Opinie o Anna Grzonka Pcforce.Pl w Kalisz

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Anna Grzonka Pcforce.Pl. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Anna Grzonka Pcforce.Pl na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Sklepy internetowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Anna Grzonka Pcforce.Pl w Kalisz

Jakub

Odradzam! Sklep krzak (dlatego ma tylko wpłaty z góry przelewem, a nie oferuje wysyłki za pobraniem). Przed zakupem dopytałem o dostępność towaru. Dostałem potwierdzenie, że towar będzie wysłany w ciągu kilku dni. Po 2 tygodniach braku informacji wysłałem rezygnację z zamówienia. Do dziś nie oddali pieniędzy (minął ustawowy termin). Kontakt zerowy. Sprawa zapewne skończy się w sądzie bo od ponad miesiąca nie oddali prawie 2000 zł!

Pracowałem dla pcforce.pl zdalnie. Sporo zleceń mi dawali. Wypłacali wszystko w terminie, dla mnie pozytywna współpraca

Krysia
@Michał

Co to było za stanowisko, że miałeś je zdalnie? Piszesz o zleceniach, to czy to była jakaś umowa o dzieło czy jakaś inne forma współpracy?

@Krysia

Umowa o dzieło. Różne sprawy dotyczące opisów itp. Stawka za wykonanie zlecenia była odpowiednia. Ja zmieniłem rodzaj pracy dlatego też już nie współpracuje z nimi. Ale dla mnie wszystko było ok.

zxc

Trzymać się z dala od tego sklepu. Nieuczciwi, niekompetentni, (usunięte przez administratora) sprawa skierowana do sądu rejonowego w trybie uproszczonym.

Michaśka
@zxc

Co dokładnie się stało? Przyznam, że mnie tak klienckie sprawy to trochę mniej obchodzą, ja to raczej szukam pracy. Ale jak są problemy z usługami to jak to się odbija na pracownikach? Np. zdarzają się cięcia pensji?

Antoni

Rzeczywiście sami klienci się tu uzewnętrzniają. I jeszcze słowa o nieodbieraniu telefonów, nieodpisywaniu na maile. Czy ktoś w tym sklepie internetowym z komputerami pracuje? Nie wiem, jest tam zakładka "o nas" i piszą o jakimś zespole. No to się pytam, czy wymagane jest doświadczenie i jakieś szczególne umiejętności, choćby przy obsłudze zamówień? No i czy kwalifikacje są jakoś weryfikowane, a dobra robota, należycie wynagradzana?

Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego w firmie Anna Grzonka Pcforce.Pl? Czy jest łatwy, czy może trudny do przejścia? Czy gdybyś miał możliwość odbycia rozmowy kwalifikacyjnej jeszcze raz, to również skorzystałbyś z zaproszenia?
logo firmy Specjalista IT
logo firmy Technik w Centrum Napraw
Nadarzyn
Diebold Nixdorf
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
Tomasz

Jezeli ktos chce (usunięte przez administratora)ludzi to sie dobrze odnajdzie w @Pracodawca Zamowilem adapter do karty graficznej placac z gory. Towar nigdy nie doszedl, koszt okolo 500zl nigdy nie zostal zwrocony, sklep przestal odbierac telefony i odpisywac na maile.

Wiktoria

Sami klienci na forum :) Wiadomo, że częściej ludzie piszą raczej jak mają problem jakiś. A co z pracownikami firmy? Jeżeli chodzi o sprawy magazynowe to jak z zatrudnieniem? Ile płacą na godzinę? Może dodatkowo wpadają jakieś benefity? Jak to jest?

Romane

Nie polecam Zamówiłam u Was i okazało się, że produkt jest niedostępny w magazynie. Musiałam do Was dzwonić i wysyłać e-maile, żeby dowiedzieć się, że produktu nie ma w magazynie, podczas gdy na Waszej stronie internetowej było napisane DOSTĘPNY, nikt nie odbierał telefonu i nikt nie powiedział, czy produkt jest dostępny. Musiałam sama się z Wami skontaktować, żeby dowiedzieć się, że produkt jest niedostępny. To nie jest normalne, powinniście nauczyć się ostrzegać klientów i ruszyć (usunięte przez administratora) aby wykonywać swoją pracę prawidłowo. jest to niedopuszczalne i niepoważne Od jakiegoś czasu czekam na zwrot pieniędzy, ponieważ powiedzieliście mi, że wasz księgowy wyśle mi wiadomość, ale do tej pory nikt mi nic nie wysłał. Powiedzieliście, że mam otrzymać wiadomość w określonym dniu, a ja nic nie otrzymałam. Wkrótce wszędzie zobaczycie moją opinię o waszym sklepie, a kiedy się zareklamuję, powiem wszystkim, że jesteście złodziejami, ponieważ nadal nie zwróciliście mi pieniędzy, a powinniście to zrobić już dawno temu. Nie macie żadnych podstaw, by w ten sposób wyśmiewać się z klientów Mam nadzieję, że wkrótce wszyscy przekonają się, że nie jesteście uczciwi

@Romane

O Matko, faktycznie widać, że się rozzłościłaś. :( Szkoda, że nie uaktualnili danych, bo by problemu żadnego nie było. Serio odbierasz to wszystko jako wyśmiewanie się z klienta? Może to być lekki brak zorganizowania się ale po co mieliby na siłę tracić potencjalny zysk?

