Opinie o Loca Fashion Klaudia Murzyn w Dobczyce

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Loca Fashion Klaudia Murzyn. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Loca Fashion Klaudia Murzyn na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Sklepy internetowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Loca Fashion Klaudia Murzyn w Dobczyce

Klaudia Nowy wpis

(usunięte przez administratora) sklep!!!, udają że nie otrzymali zwrotu, aby nie oddać pieniędzy, po kilkunastu e-mailach i wysłania dowodu zwrotu, wtedy następuje konieczność odesłania należności. (usunięte przez administratora) pieniądze ludzi bez odsyłania pieniędzy ze zwrotów.

Bea Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 34 dni.

Nie polecam tego sklepu, dostalam inny produkt niż zamawialam, napisalam wiadomość, wiadomość odczytana brak odpowiedzi. Stwierdzilam ze odeślę, odesłałam i dopisałam w przesyłce w powodach zwrotu ze jest nie to co zamawialam, to samo oczywiście również zignorowane, zwrot na mój koszt. Po ponownej wiadomosci do sklepu bo az bylam zdziwiona ze tak podchodza do klientow I napisalam ze juz kontaktowałam się w tej sprawie dwa razy i zostałam olana, Pani zapytala mnie,, to o to pani robi aferę?,, masakra ????

Użytkownicy czekają na odpowiedź 50 dni.

Jakie wartości są cenione w Loca Fashion Klaudia (usunięte przez administratora)

Beti Nowy wpis

Ubrania, które dostałam miały poucinane metki a jedna rzecz śmierdziała nie do wytrzymania.Obsluga ignoruje wiadomości z zarzutami

Co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Loca Fashion Klaudia Murzyn? Czy wziąwszy pod uwagę Twoje wrażenia, poleciłbyś innym aplikację do tego miejsca? Podziel się z nami swoimi doświadczeniami.
logo firmy Pielęgniarek/Pielęgniarzy
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy International Land Acquisition Manager
Green Capital S.A.
Justyna

Sklep ma słabej jakości ubrania. Po kilku praniach zgodnie z metką ubrania zmieniają kolor i blakną. Napisałam reklamację na adres mailowy podany na stronie sklepu, że bluza kupiona kilka miesięcy temu po kilku praniach zmieniła kolor i chce ją reklamować. Otrzymałam odpowiedź, że 14 dni od dnia otrzymania produktu można reklamować. Odpisałam, że konsument może reklamować produkt w ciągu dwóch lat. Reklamacja nie uznana przez ten wspaniały sklep. Nie otrzymałam nawet, żadnego polubownego rozwiązania. Bluza po pół roku praktycznie do wyrzucenia. Nie polecam sklepu. Wystawię negatywną opinię gdzie tylko się da.

Czy Loca Fashion Klaudia (usunięte przez administratora) organizuje swoim pracownikom szkolenia podnoszące ich kompetencje?

Mmm

Sprzedająca nie reaguje na wiadomości klienta. Nie wysyła na czas towaru przez co nie miałam sukienki na imprezę sylwestrową. Sukienke zakupiłam kilka dni z wyprzedzeniem, a u tak jak nie otrzymałam. Próbowałam kontaktować się że sprzedająca, zero odzewu z jej strony. Wiadomości przez nią były wyświetlane lecz nie miałam żadnej odpowiedzi. Traktuje klientów okropnie. Jako stala klientka zostałam olana przez ta firmę.

Emi
@Mmm

Prosze dodac ten komentarz na facebook sklepu Loca Fashion ja dzisiaj takze dodalam nie ciekawy komentarz prosze sprawdzic.

Zostaw merytoryczną opinię o Loca Fashion Klaudia Murzyn - Dobczyce

• Jak się pracuje w Loca Fashion Klaudia Murzyn?

Zobacz opinie na temat firmy Loca Fashion Klaudia Murzyn tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Loca Fashion Klaudia Murzyn?

Loca Fashion Klaudia Murzyn
  • Rzeźnicza 15