Opinie o Linde Material Handling Polska Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Linde Material Handling Polska Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Linde Material Handling Polska Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Pozostałe - sprzedaż hurtowa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Linde Material Handling Polska Sp. z o.o. w Warszawa

Maniek

Dobrze, że poczytałem sobie opinie to przynajmniej wiem sporo o firmie. Interesuje mnie praca w dziale handlowym i mam nadzieję, iż uda się dostać!.

Podsumowanie
@Maniek

Wygląda na to, że jesteś naprawdę desperatem. Przeczytałeś o mobbingu, pracy wieczorami i w nocy, braku możliwości posiadania własnego zdania, zwalnianiu ludzi bez powodu, stałym ekstremalnym naciskom ze strony TOP managmentu i nadal masz nadzieję tam się dostać?

P.
@Maniek

Witam, czy są tutaj jacyś obecni, bądź byli doradcy techniczno-handlowi LINDE ?

Gość13
@P.

Zawsze jacyś się znajdą...

Zdecydowanie NIE POLECAM. Do standardów firmy międzynarodowej bardzo im daleko, zachodnio brzmiąca nazwa to nie wszystko. Papierologia, skostniala administracja, brak sprawnych narzędzi do pracy - żadnych procesów przyspieszających i ułatwiających funkcjonowanie. W zamian za to - zarwane wieczory i weekendy, żeby wyrobić się z obowiązkami. Tak naprawdę to średnie polskie przedsiębiorstwo, zarządzane tylko i wyłącznie przez prezesa, który zgodnie ze swoimi humorami podejmuje decyzje, nie pozwala na samodzielność, usuwa pracowników, decyduje o wstrzymaniu premii. Kółeczko " przy korycie' nie może narzekać, gdyż decyduje o losach wszystkich innych, nawet bardzo kompetentnych i doświadczonych pracowników. Są przypadki natychmiastowych zwolnień, z dnia na dzień - bez podania przyczyny - był człowiek, nie ma człowieka. Wyprostowanym i uśmiechniętym tutaj się nie chadza, raczej zgarbionym i przybitym. Fatalna atmosfera.

W trakcie rekrutacji
@pracownik

Czy w firmie istnieje i robi cokolwiek dział HR? Jak wygląda współpraca z centralą z Niemiec?

@W trakcie rekrutacji

Dział HR jest i coś tam robi, nikt nie wie dokładnie co. Jeżeli chodzi o współpracę z centralą z Niemiec można na nich polegać. Jest tam jedna osoba, która zarządza osobami "międzynarodowymi". Niestety praca dla centrali nie oznacza jeszcze tego, że będziesz miał pod górkę tak jak inne osoby w tej firmie.

Rekr

HR powinien przede wszystkim raz przeczytać opinie tutaj, następnie zastanowić się nad sensem swojego powołania i istnienia:) bo choć faktycznie dużo opinii wygląda na odwetowe, to jednak sama ich ilość jest poważna i martwi..

Olek

Ja też uważam, że Linde jest dobrą firmą. Niestety są osoby które zawsze znajdą jakiś problem i będą marudziły.

Ochotnik

Produkty Linde spełniają najsurowsze wymagania środowiskowe, czy wiedzieliście o tym?

Bilbo
@Ochotnik

Pierdoły piszecie nasłuchacie sie bzdur od jednego albo drugiego który kiedyś tu pracował i klepiecie te bzdury dalej. Firma jest bardzo stabilna, z dużym potencjałem i bardzo prężnie się rozwija. Co do kokosów odnośnie zarobków to faktycznie nie ma ale pracować i zdobywać doświadczenie gdzieś trzeba, a Linde pod tym względem jest odpowiednim miejscem. Proponuję iść do junga tam napewno jest lepiej i więcej wszystkiego a w szczególności obowiązków. Co do techników to rotacja jest bardzo niska i to też o czymś świadczy.

Technik serwisu
@Bilbo

W pelni sie z Bilbo zgadzam. Pracowalem sporo czasu w jungu. Kasa nieco lepsza ale atmosfera jest tak kiepska ze szkoda gadac. W linde szef serwisu jest kolegą a nie gestapowcem zetującymna techniku. To co przeczytalem w innych komentach to czyste bzdury nierobów po zawodówce z ambicjami inżyniera z prowincji. Co do samej atmo w Linde, to nie spotkalem sie jeszcze z odmowa pomocy czy porady. Pozdrawiam z Wroclawia.

Technik serwisu
@Bilbo

Aplikowałeś do Linde Material Handling Polska Sp. z o.o. na stanowisko Technik Serwisu (k/m)? Opisz swoje wrażenia z rozmowy kwalifikacyjnej. Jaką umowę proponuje pracodawca? Jaki był rezultat rozmowy?
logo firmy Specjalista IT
logo firmy Technik w Centrum Napraw
Nadarzyn
Diebold Nixdorf
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Inżynier SUR
Albéa Poland Sp. z o.o.
TAnother

Witam Czy ktoś moze coś napisać o warunkach pracy jako PH, o zarobkach, itd??

Ula

@Brak Jak to dobrze czytać humorystyczne wypowiedzi.

