Opinie o Corotop S.A. (CB S.A) w Chrząstowice

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Corotop S.A. (CB S.A). Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Corotop S.A. (CB S.A) o rekrutacji.

Branże: Pozostałe - sprzedaż hurtowa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Corotop S.A. (CB S.A) w Chrząstowice

Czy jest ktoś kto może się wypowiedzieć na temat oddziału w Chrząstowicach? Jakie stawki i atmosfera ?

@Nowy

Ja nie narzekam. Z większością ludzi pracuje się dobrze, chociaż jak w każdej firmie czasem trzeba zmusić się do opanowania. W końcu to praca a nie przygoda życia, w którą wybrałeś się z najlepszymi przyjaciółmi. Złóż papiery, spróbuj, nie czytaj opinii bo rzadko piszą je zadowoleni.

Jakotako
@Nowy

Jaka praca Cię interesuję produkcja czy magazyn?

Ozimek

Po zmianie kierownika i szybkim awansie nowego dyrektora firma leci na dno! Porażka nie firma

@Ozimek

Co to za nowy dyro? Skąd on wziął się w firmie?

Miejscowy
@Ozimek

A Ty czemu nie awansujesz? Przed Tobą cały świat. W drogę...

@Ozimek

Czemu zmienili kierownika? Stary odszedł czy został zwolniony? Nowy nie panuje nad organizacją pracy czy co?

@Adam

Jak to w korpo. Jeden pod drugim dołki kopie. Mimo że były wyniki sporo ponad to co zakładał plan. Komuś nie pasował. Już raz rozbili układy i układziki. Ale to było zanim firma stała się podmiotem sprzedawanym co roku komu innemu. Teraz no cóż. Albo masz szerokie plecy albo masz układy.

Mikołaj

To słabo trochę. Jak tak ludzie kopią, jak to określiłeś pod sobą dołki to jaka atmosfera tam panuje? Teraz przy okazji wigilii będzie organizowana jakaś integracja pracowników, czy nic takiego nie ma?

Dunajec

Witam pracowałem tam trochę i tragedia 2700zł na rękę 1/2 magazynu jest na dworze bez żadnej wiaty, targasz zamarzniete rolki foli po 40kg i skladasz zamówienia i to ile zrobisz zamówien tyle dostaniesz premi więc musisz w biegu to robić a i jeszcze premia jest uwzględniona od tego czy cię nie zakapuje ten mały krasnal co był kiedyś kierownikiem i zrobili go magazynierem dzwoni co chwila do prezesa i nawet na kierownika magazynu kapuje, ci co tam pracują po parę lat (usunięte przez administratora) robią zamówienia zagraniczne całe palety nie muszą zbierać zamówien jeżdżą na wózku i się śmieją z nowych pracowników co targaja rolki na mrozie a premie mają super bo pozycji dużo na export bez wychodzenia z wózka.

Beduin
@Dunajec

Może nie wszystko jest tam ok ale jak czytam to (usunięte przez administratora) to się zastanawiam czy przypadkiem paleta na łeb Ci nie spadła. To że pół magazynu na dworze i że trzeba się (usunięte przez administratora) to nie jest jakieś odkrycie roku ale (usunięte przez administratora) o tym że export (usunięte przez administratora) robi to już gruba przesada każdy tam (usunięte przez administratora) jak beduin i wkłada w tą robotę ogrom serducha, pracowałem tam wystarczająco długo żeby to widzieć. Widocznie przygoda z jeżami w betoniarce odcisnęła duże ubytki w miejscu w którym powinien się znaleźć mózg a denaturat to przypieczętował.

@Beduin

Szkoda że tego serducha wkladanego nie było widać na pasku pracownicy co robili export 3300zł a reszta która robi zamówienia krajowe 2700zl niezła różnica jak każdy wkłada serducha? Tobie to było obojętne bo i tak wszystko przeznaczles na jabole i małpki w pracy.

pracownik magazynu
@Beduin

Magazyn to ma wiecznie czas na przerwe, wiecznie chowaja sie po kontach, garstka tam pracuje

Mania86

Czy w firmie pracują również kobiety?Czy firma daje godnie zarobic?

