Opinie o F.H.U. Sklep Laptel Paweł Baczyński w Poznań

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy F.H.U. Sklep Laptel Paweł Baczyński. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w F.H.U. Sklep Laptel Paweł Baczyński o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o F.H.U. Sklep Laptel Paweł Baczyński w Poznań

Czy w F.H.U. Sklep Laptel Paweł Baczyński poza podstawowym wynagrodzeniem obowiązują jeszcze jakieś świadczenia dodatkowe?

Czy pracownicy w F.H.U. Sklep Laptel Paweł Baczyński dogadują się między sobą?

Jula Nowy wpis

Działalność zamknięta czyli brak zatrudnienia

Na jakie narzędzia pracy może liczyć pracownik w F.H.U. Sklep Laptel Paweł Baczyński?

Brak bo działalność zamknięta

Witoz

Może ma ktoś do nich nr telefonu lub namiar gdzie znajdę nr w sieci

Marzena
@Witoz

bardzo możliwe że firma już nie działa bo w sieci nic nie można o niej znaleźć tym bardziej tego numeru fona. Gdybyś jednak znalazł to napisz czy działa czy nie, ok?

Jula
@Marzena

Działalność według CEIDG została zamknięta a pod koniec 2019r. Firma już nie działa na rynku. Pozdrawiam

Julia
@Jula

A wiadomo może z jakiego powodu przestali działać?

@Julia

Zadłużenie właściciela. Zapewnie nie rentowna działalność patrząc na opinie

Czy po rozmowie w F.H.U. Sklep Laptel Paweł Baczyński rekruter odezwał się do Ciebie z informacją zwrotną? Po jakim czasie to nastąpiło? Podziel się swoim doświadczeniem z innymi.
logo firmy Opiekunka seniorki w Niemczech
Poznań
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
logo firmy Ogrodnik, Sprzedawca
Marek Nicgorski Berberys Sprzedaż Roślin Ozdobnych i Akcesoriów Ogrodniczych
Ewelina

Widziałam też jakąś sumę na portalu z zadłużeniami, ale to nie musi świadczyć o tym że firma zamknięta. Bo takiego info na sto procent to w sieci nie ma. Jak ktoś wie, napisze?

Jula
@Ewelina

Mk2

Istna ściema. Auta często gęsto bez ubezpieczenia, prawa przerejestrowania. Usterki zatuszowane chwilowo. Nie mówię tu o pierdołach tylko o konkretnych awariach. Zwrot pojazdu z tytułu rękojmi nie możliwy. Nawet jak spotkasz gościa i dasz mu auto do zwrotu to Cię wyśmieje. Ciekawym faktem jest to że na jedne dane osobowe sprzedaje zawsze ktoś inny,zawsze gdzie indziej. Takich oszukanych osób jest więcej i napewno to trwa od 2018 roku.

zdenerwowana

Przepraszam za komentarze które napisałam Panie Pawle Baczyński , czasami warto powstrzymać stres i spokojnie poczekać ,okazał się pan uczciwą osobą sprawa wyjaśniona (usunięte przez administratora).

Mk2
@zdenerwowana

Ciekawe czy z3 wszystkim sprzedający się konktatuje który sprzedał trupy lub auta bez możliwości przerejestrowania

Roman (swarzędz)

Po przeczytanych komentarzach Chciałbym wyrazić swoją opinię na temat pana Pawła , otóż pan Paweł jakiś czas temu odkupił moje auto które sprowadziłem w 2014 roku z Francji , autko dość mocno wyeksploatowane , na następny dzień pan Paweł przyjechał odebrać kartę pojazdu którą zapodziałem w momencie sprzedaży , zapytałem jak autko czy wszystko ok , pan Paweł niechętnie odpowiedział że niestety ale padł wysprzęglik , pedał sprzęgła wpadł w podłogę i wyleciał olej już po paru godzinach od zakupu , Odpowiedziałem że z autkiem było wszystko w porządku i w momencie sprzedaży nic mu nie dolegało mimo to że sprzęgło już dawało się we znaki , pan Paweł odjechał , po przemyśleniu sprawy zadzwoniłem do pana Pawla i zaproponowalem pokrycie kosztów naprawy , ku mojemu zdziwieniu pan Paweł odpowiedział że niema do mnie pretensji że są to auta stare i w każdej chwili mogą się zepsuć , po mimo moich nalegań na zwrócenie kosztów pan Paweł zachował się jak człowiek i powiedział że sam pokryje koszty naprawy. Pan Paweł to porządny gość ! pozdrawiam ROMAN.

paweł

kupiłem samochód od tej osoby miał byc sprawny a okazało sie ze to złom gosciu skasował 1800zł miałbyc tylko akumulator do wymiany a na przegladzie okazało sie ze to złom w swietle prawa mam 7 dni na reklamacje zakupu gosciu telefonów nie odbiera i jesli dobrowolnie pieniędzy nie odda zgłaszam sprawe na policje za oszustwo mam dokumenty ze ta osoba mi sprzedała

@paweł

Człowieku za 1800 czego wymagasz ?? Zero wkładu w auto ?? Żenada

S.
@Daamciuu

Nie będzie wypowiedzi co to tego komentarza, zobaczymy kto odpowiada na te komentarze z adresu IP, jest Pan śmieszny.

