Opinie o Linde Material Handling Polska Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Linde Material Handling Polska Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Linde Material Handling Polska Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Pozostałe - sprzedaż hurtowa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Linde Material Handling Polska Sp. z o.o. w Warszawa

nick

Nie we Wrocławiu. Pieniądze słabe, praca po godzinach i braki ludzi, przez co 1 osoba musi robić za trzech.Premie "jakieś" są jeśli pracuje się po ''12 godz.'' Plus- wypłata na czas i szkolenia

przyszly
@nick

Dzieki za odpowiedz zastanowie sie ja na polnoc Gdansk Koscierzyna

poszukujacy

Widzialem ostatnio ogloszenie o prace ,poszukuja technika do napraw wózków widlowych niewiem czy warto bo ogloszenie wisi juz dosc dlugo prosze o zrtelna opinie czy warto tam sie pchac Pozdrawiam

Janusz

A czy na runnera warto się tu pchać ?

Lucky

Kto Ci powiedział, że nie ma kursów i szkoleń?Umowa na czas nieokreślony jest zawsze jeśli sprawdzisz sie na stanowisku. Jeśli nie zadzwonili po rozmowie to znaczy, że zatrudnili lepszego.

Aplikowałeś do Linde Material Handling Polska Sp. z o.o. na stanowisko Technik Serwisu (k/m)? Opisz swoje wrażenia z rozmowy kwalifikacyjnej. Jaką umowę proponuje pracodawca? Jaki był rezultat rozmowy?
logo firmy Specjalista IT
logo firmy Technik w Centrum Napraw
Nadarzyn
Diebold Nixdorf
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Boomi Integration Specialist
Equinix Poland Sp. z o.o.
matrix

Pracowadca bardzo negatywny, umowa na czas okreslony, nie maja kursow i szkolen, Po rozmie rekrutacyjnej nie odpowiedzieli jakkolwiek dlaczego nie zatrudnili. Nie polecam tej firmy.

jAREK

Tak to prawda. Jeden z nich dodawał te "utopijne" opinie.

Zadowolony

Tak fajnie jest w tej firmie, że znowu kilku managerów się zwolniło. "Jest super, jest super.....

żurek

Bardzo dobry pracodawca wypłata konkretna

Simon Sinek

Customers will never a love company until the empleyees love it first

mini mini

Na koordynatora nie jest łatwo się dostać. To ciężka robota w której trzeba mieć rozeznanie, znać klientów i przede wszystkim serwisantow których jest sporo. O taka pensje nie musisz się martwić bo jest znacznie wyższa.

Koledzy co powiecie o oddziale Wroclawskim.Warto tam aplikowac?

nick

Ja jak czytam te opinie to zastanawiam się w którym Linde te osoby pracowały...Może nazwy się im pomyliły?! Wiele rzeczy jest wyolbrzymionych a część się zgadza jak w każdej "plotce". Wszystko zależy gdzie się pracuje i jakiego tzn którego ma się szefa. JAK WSZĘDZIE. W kilku miejscach już pracowałem i nauczyłem się jednego - nigdzie nie jest idealnie...uważam, że nie należy się sugerować takimi wpisami tylko warto samemu się przekonać jak jest naprawdę. W ten sposób każdy wyrobi własną opinię i zweryfikuje na swój sposób te wpisy. Z pewnością można sie czegoś nauczyć o ile ktoś chce...

Sauron

Jeden wielki Mordor. Zero szacunku dla pracowników, sztucznie podkręcanie stresu i mobbing, nikt się ze strachu nie wychyla. Dyrektor TO nadaje się raczej do bycia przełożonym pracowników na linii produkcyjnej odcinania korzonków i liści pora, niż samodzielnych kreatywnych handlowców i współpracy z nimi.

??????

Handlowcom nie wypłacają należnych bonusów i prowizji za wyrobione plany. Nie ma zasad, wszystko zależy od dobrego humoru dwóch panów i władców. Dla nich człowiek jest nikim.

Agnieszka

Absolutnie nie rozumiem tego co napisałeś...

Coś więcej na temat PH?

Roman

Na jakie warunku finansowe może liczyć przedstawiciel handlowy ? Wiem, że dziennie do wykonania 12 wizyt.

D
@Roman

12 wizyt ? Nie jesteś w stanie zrobić 12 sensownych wizyt. No chyba, że dzień dobry rzucić wizytówkę i do widzenia...

ziomek

Praca serwisanta w tej firmie to trochę śmieszna stawka.Za powroty do domu nie płacą( nie ważne czy masz 10km czy 100km).Jednocześnie trzeba być kierowcą,księgową,własną asystentką w jednej osobie.Niekiedy praca w bardzo trudnych warunkach,ciężka. Osobiście nie polecam!!

Jjj

A o jakie stanowisko pytasz?

LINDOS

Praca jest trudna i odpowiedzialna. Trzeba być kierowcą odbierać masę telefonów umieć rozmawiać z klientem, umieć naprawiać wózki wszystko w drodze i w biegu na polu pod wiatą na przeciągach. Warunki są naprawdę trudne. A ODPOWIEDZIALNOŚĆ ZA PRACĘ MASAKRYCZNA trzeba znosić humory ludzi.

Zostaw merytoryczną opinię o Linde Material Handling Polska Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Linde Material Handling Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Linde Material Handling Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 62.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Linde Material Handling Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 52, z czego 27 to opinie pozytywne, 15 to opinie negatywne, a 10 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Linde Material Handling Polska Sp. z o.o.