Opinie o Fhu Faxtel Jacek Kołodziejczyk Anna Kołodziejczyk sp.j. w Kraków

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Fhu Faxtel Jacek Kołodziejczyk Anna Kołodziejczyk sp.j.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Fhu Faxtel Jacek Kołodziejczyk Anna Kołodziejczyk sp.j. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Sklepy internetowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Fhu Faxtel Jacek Kołodziejczyk Anna Kołodziejczyk sp.j. w Kraków

Droniarka:) Nowy wpis

Kupuję w Faxtelu drony oraz stacje zasilające na wojnę w Ukrainie, zawsze są to zamówienia na kilkadziesiąt tysięcy złotych jednorazowo, dla Fundacji którą reprezentuję są to ogromne kwoty, no i muszę Wam powiedzieć tylko to - tak uczciwej, rzetelnej i profesjonalnej firmy, nie spotkałam nigdy, a piszę to na podstawie około pięćdziesięciu zrealizowanych zamówień w ciągu ostatnich około 4 miesięcy... NAJLEPSZY SKLEP INTERNETOWY FOTO W POLSCE ABSOLUTNIE, A KUPUJĘ U WSZYSTKICH -- NIKT NIE MA TAKIEGO PROFESJONALNEGO PODEJŚCIA JAK ONI.

Patryka Nowy wpis

Fajny sklep, mają praktycznie wszystko czego potrzeba do studia fotograficznego, doradztwo Pana z działu foto jest na tak wysokim poziomie, że masz wrażenie iż On myśli za Klienta, po prostu niespotykane i nie wciska najdroższych rzeczy jak w innych sklepach. Kupiłam zestaw lamp za kilka tysięcy złotych GODOX, do tego kilka pierdołek akcesoriów, zamówiłam około godziny 11-12 przed południem, a towar miałam następnego dnia u siebie - REWELACJA !!!

Kamil Bartosik Nowy wpis

Witam, szukałem kilka dni drona DJI MINI 3 + zestaw FLY MORE KIT, nikt w Polsce nie miał, Faxtel też nie miał, ale rzeczowo, mega ale to na prawdę mega konkretnie, zaproponowali wysyłkę samego drona ( który był nie osiągalny nigdzie !!! ) i dosłanie w późniejszym czasie FLY MORE KIT, wywiązali się z wszystkiego i to przed terminem, cena była wysoka, ale Oni wprost powiedzieli że jeśli poczekam miesiąc cena spadnie, ja musiałem ten towar mieć do zlecenia na wczoraj, inni pieprzyli mi farmazony że jutro pojutrze za rok moe dwa ble ble ble, już słuchać tych sprzedawców bajek nie mogłem i trafiłem na Gościa z Faxtel który konkretnie rzeczowo szybko i sprawnie mnie obsłużył, zamówienie na blisko 10 tysięcy zł zrealizowali tak profesjonalnie jak mało kto !!! a kupuję często takie produkty za podobną kasę, rzadko spotykam tak profesjonalnych konkretnych sprzedawców jak Ten, NA PRAWDĘ MOŻNA IM ZAUFAĆ, SĄ MEGA UCZIWI I PROFESJONALNI, OD RAZU WIDAĆ ŻE WIELE LAT W BRANŻY ROBI SWOJE.

xyz Nowy wpis

Jak dla mnie wszystko trochę za bardzo zautomatyzowane, ciężko się dodzwonić wszystko tylko mailem lub formularz... ale finalnie otrzymałem super towar, bardzo szybko go wysłano do mnie w terminie jaki był zadeklarowany w opisie oferty ( czyli natychmiast) dobra cena - więc ogólnie polecam tą firmę, widać że mają bardzo duże doświadczenie na rynku.

Aplikowałeś do firmy Fhu Faxtel Jacek Kołodziejczyk Anna Kołodziejczyk sp.j.? Czy jej przedstawiciel się z Tobą skontaktował? Czy udało Ci się przejść do kolejnego etapu rekrutacji? Jeśli tak: jak przebiegała rozmowa kwalifikacyjna?
logo firmy Specjalista IT ds. wsparcia
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Specjalista / Specjalistka ds. przygotowania inwestycji
Kaliszuk sp.j. Staff Partners
logo firmy 2024 Revenue Operations Summer Intern
Equinix Poland Sp. z o.o.
ZOLTAR_1983

Zamówienie złożone we wtorek, następnego dnia w środę towar u mnie - rewelacyjna obsługa. Canon 90d z dwoma obiektywami w cenie prawie 9 tysięcy zł , jakość naprawdę bardzooooo wysoka, dziękuję za profesjonalną doradę.

KUPUJE W INTERNECIE

Szybka wysyłka, szybki kontakt,co najważniejsze mają od ręki towar - a z tym różnie bywa u innych...kupowałem drona za kilkadziesiąt tysięcy zł wszędzie gdzie bym nie zadzwonił to za 2 dni za 3 dni itd Oni mieli od ręki - super towar super firma !

