Sylogic Sp.z o.o.

Opinie o Sylogic Sp.z o.o.

admin 2015-07-19 00:42:09
Zachęcamy do dodawania komentarzy na temat firmy Sylogic Sp.z o.o. na naszym forum. Możesz pomóc wielu osobom w wyborze pracy.
jarek 2015-10-06 11:58:31
Zlecają zlecenia freelancerom a co się z tym wiąże każde zlecenie ma poślizg. A z tego co słyszałem to jeszcze kantują swoich freelancerów. Kiedy jest zlecenie potrafią wydzwaniać w niedziele o każdej porze a jak przychodzi czas do zapłaty to nikt nie odbiera telefonu.
Piotr 2015-12-10 13:19:04
Ja mam dobre doświadczenia. Pracowałem w Sylogic jako programista. Dobrze zgrany zespół i domowa atmosfera. Wypłaty na czas na koncie. Problem tylko obłożeniem robotą - nie ma czasu wyjść na papierosa.
Faktyczne korzystają z freelancerów jak się nie ogarniają z czasem, ale nie słyszałem żeby nie zapłacili za wykonaną pracą (przynajmniej jak ja tam pracowałem).
mikołaj 2016-05-04 22:10:04
Sylogic poszukuje na stanowisko reprezentant handlowy, gwarantują zatrudnienie na podstawie umowy o pracę i atrakcyjne wynagrodzenie,oraz niezbędne do pracy narzędzia @Piotr Twoja opinia bardzo mi się przydała, kiedy nie mogłem zdecydować się na aplikowanie.
Zostaw swoją opinię o Sylogic Sp.z o.o. - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Sylogic Sp.z o.o.