Opinie o Corotop S.A. (CB S.A) w Chrząstowice

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Corotop S.A. (CB S.A). Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Corotop S.A. (CB S.A) o rekrutacji.

Branże: Pozostałe - sprzedaż hurtowa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Corotop S.A. (CB S.A) w Chrząstowice

Już niedługo były pracownik

Wpis dotyczy zakładu w Ozimku, o zakładzie w Chrząstowicach się nie wypowiem, lecz firma ta sama, więc dużych różnic bym się nie spodziewał. Jednym zdaniem? Unikać jak ognia. A jeśli chodzi o konkrety to można napisać książke. Po zmianie właściciela i pod zarządem nowego dyrektora wszystko na produkcji idzie ku złemu. Kierownictwo w ogóle nie reaguje na niezadowolenie pracowników. Wypłaty z miesiąca na miesiąc maleją mimo niedawnej podwyżki pensji zasadniczej, ale wynika to z całkowitego zakazu nadgodzin. Kiedyś można było fajnie zarobić, teraz to ponury żart. Nowy grafik pracy jest beznadziejny, mimo mniejszej ilości godzin ludzie są bardziej przemęczeni. Święta nie święta do pracy trzeba przyjść i to nawet nie za ekstra wypłate, tylko za możliwość odebrania dnia wolnego w terminie odpowiadającym potrzebom firmy. W końcu jest zakaz nadgodzin. Morale z dnia na dzień są coraz niższe. Firma z jednej strony stara się wciskać bhp gdzie się da, a z drugiej nie raz zdarza się, że ludzie pracują sami na maszynie gdzie dwóch operatorów to minimum. Do tego każą kłamać gdyby ktoś o to zapytał. Ale co tu się dziwić jak starzy pracownicy z doświadczeniem uciekają, nowych za bardzo nie widać, a ci którzy tu jeszcze pracują coraz mniej mają na to ochote. Kierownictwo w ogóle sobie nie radzi. Komunikacja nie istnieje. Człowiek więcej dowie się z plotek niż od swojego przełożonego. Kiedyś mógłbym polecić, dziś nie życzyłbym nikomu.

Bylu

Zabieraja za rozne zeczy. Sa dni ze nie ma lidera na zmianie to iesli masz jakis czas to sobie ja szybko idziesz na kawe bo nie ma kto zrobic przerwy

Trapes

Firma nie dba o starych pracowników. Spieszcie się szanować pracowników, bo tak szybko odchodzą Jak wrażenia po podwyżkach?

RCB
@Nana

Mi kierownik obiecał min 2000 zł na rękę w zależności od wyniku

Pytający

Pytanie skierowane do działu HR. W jaki sposób są świętowane urodziny bo zauważyłem to w Państwa ofercie?? Pozdrawiam

majk

Dokladnie tak jak piszesz. Corotop nie jest jedyną firmą na opolszczyźnie ba nawet w Chrząstowicach/Ozimku. Więc jak niby tak źle to dalej nie otrzymałem odpowiedzi czemu Ci ludzie, którzy tak narzekają nie idą gdzieś gdzie jest lepiej? ????

Bożena Nowy wpis

W ogóle dla specjalisty ds. obsługi klienta na stronie wspominają o premii uzależnionej od wyników pracy. ile tak mniej więcej może ona wynieść i czy warunki są na tyle jasne, że jeszcze przed jej wypłaceniem można przewidzieć jej wartość?

były Nowy wpis
@Bożena

Nigdy nie osiągniesz tego wyniku. Target jest tak skonstruowany żeby go nigdy nie osiągnąć. Pozdro dla wszystkich kierowników. Jesteście (usunięte przez administratora) tej firmy

Znajomy Nowy wpis
@Bożena

Pic na wodę premia uzależniona jest od wszystkiego BHP L4 i wyników, których nie da się sprostać.

starszy stażem Nowy wpis
@Znajomy

Skąd wy bierzecie tych kierowników? przecież to jest jakiś koszmar. Nikogo nie awansujecie z firmy tylko poganiaczy szukacie co chce z tej wyciśniętej i zamortyzowanej 10x cytryny wycisnąć jeszcze więcej.

