Carinii Zakład Produkcji Obuwia Grzegorz Urawski

Łaskarzew

Opinie o Carinii Zakład Produkcji Obuwia Grzegorz Urawski

Sprawiedliwy Detektyw

Witam serdecznie ,zwracam się z ogromna prośba o kontakt ,obecnych bądź byłych pracowników firmy Carini,w szczególności tych którzy zostali pokrzywdzeni bądź poszkodowani przez panstawa Urawskich. Pozdrawiam Serdecznie -Detektyw Kontakt : 694 702 796

hana

Zakupiłam pierwszy raz buty Carinii dwie pary: botki khaki z czarnymi paskami i zamszowe botki na obcasie zawiązywane. kupiłam je w cenie promocyjnej po ok 350 zł. Gdyby nie fakt przeceny stwierdziłabym że w żadnym wypadku nie są warte powyżej 400 zł a właściwie nawet powyż. 300 zł. Są to buty zbliżone jakością wykonania do Lasockiego. Podrzędne buty wyglądające ładnie na zdjęciach a w realu widać ubogą ich jakość. Już więcej nie kupię butów tej firmy.

lala

Nie pracowałam w firmie Carinii, ale sądząc po tym jak moderator strony na facebooku traktuje klienta to cała reszta też musi być "wspaniała". Dodatkowo bezczelnie odpisuje na komentarze umieszczone na forum, a gdy udowadnia się swoje racje to usuwa niewygodne komentarze. Jeśli firma działa tak jak strona na facebooku to zdecydowanie odradzam! zero szacunku do klienta, o którego przychylność powinno się walczyć, a co dopiero dla pracownika...

Zuza
@lala 15.10.2014 22:05

Zgadzam sie w 100% podejście do klienta jest zerowe. Buty sprzedają i wykonują beznadziejne. Maja dwa miesiące a juz drugi raz na reklamacji, prawie w nich nie chodze w ogóle. A jak zadzwoniłam do działu reklamacji to co ta Pano mówiła to jest kompletny brak szacunku do klienta. Nigdy więcej nie kupie butów tej firmy i nikomu nie bede jej polecać. DNOOOOO !!!

szewc

Witam, jestem szewcem, który pracuje w firmie już od dłuższego czasu. Osobiście, jestem bardzo zadowolony zarówno z atmosfery, jak i wynagrodzenia. Sam właściciel też jest bardzo życzliwy i zawsze pomoże w potrzebie. Serdecznie polecam

Długi staż

Witam, jestem pracownikiem z długim stażem. Niestety nie mogę się zgodzić z tym, że w firmie jest zła atmosfera. Pozatym jest ona zależna tak od wszystkich, jak i od każdego z osobna. Więc "dobra atmosfera" nie jest wartością wymierną. Wynagrodzenie - pokaż mi pracodawcę, który płaci takie pieniądze i to w terminie.. Pachnie mi tu rozgoryczeniem po utraconym stanowisku..

Witam, byłem pracownikiem w firmie Carinii i chciałem przestrzec ludzi którzy chcą tam pracować: Praca bez rejestracji. Bardzo słabe wynagrodzenie. Zła atmosfera w pracy i kiepskie warunki socjalne. Proszę również nie wierzyć w to co mówi właściciel bo jest to ściek kłamstw i obietnic bez pokrycia.

Zostaw opinię o Carinii Zakład Produkcji Obuwia Grzegorz Urawski - Łaskarzew

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Carinii Zakład Produkcji Obuwia Grzegorz Urawski