Opinie o Wiktor Marek Firma Handlowa Iwmar w Olszowice

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Wiktor Marek Firma Handlowa Iwmar. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Wiktor Marek Firma Handlowa Iwmar o rekrutacji.

Branże: Sklepy internetowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Wiktor Marek Firma Handlowa Iwmar w Olszowice

Nina1990 Nowy wpis

Kupiłam u nich samochód rok temu. Jestem mega zadowolona. Jak jest w opisie na ogłoszeniu tak też jest w rzeczywistości. Każdemu polecam.

Janusz1978 Nowy wpis

Polecam. Kupiłem audi i jeżdżę już nim 2 lata i żadnej niespodzianki. Auta z pewną historią. Polecam

Z jednej z pierwszych opinii padło stwierdzenie, że właściciel niestety podobno ukrył wady sprzedanego samochodu - z dachu schodził lakier, problemy ze świecami. Po dwóch latach milczenia pojawił się na forum wysyp samych pozytywnych opinii o firmie. Czy właściciel z samego początku próbował robić pewne małe przekręty ale się nawrócił czy faktycznie może nie wiedział o wadach tamtego samochodu?

ErykWwa Nowy wpis
@Ewa

Pani Ewo. Są takie czasy, że ludzie kupują auta 13 letnie, oczywiście muszą być tanie a oczekują stanu salonowego. W kilku markach samochodów łuszczacy się lakier do widocznego podkładu jest wadą fabryczną. Nie bronię tutaj ani sprzedającego ani nie neguję kupującego. Bedąc lakiernikiem już wiele dwu letnich aut poprawiałem ze względu na wspomniany łuszczący sie lakier. Myślę, że kupujący wystawiający opinie nie kupił auta kilku letniego a kilkunastu i miał zbyt spore wymogi. Nie za miliony monet a kwotę nie przekraczającą 10 tysięcy. Duże wymogi = malutkie pieniądze.

Ewa Nowy wpis
@ErykWwa

Dzień dobry! ;) Bardzo serdecznie dziękuję za tę odpowiedź, dzięki Panu dowiedziałam się czegoś nowego. A jakie to są te konkretnie marki, gdzie tak szybko się to łuszczy? W razie czego będzie to dla mnie dobra informacja na przyszłość

Alex1880

Super sprzedający. Auta bardzo zadbane w 100 % sprawne. Jeśli coś naprawiaja to o tym mówią. Wszystko udokumentowane i potwierdzone. Zdjęcia podczas zakupu transportu do wglądu. Jestem okropnie zadowolony. Jakby każdy handlarz taki byl jak oni to świat byłby piękny i prawdziwy.

Mikaa
@Alex1880

Polecam. Jestem bardzo zadowolona. Każdemu polecę z pewnością ta firmę.

@Mikaa

A co u nich wzięłaś, że jesteś tak bardzo zadowolona? Czy autko ma jakieś drobne usterki, o których powiedzieli Ci wprost?

@Ewa

Kupiłam u nich samochód. Użytkuje go już od dwóch lat i jestem mega zadowolona. Zero usterek i niespodzianek. Więc jak najbardziej ich każdemu polecę.

@@Mikaa

Super, a który rocznik i model, bo ciekawa jestem? Automat?

Toyota Auris z silnikiem benzynowym 1.6. Rocznik 2009. Manual

@@Mikaa

Team Toyota! Ja jeżdżę Urbanem Cruiserem z 2010, też polecam ale rzadko widzę go w Polsce, podobno większość do Japonii wzięli. ;p Jak się rozklekocze kiedyś to może sprawdzę co tutaj będzie w ofercie. ;) Niech autko dobrze Ci służy!

Jak szybko otrzymałeś odpowiedź zwrotną po rozmowie w Wiktor Marek Firma Handlowa Iwmar? Czy rekruter skontaktował się z Tobą, w szczególności w przypadku odpowiedzi odmownej?
logo firmy Specjalista IT
logo firmy Technik w Centrum Napraw
Nadarzyn
Diebold Nixdorf
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Pentester
COI - Centralny Ośrodek Informatyki
Spider005

Pewny sprzedawca, oferuje samochody pod domem. Auta bardzo ładne z pewną historią, doinwestowane. Kupiłem u nich auto 8 miesięcy temu i jestem mega zadowolony, każdemu polecam. Bardzo miła atmosfera podczas oględzin, zakupu itp.

Karolek90
@Spider005

Też u nich kupiłem auto. Jestem bardzo zadowolony. Super sprzedawca.

ZYBI

Witam zakupiłem w tej firmie samochód po upływie kilku miesiecy z dachu zaczoł zchodzic lakier i tak powaznie ze bez lakiernika sie nie obejdzie. jak zwykle jakies wady zamaskowane swiece nie dokrecone a filtr oleju był w takim stanie ze nie dalo sie go w calosci wyciagnac jakby lata nie byl zmieniany i drzwi w innym odcieniu a w opisie ze oryginał poleruja samochody a pojecia o tym nie mają niszcza lakier taką polerką,,.nie polecam strata pieniedzy.

Zostaw merytoryczną opinię o Wiktor Marek Firma Handlowa Iwmar - Olszowice

Wiktor Marek Firma Handlowa Iwmar