@Hanna

Lekki brak zorganizowania? co ty piszesz? ludzie płacą i nie dostają tego za co zapłacili skoro sklep nie chce tracić zysku to niech się zorganizuje albo zamyka bałagan skoro nie daje rady tego ogarnąć

@Romane

Popieram

Joni

Dramat, brak kontaktu, trzeba nękać. Po 5 mailach raczyli odpowiedzieć.

@Joni

Dokładnie tak jest

Borys

Zdecydowanie nie polecam. Ponad 3 tygodnie temu zamówiłem w Pcforce dwa bloki wodne na karty graficzne o wartości około 1800 zł i do dziś nie dostałem zamówienia. Odpisują kiedy chcą, w ogóle nie odbierają telefonu a kaskę z banków wzięli bez problemu i wmawiają mi, że wysłane później, że status do wysyłki, ale nikt nie ma pojęcia, gdzie są moje zamówienia. Jak ktoś chce się tam przyjąć to ok, tylko niech ma na uwadzę, że będzie musiał czytać wiadomości tego rodzaju od klientów.

Anita

Ja jestem zadowolony. Polecam

@Anita

Literówka czy sztuczna opinia?

Anita

Literówka :)

@Anita

O to super, wybacz tę sceptyczność. ;) A rozwiniesz troszkę z czego wynika takie zadowolenie?

łukasz

chyba mają ostatnio dużo telefonów bo ciągle zajęte. ale kontakt mailowy sprawny. zamówienie ok . polecam

@łukasz

O to dobrze, że radzisz z tym mailem. A skoro tak zajęte to myślisz, że nie będą potrzebować kogoś dodatkowego do obsługi? Ciekawe jak praca u nich wygląda tak właściwie, bo z tego co widzę sami klienci tutaj opinie piszą

Hanna

wcześniej wpadało tu trochę negatywnych opinii ale nagle sytuacja chyba się poprawiła, bo od jakiegoś czasu ludzie krótko polecają. a wyjaśniłby ktoś jakoś szerzej dlaczego? i czy faktycznie coś się zmieniło, że tak jest?

łukasz
@Hanna

ja robiłem u nich pierwsze zamówienie, ale u mnie zamówienie zrealizowane sprawnie

Leszek

Jak dla mnie wszystko ok

Mirek

Polecam jako Klienta...bardzo pomocni.

Aga

Jak dla mnie ok. szybko i sprawnie zrealizowali moje zamówienie. Nie ma się do czego przyczepić :)

Agnieszka
@Aga

I wszystko ok z zamówionymi produktami?

Ju

Zdecydowanie odradzam tę stronę Trudno jest uzyskać informacje co do realizacji zamówienia. Nikt nie odbiera telefonu, a na maila odpowiadają bardzo rzadko, trzeba ich nękać, żeby uzyskać odpowiedź, a oni nie potrafią być jednoznaczni. Czekałam 25 dni, aby odzyskać pieniądze Zgodnie z prawem maksymalny czas wynosi 14 dni . to jest ogromny brak organizacji i powagi z waszej strony i nie może tak zostać.

@Ju

No to faktycznie długo, ale dobrze, że oddali. Jak argumentowali to całe opóźnienie? I czy przeprosili jakoś?

@Hanna

wcale nie argumentowali niczego i nie przepraszali na szczęście zwrócili mi pieniądze, bo inaczej mieliby do czynienia z policją

@Hanna

Musiałam wysyłać im maile, żeby odzyskać pieniądze, bo inaczej nigdy by mi nie zwrócili.

@Ju

No to troszkę słabo, że tak bez przeprosin. Ale koniec końców dobrze, że wszystko w porządku się zakończyło. Ciekawe czy na przyszłość poprawią swoją reakcję na takie sytuacje?

Ju

Zdecydowanie odradzam tę stronę Trudno jest uzyskać informacje co do realizacji zamówienia. Nikt nie odbiera telefonu, a na maila odpowiadają bardzo rzadko, trzeba ich nękać, żeby uzyskać odpowiedź, a oni nie potrafią być jednoznaczni. Czekałam 25 dni, aby odzyskać pieniądze Zgodnie z prawem maksymalny czas wynosił 14 dni . to jest ogromny brak organizacji z waszej strony i nie może tak zostać.

Aż miło czyta się tyle pozytywnych komentarzy- czy pracownicy równie pozytywnie oceniają swoje warunki pracy? :) Dajcie znać bo szukam zatrudnienia.

Roman

fajnie, sprawnie , wszystko w porządku

Jak oceniacie zarządzanie firmą ?

Zostaw merytoryczną opinię o Anna Grzonka Pcforce.Pl - Kalisz

• Jak się pracuje w Anna Grzonka Pcforce.Pl?

Zobacz opinie na temat firmy Anna Grzonka Pcforce.Pl tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Anna Grzonka Pcforce.Pl?

Anna Grzonka Pcforce.Pl
3.3/5 Na podstawie 7 ocen.
  • Gościnna 3
    62-800 Kalisz