie, tamponie oraz zgrzewać na prasach jednocześnie robiąc swoją robotę, magazynierzy zamiast pracować na magazynie rozpakowują gadżety do nadruku lub składają koszulki itp. Szef produkcji nowemu pracownikowi nic nie wytłumaczy bo jest "bardzo zapracowany" a głownie spędza czas na palarni na rozmowach i strzyzeniu!

Anka

Nie polecam, szef produkcji to (usunięte przez administratora) i gbur.

Zostaw merytoryczną opinię o P.P.H.U. Kamdo Kamila Szymańska Drukarnia Pegaz Kamila Szymańska - Bydgoszcz

• Jak się pracuje w P.P.H.U. Kamdo Kamila Szymańska Drukarnia Pegaz Kamila Szymańska?

Zobacz opinie na temat firmy P.P.H.U. Kamdo Kamila Szymańska Drukarnia Pegaz Kamila Szymańska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w P.P.H.U. Kamdo Kamila Szymańska Drukarnia Pegaz Kamila Szymańska?

P.P.H.U. Kamdo Kamila Szymańska Drukarnia Pegaz Kamila Szymańska
  • Świecka 8