Opinie o Firma Handlowa Big-Tom Tomasz Dychtoń w Tarnów

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Firma Handlowa Big-Tom Tomasz Dychtoń. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Firma Handlowa Big-Tom Tomasz Dychtoń o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Sklepy internetowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Firma Handlowa Big-Tom Tomasz Dychtoń w Tarnów

Pisze tu w sprawie oferty pracy dla montera spawacza. Zaznaczyli, że biorą także ludzi do przyuczenia, no to mi pasuje najlepiej. Jak jestem takim świeżakiem bez doświadczenia, to ile wynosi pensja miesięczna? Czy kasa jest zależna od ilości zleceń, czy jest stałe wynagrodzenie??

Julia

Możesz napisać coś więcej? Jacy ci ludzie są na tym magazynie? A jak warunki finansowe? Można tutaj dobrze zarobić?

@Julia

Ludzie jak ludzie dla mnie nie do zaakceptowania warunki finansowa raczej mizerne na magazynie ciut więcej niż najniższą krajową no chyba że jeżeli przyjdziesz każdą sobotę to parę gorszy więcej ogólnie skąpstwo u big Toma.

@Nowy

A jakieś benefity pozapłacowe oferują? Można dostać kartę sportową albo opiekę medyczną? A może dopłaty do posiłków?

@Julia

Benefit na święta Bożego Narodzenia z 400 zł reszta z wymienionych nie ma miejsca w tej firmie.

@Nowy

Te 400zł to w ramach premii czy zupełnie pod stołem? Na Wielkanoc coś jest? Możesz zdradzić jaka jest teraz atmosfera w firmie?

@Julia

400 zł jest do ręki poprostu w grudniu na Wielkanoc za mojej kadencji nie było nic ale robiłem tam prawie 2 lata temu wiem że w ciągu ostatniego roku zmieniła się praktycznie całą zaloga na magazynie oprócz jednej osoby w biurze ekipa od lat oni nie mają na co narzekać hajlajf mają ;)

Beata
@Nowy

Ale załoga się zmieniła na wszystkich stanowiskach, zarząd też? Jak dwa lata temu pracowałeś to jeszcze nie było inflacji. A ciekawe, czy stawkę podnieśli z powodu wzrostu cen?

@Beata

Powiem tak już nie interesuje mnie to już nawet i tak nie ma zarządu jak w filmie pracuje 6 osób ponieśli pewnie coś ale to dalej trochę tylko lekko poniżej krajowej oczywiście nie wszyscy bo są ludzie z rodziny pupile oni mają więcej zapewne tam nie można mówić ile kto zarabia zabronione jest

@Beata

Co roku zazwyczaj stawka płacona jest podnoszona.

Mariola

Pracodawca płaci pod stołem. Zatrudnia na pół etatu, a pracujemy po 8-10 godzin. (usunięte przez administratora)

@Mariola

Całkowita nieprawda, całe wynagrodzenie jest płacone przelewem na konto, od tej kwoty przelewu także są odprowadzane składki.

Zuzia

Szukam pracy w sklepie internetowym, najlepiej w obsłudze, niestety nie widzę żadnych informacji na temat zatrudnienia na takim stanowisku. W wolnej chwili podeślę swoje dokumenty. Zastanawiam się nad tym co pisaliście odnośnie zarejestrowania chociażby na pół etatu, jest możliwość żeby umowa była o pracę i w pełnym wymiarze? Biorę pod uwagę, że nagatywy mogą pochodzić od konkurencji ..

@Zuzia

Witam, jest zatrudnienie na podstawie umowy o prace - negatywne opinie to raczej konkurencja, informacje wyssane z palca.

Firma Handlowa Big-Tom Tomasz Dychtoń prowadziła rekrutację na stanowisko kierowca B. Dostałeś zaproszenie na rozmowę kwalifikacyjną? Jakie warunki oferuje pracodawca? Opowiedz o przebiegu spotkania z rekruterem.
logo firmy Pielęgniarek/Pielęgniarzy
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Programista Systemów Wizyjnych
Tarnów
ELPLC S.A.

