Pharmgas S.A.

Poznań

Opinie o Pharmgas S.A.

anonim 2009-03-10 15:11:32
Słowa kojarzące się z Pharmgas S.A. solidna, stresująca, wyczerpująca
Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako: możliwość zdobycia dowiadczeń na budowie w szybkim czasie, brak szkoleń
Atmosfera i ludzie tam pracujący: atmosfera dość dobra, jak w każdej pracy na niektóre osoby trzeba było uważać
Od jakiej stawki można negocjować pensję: 2500 netto
Najbardziej podobało mi się w Pharmgas S.A.: możliwość zdobycia wiedzy na budowie
Najbardziej nie podobało mi się w Pharmgas S.A.: nadgodziny, które wykonywało się społecznie.
Ble 2009-12-15 17:58:06
Praca poniżająca, podejście "Kolesiowskie" (tylko szczeble wyższe mają sensowne zarobki względem wykonywanej pracy) pensja to jest zwykły żart. Zdecydowanie nie polecam!!
aaa 2010-05-12 18:50:20
Gdy jesteś synkiem kolegi prezesa, lub córką przyjaciela radzisz sobie bardzo dobrze! Nie ma to jak w rodzinie. Pozostali pracownicy to pionki w ich grze... Nie liczą się z pracownikami. Wszystkie nadgodziny wykonywane w ramach czynuspołecznego! nie polecam
Mulan 2013-07-26 01:11:41
No to żeś się spóźnił - firma UPADŁA :-) pewno karma - za niepłacone nadgodziny.
luzak 2016-05-20 22:48:18
oczywiście, bo firma jest w upadłości niestety od pewnego czasu @bnm
Zostaw swoją opinię o Pharmgas S.A. - Poznań
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Pharmgas S.A.