Pani

Serio tu nie macie takich sztywno wyznaczonych przerw? Bo ktoś pisał, że pije kawę w locie. Ja akurat zainteresowałam się rekrutacja specjalisty ds. logistyki i uczucia mam trochę mieszane. Dają umowę na zastępstwo, ale na jaki czas? Potem widzę, że jest szansa na dalsze zatrudnienie. Praca zdalna od pierwszego dnia jest możliwa?

@Pani

jeśli chodzi o pracowników biurowych to fakt nie ma sztywno wyznaczonych przerw, zależy to raczej od organizacji pracy własnej i priorytetów, które akurat są do ogarnięcia a zrobienie kawy to kwestia 3 minut ;) na śniadanie 'zgodnie z regulaminową przerwą' masz 15 minut po 4h pracy, a kiedy skorzystasz? w większości przypadków zależy od Ciebie, nie jest to sztywne w Dziale Logistyki jest wakat związany z okresem macierzyńskim koleżanki, nie oznacza to, że po jej powrocie nie przedłużą komuś umowy, tam pracy jest sporo a wysyłek coraz więcej, są też rekrutacje na inne stanowiska np w BOK'u

Prawdaaaaa

Po opiniach na Goog.. stwierdzam, że magazyn jest mocną stroną tej firmy . Czy to się komuś podoba czy nie . Bez produkcji też by nie było tej firmy. Zacznijcie to doceniać póki nie jest za późno..

Umowa o pracę czy B2B - co się bardziej opłaca w firmie Corotop S.A. (CB S.A)? Jaką formę zatrudnienia wybierałeś/aś?

Jak przebiegła Twoja rozmowa kwalifikacyjna w firmie CB Spółka Akcyjna? Napisz o swoich odczuciach ze spotkania. Czy coś Cię zaskoczyło w oferowanych warunkach współpracy? Opowiedz nam o tym.
logo firmy Specjalista IT
logo firmy Technik w Centrum Napraw
Nadarzyn
Diebold Nixdorf
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
Abubu

Powiem tak, kiedyś jedna z lepszych firm w okolicy, KIEDYŚ! Teraz z roku na rok, a nawet z miesiąca na miesiąc jest coraz gorzej. Pkt 1. Kierownictwo. Zwykłe dwa (usunięte przez administratora), nie umiejące rozmawiać z człowiekiem. Dla nich jesteś tylko maszynką do generowania cyferek w exelu, które i tak nigdy nie będą się zgadzały. Pkt2 to ciągłe zmiany w grafiku, o których nie informuje się pracownika. Jeśli sobie sam nie spojrzysz na tablice to następnego dnia możesz sie zdziwić. Jak spojrzysz to zdziwienie też może będzie, bo grafik sie znienia praktycznie cały czas Pkt 3 nowy system premiowy, a raczej dążenie do jego braku. Tzn jeśli na zakładzie zdarzy się wypadek traci na tym cały dział, nawet osoby, których w danej chwili nie było na zakładzie! A co to jest ten wypadek? Ano np nawet skaleczenie się jest traktowane jak wypadek. Szanowne kierownictwo i dyrekcjo! Czy wy myślicie że tylko wam zależy na braku wypadkow? Nam też, ale jednak pracujemy przy maszynach i różne losowe sytuacje mogą się zdarzyć. Pkt 4 wynagrodzenia. Na poziomie najniższej krajowej. Były obiecywane podwyżki, indywidualne podejscie do pracownika a co wyszło? Jedna wielka kupa. Pkt 5 dział HR odklejony od rzeczywistości. Szanowne panie fajnie ze wymyśliłyście świętowanie ważnych chwil pracowników, ale może pomyślałybyście o pracowniku tu i teraz? W koncu gdyby nie produkcja to Wy też wynagrodzenia byście nie miały. Pkt 6 To braki kadrowe. Mamy niedobór pracowników ale planujemy produkcje na wszystkie maszyny. Nie ważne najwyżej postwimy tam chłopa co pierwdzy raz maszyne na oczy widzi a potem będziemy mieć do niego pretensje że źle produkuje. Pkt 7 Liderzy. Kiedyś super kumple, fajnie sie z nimi współpracowało. Teraz dostali stanowiska liderów i dopierdalają się o wszystko. Chłopaki odpusccie sobie te stanowiska i wróćvie na produkcje nie róbcie z siebie (usunięte przez administratora) Pkt 8 stary park maszynowy. Maszyny z lat 80tych, przerabiane juz setki razy. I wypracowane. Niemcy sie ich pozbwali to przyszły do nas w cenie złomu. Ciekawe czemu? Szkoda tylko chłopaków z UR, którzy naokrągło chodzą i rzeźbią w nich żeby jako tako to chodziło. Ogólnie firma na siłę robi z siebie korporację, pracownik jest nikim, ważne żeby sie tabelki zgadzały, problemy leczymy kolejnymi problemami. Ludzie są niesłuchani. Mają pracować i sie nie odzywać. Ale ostatnio zatrudnili jowego dyrektora produkcji. Być może on pokaże że ma jaja i będzie coś na plus chociaż wątpie od 8 lat z roku na rok coraz gorzej.