Pytanie brzmi dlaczego w ciągu ostatniego roku odeszli prawie wszyscy pracownicy oczywiście oprócz jednej osoby ;)? Sami sobie odpowiedzieć czy warto tam pracować ;)

@Nowy

A znasz powód odejścia tych osób? W takim razie dużo jest swiezakow obecnie? Kto ich przeszkolił skoro ze starej ekipy została tylko jedna osoba?

@Ewa

Odeszli szukać lepszej kasy zapewne wszyscy a atmosfera też napewno miała wpływ na tą decyzję .

Zuzanna

I co do dziś nie przyjmują tu kobiet do działu kontaktu z klientem? pytam, bo było info kiedyś, że męski skład mają... To tak właściwie ile osób tu obecnie pracuje i jaką część stanowią panie?

Taaaa
@Zuzanna

Jakieś dziewczyny tam są na magazynie praca dobra na chwilę nie jest źle ale na dłuższą metę nie ma szans

Kamerki
@Taaaa

Tam nawet się nie możesz o ścianę dotknąć bo wszędzie kamery czujesz się jak (usunięte przez administratora) bez zaufania

Obcy
@Kamerki

W tej firmie są byli i będą rowni i równiejsi ja osobiście nie polec tam pracy ze względu na pewne osoby w biurze i na magazynie

Dramat
@Kamerki

Robiłem tam parę dni i co mogę powiedzieć tam jest poprostu tragedia wszyscy udają fajnych a tak naprawdę jest masakra

@Dramat

Parę dni? Naprawdę? a można dopytać o szczegóły, kiedy to było przede wszystkim i jak wyglądało? wdrożenie miałeś czy doświadczony przyszedłeś już?

Dramat
@Zuzanna

Tam nie ma co się uczyć jeżeli wiesz jaki tam towar jest trzeba poprostu wiedzieć co gdzie leży żadna filozofia

Hahaha
@Zuzanna

Najpierw to wszyscy muszą mieć umowy a potem można uczyć

@Hahaha

ok, widzę jakąś mocną sugestię to jej potencjalnego braku... to po jakim czasie udaje się ją ostatecznie podpisać i na jakich warunkach?

@Zuzanna

Umowę dostaniesz odrazu jeśli chcesz jeśli nie to też nie ma problemu jeśli wiesz o co chodzi a stawka na umowie najniższą krajowa nic poza tym.

@Gość

premie, dodatki, benefity, socjal? nic z tych rzeczy, sama goła podstawa? nie pisali przypadkiem o czymś dodatkowym?

@Zuzanna

Dodatki to jak zrobisz nadgodziny to wypłaca do wypłaty socjalu nie ma benefitow też a premia to jedynie co na święta w grudniu dostaniesz z 300-400 zł także praktycznie ogólnie nic .

@Nowy

ok czyli po prostu pracę wynagradzają, no to logiczne chyba... a te nadgodziny to ogólnodostępne czy zależy jak się trafią? zastanawiam się po prostu ile max można zarobić

@Zuzanna

No nagradzają ale czy doceniają to już inna sprawa ogólnie jedynym plusem są tak godziny pracy 7-15 reszta czyli atmosfera i udawanie że wszystko jest fajnie brak komentarza i wstyd mówić komuś przy czym się pracuje lepiej poszukaj czegoś innego bo za tą kasę napewno znajdziesz

Kristina

Dziękuję bardzo,firma Super nie spodziewałam się tak szybkiej wysyłki,co zamówiłam koleżance na 60-te urodziny wszystko było. Pozdrawiam serdecznie.????????

Laik

Dajcie spokój tu nie ma co komentować robota totalna porazka a ludzi tam pracującym i wytrzymujących na magazynie z "kierownictwem" powinni dostawać premie co miesiąc popieram praca dla ludzi bez ambicji.

Git

Praca dla ludzi bez ambicji taka prawda pozdrawiam ;)

Zdecydowanie nie polecam pracy marne pieniądze jedyny plus to godziny pracy resztę totalna porazka

PaniJ

Zamówienie zostało anulowane pomimo zapłacenia za produkt, jakieś żarty. (usunięte przez administratora) na kase i tyle najlepiej nic tu nie zamawiać, bo nie będzie ani kasy ani zamówionych rzeczy.