@S.

Kto jest śmieszny ten jest śmieszny jak Pan chce moge prosto w oczy wysmiać pana i pogratulowac (usunięte przez administratora) jesli sadzi Pan ze jestem podstawiona osoba

S.
@Daamciuu

pogratulować odwagi jeśli aż tak to bawi .

@S.

Po prostu jestem uczulony na ludzka glupote i krew mnke zalewa jak czytam takie zale

Daamciuu

Scenic II od Pana Pawła juz 2 rok jezdzi bez wiekszych awari. Lekka awaria linki recznego ale to NORMALNE w starym aucie Ludzie opamietajcie się! Wszystko ma prawo sie zepsuć to nie są nowe auta Zdecydiwanie po nowe auto udam sie do Pana Pawla

zdecydowana

poproszę o kontakt teraz Panie Pawle

zdenerwowana

Proszę wszystkich oszukanych przez Paweł Baczyński o kontakt ze mną którzy jeszcze nie dzwonili do mnie z większością już mam proszę numer podałam niżej w komentarzu . Pan był na tyle nie mondry że dzwonił do mnie podając się za poszkodowanego ,chciał usłyszeć co w tej sprawie robię wiec powiedziałam prawdę ,ze odpowie za to co zrobił prawnie, wstydu ten człowiek nie ma myśli ze wymyśli bajkę z uszkodzonym autem to uwierzę że nie on dzwoni jest Pan w błędzie niech pan czyta dokładnie to co teraz napisałam wiem że to pan dzwonił to co pan uslyszał to prawda cała , odpowie pan za to ja nie zrezygnuję nawet gdyby miała sprawa trwać latami nie chodzi mi już o pieniądze ale sprawiedliwość i uczciwość i o to będę walczyć .

zdenerwowana

Ostrzegam wszystkich przed tym oszustem Paweł Baczyński zakupiłam auto które nie nadaje się do jazdy ,jeśli ktoś ma ten sam problem u tego pana że został (usunięte przez administratora) przez niego proszę dzwonić 507548742 . A ty oszuście jeśli to czytasz wiedz ze spotkamy się w sądzie .

Olek

Ilu mechaników zatrudnia pan Paweł aktualnie?

Lion

Zgodnie a przypadkiem jaki m nie spotkał ostrzegam przed kupnem samochodu na ul. Bukowskiej 376 w Poznani umowy wystawiane są przez komis na Baczyńskiego Pawła a potem szukaj wiatru w polu jest to typowe oszustwo i kombinacja

Wiesiek

Nie zgadzam się z wyżej wymienionymi wpisami , ja jako 76letni emeryt nie mogę złego słowa powiedzieć o tym panu.To złoty człowiek , 3 razy kupowałem od niego auto i nigdy się nie zawiodłem , widocznie konkurencja głupoty wypisuje panie Pawle.Pozdrawiam Wiesiek z Lubonia

Witam. Zostałem oszukany, kupiłem Toyotę za 6700. Proszę o telefon na numer 608140189. Do użytkownika Jakub ,Pana numer telefonu jest niepoprawny.

Jakub

Witam wszystkich oszukanch przez Pana Pawła Baczyńskiego z Poznania ja również kupiłem auto od tego pana i jak się okazało auto to kompletny złom!!! Proszę o kontakt wszystkie osoby oszukany przez tą osobą na ten numer 576831677.

Oszust, sprzedał mi kompletnego złoma. Sprawa ląduje na policji jeszcze dziś. Telefon wyłączony zero kontaktu

Zostaw merytoryczną opinię o F.H.U. Sklep Laptel Paweł Baczyński - Poznań

• Jak się pracuje w F.H.U. Sklep Laptel Paweł Baczyński?

Zobacz opinie na temat firmy F.H.U. Sklep Laptel Paweł Baczyński tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w F.H.U. Sklep Laptel Paweł Baczyński?

F.H.U. Sklep Laptel Paweł Baczyński
3.7/5 Na podstawie 3 ocen.
  • Os. Lotnictwa Polskiego 7C lok. 17
    60-406 Poznań