Opinie o Matisto Kamila Zimecka w Prostynia

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Matisto Kamila Zimecka. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Matisto Kamila Zimecka o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Sklepy internetowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Matisto Kamila Zimecka w Prostynia

Ostrzegam

Złożyłam zamówienie w dn 22.02.21 i opłaciłam z góry - do 05.03.21 nie zostało dostarczone. Po wielu próbach interwencji tj meile i sms do opiekuna dostałam info że przesyłka wysłana , niestety firma kurierska nie otrzymała przesyłki. Teoretycznie w matisto mieli sprawdzić ale nadal cisza. Nie odbierają telefonów i nie odpowiadają na meile. Myślę , że nie mają towaru i wyłudzają kasę. Wcześniej otrzymałam 2 małe zamówienia i wszystko było ok. Teraz złozyłam duże - nie mam towaru ani pieniędzy. Klasyczne (usunięte przez administratora) ale na ZŁ.DZ.EJA nie ma metody

Radek

Okręt pod nazwą MATISTO tonie, więc chińską metodą tworzy się nową firmę bez złej sławy - teraz nazywa się REALNECENY . Uważajcie na takich biznesmenów !

@Radek

Szanowny Radku, zapewniam Cię że firma MATISTO ma się całkiem dobrze żeby nie powiedzieć wyśmienicie, a z firmą REALNECENY ma tyle wspólnego co z Tobą.

Monty

może panie pracowniku odniesiesz sie do zarzutów związanych z niedostarczaniem opłaconych zamówien i brakiem kontaktu z waszym sklepem?

@Monty

Do czego mam się odnieść ? Do tych bzdur i straszeniem policją bo ktoś nie otrzymał towaru na drugi dzień tylko za 3 dni ? Klient kupuje pulsoksymetr, płaci 10 zł , i za 15 minut dzwoni że przeczytał tutaj opinię i wyzywa nas od (usunięte przez administratora) ZAZNACZAM 15 MINUT OD ZAKUPU JUŻ TWIERDZI ŻE ZOSTAŁ (usunięte przez administratora) ! Opóźnienia w firmach się zdarzają, lecz my jeżeli już takowe nastąpi, dodajemy przydatnego gratisa z przeprosinami.

Teresa

Sprzedaż wysyłkowa jest ciężkim tematem. Myślę, ze mimo niekiedy poślizgu w realizacji to i tak bardzo ładnie ostatnimi czasy dajecie rade. Z własnego doświadczenia z Panstwem moge pokusić sie o takie stwierdzenie - w okresie wrzesień - październik wraz z bardzo duzym wzrostem zakażeń, co moim zdaniem przekładało sie na liczbe zamowień (widac po numerach zamowień jakie składalam trzy dni po kolei) wydolność pakowania i wysyłki uległa wydłużeniu. Tu wystarczyło faktycznie zmienic tylko informacje na stronie, ze nie w 24 h wysyłka tylko wydłuzona. Obecnie - REALIZACJA w 24h. W dniu 08.12.2020 skladałam zamowienie - realizacja godzina 14 w dniu 09.12.2020. Czyli jak przed wrzesniem. Ja nadal bede korzystac z Matisto -:)

Roman

To proszę sprawdzić co się dzieje z zamówieniem 92896. Złożone i opłacone 19 lutego, mail z nr przesyłki DHL 25 lutego, przesyłka nie nadana (!) dziś jest 5 marca i nic nie dotarło. Telefonów nikt nie odbiera, podobnie jak nie odpisuje na emaile. I co? To wszystko bzdury? Nie boicie się Policji i Prokuratury bo co? Za małe kwoty na te szwindle i sprawy do umożenia? Ale jest coś takiego jak pozew zbiorowy, więc i kwoty będą wyższe. Na wstępie sprawą zajmie się UOKiK - właśnie piszę doniesienie.

Katarzyna

Jestem bardzo mile zaskoczona bo czytając opinie nie byłam zachwycona a zamówienie już złożyłam.I proszę,po 3 dniach przesyłka dotarła i wszystko zgadzało się z zamówieniem.Nie wiem o co chodzi ale u mnie wszystko ok.Nadmienię że wybrałam płatność przy odbiorze.

CBRa
@Katarzyna

To napisał chyba jakis trol

BAL

Od dwóch tygodni oczekuję na dostawę opłaconego zamówienia mimo informacji o wygenerowaniu nr przesyłki przez przewoźnika. Czuję się oszukana, wyłudzono ode mnie pieniądze zapewne bez zamiaru realizacji umowy. PRZESTRZEGAM WSZYSTKICH KOLEJNYCH NAIWNYCH KLIENTÓW !!!!! WSZYSTKO WSKAZUJE NA TO , ŻE FIRMA (usunięte przez administratora). Ja nie składam broni, ciąg dalszy nastąpi

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Matisto Kamila Zimecka, to podziel się z nami swoimi wrażeniami. W jakiej atmosferze odbyło się spotkanie? Jak oceniasz merytoryczne oraz techniczne aspekty rekrutacji?
logo firmy Specjalista IT
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Pracownik obsługi bazy transportowej
holandia
De Rooy Poland Sp. z o.o.
logo firmy Regionalny Przedstawiciel ds Sprzedaży
Konsbud Audio Sp. z o.o.
Grażyna