Pierwszy raz

Pierwszy raz ktoś mnie tak potraktował, Pani opryskliwa i wulgarna, czas wysyłki ponad miesiąc czasu bo sprowadzali towar, mimo że na Allegro pisali o dostawie na drugi dzień i jak już dostałem co miałem dostać to okazało się, że wygląda to zupełnie inaczej, a o smrodzie nie wspominam bo to poezja xD

Nazwali mnie prawiczkiem
@Pierwszy raz

To, że zamawiam u nich masturbator, nie znaczy że mają prawo mnie nazywać głupim prawiczkiem i frajerem przez telefon jak pytam się czy można go oddać, Pani po wypowiedzeniu tych słów rozłączyła się i już nie mogę się dodzwonić?!?!?!?!

@Nazwali mnie prawiczkiem

Kolejna opinia konkurencji - u nas żadna Pani nie pracuje w dziale kontaktu z klientem, wiec albo konkurencja albo ktoś pomylił firmy.

ona
@Pierwszy raz

wszystko spoko gdyby tam pracowały jakiekolwiek panie

firma ktora sprzedaje nie istniejace rzeczy

Lizon

Istniej pod psednibumem Inzynier i menager szm ATA !!!

Kłamsta

Korzystam z ich usług wiele lat, rzetelna firma, wysyła na czas, każdy towar, który posiada na miejscu. Atak nieuczciwej konkurencji?

Klient

Kupuje u nich dziesiątki razy, zawsze wszystko dostaje na czas, nigdy nie było problemów, mają najniższe ceny na rynku.

Kłamstwa to dobre opinie
@Kłamsta

Kłamstwa to dobre opinie na temat tej firmy, ona niczego sobą nie reprezentuje oprócz chciwości i chęci zarobku oraz poniżania swoich pracowników i traktowanie ich przedmiotowo

@Kłamstwa to dobre opinie

Niesamowite jak w internecie można łatwo kogoś szkalować, pracują u nas pracownicy po wiele lat, są zadowoleni z zarobków oraz systemu pracy, łatwo się kogoś okłamywać w internecie. Zapraszamy do nas aby się przekonać jaka jest prawda.

Zadowolony

Super firma towar ok!!!!!!!!!

Wcale że nieeee
@Zadowolony

Wcale nie jest tak jak mówisz, jest źle

Dorota
@Wcale że nieeee

A czemu źle? W sensie, że coś z towarem nie tak? Jeśli tak, to może składałeś/łaś jakąś reklamację i powiesz, jak to u nich wygląda, szybko rozpatrują, czy się czeka miesiącami na zwrot pieniędzy?

Tragedia
@Dorota

To że czeka się miesiącami na pieniądze to jedno, drugie to że oni nie rozpatrują zwrotów w ogóle

@Tragedia

Chodzi o zwrot towaru z powodu reklamacji? Jak długo czekasz na pieniądze? Nie masz w umowie zakupu określonego terminu? Bo zawsze można się zgłosić do rzecznika praw konsumenta. Może coś pomoże?

@Grzegorz

Nie trzeba tutaj rzecznika, działamy na rynku ponad 10 lat, nie oszukujemy klientów, zwroty rozpatrywane są zgodnie z prawem, tak samo zwroty pieniędzy za towar - krzywdząca opinia konkurencji.

(usunięte przez administratora) marne pieniadze, obowiazkowe nadgodziny na ktore sie nie zgadzalem i za ktore nie otrzymujesz pieniedzy!!

Mixt

Dlugo tam pracowałeś? Jak atmosfera?

Jasiek
@Mixt

Atmosfera w porządku, co do opinii pomyliłem pracodawców, w big tomie wszystko w porządku.

Całkowita nieprawda, bardzo dobre warunki pracy, wypłaty na czas, broń Boże żadnych obowiązkowych nadgodzin, jeżeli już się trafiają to bez przymusu i wszystkie nadgodziny są wypłacane i do tego wszystko na papierze. Osrażenia wyssane z palca.

Jakub

To jest wierutne kłamstwo, w przypadku gdy opinia nie zniknie przemyśle zgłoszenie sprawy na policję.