Gerwazyy

Gdybym nie miał kredytu już dawno bym tam nie pracował. Absurd goni absurd. Odnośnie premii kwartalnej jak stanie się wypadek to zabierają wszystkim z działu część premi.No bo każdy odpowiada za wszystko to przecież jasne nawet na urlopie ... chłopie... Jesteś odpowiedzialny za to co się dzieje w firmie .Czy tylko mi się wydaję to jakieś dziwne czy to normalne? A ja jestem nie normalny? Hmm sam już nie wiem

Znajomy
@Gerwazyy

To prawda premia kwartalna za 3 czynniki naraz nie motywuje.za BHP za frekwencję i ciężką tyrke.W dodatku uzależniona od wyniku.Panie z HR się nie popisały.Chyba nie ma nikogo kto by był zadowolony.I osobiście nie znam firmy która by łączyła wszystkie te premie naraz.To tak wygląda jak by w handlu mieć odpowiedzialność materialna za szkody które zrobią inni pracownicy.Kazdy pracuje na swoją premię.Każdego dnia walcząc dla firmy by utrzymać ją na rynku.Wszyscy tworzą całość.Nie ma znaczenia czy sprząta kręci metry czy kompletuje wysyłki.Wkłada się w to serce i robi co się da, by te maszyny były sprawne.A jeśli któraś zawiedzie traci pracownik.Bo nie wyrobił normy.@pracodawca usuwanie komentarzy i chowanie głowy w piasek.Nie rokuje na przyszłość.Chcecie się rozwijać?Ale czy bez ludzi będzie to realne??Znowu zaczniecie na maszyny obstawiać pojedyncze jednostki??Macie fajnych ludzi gotowych na pełne poświęcenie(usunięte przez administratora)

Elżbieta
@Już niedługo były pracownik

To nie ma możliwości wybrania dnia wolnego wtedy, kiedy pasuje pracownikowi? To ile w tym momencie da się tu zarobić skoro nie można sobie podbić pensji nadgodzinami? Są jakieś premie chociaż?

@Już niedługo były pracownik

Czytam, na firmowej poczcie, w wiadomości kierowanej do wszystkich pracowników, że mam usunąć opinię, bo inaczej policja, identyfikacja, kodeks cywilny, sąd, Sztum! Drogi Panie Dyrektorze! Szefuniu Kochanieńki! Odmawiam. Mam prawo do tej opini jak do hulajnogi. Listy ze skrzynki wniosków pracowniczych możecie spuszczać w ustępie (tym na klucz, Pan wie), ale wpisów tutaj mam nadzieję nie zdołacie. Wracając do meritum, koleżanki i koledzy, uciekajcie!

Szczepan
@Już niedługo były pracownik

Szanowny panie Operatorze złociutki i kochanieńki! Widziałeś jaką umowę podpisywałeś? To o co teraz problem? Nie odpowiada Ci praca? To się zwolnij, jeśli gdzieś indziej płacą lepiej i możesz robić nadgodziny to się tam zgłoś! Podpisz umowę z wyraźnie napisaną stawką, a potem narzekaj że masz za mało… i pracuj po 200h w miesiącu. Mnie pasuje praca 160h w miesiącu, reszte czasu mogę spędzić w domu z rodziną, no ale jak kto woli.

