Opinie o Xtend New Media Sp. z o.o. w Kraków

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Xtend New Media Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Xtend New Media Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Xtend New Media Sp. z o.o. w Kraków

Strata czasu

OlekLolekKamilek
@Olek

W sensie że wypłaty są słabe? Jakieś stare technologie? Atmosfera jest słaba w pracy? O co chodzi

Strata czasu

Tomash

Dlaczego tak uważasz? Zastanawiam się nad rekrutacją i szukam opinii :D

Olek
@Tomash

To typowa firma krzok (janusz firma), zero rozwoju pracownika, nastawiona na wycisniecie z nieszczesnikow ile sie da za niewielka gratyfikacje.

OlekLolekKamilek Nowy wpis
@Olek

Coś z przełomu 1989 Nowy wpis

Typowa Polska przaśna Janusz firma. Płacą słabiutko, oczekiwania mają wielkie a niewiele od siebie dają. To coś jest nastawione na wykorzystanie pracownika, to tak w większym skrócie.

KacperMaMoc123 Nowy wpis
@Coś z przełomu 1989

Hej, dlaczego masz takie zdanie? W jakiej technologii pracowałeś ? Wielkie oczekiwania - tzn jakie? Płacą słabiutko tzn ile? Jaki typ umowy - uop/b2b/uz? W jaki sposób wykorzystują? Darmowe nadgodziny? (usunięte przez administratora)

Joanna Nowy wpis

ktoś tu pisał o braku rozowju a z tego co widzę w ogłoszeniu na projektanta z językiem niemieckim to deklarują wprost możliwość kształcenia się, doskonalenia umiejętności o rozwój zawodowy. Więc jak konkretnie sytuacja wobec tego wygląda? Są jakieś poważniejsze szkolenia? Kursy, certyfikaty?

Tomash

Jak obecnie wygląda tam praca? Spoko czy słabo?

Danuta
@Tomash

A na jakie stanowisko chcesz aplikować? :D Czy może juz to zrobiłes i firma sie odezwała?

@Danuta

C# dev. Nie składałem papierów jeszcze, ale widziałem ich ofertę. Jakieś zdanie masz na ich temat?

Joanna
@Tomash

Oferta jeszcze aktualna? Pokażesz?

Rozmowa kwalifikacyjna to zwykle stresujące wydarzenie. Czy ta w Xtend New Media Sp. z o.o. się do takich zaliczała? A może wręcz przeciwnie? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Konsultant Microsoft Dynamics 365 SCM
MS POS Poland Sp. z o.o.
Sebastian

Ktoś wspomniał o pakiecie medycznym. Czy są też tutaj inne benefity z socjala? Np. dofinansowanie do wczasów pod gruszą albo dodatkowe ubezpieczenie? Bo by mi na tym zależało.

Teresa

Sporo osób pisze, że rekrutacja jest na dość śmiesznym poziomie. Zastanawia mnie dlaczego tak uważacie. Ktoś może dać znać jak ona wogóle wygląda?

@prac a można dołaczyć bliskich?

Jak jest z pakietem medycznym w Xtend New Media Sp. z o.o.? Można dołączyć rodzinę?

prac

Akurat jeśli chodzi o opieke medyczną jest na wysokim poziomie.

Kiedyś aplikowałem do tej firmy i moja opinia jest jednoznaczna: dla mnie to typowe "januszowo IT". Proces rekrutacyjny też przebiegał dość śmieszne - odniosłem wrażenie jakbym przeniósł się do lat 90-tych :):):) Z plusów - osobiście doświadczyłem, że firmy o takim profilu ('janusze it") to nie mit, a rzeczywistość.

Olga

Tak się składa, że właśnie szukałam jakichś informacji o rekrutacji w Xtend New Media. A to z uwagi na to, iż szukają tam teraz nowych pracowników - Java Developer oraz Projektanta/programisty ze znajomością języka niemieckiego. Stwierdziłeś, iż proces rekrutacyjny przebiegał dość śmieszne. A możesz zdradzić więcej szczegółów na ten temat?

Gaba

@nick a powiesz więcej? Jak dokładnie przebiegał proces rekrutacyjny ?

Prosze o więcej informacji od osób pracujących. Jak wyglada praca. Kto jest potrzebny do pracy? Jak wyglądają zarobki?

Kawa

Nieprzyjemna rekrutacja.

admin

Pomóż osobom szukającym pracy w Xtend New Media Sp. z o.o. i dodaj komentarz. Twoje zdanie się liczy.

Zostaw merytoryczną opinię o Xtend New Media Sp. z o.o. - Kraków

• Jak się pracuje w Xtend New Media Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Xtend New Media Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Xtend New Media Sp. z o.o.?

Xtend New Media Sp. z o.o.
2.3/5 Na podstawie 4 ocen.

Xtend New Media Sp. z o.o.