Opinie o Online Trading Company Michał Zawadzki w Poznań

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Online Trading Company Michał Zawadzki. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Online Trading Company Michał Zawadzki o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Sklepy internetowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Online Trading Company Michał Zawadzki w Poznań

ewa

Ostrzegam przed P.Michałem Zawadzkim, kupiłam telefon za ponad 1000 zł, po 2-wu miesięcznym oczekiwaniu wreszcie go dostałam, niestety zepsuł się po 2 miesiącach, został odesłany do serwisu i prawdopodobnie został ponownie sprzedany (podgląd transakcji sprzedaży na allegro), niestety brak odpowiedzi na moje maile, brak telefonu kontaktowego. Oszust i (usunięte przez administratora)

@ewa

Czy udało Ci się coś zdziałać w sprawie Twojego telefonu?? U nas podobnie i mam zamiar skierować sprawę do sądu

Rafik Nowy wpis
@ewa

Cześć, gość chyba zmienił branżę dla swoich (usunięte przez administratora) i teraz wynajmuje domek letniskowy niedaleko Czaplinka. Niestety, dałem się nabrać, a on wywalił mnie przeszło dwa koła. Sprawa już trzy lata w sądzie.... Jeśli robiłeś coś w tej sprawie, lub co więcej, masz na piśmie potwierdzenie z jakiejkolwiek instytucji publicznej, że on Cię rzeczywiście (usunięte przez administratora) odezwij się proszę. Mój telefon 607638766. Z góry wielkie dzięki za pomoc. Być może uda mi się go (usunięte przez administratora) Rafał

NieTakMialoByc Nowy wpis

Kupiłem na Allegro telefon z plombami tej firmy. Chińska podróba, jakość wykonania katastrofa. Nie polecam, o ile jeszcze w ogóle działa ta firma.

Iza Nowy wpis
@NieTakMialoByc

Cześć, czy kontaktowałeś się w tej sprawie z firmą? Jeśli masz jakieś zastrzeżenia co do ich produktów to może warto zwrócić się do nich bezpośrednio i liczyć na jakieś porozumienie w tej kwestii. Masz w planach kontakt z nimi?

NieTakMialoByc Nowy wpis
@Iza

Mija się to z celem. Po takich opiniach jak oni mają to lepiej spisać to na straty i żyje się dalej. Szkoda tylko, że wcześniej o tym nie wiedziałem. No ale cóż. Mądry człowiek po szkodzie.

Nastka

To forum pracownicze a wszelkie reklamacje lepiej kierować do firmy!!

Joanna

Pani "z tego numeru" mówi,że nie wie o co chodzi....:) Ale czy to prawda?? :)

Brałeś udział w rekrutacji do Online Trading Company Michał Zawadzki. Jakie warunki Ci zaproponowano? Czy na rozmowie kwalifikacyjnej panowała przyjazna atmosfera? Czy coś Cię zaskoczyło?
logo firmy Specjalista IT
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Pracownik Linii Produkcyjnej
Bydgoszcz
Bista Standard Sp. z o. o.
logo firmy Program Staży Letnich
Gliwice
WASKO S.A.

papa

Ten pan najłagodniej pisząc to oszust sprzedający na allegro. Rok walczyłem o zwrot pieniędzy za telefon. Udało się tylko dzięki mojej determinacji i zaangażowaniu powiatowego rzecznika konsumentów.

@papa

Witam. Nasza pani rzecznik niestety nic nie zrobiła w tej sprawie...czy mogłbyś jakoś podopowiedzieć? Walczymy z tym Panem już prawie rok....a telefon nadal u niego, a on reklamacji nie uznał i nie ma już chyba zamiaru się do nas odezwać:)

Antoni

Online Trading Company zajmuje się sprzedaż wysyłkową w internecie. Większość opinii jest napisana w negatywnym tonie. Piszcie, czy ktoś z Was pracował u tego pracodawcy i może powiedzieć, czy firma nadal funkcjonuje i zajmuje się sprzedażą? Jakie warunki zatrudnienia oferuje pracodawca i na jakie stanowiska szuka pracowników? Wasze opinie o firmie będą źródłem informacji dla innych użytkowników forum.

Zostaw merytoryczną opinię o Online Trading Company Michał Zawadzki - Poznań

Online Trading Company Michał Zawadzki