Handlowiec
@Już niedługo były pracownik

Cześć, na wiosnę chciałem złożyć cv do CB ale opinie, które zebrałem mnie zniechęciły. Wasz rekruter nie umiał mnie przekonać do Waszej firmy. A Piotr G. Jeszcze pracuje czy sprzedał te 3% swoich udziałów?

Ktos
@Już niedługo były pracownik

Zapomniales dodac ze nawet ubran roboczych juz nie daja????

@Ktos

"już"? a kiedy przestawali je dawać i w zasadzie to czemu? chyba, że nie są nagle aż tak potrzebne?

@Handlowiec

Jest Prezesem, także idzie to w złym kierunku… czy ma udziały nadal nie wiem, obcy kapitał to przejął, on w każdej chwili może być zmieniony tak myśle, ale zachowuje się jak (usunięte przez administratora) pan władca

Rekruter CB
@Ktos

Proszę nie kłamać. Mamy bardzo wysokie standardy BHP.

@Rekruter CB

to może tak dla pewności byłaby szansa o ich szerszy opis? chyba, że tu o jakiś inny kontekst chodziło? po jakim czasie zazwyczaj zmienia się je wszystkie na nowe?

@Karolina

Standardy BHP w tej firmie to fikcja , a dlaczego ? Wielu, a to wielu pracowników jest namawianych do nie zgłaszania zdarzeń/incydentów/wypadków. Teraz gdy jeden pracownik zgłosił cała produkcja idzie bez premii.

Zawiedziony

mam nadzieję, że prawda dotrze do dużej liczby odbiorców. Firma kogucik jak ktoś wyżej pisał . A na dowodem tego są zarobki pracowników. Po rzekomej podwyżce płac w 2024 w cudowny sposób średnio pracownicy zarabiają 200-300zloty mniej na miesiąc. Potwierdzeniem tego są co roczne rozliczenia PIT, w których od dwóch lat pracownik zarabia mniej. Jakby nie patrzeć to wszystko drożeje a w Corotopie zarobki idą w dół. Hasło naczelne. Więcej pracy mniej płacy. Firma w żaden sposób nie stara się zatrzymać doświadczonych pracowników , a to mówi samo za siebie.

@Zawiedziony

Nie kumam, w jaki sposób po podwyżkach zarabia się mniej? Jak to dokładnie wygląda? Wspominacie, że firma nie stara się zatrzymywać pracowników. To już w ub. roku pisano tu, że rotacja jest spora. NIc się nie poprawiło w tym temacie? Jakie stanowiska najczęściej się zwalniają?

Andrzej.

Dlaczego nikt nie reaguje na te komentarze??Posypała się lawina rozgoryczenia.Atmoswera dość napiętą.A ogłoszenia o pracę jak by zmieniły się z dnia na dzień.A jak z pracą na magazyniera w Chrząstowicach?To samo kierownictwo?Ta sama firma dwa oddziały?Jak atmosfera?

Ktos
@Już niedługo były pracownik

Żeby tu bylo lepiej zaczac od wymiany kierownictwa i działu hr ktory tylko patrzy ze oby im kasa pasowala. Kierownik to (usunięte przez administratora) wulgarny bez kultury. Arogancki cwaniaczek. On nie patrzy na pracownikow. Przez my mamy tylko (usunięte przez administratora) Co sie nie stanie od razu straszy zabraniem wszystkim premi. Planisci popelnia blad to i tak zwala na pracowników produkcji. Bo oni maja ważniejsze sprawy niz skupienie sie podczas planowania ale trzeba kawke wypic poflirtować itd. a kierownik ma wazne zadanie bo dziennie chodzi i sprawdza czy w smietnikach sa dobrze smieci posegregowane. A jak nie to wysypie caly worek smieci i kaze pracownikowi segregowac. Jak by tak na mnie to trafilo to by sam to(usunięte przez administratora)

@Ktos

A są jakieś szanse na zmianę kierownictwa? Można awansować wewnętrznie na kierownika? Napisz za co przykładowo zabierają premie, za coś podstawnego? Pracownicy produkcyjni mogą również zrobić sobie przerwę na kawę?

