Opinie o Daniel Kurzelewski Importland w Tuchola

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Daniel Kurzelewski Importland. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Daniel Kurzelewski Importland o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Sklepy internetowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Daniel Kurzelewski Importland w Tuchola

Klaudia

Jestem bardzo zadowolona z Etui i również będę polecala ;)

Justynaaa81

Dziękuję bardzo za piekne etui, jestem zachwycona jakością produktu. Kontakt z obsługą na wysokim poziomie. Właśnie składam kolejne zamówienie na etui dla dzieci na zajaca????

Wera

Super etui jestem bardzo zadowolona :) polecam

Kasia87

Dziękuję za zamówienie. Wszystko zgodnie z opisem. Zdjęcie bardzo ładnie odwzorowane.

Jesteś już po rozmowie rekrutacyjnej w firmie Daniel Kurzelewski Importland? Zostaw swoją opinię dotyczącą jej przebiegu. Czy spełniła Twoje oczekiwania? Jaki był jej rezultat?
logo firmy Specjalista IT
logo firmy Technik w Centrum Napraw
Nadarzyn
Diebold Nixdorf
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
Paulina Wróblewska

Czy posiada ktos jakiś numer to owej firmy? Od 26.12.2021 domagam sie zwrotu za pomylone etui . P. IWONĄ KA jest bardzo ciężki kontakt odpisuje raz na miesiąc albo wcale. Dostałam zamówienie nie takie jak chciałam. Etui portfel zamykany brązowo czarny mial byc a przyszedł szaro beżowy . Kpina poprostu

Izabela
@Paulina Wróblewska

Kim jest ta pani, z którą się chciałas kontaktować? Pytam, bo właściciel firmy inaczej się nazywa. Tam tych ludzi więcej pracuje przy wysyłkach?

Gg
@Paulina Wróblewska

Też się chętnie dowiem o nr telefonu zero kontaktu.

Patrycja

Etui zgodne z opisem

Izabela
@Patrycja

Widać, że Tobie się udało. A ja się zastanawiam, o co chodzi, że firmę prowadzi facet, a tu piszą w komentarzach jakieś dane kobiet, które odcinały kontakt po wysyłce. To jakaś większa firma, czy w końcu jednoosobowa? Dają pracę - może ktoś wie?

Johny

Perfekcyjnie wykonane etui

Kristin schonwalter
@Johny

Żenujące

PatrycjaW

Oczywiście macie czas na zwrot 24 godziny jeśli nie to sprawa trafia na policję i tam gdzie trzeba ... I oczywiście będziecie sławni ale nie z dobrej strony . Zwrot proszę kierować na konto z którego było wysłane

Paulina Wróblewska
@PatrycjaW

Ta firma wgl jest istny koszmar . Od 26.12.2021r próbuje odzyskać swoje pieniądze

PatrycjaW

(usunięte przez administratora) Kupiłam od nich etui i owszem przesyłali ale bardzo złej jakości zdjęcie na drugi dzień zeszło z etui Pani Iwona kazała mi odesłać a oni przyślą nowe . Odesłałam i teraz ani gotówki ani etui . Pani Iwona dodatkowo nie zablokowała

Monika Wyrwalec

Czekam jeszcze do środy! i sprawa zostanie skierowana do prokuratury! O kontaktu z P. Joanna Malinowska z Zabrza... jakaś kpina 0 Kontaktu...do firmy tel. nie działa jakieś jaja ,ale drogi Panie powiem tak pieniądze wysłane przelewem na czas na Pana konto proszę o natychmiastowy kontakt ze mną 695001031,bo może inni wpłacają i Panu konto rośnie, bo kwota mała i konsekwencji nie poniesie ... nie drogi Panie jeszcze jest prawo cywilne. Natychmiast proszę o kontakt zwrot pieniędzy mam prawo jako klient rezygnacji według ustawy prawnej. Proszę się do 4.03.2021 ze mną skontaktować poinformuje ,gdzie Pan zwróci pieniążki jeżeli nie... spotkamy się w innych okolicznościach na drodze sądowej , łącznie ze stratą mojego czasu z odszkodowaniem, a Pana zapewniam ,że stanie się najsłynniejszy w polskich mediach!źle trafiliście... Z poważaniem Monika Wyrwalec

Monika Wyrwalec
@Monika Wyrwalec

Sprawa została załatwiona już polubownie..., dziękuje za zwrot gotówki i rekompensatę. Monika Wyrwalec

Dominika

Po prawie 3 tygodniach dostałam etui nie zgodne z opisem oraz zdjęciem pani połowa zdjęcia została ucieta plus brak szła na telefon które miało byc gratis zero kontaktu z Panią

meg

kolejna oszukana na olx zakup etiu ,ale ja zgłaszam sprawę na policję , niezaleznie od kwoty jaka straciłam ale jeśli jest się nieuczciwym sprzedawcą to trzeba ponosić konsekwencje . moze ktoś (usunięte przez administratora) dołaczy do zgłoszenia ?

