Opinie o RR Donnelley Europe Sp. z o.o. w Kraków

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy RR Donnelley Europe Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w RR Donnelley Europe Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o RR Donnelley Europe Sp. z o.o. w Kraków

wojtek232@interia.pl

odradzam.ja pracuje w rrd jak pracownik pomocniczy juz pol roku i caly czas szukam innej roboty...wyzysk maksymalny praca po 8 godz dzienie światek piątek.20 minut przerwy. czasem zdarza sie ze stoisz na nogach przez bite 8 godz nawet sobie nie usiądziesz.pracownicy etatowi traktuja pracownik pomocniczych jak bydlo. ogólnie fatalna robota za psi pieniadze. odradzam kazdemu

zoya

Może ktoś powiedzieć jak się pracuje w Donellym na obrońców? Zastanawiam się czy tam nie iść do pracy jako pracownik pomocniczy. Może ktoś napisać opinie ? Pozdrawiam

m.w.100@interia.pl

Pracowałem 5 Lat ,a zostałem zwolniony za rozmowę na dniach otwartych o nowych pomysłach Kierownika. Pomimo nawału obowiązków związanych z pełnionym stanowiskiem , przełożony (Kierownik logistyki) dokłada bzdurne zadania, ( typu wykresy i tabelki)które powinien sam wykonać, ale ma problemy. Dlaczego je ma? Bo jest idiotą. Totalne dno, ludzie na stanowiskach po znajomości nie wiedzący co sie dzieje w firmie.

obecny pracownik

witam ma pytanie czy ktos pracowal w RRD w Krakowie na Obronców Modlin 11? pracuje tam pare dni prze posrednictwo i chcialem sie dowiedziec jakie sa warunki pracy w tej firmie? jaka jest stawka dla pracownika pracujacego bezposrednio w drukarni na stanoisku operator wozka widlowego/operator suwnicy?

logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Poszukujemy Kierownika pracującego!
Koloryt Sp. z o.o.
byly pracownik

calkowicie zgadzam sie z przedmowczynia

jarek

Pracowałem 5 Lat , zgadzam sie z tym , nie było zle :)

jeszcze pracujacy

zgadzam sie. Totalne dno, ludzie na stanowiskach po znajomosci niewiedzacy co sie dzieje w firmie. Potrafia tylko zwalaac obowiazki naq innych. Zwolnienia czeste i pewnie na mnie tez przyjdzie czas.

i

Zgadzam sie. Kreuja przed czlowiekiem wizje kariery. RR Donnelley Document Solutions Warszawa nie ma nic wspolnego z RR Donnelley Kraków (drukarnia). Warszawa jest zwyklym posrednikiem! szuka kto im wydrukuje jakichs prac, w drukarniach z calej polski. Dodam rowniez (bo mialam stycznosc) z osoba o nazwisku Antolak imie Marzena baba tragiczna, bezczelna, jej gachami sa klienci. Przez nia postanowilam odejsc z firmy.

iwo
@i

ile płaca? tam nie liczy sie wykształcenie !! [usunięte przez moderatora] bez matury rządza ludzmi z wykształceniem

ev
@i

hahahaha za co? no prosze Cię... to chyba nie w RR

Aneta

Ile płacą za mgr inż. w RR Donnelley?

david

[usunięte przez administratora] pracy.Pracowałem tam kilka lat temu, kilka miesięcy, ale wrażenia pozostały. Brak szacunku dla pracowników- to normalka. Zmuszanie do pracy w nadgodzinach. Jeśli pracujesz ww tej firmie to "życie prywatne" prywatne staje się pojęciem abstrakcyjnym. [usunięte przez administratora] to wizytówka tej firmy. Pomimo nawału obowiązków związanych z pełnionym stanowiskiem , przełożony (szef zmiany) dokłada swoje zadania, które powinien sam wykonać, ale ma problemy. Dlaczego je ma? Bo jest idiotą, który zawdzięcza swoją posadę jakimś koneksjom. Chcesz sie poczuć jak "szmata" zasil szeregi pracowników hali produkcyjnej firmy RRD w Krakowie.

pin

Pracowaem tam 10 lat i ywolnili mnie y dnia na dyie} Dowiedyiaem sie o tzm jak ostatni

ggg

jak chcesz robic za jalmuzne na starego dziadka z USA to praca jest dla Ciebie

gizmo

praca...dno...

lettinmego

pracuja po 10 lat Ci na stanowiczych pozycjach-Ci leaderprooferzy zmieniają się ciągle, tak samo laski od korekt! pracują za 2000 tysiace na ręke po 10 godzin dziennie-świątek piątek czy niedziela!

pr
@lettinmego

Pracują po 20 lat zapytaj ich co sadzą o firmie i zarobkach.. Teraz wszystkich z wysokim stażem i zarobkami zwalniają i proponują pozostanie na stanowisku gzie zarabiasz najniższą pensję i to jest według ciebie wspaniałe????????