@Mania86

Mamy kilka stanowisk na produkcji gdzie mogą pracować kobiety ale rzadko szukamy nowych osób, bo mamy bardzo małą rotację. Najlepiej przesłać swoje zgłoszenie do naszej bazy, która jest na naszej stronie kariery https://praca.cb.com.pl/ - odzywamy się sami do zarejestrowanych osób, gdy jest wakat.

@Rekruter CB

Bardzo małą rotacje? Haha haha przecież macie cały czas na olx ogłoszenia szukacie pracowników cały czas bo każdy ucieka z tej firmy po pierwszej wypłacie

@Dunajec

W zeszłym roku podwoiliśmy liczbę osób zatrudnionych na produkcji i w dalszym ciągu inwestujemy w nowe linie, w nowe maszyny, dlatego rekrutacja się nie kończy.

Jak przebiegła Twoja rozmowa kwalifikacyjna w firmie CB Spółka Akcyjna? Napisz o swoich odczuciach ze spotkania. Czy coś Cię zaskoczyło w oferowanych warunkach współpracy? Opowiedz nam o tym.
logo firmy Specjalista IT
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Junior Specialist Finance & Accounting
Quanta Energy S.A.
Stary p.

W nowe linie deel tech w te strzępy awaryjne. Rotacji nie ma? pracuje tam i tyłu ludzi się przewinęło że hej. Wypłaty to grosze ludzi nie szanują . Potrzeba ludzi nowych bo się rozwijacie . Chyba się cofacie w rozwoju . Jak Kuba pracował to była praca wszystko szło , pomagał innym . A teraz nic . Nie szanujecie prawdziwych doświadczonych członków ekipy . Po prostu żenada.

@Stary p.

No cóż, oby nie... A skąd jako kandydat o tym wszystkim tak dogłębnie wiesz? Pytam zwłaszcza o warunki za czasów tamtego Pana?

Witam Jak wyglada praca handlowca widziałem ogłoszenie na teren Podlasia ? Jakie narzędzia ile wizyt ? Realne plany ? Jaka pensja chociaż w przybliżeniu Dziękuje za odpowiedz .

Merck
@Marek

Słabo ,plany nierealne. gps ,słaba podstawa .Zachęcają dobra furą ale zarobki mizeria

@Merck

Podstawa najniższa? Nawet jak ktoś jest serio dobry to tak słabo z kasą?

Koniowy

Jak tam polaki cebulaki ? Życie z gołej pensji bez możliwości przyrobienia nadgodzin. Stawki głodowe, nadgodziny stop ???? omijajcie firmę , bo nie zarobicie.

Były

- brak podwyżek - brak benefitów - po co pracownikowi Multisport, luxmedy do których musi dołożyć. - brak możliwości rozwoju - brak inicjatywy by zatrzymać doświadczonych pracowników - brak przestrzegania podstawowych zasad BHP - skoro Ukraińcy uciekli z firmy to daje świadectwo tego jaki poziom prezentuje - regularne ucinanie nagrody uznaniowej (premii) - nieadekwatne zarobki względem zaangażowania i umiejętności pracowników - popieranie donosicielstwa i brak reakcji na prawdziwe problemy - nierzetelnie tworzone ogłoszenia o prace- nieprawdziwe informacje - o wszystkie spadki produkcji obwiniany jest pracownik, kierownicy, biurowi nie są winni niepowodzeń firmy - nieaktualne rynkowe stawki, pracownicy wiedzą o wzroście cen produktów, znają realia rynku, a zarobki fizycznych jak stały tak stoją. - kiedyś niepowodzenia przypisano staremu zarządowi, a kto teraz odpowie ? Porobiły się układy, układziki, a pracownik zepchnięty na margines.

@Były

Zapraszam osoby, które zastanawiają się nad pracą w naszej firmie do kontaktu telefonicznego. Chętnie odpowiem na KAŻDE pytanie. Nie będę odpowiadać na tym portalu na zarzuty anonimowych osób, którzy mogą napisać wszystko, bo będąc anonimowymi, nie biorą odpowiedzialności za swoje słowa.