Patrycja

Kupiłam w Faxtel drona za kilka tysięcy zł i lustrzankę za podobną cenę, super sprzęcik, obsługa na prawdę na wysokim poziomie, nigdzie nie otrzymałam tak merytorycznych trafnych rad jak w tej firmie - dziękuję Wam serdecznie :)

Jakub meble kalwaria

Kupowałem kompletne wyposażenie do studia foto, kwota kilkadziesiąt tysięcy złotych, po dwóch dniach dzwonienia do sklepów które na CENEO widniały że mają towar, po czym wszyscy oddzwaniali lub odpisywali że ostatnia sztuka im zginęła w magazynie, że będą mieć za 2 dni itp itd, nakarmiony kłamstwami innych sprzedawców, bez wiary że kupię od ręki w jakiejkolwiek firmie wszystkie produkty do studia foto, napisałem email do firmy Faxtel, błyskawicznie, konkretnie odpowiedzieli mi na każ∂e pytanie, człowiek który mi doradził jakie mam kupić obiektywy tła itd MEGA KONKRET !!! do tego natychmiast faktura proforma, po prostu rewelacja ! MIELI JAKO JEDYNI W POLSCE WSZYSTKIE PRODUKTY OD RĘKI W MAGAZYNIE KTÓRE WYSLAI MI NASTĘPNEGO DNIA PO OPŁACENIU FAKTURY - SPRZĘT ISTNA REWELACJA !!!! POLECAM WSZYSTKIM TAK KONKRETNYCH SPRZEDAWCÓW JAK FIRMA FAXTEL.

Mateusz M

Sklep świetny , kompetentna kadra Miła obsługa i ciekawe oferty

faxtel Jacek Kołodziejczyk Anna Kołodziejczyk Byłem klientem wszystko na to wskazuje że będę nadal Firma zaskoczyła mnie podejściem do klienta i jak się domyślacie pozytywnie polecam

Patrycja N.

Kupiłam w tej firmie stację ECOFLOW super sprzęcik, mega szybka wysyłka polecam.

Kupiłem w trybie błyskawicznym statyw do aparatu...mimo ze nie złożyłem wstępnego zamówienia.pracownicy mega pomocni.Polecam zakupy.

marta Kalinowska

Jako jedyni mieli od ręki drona DJI Mavic Air 2 COMBO , obdzwoniłem wiele sklepów w Krakowie i wszędzie słyszałam bzdury w stylu "mamy pomyłkę na magazynie" "ktoś przed chwilą kupił ostatnią sztukę" ITP. BAJKI a w tej firmie mieli od ręki , towar z oficjalnej dystrybucji PL , zafoliowany - jestem mega zadowolona i szczerze polecam !!!

Jaras

Świetny sklep polecam.

aruś fotograf

Wadą jest to że nie posiadają klasycznego stacjonarnego sklepu z ekspozycją itd. ale mają zaopatrzenie i ceny na prawdę dobre.

Piotr M.

Kupiłem dzisiaj gimbal DJI - jako jedyni mieli od ręki , wszyscy inni prosili o zaliczki itd. Sprzęt testuję jest super jak na razie - fajny sklep internetowy.

Marian

Mało jest firm w Krakowie w których od ręki można dostać tak profesjonalny sprzęt foto jak w tej firmie - polecam ludziom zajmującym się profesjonalną fotografią, szczególnie lustrzanki , szkła , drony , gimbale - największy wybór w Krakowie jeśli chodzi o towary które można kupić od ręki a nie "pod zamówienie za dwa dni" - Oni mają wsio od ręki !

marcinos

Kupiłem drona za prawie 12 tys zł. obdzwoniłem wszystkie firmy w Krakowie jako jedyni mieli fizycznie na stanie, odebrałem bezproblemowo - widać że poważna firma.

Izabela

Chciałam kupić aparat w Faxtel. Zależy mi na szybkiej wysyłce. Ile trzeba czekać na paczkę?

FAXTEL
@Izabela

Proszę o kontakt z działem sprzedaży faxtel@faxtel.com.pl - ten portal jest dla osób szukających pracy :)

Eryk

Wszystkie opinie odnoszą się do jakości usług świadczonych przez tę firmę. Jednak czy jest może na forum ktoś, kto mógłby wypowiedzieć się o zarobkach w firmie? Czy atmosfera w tym miejscu pracy jest satysfakcjonująca?

Zostaw merytoryczną opinię o Fhu Faxtel Jacek Kołodziejczyk Anna Kołodziejczyk sp.j. - Kraków

• Jak się pracuje w Fhu Faxtel Jacek Kołodziejczyk Anna Kołodziejczyk sp.j.?

Zobacz opinie na temat firmy Fhu Faxtel Jacek Kołodziejczyk Anna Kołodziejczyk sp.j. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Fhu Faxtel Jacek Kołodziejczyk Anna Kołodziejczyk sp.j.?

Fhu Faxtel Jacek Kołodziejczyk Anna Kołodziejczyk sp.j.
  • Murarska 19 lok. 1U
    31-311 Kraków

Fhu Faxtel Jacek Kołodziejczyk Anna Kołodziejczyk sp.j.