Madzia_2902
@meg

Również nie otrzymałam paczki, paczka nie została nawet nadana , dostałam nr. Nadania ale dzwoniąc do firmy kurierskiej otrzymałam wiadomość o tym, że owy pan nie zamówił kuriera chociaż mi na mail wysłał wiadomość o tym , że potwierdza wysłanie paczki.

meg
@Madzia_2902

po mojej interwencji na olx /tzn olx nic nie zrobił / ja napisałam wiadomośc ze zgłaszam do administratora aby móc poczynic dalsze kroki czyli policja. nagle przesyłka została nadana i na tym koniec . ogłoszenie widnieje nadal czekając na kolejnych naiwnych takich jak my.... momo zakazanych znaków firmowych nie zostało usuniete z portalu ba ... nawet się rozmnozyło jest więcej ofert z lekko zmodyfikowana trescią . jak się komuś chce zawalczyć to zgłaszajmy naruszenia na olx inaczej bedzie nas tu przybywac

ania
@meg

Ja chce dolaczyc. Kase wplacilam, etui brak, nie odpisuje na wiadomosci, telefon gluchy .....

94-GnO
@meg

Dopisuje się do pozwu jeśli takowy został wszczęty. Człowiek chciał zrobić prezent na święta i został (usunięte przez administratora) Jedna osoba z mojego miasta za takie coś siedzi teraz w areszcie i czeka na proces. Także czekam na podobne wyjaśnienie sprawy.

IGA

Kupiłam 3 etui na telefon,dwa z nich niezgodne z zamówieniem i jedno uszkodzone. Oczywiście zwróciłam towar i nie otrzymałam zwrotu gotówki. Brak kontaktu ze sprzedającym. Tym musi zająć się prawnik.

Dorota
@IGA

Napisałaś, że nie dostałaś zwrotu pieniędzy od Importland. A czy firma jakoś tu uzasadniła?

Dnia 19 czerwca dokonałem zakupu i od razu zapłaciłem przelewem na niżej podane przez Pana Kurzalewskiego dane: 22 1140 2004 0000 3602 5600 8766 (mBank) DANIEL KURZELEWSKI ul. Świecka 95/2, 89-500 Tuchola i do dnia dzisiejszego nie otrzymałem towaru pomimo wielokrotnego kontaktu .

zamawiający z olx

Nieuczciwy sprzedający, konto do wysyłki pieniędzy wysłał bardzo szybko - otrzymał przelew natychmiastowy, obiecał wysyłkę w ciągu max 2 dni a od trzech dni po przelewie nie odpisuje, na olx brak telefonu, korespondencja tylko poprzez olx; zamówione etui miało być na prezent ... niestety ani etui ani kontaktu ze sprzedającym ... sprawę skieruję na odpowiednie tory, za nieuczciwość trzeba odpowiedzieć!!!

!

Zaznaczam ze nie trafiło się na odpowiednia osobę. Adresy ludzi rozprowadzających te rzekome buble i coś co nie istnieje zostały namierzone :) wiec jeśli pieniążki dziś nie wrócą to wszyscy zobaczymy się wkrótce z obecnością policji i prawników. Nie pozdrawiam

Agata Kowalczyk

To jest kpina, 2 tyg czekam na etui co chwile jestem zbywana ani kasy ani etui. Dziś dostałam pytanie czy paczka została doręczona. A może najpierw niech ta osoba wyślę cokolwiek ze ta paczka wyszła. Wzięłam inpost a wiadomo ze jak taka paczka idzie to widać praktycznie kazdy jej ruch od rejestracji.

Brrrrrrrrt

Niestety, firma nieuczciwą. Dwa tygodnie temu córka wysłała pieniądze na etui do telefonu. Niestety ani pieniędzy ani etui. Okazało się że nie ma takiego na stanie ale wcześniej pisał że natychmiast po zaksięgowaniu etui zostanie wysłane.

Daniel
@Brrrrrrrrt

Dzień dobry, naturalnie przeprosiliśmy za zaistniałą sytuację. Środki zostały Państu zwrócone. Warto byłoby o tym wspomnieć. Serdecznie pozdrawiam, Daniel Kurzelewski

ana
@Daniel

Czekam na zwrot kasy inaczej sprawa trafia na policje

Grom82

Wszystko sprawnie, szybko. Jestem zadowolony i z pewnością wrócę.

ana
@Grom82

Serio?????? U mnie cisza i brak etui. Ściema totalna.

Natalia

Wcale się nie dziwię że Pani córka nie dostała od 11.02 czekam na przesyłkę piszę do Pana a tu cisza echo to jest szacunek tragedia ale cóż są instytucję co to wyjaśnią ...

Natalia

Dziękuję w takim razie przepraszam za zdenerwowanie ale mam nadzieję, że Pan rozumie :-)

Zostaw merytoryczną opinię o Daniel Kurzelewski Importland - Tuchola

• Jak się pracuje w Daniel Kurzelewski Importland?

Zobacz opinie na temat firmy Daniel Kurzelewski Importland tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Daniel Kurzelewski Importland?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 9, z czego 8 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Daniel Kurzelewski Importland
4.1/5 Na podstawie 40 ocen.
  • Pokoju Toruńskiego 9
    89-500 Tuchola