@Rekruter CB

Najwyraźniej , prawda w oczy kole. Na szczęście jest możliwość bycia anonimowym. Napisania prawdy, bo uciekanie Rekrutera od odpowiedzi i malowanie całości w kolor tęczowy na rozmowie jest conajmniej nie profesjonalne. Powiem szczerze jeśli by wszystko było tak jak mówicie, jak zapewniacie. To w tej chwili byście mieli pełna kadrę z perspektywami. Są w okolicy firmy, które mają stałą obsadę z uwagi na całokształt, a Wasza firma no cóż. Odnośnie "premii" tak dokładnie nie wiadomo kto , jak, za co i po co ja rozdziela, jakie przeliczniki się stosuje.

Michniewicz
@Były

Zgadzam się w stu procentach z tym, i potwierdzam

kama

wszystko prawda :(

Ola
@Rekruter CB

Skoro jest tak super u was to czemu pracownicy którzy są u nas 8+lat odchodzą?

Popieram

Jakie są mocne strony pracodawcy CB Spółka Akcyjna?

Rekruter CB

CB to duża (powyżej 250 pracowników), stabilna (26 lat na rynku), międzynarodowa firma (należy do Grupy Ondura), która ciągle się rozwija (w 2021 roku zwiększyliśmy zatrudnienie o 100%). Nasze produkty (membrany dachowe) świetnie się sprzedają, co daje bezpieczeństwo zatrudnienia obecnym pracownikom i potrzebę dalszych zatrudnień. Mamy bardzo ciekawy system awansów wewnętrznych. Operator w Ozimku może awansować na wyższe stanowisko aż 6-krotnie. Awans nie zależy od stażu, tylko umiejętności. Im więcej maszyn/linii ktoś potrafi obsługiwać, tym wyższe stanowisko i wyższe wynagrodzenie mu przysługuje. Osoby, które bardziej od zmian wolą codzienną rutynę, też będą zadowolone, bo mogę wyspecjalizować w obsłudze jednej, konkretnej maszyny i pracować tylko na tym stanowisku. W Ozimku pracujemy w systemie równoważnym. W tygodniu na trzy, 8-godzinne zmiany. Dwa weekendy są wolne, a dwa pracujące (12-godzinne). Dodatkowo, w czwartym tygodniu, pracownik ma aż 5 dni wolnego pod rząd (od poniedziałku do piątku). Duży nacisk kładziemy bezpieczeństwo pracy. jesteśmy na etapie wdrażania wielu ciekawych rozwiązań w tym zakresie. Mamy pracowity i kreatywny dział marketingu. Co roku odbywa się impreza integracyjna dla pracowników. Kilka dni temu (29.10.br.) spotkaliśmy się w Zajeździe u Dziadka na imprezie w stylu Western. Cyklicznie organizowane są imprezy dla pracowników i ich rodzin typu Mikołajki, czy Dzień Dziecka. W tym roku zapoczątkowaliśmy również wyjazdy survivalowo-offroadowe, Pracodawca dopłaca do karty Multisport Plus i prywatnej opieki medycznej Luxmed. Proszę o informację jakie, inne aspekty zatrudnienia, warunki pracy w naszej firmie Pana interesują, to podam kolejne szczegóły.

Iza
@Rekruter CB

Ile ci płacą za te bzdury? na all inclusive starczy? znam kilka osób które jeszcze u was pracują lub już ( na ich szczęście) nie pracują i jakoś nie potwierdzają twoich wypocin

@Iza

To co mówią takiego, skoro twierdzisz że nie potwierdzają tego? Podaj szczegóły, co te osoby mówią w kontraście do tego?

Handlowiec

W jaka stronę idzie dyrekcja? Czy jest zarządzanie korporacyjne - tabelki, raporty,- CRM plany a na koniec miesiąca opr? A może firma jest zarządzana w stylu netflixa? Pytam, bo pojawiła się ciekawa oferta na e port, ale nie wiem czy warto trącić czas?

@Handlowiec

A który styl Tobie bardziej odpowiada? Czy to nie wpłynie aż tak bardzo na ostateczną decyzję?

@Karolina

Zdecydowanie netflixa. A Ty jaki styl wolisz?