Właściciel to komentuje

Właściciel tej firmy wypisuje sobie dobre opinie ratując resztki godności by dalej (usunięte przez administratora) ludzi, nawet tutaj napisał, niby jako ja czyli właściciel pierwzzej wypowiedzi, że pomyliłem pracodawców - WCALE NIE, pisałem o nich i podtrzymuje opinie oraz ocenę o tej firmie. Odradzam wszystkim zdrowym na umyśle ludziom kontaktu z tym (usunięte przez administratora) Pozdro ;) !

@Właściciel to komentuje

Pan chyba pomylił firmy - proszę sprawdzić czy prawidłowo wyszukał Pan firmy. Jako pracownik dodam, że wszystkie wypłaty są na czas, nie ma zmuszania do nadgodzin. Najlepiej przekonać się samemu. Pachnie mi tutaj opinią konkurencji...

Maciek

Polecam pracodawcę, praca w miłej atmosferze, wynagrodzenie zawsze na czas.

Wypłaty się opóźniają
@Maciek

Jak chodzi o wynagrodzenia to są one zaniżane oraz się opóźniają, majster jak ma zły dzień to potrąci Ci za byle co, to jest (usunięte przez administratora) w którym jesteś przedmiotem

@Wypłaty się opóźniają

Wiadomo że pracownik jest tylko trybikiem w maszynie, ale potrącanie wynagrodzenia za nieistotne sprawy jest nie w porządku. Jak często wypłaty są opóźniane? Nie ma wyznaczonego konkretnego dnia, którego wpływają na konto?

Jakub
@Wypłaty się opóźniają

Chyba pomylił Pan firmy u nas nie ma Majstra, prowadzimy sklep internetowy.

Mati
@Grzegorz

Jest wyznaczony dzień wypłaty.

Pracownik Piotr

Prawdziwy pracownik by nie pisał takich oszczerstw - nie rozumiem dlaczego ktoś wypisuje taki bzdury? Po raz drugi piszę moją opinię jako pracownik realny, nie wymyślony - w big-tomie wszystko zgodne z prawem pracy, nie wiem, kto opowiada takie bzdety?

Ale jaja

Zacznijmy od tego, że prawdziwi klienci i pracownicy by nigdy nie napisali niczego dobrego o Twojej firmie (usunięte przez administratora), właścicielu firmy

@Ale jaja

A skąd ty wiesz, że tą opinie napisał właściciel firmy? Taki z ciebie detektyw? Czemu masz takie negatywne podejście, bo chętnie się dowiem o co chodzi.

Pddk

Szybką wysyłka, produkty zgodne z opisem. Miła obsługa i doradztwo. Jeden gadżet mi nie spasował, nawet go nie otwierałem, oddany na zwrot bez najmniejszych problemów.

Nie da się oddać produktu
@Pddk

Jak coś dostaniesz z tej firmy to już niczego nie oddasz ziomuś, ja jak i znajomi niczego nie mogliśmy oddać od lat, więc jak coś u nich zamawiasz to przygotuj się na to, że to już zostanie u Ciebie i że prawdopodobnie to co jest w aukcji na Allegro, a w rzeczywistości może się mocno róznić

Zamówiony przedmiot nigdy do mnie nie dotarł ;(

chwilę temu zamknąłem dyskusje na Allegro z sprzedającym, czyli z nimi bo Allegro nie pomogło, a Pan który ze mną rozmawiał napisał mi później na priv że mam się (usunięte przez administratora) bo jestem frajerem....... brak słów, a zamówienie opiewało na zaledwie 50 zł..... by robić z siebie takiego durnia i niszczyć sobie opinie za tak marne pieniądze???? jesteście (usunięte przez administratora)

Test

Test

Zostaw merytoryczną opinię o Firma Handlowa Big-Tom Tomasz Dychtoń - Tarnów

• Jak się pracuje w Firma Handlowa Big-Tom Tomasz Dychtoń?

Zobacz opinie na temat firmy Firma Handlowa Big-Tom Tomasz Dychtoń tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 13.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Firma Handlowa Big-Tom Tomasz Dychtoń?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 11, z czego 5 to opinie pozytywne, 6 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Firma Handlowa Big-Tom Tomasz Dychtoń
  • Spokojna 14c