Opinie o Daniel Kurzelewski Importland w Tuchola

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Daniel Kurzelewski Importland. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Daniel Kurzelewski Importland o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Sklepy internetowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Daniel Kurzelewski Importland w Tuchola

brudas_csw

Wszystko perfekcyjnie polecam

Anita

Etui rewelacyje jestem bardzo zadowolona. Szybki kontakt ze sprzedajacym. Bardzo mily i pomocny czlowiek odpiwie na każde pytanie. Polecam w 100%

Robson

Zamówienie sprawnie nadane. Bez opóźnień. Etui bez zastrzeżeń. Napewno mogę polecić

Kamila1809

Bardzo polecam zakupy u tego Pana, szybko sprawnie bezproblemowo , fachowa obsługa klienta, a co najwazniejsze etui jest przepiękne!!!

Jesteś już po rozmowie rekrutacyjnej w firmie Daniel Kurzelewski Importland? Zostaw swoją opinię dotyczącą jej przebiegu. Czy spełniła Twoje oczekiwania? Jaki był jej rezultat?
logo firmy Specjalista IT
logo firmy Technik w Centrum Napraw
Nadarzyn
Diebold Nixdorf
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
maślana

Wszystko perfekcyjnie. Ładne żywe kolory zdjęcia na etui.

Machotolar

Super dotarło etui takie jak zamówił, dziękuję

PaTkA1773

Witam dziękuję bardzo za etui, jakie zamawiałam takie przyszło. Jestem bardzo zadowolona i w 100% polecam.

Monika Kasprowicz

Super polecam, szczególnie etui brokatowe przypadło mi do gustu ???? Dziękuję. Do następnego razu.

Maluszek86

Dziękuję za piękne etui i miłą obsługę. Mam cudowne upominki na zająca ;)

Pawełek

Polecam :)

MichasiaL

Super etui napewno wrócę. Kontakt przemiły.

Anula

Wystawiam komentarz na prośbę sprzedawcy. Etui warte swojej ceny. Czekałam jeden dzień dłużej jak mi napisano, ale było warto. Jestem zadowolona.

Emilia Pilarek

Etui rewelacja , mimo moich klientów mbinacji wykonane idealnie tak jak chciałam , Pan przemiły i wysyłka bardzo szybka . Polecam jak najbardziej .????????

@Emilia Pilarek

Gdyby tak sprawdzić IP dzisiejszych opinii na temat tej firmy (mających związek z pseudoaferą na Facebooku), to zapewne wyszłoby, że conajmniej kilka jest z tym samym IP. O cenach nie będę dyskutować, bo tyle coś jest warte, ile ktoś jest chętny zapłacić ;D Ale obsługa klienta fatalna.

Daniel K

Bardzo proszę sprawdzać. Od wczoraj zaczęliśmy prosić każdego kupującego o zamieszczenie komentarza. Serwis nie pozwala na dwukrotne ocenianie firmy z tego samego IP. To też proszę sprawdzić. Serdecznie pozdrawiam

Jestem bardzo zadowolona. Polecam z calego serca ! ????????

Wera

Polecam serdecznie jestem zadowolona z etiu

Niunka95

Swoje zamowienie otrzymałam w czwartek. Etui cudowne. Nawet nie wiedziałam, że tak można. Teraz mam zdjęcie swojego synka zawsze przy sobie. Dziękuję :)

Luci_pink

Etui ideolo :* koleżanki również zadowolone. Musimy pomóc naszemu ulubionemu sprzedawcy ;) pozdrawiamy

Bocian321

Sprzedawca poprosił mnie o komentarz. Etui bajka. Kupujemy etui szkła od dwóch lat u tego Pana.

MalaMarta

Jestem bardzo zadowolona z etui. Napewno będę polecać:)

Natalia
@MalaMarta

Ludzie często widzą to , co chcą widzieć , a nie to co powinni dostrzegać w drugim człowieku . Sukces to coś więcej niż pieniądze ???? To praca , możliwość tworzenia , wyznaczania celów i ich osiąganie ???????? To zwykła praca , robiona w niezwykły sposób . Żadne słowa nie opiszą Daniel Kurzelewski poświęcenia, serca , które wkłada w każdy dzień pracy z ludźmi . ! Polecam z całego serca

Kacper

Super wykonana obudowa , Szybka realizacja , super kontakt , zamawiam kolejna ????polecam !

Zostaw merytoryczną opinię o Daniel Kurzelewski Importland - Tuchola

• Jak się pracuje w Daniel Kurzelewski Importland?

Zobacz opinie na temat firmy Daniel Kurzelewski Importland tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Daniel Kurzelewski Importland?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 9, z czego 8 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Daniel Kurzelewski Importland
4.1/5 Na podstawie 40 ocen.
  • Pokoju Toruńskiego 9
    89-500 Tuchola