Jjaj

Każdy z pracowników ma kartę do automatu z kawą na 2 darmowe kawy więc. To oczywiste że można je wypić. W czasie pracy

Bylu

Pytający

@Pytający

Firma sama z siebie nie świętuje urodzin pracowników. Jeśli chcesz to przynosisz swój poczęstunek (ciasto, cukierki itp) i zostawiasz w jadalni.

Iwona

To w takim razie czemu piszą o tym w ofertach? A jest może jakiś dodatek pieniężny na urodziny czy coś? W ogóle jaki tutaj macie pakiet socjalny?

@Iwona

Piszą ... bo to ładnie brzmi. Jw. poczęstunek dla Koleżanek/Kolegów przynosisz jeśli masz na to ochotę . Pakiet socjalny: głównie dofinansowanie do Luxmedu i karty Multisport, czasem bony np na Mikołaja od tego wszystkiego trzeba zapłacić podatek, wieksza impreza integracyjna raz w roku, organizowany dzień dziecka, karpiowe, dostęp do platformy szkoleniowej Dolineo

Krzesanica

Wiesz, że w każdej firmie odprowadza się podatek/składki od większości w benefitów, bo tak jest skonstruowane prawo w Polsce?

A o co chodzi
@Krzesanica

Myślę że nie to miał na myśli. Dla przykładu. Bon do empiku dla dziecka na mikołaja .jest pokrywany w 50% z wypłaty pracownika i łaskawie 50% pracodawca, który uprzejmie w miesiącu kolejnym te 50% odbiera sobie z premii pracownika i wychodzi na zero. Tak jest z każdym benefitem , nagroda czy giftem od pracodawcy. Ta sytuacja trwa od lat , a pracują w firmie pojedyncze osoby, które mają staż jeszcze za starego zarządu etc. Mało ale tacy są.

@A o co chodzi

Uuu. Tak to jest z każdym "benefitem"? Używam cudzysłowu, gdyż co to za benefit, którego koszty w całości pokrywa się samemu? Na co jeszcze powinienem zwrócić uwagę, podczas rozmowy o pracę, czy czytając umowę o pracę, i co jest powodem, że, jak piszesz, są tu pojedyncze osoby, których staż pracy sięga czasów starego zarządu?

majk

Powodem jest to że robota jest spoko. Najwięcej narzekają ci co by chcieli zarobić ale najlepiej nic nie robić. Z resztą mamy wolny rynek, na siłe nikt nikogo nie trzyma, cyrografu też nikt nie podpisuje żeby pracowac w tej firmie do śmierci. Wystarczy troszkę chęci do pracy, troszkę zaangażowania. Dziwne to jest to że osoby, które najbardziej narzekają jednak wciąż pracują ;)

A o co chodzi
@majk

Majk a nie zadałeś sobie pytania dlaczego ta firma ma tragiczna opinie od momentu kiedy pojawiła się w ozimku czyli okolice 2014 roku. Jeśli tego nie wiesz nie podejmuje dyskusji. A frazesy że nic nie robią powiedz prosto w twarz pracownikom , którzy ten grajdol utrzymują pracując 7 dni w tygodniu 24h na dobę 365 dni w roku. I śmiało Ci mogę powiedzieć , że nie ma osoby która po przepracowaniu kilku dni na tych maszynach stwierdzi że tam się nic nie robi. Nie takie hojraki jak Ty tam były.

@A o co chodzi

No ale przecież nikt tam nikogo na siłe nie trzyma z pistoletem przy głowie. Widze że Ty jesteś byłym pracownikiem (tak masz napisane) no i ok Nie pasowało Ci więc sie zwolniłeś. Dziwią mnie ci co narzekają ale dalej pracują. NIe zastanowiłeś się dlaczego? Skoro gdzie indziej niby tak lepiej jest???

A o co chodzi..
@majk

Pracują , bo muszą pracować. To jedyna słuszna odpowiedź . Długość stażu jaką mają pracownicy pokazuje i rotacji jaka się tam odbywa. Średnia nie przekracza na strategicznych maszynach trzech lat. A czemu jest taka rotacja to poprzednicy w komentarzach rzucili światło na to.

