Opinie o Karomedia Ewa Podgajna w Opole Lubelskie

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Karomedia Ewa Podgajna. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Karomedia Ewa Podgajna na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Sklepy internetowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Karomedia Ewa Podgajna w Opole Lubelskie

damiano Nowy wpis

Witam chce kupic przedmiot ktory jest w ofercie na allegro napisalem email i cisza nikt nie odpisuje i telefonu nikt nie odbiera przez caly dzien dlaczego tak sie dzieje??jak oni chca cos sprzedawac jak brak z nimi kontaktu

KristoffPL

Jestem zawiedziony podejściem do klienta przez firmę karomedia. Tablet w naprawie od 15 stycznia 19r., w dniu 24 stycznia ostatni kontakt od pani Ewy że tablet wraca z serwisu w piątek 24 stycznia. Od tej pory żadnych informacji, zupełny brak kontaktu ze strony karomedia. Żadnych odpowiedzi na moje maile i smsy. Ani tabletu ani pieniędzy, pierwszy raz zdarzyła mi się tak nie miła sytuacja. Moje sugestie dla Karomedia Ewa Podgajna: Czekam na kontakt, i naprawiony tablet lub zwrot pieniędzy. Pozdrawiam Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Poprawić kontakt z klientem bo na ten moment go nie ma.

Karomedia Nowy wpis
@KristoffPL

Sprawa została wyjaśniona, a dlaczego tak długo to trwało - dostali Państwo wyjaśnienia :) ze swej strony najmocniej przepraszam za czas oczekiwania- jak pisałam zdobycie części do owego modelu graniczyło z cudem ale udało się ściągnąć je z Azji. Sprawa załatwiona w pełni POZYTYWNIE.

Kristoffpl Nowy wpis
@Karomedia

Witam. Sprawa została wyjaśniona, długo to trwało, najbardziej brakowało kontaktu ze strony KaroMedia, odpowiedzi na zadawane pytania. Pozdrawiam.

Irek Nowy wpis

Czy nie szukają może nowych osób do pracy z doświadczeniem?

krzy

W pełni podzielam opinię KristoffPL. Mój tablet jest w naprawie od 3 stycznia br. i również dostałem informację od pani Ewy, iż do piątku 24 stycznia powinien wrócić z tej naprawy. Jednak chyba nie wrócił bo jak do tej pory do mnie nie dotarł, podobnie jak nie dotarła żadna informacja od firmy KAROMEDIA o sposobie zwrotu mojego tabletu. Całkowity brak kontaktu ze strony firmy. Sporo lat kupuję przez Internet ale takiego ignoranckiego podejścia do klienta jeszcze nie spotkałem.

Karomedia
@krzy

Jak przebiegła Twoja rozmowa kwalifikacyjna w firmie Karomedia Ewa Podgajna? Napisz o swoich odczuciach ze spotkania. Czy coś Cię zaskoczyło w oferowanych warunkach współpracy? Opowiedz nam o tym.
logo firmy Specjalista IT
logo firmy Technik w Centrum Napraw
Nadarzyn
Diebold Nixdorf
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Pracownik działu księgowo-rozliczeniowego
Kancelaria Prawna Solace
Makler

Otrzymalem podrobiony telefon niezgodny z opisem, malo tego okazal sie uszkodzony. Dokonalem zwrotu, przez dwa tygodnie zero kontaktu, po otwarciu dyskusji na allegro jestem pomawiany o uszkodzenie telefonu. Telefon niby jest w serwisie i z tego powodu nie chca zwrocic mi pieniedzy, czekam juz trzy tygodnie. Bardzo niemila osoba odradzam zakupy w tym komisie.

Karomedia
@Makler

Arogancki i bezczelny klient! Zakupił wersję Azjatycką telefonu - co dokładnie opisane było w aukcji, dostał telefon sprawny. Nie potrafił włożyć tacki z kartą SIM - włożył ją odwrotnie czym uszkodził styki karty sim! Odesłał paczkę, w paczce: uszkodzona, rozbita ładowarka, telefon z uszkodzonym wejściem sim - tacka włożona do góry nogami i UWAGA najlepsze- telefon owinięty w folię bomblekową a w niej... zużyta guma do żucia... BEZCZELNOŚĆ 1 klasa! Dogadaliśmy się i tylko z uwagi na moje uczciwe podejście- zwróciłam 2/3 kwoty zakupu i zostałam z uszkodzonym telefonem. Po otrzymaniu pieniędzy kupujący wystawił negatywną opinię w serwisie... hipokryzja....

Zostaw merytoryczną opinię o Karomedia Ewa Podgajna - Opole Lubelskie

Karomedia Ewa Podgajna