Opinie o Linde Material Handling Polska Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Linde Material Handling Polska Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Linde Material Handling Polska Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Pozostałe - sprzedaż hurtowa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Linde Material Handling Polska Sp. z o.o. w Warszawa

technik

Nie polecam, można w innych firmach z branży dużo lepiej zarobić. Słyszałem że duża rotacja. Szczególnie na Podkarpaciu.

serwis
@technik

Na Podkarpaciu nie ma żadnej rotacji, od dobrych kilku lat pracują w serwisie te same osoby i nic się nie zmienia, także Twoje informacje, które słyszałeś są błędne.

LINDE STARSZY TECHNIK
@technik

kiepski z ciebie technik bo na Podkarpaciu jest git i pracują stażem starzy technicy!!!!!! i nie było wymiany żadnego technika.

zainteresowany

@wojtek oferują "umowę o pracę i opiekę medyczną po okresie próbnym" czyli przed zakończeniem okresu próbnego nic z tego nie dostaniesz. Przynajmniej tak to interpretuję... Ale nie o to ani o szkolenia nie pytałem... Mnie po prostu kolą w oczy w kółko ukazujące się te same ogłoszenia. Co do przekonania się samemu to oczywiście jest najlepszy sposób. Z tym, że problem się robi jak zmieniasz pracę i przejedziesz się powiedzmy po miesiącu na czymś takim... Dlatego postanowiłem zapytać, ale wygląda na to że nikt nie chce mi udzielić wyczerpującej i rzetelnej odpowiedzi...

Ziom

A jak wygląda wypłata w tej firmie? Wyplacana jest z prowizja? Jakie są to kwoty?

zainteresowany

Mam pytanie co do oddziału w Gdańsku. Od bardzo dawna obserwuję ogłoszenia w internecie i na okrągło powtarza się ogłoszenie na warsztat stacjonarny i na serwisanta mobilnego na rejon Tuchola, Kościerzyna, Lębork. Ja rozumiem, że często są problemy ze znalezieniem pracownika, ale przy takiej częstości dawania tych ogłoszeń jest to nie możliwe aby nie znalazł się odpowiedni kandydat. Czy tam faktycznie potrzebują pracownika/ów? Bo wygląda to po prostu na nabijanie ludzi w butelkę!

Aplikowałeś do Linde Material Handling Polska Sp. z o.o. na stanowisko Technik Serwisu (k/m)? Opisz swoje wrażenia z rozmowy kwalifikacyjnej. Jaką umowę proponuje pracodawca? Jaki był rezultat rozmowy?
logo firmy Specjalista IT
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Konsultant w Dziale Wsparcia Sprzedaży
Polenergia Fotowoltaika S.A.

prac

Jak jestes pizeem to nie masz szans

jvbk

Renerów już próbowali. Ci co byli jako pierwsi już nie pracują. Nie polecam firmy. Wieloletni staż jako DTH na końcu potraktowali jak szmatę. Szczycą się wypłata w terminie. Brawo. "Polecę znajomym" :) Szczególnie nie polecam pracy w południowej dywizji.

naprawiecz
@jvbk

Nie masz racji. Wszyscy Runnerzy z ostatniej rekrutacji pracują. To nowy projekt i raczej dobrze się mają.

by

nie polecam pracy w tej firmie

nikt
@by

Tez nie polecam to ogloszenie wisi od roku wiec to chyba to cos swiadczy o tej firmnie

nikt
@by

Nie polecam ogloszenie wisi od roku wiec to cos znaczy

Gofer

Witam. Czy może mi ktoś powiedzieć jak mu się pracuje w oddziale w Mirkowie koło Wrocławia? Poszukują tam Technika Serwisu. Chciałbym wiedzieć jak wygląda atmosfera, co z tym mobbingiem no i czy faktycznie pracuje się od 8 do 16 od poniedziałku do piątku. Pozdrawiam

BYŁY HANDLOWIEC

NIE POLECAM. TO TYLKO TAK ŁADNIE WYGLĄDA Z ZEWNĄTRZ. PIENIĄDZE PRZECIĘTNE,ATMOSFERA TRAGICZNA.

@BYŁY HANDLOWIEC

Swieta prawda ciagly stres praca na okraglo (usunięte przez administratora) brak jakilkowiek szkolen opieka medyczna to nie wdzystko

uaykiki

Praca runnera polega na prowadzeniu ankiet u obecnych klientow i zbadanie potrzeb i preferencji potencjalnych. Oczywiscie spotkan sie nie umawia, wszystko z ulicy. Teren pracy cała Polska - w zaleznosci od zapotrzebowania. 5 dni w tygodniu, weekend w domu. 2-3 na reke

Były

Gdyby był taki mobbing to ludzie nie pracowaliby tam po tyle lat ile pracują. Skoro pracuja całe lata tzn., że nie jest tak źle jak tu niektórzy piszą. Praca jak praca - zawsze są jakieś plusy i minusy. Plusy - można się dużo nauczyć, zdobyć doświadczenie, pensja zawsze na czas. Minusy jak w każdej pracy. Nikt za darmo nic nie daje. Trzeba na pensję zapracować.

Ciekawy

Mobbing to bardzo poważna sprawa. Kto przez kogo był mobbingowany i w jaki sposób?

N

Ja rownież naprawdę nie Polecam!!! Jak już ktos naprawdę nic nie znajdzie to ta firma to ostateczność i potwierdzam z czystym sumieniem ze panuje w niej mobbing!

nick

Nie polecam pracy w tej Firmnie mobing

lobaso

Młodszy przedstswiciel to nic innego jak ankieter czy akwizytor. Przeprowadza badania rynku w całej Polsce i przekazuje do działu handlowego. Nic nie sprzedaje.

kafas
@lobaso

@lobaso, byłeś na rozmowie ? Jakie warunki ? Jest szansa na coś więcej w tej firmie czy szukać dalej ?

lobaso

Na praca.pl wisi ogłoszenie z 29.01 :)

przyszly

Praca ciezka stresujaca pracujesz prawie na okraglo ciagly opierdol z rozmuw z znajomymi nie polecam

lobaso

Ktoś orientuje sie jak wyglada i na czym z grubsza polega stanowisko Przedstawiciel Handlowy - Runner? Swego czaasu szukali we wszystkich województwach ludzi do pracy...

wp.pl

wózek co to znaczy dobra podstawa? chodzi mi o doradcę. Czy znasz jakieś szczegóły odnosnie tej pracy? Jak wygląda system premiowy, Czym jeźdzą itp.

lukaas

Mógłbyś określić jaka podstawa netto jest obecnie proponowana? Zaluzmy ze mam uprawnienia i przynajmniej pięcioletni staż w konkurencji.

Zostaw merytoryczną opinię o Linde Material Handling Polska Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Linde Material Handling Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Linde Material Handling Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 62.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Linde Material Handling Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 52, z czego 27 to opinie pozytywne, 15 to opinie negatywne, a 10 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Linde Material Handling Polska Sp. z o.o.