@Karolina

To ma kolosalne znaczenie.

@Karolina

Czy rekruter cb może odpowiedzieć na pytanie o stylu zarządzania? Czy w Waszej firmie wszystko jest ok? Drugi raz w krótkim czasie zmienia się właściciel? Budzi to mój niepokój jako potencjalny kandydat na pracownika. Cz

Krystyna
@Handlowiec

A jaki to jest styl Netflixa? Możesz rozwinąć?

@Krystyna

Pracodawca Ci daje wolna rękę co do Twojego stylu pracy. Podejmujesz sam decyzję, nie pytasz przełożonego czy mogę.......? Nie liczą Ci dni urlopu, przełożony sam zachęca do podróżowana - pracownik wypoczęty to kreatywny, ale jest jeden warunek - Twój urlop nie może komplikować pracy innym pracownikom Brak limitów na hotele, kolację z klientami. Bardzo fajnie jest rozwiązany system aktualizacji wysokości Twojego wynagrodzenia. Firmy, które tak działają zatrudniają najlepszych specjalistów na rynku. Proponuję trochę o tym poczytać, - taki styl zarządzania zaczął praktykować właściciel netflixa.

@Handlowiec

Właśnie widzę, że brzmi ciekawie. A dopowiesz tylko jeszcze o co chodzi z tym fajnym rozwiązaniem systemu aktualizacji wysokości wynagrodzenia? Na cym dokładnie to tutaj polega?

@Karolina

Dział HR stałe monitoruje wysokość wynagrodzenia na podobnych stanowiskach i sam podnosi Ci wynagrodzenie. Zarabiasz najwięcej na rynku, nie myślisz o zmianie pracodawcy bo tam płacą kilka stówek więcej tylko zajmujesz się praca i masz wolna głowę. To tak w skrócie.

@Karolina

Może rekruter cb by się wypowiedział jak jest u Was. A może Ty jesteś z Cb?

@Handlowiec

To prawda, firma niedawno zmieniła właściciela i po 25 latach z polskiej firmy rodzinnej, staliśmy się częścią międzynarodowej grupy Ondura - zrzeszającej kilka firm (polską, niemiecką i francuską) z branży dachowej. Teraz całą grupą Ondura interesuje się kolejny duży gracz z branży budowalnej. Nasze produkty się dobrze sprzedają, więc firma inwestuje w nowe maszyny, technologie i stanowiska pracy, a międzynarodowe środowisko i dodatkowy kapitał nowego inwestora, tylko nam w tym pomaga. Styl zarządzania "ala" Netflix, o którym Pan wspomina, jest charakterystyczny dla firm usługowych, głównie z branży IT, zatrudniających wysokiej klasy, samodzielnych specjalistów, pracujących bardzo często home office'owo, którzy mogą być rozliczani za bardzo mierzalne wyniki swojej pracy - np. programy, aplikacje internetowe. Pracodawca nie musi pilnować gdzie i ile taka osoba pracuje jeżeli robi swoje. Nie słyszałam aby taki system zarządzania z powodzeniem funkcjonował w firmach produkcyjno-handlowych.

@Rekruter CB

Macie ciekawa ofertę na specjalistę od e portu i zastanawiam się czy warto aplikować? Handlowcy się często u Was zmieniają - pewnik bo jeżdżę po rynku i widzę co chwilę nowe twarze...... Zastanawiam się czy to z powodu zmiany właścicielskiej? Czy po prostu zatrudniane osoby się nie spisują dobrze. A teraz kolejny wykup przez King Spana..... Kupili nie dawno rukki i marka ta zginęła z rynku. A może z Cb będzie tak samo? To mój dylemat czy warto aplikować? Może Pani mnie przekona do złożenia CV argumentami ;)

@Handlowiec

Nie znam Pana. Nie wiem czy jest Pan wartościowym pracownikiem i czy pasowałby Pan do naszej firmy, więc nie będę Pana do niczego przekonywać.