X

Jak czytam to co piszecie to jestem przekonana, ze Wy pracujecie na Umowę Zlecenie a nie w RRD !!! Szkoda że obsmarowywujecie tak fantastyczną firmę. Zastanówcie się skoro byłoby tam tak zle to skad wziełoby sie tyle ludzi, którzy pracyją tam ponad 10 lat !!! Naprawdę nie spotkałam się jeszcze z tak swietna firma! Szkoleń jest masa wiec nie wiem o co Wam chodzi !!! I jeszcze jedno nigdy nie zwolniono nikogo za nic !

royality

Na temat Warszawskiego RRD mam duzo do powiedzenia. Może zaczne od samej góry. Pan [usunięte przez administratora].-niby menager, niby guru i ostoja a tak naprawde flegmatyczny, trochę jakby autystyczny gość o pokażnych gabarytach który próbuje usilnie nauczyć się chinskiego. Nieporadny na gruncie zawodowym i mało merytoryczny. generalnie cała administracja w Warszawie to niepojęty badziew. Nie stac ich na większe biuro-podobno chcoiaż wiemy że własnie tacy nieudacznicy jak Pan [usunięte przez administratora] zbierają pokaźną pensyjkę dzieki czemu pracownicy KOCZUJĄ na openspace`ach w niekomfortowych warunkach-klimatyzacją ciągle sie psuje więc gotują sie razem z komputerami w salce około 100m kwadratowych w 20-30 osób! żenada! Pani [usunięte przez administratora] to typowy człowiek sukcesu-oczywiście podąża za zasadą-jak sie dorobić a sie nie narobic. ;) Głównym zajeciem Pani [usunięte przez administratora] jest zwalanie swoich obowiązków na innych, przeglądanie poczty i wydawanie poleceń za pomoca maili no i oczywiście cogodzinne obchody po biurze celem znalezienia zajęcia kazdemu kto pozwoli sobie na chwile relaksu. Pania [usunięte przez administratora] częściej zastaniecie przed budynkiem IBC palącą papieroska niz przy biurku! ;) O tym że Cię zwolnia dowiesz sie ostatni zainetersowany! Powodzenia, salut!

Ujmę to tak-jest to ,,cudowny amerykański,,obóz pracy.Gdzie pracownik w oczach kierownictwa jest nikim. Nie są przestrzegane przepisy bhp,liczy się jedynie wydajność.Nie byłbym zdziwiony gdyby zaczeli ludzi przykuwać łańcuchami do maszyn ponieważ każde wyjśćie chociażby do toalety to spadek wydajnośći a co za tym idzie wzrost kosztów produkcji.I nie wspomne już o zarobkach- prawdziwa jałmużna.

mama

Więcej kierowników niż pracowników których zresztą traktują jak bydło.Totalna dyskryminacja kobiet.Mało tego ludzie pracują za marne grosze,a im wciąż żle. Zamiast wymyślać wydajnośći i tp bzdury wzięliby się za robote.Nie wiem jak długo ludzie dadzą się tak wykorzystywać. Praca w RRD to koszmar.

jula

firma [usunięte przez moderatora] , najpierw cie przyjmują a za chwile zwalniaja. TOTALNY [usunięte przez moderatora], zero czasu dla rodizny TYlko praca i praca , wydajnosci i projekty ŻĘNADA

Kali

I tu masz racje ja po 10 latach mam tylko uszczerbki na zdrowiu pracując po 250-300 godzin w miesiącu

Zostaw merytoryczną opinię o RR Donnelley Europe Sp. z o.o. - Kraków

• Jak się pracuje w RR Donnelley Europe Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy RR Donnelley Europe Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy RR Donnelley Europe Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w RR Donnelley Europe Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

RR Donnelley Europe Sp. z o.o.