Ale o co chodzi...

Musi pracować by mieć za co żyć, to raz. A dwa. Ułożenie życia w pracy zmianowej. Jedno z rodziców pracuje , drugie i jakoś to działa. Kredyt, pożyczki, długi. Wiele osób narzeka i będzie narzekać. Ale trzyma ich pozorna stabilność. Bo w kwestii robienia ludzi w CH.z kasą nic się nie zmieniło od kilku lat. Może ty nie musisz mieć zatrudnienia albo ci nie zależy. Lecz gdybyś siedział na etacie i nie dostał poduszki od 5-10-15 lat to dalej byś się uśmiechał i zachwalał pracę. Jesteś majk bez urazy odklejony strasznie.

prosiak

Nic w tej firmie nie jest dobrze zorganizowane. Brak szacunku dla pracowników. Brak jasnych zasad wynagrodzeń. Zaniedbane, niebezpieczne stare linie produkcyjne. Brud, (usunięte przez administratora) dziury, zimno, ciągłe pretensje. Wymuszają urlopy kiedy im pasuje, zabierają premie za L4 ale czekoladę na odejście dostałem! Pozdrowienia do więzienia!

Trapes

Znajomy
@Trapes

@Trapes Jakie to podwyżki gdy wyrównuje się podstawę do wymiaru pensji z premią z zeszłego roku.Zabierajac premie uznaniowe i za frekwencję.Dodali jakiś kwartalny szit i zdziwieni że poleciały wypowiedzenia. Na nic zebrania z przedstawicielami pracowników..w firmie potrzeba związków zawodowych.Nie ma znaczenia czy jesteś pracownikiem z długim stażem czy nie.Takie,, Ala,,podwyżki to upokorzenie każdej grupy zawodowej w tej firmie.Tylko niema kto się za nich wsiąść.wyplaty ostatnimi czasy też dają jak im się podoba...Wstyd dla tak znanej na rynku firmy.

@Znajomy

Skoro oni więcej nie wydali to pracownik nie ma co narzekać skoro ma tyle samo...myślenie z ubiegłego stulecia.. Czyli za dobrze to tam nie ma.Dobrze że znalazłem coś innego.

@Znajomy

Już w 2023 ankieta dała do zrozumienia , że zarobki są kiepskie. Nie bez powodu ludzie się zwalniali. Jeszcze w żywe oczy powiedzą że będziesz mniej zarabiać obiecując premię. Wstyd. Warto napomnieć że dział personalny jasno i klarownie stwierdził że skupia się na poprawie żółtych flag z ankiety kiedy to potrzeby pracownicze wszystkie co do jednej zaznaczone na czerwono i to w najważniejszym dziale czyli produkcji uznano ,że są nie ważne. I jeszcze oczekują od pracowników, wydajności, dyspozycyjności, elastyczności i gruszek na wierzbie.

Nana
@Znajomy

A co mają powiedzieć osoby które dostały premie kwartalna poniżej ludzkiej godności?? 300zl brutto za cały kwartał ciężkiej harówy?Wiecie że są i tacy??

RCB
@Nana

Mi kierownik obiecał min 2000 zł na rękę w zależności od wyniku

Czy w tym roku firma oferowała pracownikom premie świąteczne, albo inne bonusy? Mam nadzieję, że jeśli tak, to nie na takiej zasadzie, jak ktoś pisał poniżej - finansowane z kieszeni pracowników? Wprawdzie w ogłoszeniach na stanowiska w produkcji nie znalazłem takiej informacji, ale może ktoś z wewnątrz coś napisze?

No nie :/ Nie chciałbym się za kogucikiem uganiać, czy wypłaci na czas i szarpać się z drobiem o byle podwyżkę. Jeśli nic prócz gołej pensji tu nie ma, to napiszesz, jakie kwoty są osiągalne, czy są może premie i czy płaci w terminie przewidzianym w umowie o pracę?