Również od 01,03.2021 nie mam towaru i nie mogę skontaktować się z firmą

pokrzywdzony klient

Zamówienie z 19 lutego dotarło 3 marca. Towar jest oczywiście niezgodny z tym co było zamówione. Brak w dalszym ciągu jakiegokolwiek kontaktu ze sklepem. OSTRZEGAM!!!!!!

renatan

czekam juz 2 tygodnie na paczki ,opłacone ,(podobno) zgłoszone do przewoźnika i nic ... prawdopodobnie jestem jedną z ofiar tych (usunięte przez administratora) :(

Iwona

zamówiłam 22.02.2021 i nie mam towaru. dostałam inf. na e-maila że pracują na 3 etaty i jest COVID. Nie interesuje mnie to. Zażądałam zwrotu pieniędzy. W przypadku braku reakcji zgłaszam na policję.

jaco

tak jak u innych firma nie realizuje zamówionego towaru , nie odpowiadają na maile nie odbierają telefonów

Też zostałam oszukana, będę zgłaszać sprawę do Rzecznika i na policję, wy też zgłaszajcie im nas więcej tym większe szanse na ukaranie (usunięte przez administratora)

beatles

Towar zamówiony 22.02.2020 i opłacony. Do dnia dzisiejszego tj. 02.03.2020.cisza. W mailu informacja ze towar został wysłany DHL. W DHL mają tylko nr elektroniczny przesyłki i oczekują kiedy firma nada przesyłkę.W dalszym ciągu brak kontaktu.

zodiac19

Towar zamowiony 22.02.2020 i zaplacony. Do dnia 02.03.2020.cisza. Wmailu informacja ze towar dostarczony do DHL W DHLu maja tylko nr eletroniczny przesylki .Podejrzewam ze padlem ofiara oszustow .OSTRZEGAM PRZED ZAKUPAMI W TEJ FIRMIE

dr.pio

Jak u większości klientów- towar opłacony- a po tygodniu nadal dostawy brak ,kontaktu i odp. na mail brak. Złodzieje!!!!!!!

poszkodowany
@dr.pio

Pierwszym krokiem jest zgłoszenie do rzecznika praw konsumenta zaistniałej sytuacji trzeba dostarczyć wszystko co jest związane z zamówieniem. Krok drugi jest zgłoszenie przestępstwa wyłudzenia pieniędzy na policji wydział przestępstw gospodarczych , muszą przyjąć zgłoszenie, zabrać wszystko co związane z zamówieniem .wydrukować nawet opinie z internetu

Klient

Towar zamówiłam 19.02.2021 napisali ,że wysłany 22.02.2021 do dnia dzisiejszego towaru nie otrzymałam brak odpowiedzi na maila,zero kontaktu telefonicznego ,zapłacone ponad 200zł.

beatles

Zamówiony i opłacony towar (100zł) w dniu 22.11.2021r. brak kontaktu e-mail i telefonicznego z firmą żadnej informacji o terminie wysyłki przestroga dla potencjalnych klientów

pat
@beatles

Ja zamówiłam towar 21.02.2021 i również do dzisiaj zero kontaktu. Próbowałam się dodzwonić oraz pisać maile ale zero odpowiedzi.

klient

(usunięte przez administratora) Towar zmówiony i zapłacony, w jednym mailu od firmy informacja o wysłanej przesyłce, która faktycznie nigdy nie została nadana. Nie ma możliwości żadnego kontaktu z firmą - telefony nie są odbierane, większość wyłączona, na żadnego maila nie odpowiadają. Zgłaszam sprawę na policję.

yoko

Zamówione, zapłacone, towaru i jakiejkolwiek informacji brak!!!! Oczywiście, by się dodzwonić nawet nie graniczy z cudem !

Lila

W dniu 19.02.21 r. zamówiłam i opłaciłam przesyłkę w kwocie ponad 400 zł. Do chwili obecnej nie została ona przesłana firmie DHL do doręczenia. Pomimo wielu prób kontaktu mailowego, telefonicznego nie udało mi się nawiązać z nimi żadnego kontaktu. Nikt nie odbiera telefonu pod żadnym podanym numerem ani nie odpowiada na maila. Jeżeli nic się nie zmieni mam zamiar wystąpić na drogę sądową o zwrot zapłaconej kwoty.

antoni

-firma oszustem- nie traktuje kupującego z powagą, nie przestrzegają podstawowych praw...

Pawel

Nie polecam !!! w żadnym wypadku !!!

Zostaw merytoryczną opinię o Matisto Kamila Zimecka - Prostynia

• Jak się pracuje w Matisto Kamila Zimecka?

Zobacz opinie na temat firmy Matisto Kamila Zimecka tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Matisto Kamila Zimecka?

Matisto Kamila Zimecka
2.4/5 Na podstawie 42 ocen.
  • 17B
    59-223 Prostynia