Toyota Chodzeń

Opinie o Toyota Chodzeń

gość 2016-10-23 23:27
Odradzam pracy u Toyoty Chodzeń w Warszawie.
Kiepska obsługa dla klientów i zarazem kiepskie warunki dla pracownika. Szczególnie ciągłe kłótnie z klientami z powodu trepiarskiej ochrony, która wykonuje tylko obowiązki.
Szkoda słów.

Nie polecam.
michal 2016-11-30 18:01
@gość mój znajomy pracowal w jednym z serwisow chodzenia i sobie chwalil, ja tylko wiem jak to jest z perspektywy klienta i nie mam nic do zarzucenia, szybka naprawa i profesjonalna obsluga plus mialem mozliwosc zaplacic za rachunek w ratach
marcin 2016-12-04 22:22
polecam Chodzenia od strony pracownika jak i klienta ;) zawsze można liczyć na szybką naprawę i profesjonalna obsługe
karol 2016-12-11 19:39
chodzenia wprawdzie mogę polecić tylko ze strony klienta ale jestem bardzo zadowolony, widać profesjonalizm pracowników
szu 2017-03-08 18:54
czy ty jestes praownikiem chodzenia zatrudnionym do pisania pozytywnych opinii w internecie czy wlascicielem - dla mnie ten salon i serwis to porazka
laos 2017-04-22 13:48
Z perspektywy klienta jest git. Mógłbym polecić
ss 2017-08-22 18:43
Zdecydowanie nie polecam serwisu w Toyota Chodzeń - ul. Czerniakowska. Obsługa nie zna podstawowych zasad kultury oraz jak obsługiwać klienta. Nigdy czegoś takiego nie doświadczyłam. Totalny brak profesjonalizmu.
Zostaw swoją opinię o Toyota Chodzeń - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Toyota Chodzeń