Pomocnikpomocnika

Omijać szerokim łukiem !!!! Chcesz się tam przyjąć to licz się z tym że będziesz pracował za trzech,w takich warunkach i atmosferze że po paru tygodniach będziesz zastanawiać się o wizycie u psychologa czy aby napewno jest z Tobą wszystko ok

@Pomocnikpomocnika

A jak z kasą przy takim obłożeniu pracą? Pisano tu niżej, że niby jakieś podwyżki miały być na magazynie i produkcji. To jakie stawki obecnie obowiązują? I co dokładnie z tą atmosferą i warunkami jest nie tak?

ROXY

generalnie minimalna lub umowa zlecenie

Właśnie że tak

Niestety ale jest to smutna prawda. Pracownikom z HR dziękujemy za wypowiedzi. W końcu obrona dobrego imienia firmy to ich obowiązek.

stawka większa niż

Prawda leży po środku. z reguły stawka oferowana w ogłoszeniu to mrzonka. Dlaczego? żeby wypracować taką stawkę musisz dostać pełną nagrodę uznaniową, pełny dodatek zmianowy (najlepiej dla 4 zmian) oraz przepracować miesiąc od deski do deski bez urlopu, dnia wolnego itp. Górna granica jest zaś zarezerwowana dla VIPÓW

Jest oferta do tej lokalizacji właśnie na magazyniera, no i chciałem się czegoś dowiedzieć. Te trzy zmiany o których piszą w ogłoszeniu to w jakich dokładnie godzinach, na noce też obowiązkowo trzeba przychodzić? Jak tak to mnie interesuje, czy przyznają za to dodatek.

Ciekawy

Słyszałem że jakieś podwyżki na magazynie i produkcji mają być zna ktoś jakieś szczegóły?

Czy rozmowa kwalifikacyjna do CB Spółka Akcyjna odbywa się w siedzibie firmy?

Rekruter CB

Tak

Ciekawy
@Rekruter CB

Może dział HR lub odpowiedzialny za rekrutację wypowie się obiektywnie na temat problemów z zatrudnieniem, braku chętnych, z którymi najwidoczniej boryka się firma ?

Firma robi bardzo złe wrażenie. Począwszy od kadry , trzeba uważac co się mówi każde słowo obrócone zostaje przeciwko tobie. Jak tak ma wyglądać współpraca to niestety jest to ale mobing. Podważanie kompetencji i złośliwosci. Nie rozumieć jak cel ma w ogole rozmowa z nimi.

@Kandydat

Dziwisz się ? Przed przyjęciem warto zasięgnąć lokalsow o opinie. Weź sobie do serca . Legitne firmy w tych czasach nie szukają ludzi.

Małgorzata
@Kandydat

Podważanie kompetencji? W takim razie jak uważają, że pracownicy ich nie mają to przydałby się jakieś szkolenia dla pracowników - są takowe? Wydaje mi się, że lepsze to niż krytyka. A były właśnie jakieś rozmowy w temacie polepszenia warunków pracy?

Krokus
@Małgorzata

Zobacz, że pisze to kandydat, a nie pracownik. Zabawne jest to szczególnie w kontekście (usunięte przez administratora), bo szczerze to nie wiem jak można(usunięte przez administratora) kogoś kto nie pracuje. Gość pewnie nie został przyjęty do pracy i teraz ze złości wypisuje opinie w internecie. ;)

@Krokus

Tutaj biorą wszystkich jak leci. Braki są kosmiczne. A że kandydat to może ktoś na okresie próbnym lub tak poprostu się nazwał proste. Chociaż to co się dzieje to aktualnych pracowników nie dziwi. Większość przywykła do (usunięte przez administratora) jaki tu panuje. Nie on pierwszy i nie ostatni takie wyciągnął wnioski.

Małgorzata

Dziwi mnie, że ludzie przywykli do takiego traktowania. Próbował ktoś gdzieś zgłaszać takie rzeczy? Bo mnie jakby ktoś uraził to na pewno bym wyżej to zgłosiła. I jakie są reakcje na skargi?