@Rekruter CB

Kto nie ryzykuje ten...... Ja włożyłem trochę wysiłku by zbadać Wasza firmę, do tego mam ogromną wiedzę na temat rynku budowlanego - nawet wiem co się wydarzyło w samolocie jak wracaliście z jednej z waszych wycieczek..... Szkoda chłopa. Czy nadal Pani uważa, że jestem nie wartościowym kandydatem? Chyba zapukam do konkurencji.... A może Pani nie potrafi wyławiać talentów..... Miłego popołudnia

@Handlowiec

Pierwszy krok to przesłanie CV. Zapraszam do zaaplikowania.

@Rekruter CB

Ten komentarz bardzo wiele powiedział o samej firmie i waszym stosunku do drugiego człowieka. To coś bardzo budującego, że nie mydlicie nikomu oczu i jesteście bardzo szczerzy. Zastanawiam się czy tą samą szczerość okazują wobec firmy pracownicy czy zdarzały się tu może czarne owce, które jedyne co to niestety szkodziły swoim stosunkiem do pracy?

@Karolina

Dobre....... Żarty sobie robisz? Wygląda na to że Karolina, Krystyna i rekruter to jedna i ta sama osoba. I kto tu mydli komu oczy? Dobrze, że dzisiaj jest lany poniedziałek to możecie polać wody jeszcze trochę. Spokojnego drugiego dnia Swiat

@Handlowiec

Co czemu sobie stroję?XD Ja poważnie to doceniam, bo niektórzy na siłę wchodzą za przeproszeniem w (usunięte przez administratora) a tu wprost wykładają kawę na ławę. I nie wiem jak udowodnić, że się mylisz co do scalania osób w jedno a przynajmniej mnie z tego wykreśl. ;p I wzajemnie!

@Karolina

Jeżeli poczuła się Pani urażona łącząc 3 osoby w jedną to przepraszam. Nie miałem takiego zamiaru, ale styl pisania mówi co innego...... Czy pracuje Pani w CB? A może pracowała Pani w CB? Zastanawiam się skąd taka wiara w tą akurat firmę?

@Handlowiec

Nie, nie pracuję. ;) Wiara? Chociaż może faktycznie mam tendencję po prostu do zbyt pozytywnego podchodzenia do tematu i dlatego też można w ten sposób to odebrać. Rozumiem, że taka wiara według Pana jest niczym nieuzasadniona?

@Karolina

Dwadzieścia lat temu taka wiara w ludzi była ok, ale świat i ludzie go tworzący się zmienili - oczywis ie to tylko moje zdanie.

@Handlowiec

Wiara nie ma tu nic wspólnego z pracą. Przynajmniej ja mam takie zadnie. Masz w końcu zamiar tu aplikować? Bo ja chyba będę wysyłał CV i szukam kogoś kto był już na rozmowie i trochę mi podpowie jak się przygotować. Gdybyś coś wiedział to pisz ;)

@Adam

Nie zdecydowałem się aplikować. Nie chcę trącić czasu na niepewną firmę. Jeżdżę po hurtowniach i wiem, że handlowcy często się u nich zmieniają. Do tego drugi raz w krótkim czasie firma zmieniła właściciela - to nie oznacza że dzieje się coś złego, ale daje do myślenia. A ty aplikowales?

@Handlowiec

Czyli odradzasz składanie cv tu? Nie weryfikowałeś bardziej szczegółowo może tej zmiany właściciela, o której wspominasz? Bo w sumie teraz to mnie to zainteresowało, bo może dobrze, że to zrobili i handlowcom z czasem będzie o wiele lepiej to rotacji nie będzie?

@Handlowiec

Jako były pracownik. Dorzucę swoje 3 grosze. Rotacja w handlowym jest duża, bo wymagania to raz, a głodowa pensja to dwa. Firma z zarobkami stoi w miejscu od conajmniej 4 lat. Więc stawka która była powiedzmy względnie atrakcyjna 4 lata uważana jest przez dział HR i resztę grupy za dalej atrakcyjną. Jeśli przeglądasz rynek pracy to w tej firmie jest problem na wszystkich znaczących stanowiskach , czyli tych które ten pociąg ciągną. A dlaczego ? Raz opinie negatywne, dwa niskie zarobki, trzy podejście do pracownika jak do przedmiotu.