Misza

Mam pytanie , jakie warunki musi spełniać chętny na stanowisko przedstawiciela handlowego? Słyszałem dobre opinie o firmie i chcę aplikować. Może ktoś podpowie?

Brak
@Misza

Misza z marketingu robi robotę. Jak byś chciał aplikować to umiał byś przeczytać wymagania w ogłoszeniu o pracę. A dobre opinie... cóż też słyszałem tak jak o UFO

Henry

Linde Material Handling to firma w której pracuję od dawna i którą szanuję.

Zlecenia

A ja znam.

Zlecenia?

Informacja o umowach zleceniach jest jak najbardziej prawdziwa. Wystarczy wejść w ogłoszenia o pracę np. asystentki działu handlowego.

Serwis
@Zlecenia?

Wystarczy wejść też na ogłoszenia techników żeby zobaczyć, że pisze - umowa o pracę. Asystentki biurowe, sekretarki mają często umowy zlecenia, nie znam technika, który nie miałby umowę o pracę.

Gregor

Linde Material Handling jest dobrą firmą, to lider w Europie w swojej branży.

@Gregor

Linde Material Handling to dobra marka i owszem. Jeżeli chodzi o firmę to już nie jest tak kolorowo. 99% rzeczy które ludzie tu piszą jest niestety prawdą. Liderem jest... pod względem technologi produktu. Jeżeli chodzi o kulturę pracy i wyposażenie pracowników to jest niestety na szarym końcu.

GG

Czy to prawda, żę firma zatrudnia teraz na umowę zlecenie - technicy??

@GG

Bardzo często jest to umowa zlecenie

Olek

Pracuje w Linde i nie narzekam, przeciwnie jest super.

@Olek

Widać,ze krótko pracujesz.

FreeWilly
@JASAM

@JASAM Czy to nie przypadkiem wypalenie ? Jak Ci źle to dlaczego jeszcze tam pracujesz? Przecież są inne formy z branży gdzie jest mnienj pracy i nieco lepiej płacą ?

KKS
@JASAM

a ty z pewnością długo , bo same farmazony opowiadasz......

galanonim

Jak szuka , ktoś pracy w dobrej firmie z branży, z właściwie poukładanymi relacjami to Toyota poszukuje handlowca do serwisu na terenie Wielkopolski.

stefan
@galanonim

rekalama Toyoty? :) może JASAM to też gość z Toyoty ? to by wiele wyjaśniało :D informacja o umowach zleceniach to czysta ściema

stefan

czytam te wszyskie opinie i mam wrażenie, że pisze je jedna osoba... każda firma ma swoje + i - pracuję tutaj od ładnych kilku lat i szczerze mogę polecić firmę Linde pracować trzeba wszędzie, btw. jak żaba nie umie pływać to mówi, że woda za rzadka... + szkolenia + opieka medyczna + pensja na czas + praca pn - pt 8-16 Dziękuję

@stefan

Chyba masz siebie na myśli że praca od 8-16 albo biuro. Technicy mobilni na pewno nie pracują w takich godzinach. Co z tego że wypłata na czas..łaski nie robią. Tylko co to za wypłata. Żenada!!!!!!

miki
@stefan

Widze ze pracujesz wylacznie dla opieki medycznej bo pieniadze raczej nieciekawe

do ochotnika

Ochotnik - nie trudno sprawdzić czy mają jakieś oferty pracy. Wystarczy sprawdzić na ich stronie http://linde-mh.pl/pl/page/career/27

Ochotnik

Czy Linde ma jakieś nowe oferty pracy? Gdyby ktoś wiedział proszę o namiar. Zależy mi na pracy w dobrej firmie.

@Ochotnik

Jeśli zależy Ci na pracy w dobrej firmie to NIEEEE do LINDE!!!! Szukaj dalej.Tam jest porażka.....

czy warto?

Jakie warunki na serwisie w Warszawie? Zarobki, czas pracy itd

@czy warto?

Praca na warsztacie jak każda inna, od Pn do Pt od 8 do 16. Soboty wolne chyba że chcesz dorobić można przyjść, ale bez przymusu. Po okresie próbnym pakiet medyczny i premie. Szkolenia i uprawnienia firma robi. Może luksusów nie ma, ale jak to się mówi: "Wszędzie dobrze gdzie nas nie ma".

motor promotor

mirn a co w nich jest takiego konkretnie że miałyby być dla kandydata niezrozumiałe>? wytłumacz proszę

technik

Nie polecam, można w innych firmach z branży dużo lepiej zarobić. Słyszałem że duża rotacja. Szczególnie na Podkarpaciu.

serwis
@technik

Na Podkarpaciu nie ma żadnej rotacji, od dobrych kilku lat pracują w serwisie te same osoby i nic się nie zmienia, także Twoje informacje, które słyszałeś są błędne.

LINDE STARSZY TECHNIK
@technik

kiepski z ciebie technik bo na Podkarpaciu jest git i pracują stażem starzy technicy!!!!!! i nie było wymiany żadnego technika.

Zostaw merytoryczną opinię o Linde Material Handling Polska Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Linde Material Handling Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Linde Material Handling Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 62.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Linde Material Handling Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 52, z czego 27 to opinie pozytywne, 15 to opinie negatywne, a 10 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Linde Material Handling Polska Sp. z o.o.