Kandydat 2
@Krokus

Zabawne że przychodząc na rozmowę do określonego działu najpierw na siłę próbują udowodnić że się do niego nie nadajesz mimo doświadczenia a potem proponują pracę na linii produkcyjnej. Już nie będę wymieniać kpin dotyczących dotychczasowego doświadczenia , rozmowa nieprzyjemna i zaczepna odbyta wręcz po chamsku, totalny brak profesjonalizmu i szacunku jak chodzi o dość sporą firmę. Nawet osoba która dostaje pozytywną odpowiedź z racji na wrażenie które robi firma poważnie się zastanowi czy warto mieć cokolwiek z nimi wspólnego

Ewelina
@Kandydat 2

A jak ktoś mimo wysokich kwalifikacji nie zgodzi się na produkcję to wtedy zatrudniają na docelowo składane stanowisko czy może na produkcji są największe braki w personelu? Produkcja produkcją, ale jaką kasę w takim razie na niej proponują, można zarobić trochę?

Kandydat2
@Ewelina

Nie wiem bo rozmowa z góry przekreśla przyszłego pracownika i bardzo nieprofesjonalna, mimo dobrych kwalifikacji są one i tak wg nich do niczego, w moim odczuciu to nie rozmowa tylko swego rodzaju gra na nerwach albo prowokacja. O stawce oczywiście nie ma mowy na rozmowie a stanowiska produkcyjne są głównie dla mężczyzn stąd pewnie je proponują bo nikt nie chce pracować jak powyżej ktoś dodl. Prawdę mówiąc pierwszy raz mialem do czynienia z czymś takim , żadna firma dotąd nie zrobiła tak złego wrażenia. Nawet w przypadku pozytywnej odpowiedzi kandydat zastanowi się czy w ogóle chce mieć cokolwiek wspólnego

„Ludzie są najważniejsi” czy jak brzmi slogan? Nieprawda, nie dla prezesa, większość pracowników nie powie o nim dobrego słowa, liczy każdą złotówkę, obcina premie, które obiecuje. Wartościowi pracownicy uciekają chyba ze się zasiedzą, szczególnie z biura. Nikt nie docenia mocnych stron pracowników… Nie polecam, jest wiele lepszych firm.

Czy w CB Spółka Akcyjna występują paczki/bony świąteczne?

czujny

tak 100 zł na mikołajki o świętach na razie cisza

Obserwator
@czujny

Warto nadmienić że te 100zl to nie 100zł , a bon Sodexo i nie na zakupy a na wejście do gastronomii. Gdzie przy tych czasach za 100zl można "kupić kawę i ciastko dziecku ". Niegdyś co roku były karty podarunkowe to chociaż dziecko zabawkę dostało a teraz zonk. Możesz zabrać na ciastko co najwyżej. Słabo. Czekamy co wymyśla na karpiowe , bo dotychczas było bardzo wysokie. Na pewno informacja o tym tu będzie. Bądźcie czujni

Obserwator
@czujny

Karpiowe dali. Bez zmian jak co roku.

Elmagazino
@Obserwator

Całkiem przyzwoite karpiowe znacznie lepsze niż w większością firm.

@Elmagazino

Pochwalisz się ile? Też w bonach czy żywa gotówka?

@Elmagazino

zależy też, do których firm teraz to porównujesz. a coś jeszcze jest tu lepszego niż u konkurencji? coś w warunkach zatrudnienia może?

Jakie stawki na produkcji jako operator?( Oddział w Chrząstowicach)

Czy jest ktoś kto może się wypowiedzieć na temat oddziału w Chrząstowicach? Jakie stawki i atmosfera ?

@Nowy

Ja nie narzekam. Z większością ludzi pracuje się dobrze, chociaż jak w każdej firmie czasem trzeba zmusić się do opanowania. W końcu to praca a nie przygoda życia, w którą wybrałeś się z najlepszymi przyjaciółmi. Złóż papiery, spróbuj, nie czytaj opinii bo rzadko piszą je zadowoleni.

Jakotako
@Nowy

Jaka praca Cię interesuję produkcja czy magazyn?

Zostaw merytoryczną opinię o Corotop S.A. (CB S.A) - Chrząstowice

• Jak się pracuje w Corotop S.A. (CB S.A)?

Zobacz opinie na temat firmy Corotop S.A. (CB S.A) tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 21.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Corotop S.A. (CB S.A)?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 11, z czego 0 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Corotop S.A. (CB S.A)