Opinie o Linde Material Handling Polska Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Linde Material Handling Polska Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Linde Material Handling Polska Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Pozostałe - sprzedaż hurtowa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Linde Material Handling Polska Sp. z o.o. w Warszawa

Juri

Jakie dwa koła,ja mam trzy i drugie tyle na lewo.Ja nie narzekam:)

chemik
@Juri

Proste pytanie: czy w zakladnie jest mozliwosc podjecia pracy w jakims laboratorium ?

Piston

Nie narzekajcie serwisanci bo nie macie zle, zarabiacie ponad dwa kółka a drugą wypłate robicie na lewo i to lekkim kantem plus auto i telefon a ze serwis dziad bo nigdy nic nie macie a narzedzia jak za Gierka to inna sporawa.

Piston

Panowie serwisanci nie maja na co narzekac, druga wypłate robia na lewo po za tym auto i telefon pod tyłkiem za friko.

zielonyszop

Witam.Jak wygląda praca przedstawiciela?jest duża rotacja?jakie są zarobki?Widzę,że jest ogłoszenie pracy.prosze o info czy warto

Aplikowałeś do Linde Material Handling Polska Sp. z o.o. na stanowisko Technik Serwisu (k/m)? Opisz swoje wrażenia z rozmowy kwalifikacyjnej. Jaką umowę proponuje pracodawca? Jaki był rezultat rozmowy?
logo firmy Specjalista IT
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Konsultant w Dziale Wsparcia Sprzedaży
Polenergia Fotowoltaika S.A.
para

A co się spodziewałaś, że może bony talony na benzyne albo do biedronki. Przecież z czegoś muszą brać na auta [usunięte przez administratora]. Ale sobie nie przytną kasy.Jednym słowem tandeta jakich mało, nie polecam a nawet nie życze najgorszemu wrogowi trafić tam. Beznadzieja, kolesiostwo, donoszenie, [usunięte przez administratora] itd. i zawsze zły moment na podwyżkę. chora atmosfera, w takim stresie nie da się pracować.

aha

jeden odważny który powiedział prawdę. Odpadli tylko ci co mieli za uszami- a teraz chorzy pracują prywatnie zamiast korzystac z L4

hmmmm

Witam Panowie jak tak można narzekać. LINDE MH Polska to cu (usunięte przez administratora) a firma w której jest cu (usunięte przez administratora) a atmosfera i porządne wynagrodzenie.

Ona

Zastanawia mnie .. jak z grzecznością serwisantów? duża swoboda?

PR6

Robota jak to robota u niemca. Produkt może i dobry ale coraz częśćiej tanie z chin wciskają a to jest badziew straszny.

Serwisanty

Jedno musicie przyznać, produkty mają dobre :) Co mogę powiedzieć to u konkurencji jest podobnie, przynajmniej na \"dole\" ale kilka lat doświadczenia zaowocowało własną działalnością :) Pozdrawiam

aga

To jak niewiesz o kogo chodzi to co ty możesz wiedzieć o tej firmie.

Stary

Ta wazelina, a kiedy ty pracowałas, bo ja tam pracowałem kilka lat i dobrego zdania ani o p.[usunięte przez administratora] cotrol nie mogę powiedzieć. Znalazły sobie parobków do pracy i kase zgarniają. I jedna i druga nie mają życia prywtnego (bo kto by wytrzymał ) i ludzie też musieli siedziec po godzinach. To było chore. Ile ludzi przez nie wyleciało, albo niewytrzymali i musieli zmienić robote. To jest jedno kur...wo w tym Linde inigdy się to nie zmieni. Jedni na drugich nadają ciągle, [usunięte przez administratora]. są prowadylem w donoszeniu do Panów, kto co zrobił, albo nie zrobił. Ja byłem tam kilka dobrych lat i już nigdy nie chce mieć z tym nic wspólnego. Jak macie pytania to piszcie odpowiem kto donosi :)

ANONIM GAL

WAZELINA AŻ CIEKNIE. PRAWDA JEST TAKA ŻE KAŻDY DBA TYLKO O WŁASNĄ DUPE I NIC POZA TYM. A Z SERWISANTÓW ROBICIE MRÓWY DO ROBOTY.

Magdalena40

Nieprawda [usunięte przez administratora] jest w porządku, przynajmniej była jak ja pracowałam, była bardzo pomocna i dla kierownika magazyny i dla koleżanek ze swojego działu i działu logistyki i handlowcòw, jedyne co mogę jej zarzucić, to właśnie to że zbyt wiele brała na swoje barki. Moim zdaniem to dość spokojna kobieta, może Ci się pomyliło z Głòwną Księgową, bo to ona właśnie ma problemy emocjonalne...Handlowcy z tego co mi wiadomo nie narzekali wręcz przeciwnie bardzo pracę chwalili, I w zasadzie to słusznie, że dbano w zasadzie o tych jednych z ważniejszych...

ona

To największe bagno w jakim pracowałam :) ludzi sie traktuje jak śmieci. Jeśli cos tylko nie idzie to papier od razu się dostaje, ale z małym dopiskiem :) \" że zgineło kilka wózków widłowych\"\" albo że coś się źle zrobiło\" Dobre. Najlepsza jest [usunięte przez administratora] z księgowości \"albo się zdycha albosię pracuje w korporacji\" i dużo dużo więcej tekstów w stronę parcowników. Dziewczyny bały się dac zaświadczenie o ciąży bo darła się że następna k..wa w ciąży. A wogóle dwóch panów z zarządu to prostaki którzy dostali się do stołka. Oskarżyli handlowca że wyniósł z magazynu 20 paleciaków hahah :) Tam tylko dobra inspekcja i sąd pracy by się przydał.

Witam a jak wyglada praca przedstawiciela handlowego w firmie Linde? Jak zarobki? Jakie auto? Jaka atmosfera? Pozdrawiam

były serwisant

Witam, zgadzam się z przedmówcą, jest to ciężka praca w trudnych warunkach, tj zima jesień. Minimalne targety obrotu, wzięte z powietrza. Fakt samochód (transit), telefon i internet w cenie. Ogólnie odradzam, chyba ze ktoś liczy za jakiś czas iśc na swoje - polecam!!!

prawda

Witam ,dla chcacych zaczac prace jako serwisanci ,nie polecam nikomu ,pieniadze bardzo niskie jak za taka prace ,jako serwisant jestes najgorszym w firmie chociaz najciezej pracujesz ,rotacja pracownikow olbrzymia co chwila ktos sie zwalnia ,szczuja telefonem ,laptopem i autem serwisowym i niby nie widomo jaka przyszloscia ,prywata cala geba

aaa

dzieki za opinie... jesli prawdziwa

goscinnie

Zdecydowanie nie polecam !

Zostaw merytoryczną opinię o Linde Material Handling Polska Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Linde Material Handling Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Linde Material Handling Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 62.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Linde Material Handling Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 52, z czego 27 to opinie pozytywne, 15 to opinie negatywne, a 10 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Linde Material Handling Polska Sp. z o.o.