@Były

Panie "@Handlowiec", jak to jest że Pan najpierw się pyta o firmę bo chce Pan zaaplikować, a kilka tygodni później wypowiada się jako były pracownik? Jeżeli kogoś interesują fakty, zapraszam do kontaktu: https://www.cb.com.pl/kariera/

@Rekruter CB

Dzień dobry, zaszło chyba jakieś nieporozumienie. Nigdy nie pracowałem w firmie CB i nawet nie złożyłem cv (nie potrafi mnie Pani przekonać do złożenia). Nie wiem dlaczego tak Pani myśli? Wpis @byly dokonał ktoś inny, proszę mnie nie łączyć z tym. Chyba że zaznaczyłem źle kwadracik pod wpisem, ale wydaje mi się że zaznaczam kwadracik kandydat. Nie wypisałem ani jednego słowa obraźliwego, ani kłamstwa. Sprzedaż kolejna Waszej firmy jest faktem opublikowanym na portalu o giełdzie.

@Były

Jeżdżę po rynku i widzę często nowe Twarze w CB. Pogorszyło się jak Ondura kupiła od Panow G.? Czy za ich czasów też była kiszka? Na jakim terenie jeździłeś? Napisz na priv mrozobet@wp.pl. Pozdro.

@Karolina

Cześć, nie odradzam. Każdy jest kowalem swego losu i podejmuje decyzje sam. Opowiem Ci coś o biznesie. Liczy się tylko kasa! Kiedyś właścicielami CB byli bracia Polacy i jednego z tych braci syn. Jakiś czas temu firmę przejął fundusz inwestycyjny, którego nie obchodzą ludzie tylko zysk. Teraz grupa Ondura ( której właścicielem był fundusz inwestycyjny) została kupiona przez firmę Kingspan wiadomo że dla zwiększenia zysku. Czy uważasz, że pracownicy będą ważni w tej układance? Odpowiedź sobie sama. Miłego weekendu.

@Rekruter CB

Szkoda że nie inwestujecie w pracowników którzy są podstawą tej firmy. Gdyby nie oni i ich praca to byscie G mieli a nie firmę

Realista

Skoro pensja jest atrakcyjna z czasów 2019/2020 to nie ma co się dziwić że ciągle pracowników brakuje.. A pytanie jak długo jeszcze obecni pracownicy będą robić za (usunięte przez administratora) przy tak galopującej inflacji i cenie paliwa (8zl)

Prawda
@Realista

Śpieszmy się szanować i doceniać pracowników bo tak szybko odchodzą.

@Realista

Szkoda ze administrator usunął cześć Twojego wpisu. Pewnie była tam wartość.

@Handlowiec

handlowiec wynagrodzenia są prosto opisane. Na portalu olx. Od kilku lat ogłoszenia wiszą na tych stawkach. A gdzie jest Kruczek. Kwotę min. Pomniejsz o tałzena. Kwotę max o półtorej. I masz wynagrodzenie. Zaznaczyć trzeba że NIE MA CZEGOŚ TAKIEGO jak premia w tej firmie. Jest nagroda uznaniowa. Czyli dzisiaj masz jutro nie. Bo zupa była za słona. A co za tym idzie oskładkowane jest ale nie liczy się do tego i tamtego. Chwała za dodatek nocny w wys. Minimalnej. to realia produkcji. Która cały ten pociąg utrzymuje.

Iwona
@Były

A kto decyduje o tej nagrodzie uznaniowej?

Czy CB Spółka Akcyjna organizuje staże dla studentów?

Rekruter CB

Tak. Zapraszam do aplikowania poprzez stronę kariery: www.praca.cb.com.pl

Bartolo

Praca fajna, można rozbijać się co roku nowymi służbowymi superautami.

Leszek

Wiecie może coś o pracy w firmie? Jest powód takiego milczenia na forum?

Zostaw merytoryczną opinię o Corotop S.A. (CB S.A) - Chrząstowice

• Jak się pracuje w Corotop S.A. (CB S.A)?

Zobacz opinie na temat firmy Corotop S.A. (CB S.A) tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 21.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Corotop S.A. (CB S.A)?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 11, z czego 0 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Corotop S.A. (CB S.A)