Opinie o Bajka Przedszkole Niepubliczne Agata Moskal w Kraków

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Bajka Przedszkole Niepubliczne Agata Moskal. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Bajka Przedszkole Niepubliczne Agata Moskal o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Bajka Przedszkole Niepubliczne Agata Moskal w Kraków

Weronika

Wszystkie tutaj piszecie o atmosferze, a czy mam szansę dowiedzieć się o pracy na rok szkolny 2023/24? Są jakieś widoki, że będzie potrzebny nauczyciel wychowania przedszkolnego? Widziałam wpis, że wchodzenie na miejsce innego nauczyciela może być mocno ryzykowne, ale skoro zdementowałyście stanowczo tę opinię...

@ad BP

To jeśli warunki dobre, to nic dziwnego, że nie ma rotacji wśród nauczycielek. A powiedz, o ile więcej zarabiasz niż to jest w samorządowych placówkach? Kwestia 100-200 zł, czy raczej 700-800 na plus?

Weronika

-- Nowy wpis
@Weronika

Nie wiem, o którą placówkę Ci chodzi, bo w większości jest stała kadra - niewiele osób zmienia pracę, chyba, że dziewczyny są w ciąży. A atmosfera jest faktycznie b. dobra i pieniądze też większe niż w samorządowym.

@--

Dużo większe?Jestem po nauczaniu początkowym i szukam pracy nawet jeśli się da to na zastępstwo. Jak pracownica jest na macierzyńskim to można się dostać na kilka miesięcy do jej powrotu? Tu zdarzają się takie chwilowe wolne miejsca?

ad BP Nowy wpis

Musisz dzwonić i dopytywać p. dyrektor, ale chyba nie ma wolnych miejsc.

@ad BP

Zosia Samosia

Nie polecam tego miejsca. Wydaje mi się, że pracuje tam chyba cała rodzina pani Anety K. Ktokolwiek inny przyjdzie to posiedzi rok dwa zobaczy co to za ludzie i idzie w inne miejsce co prowadzi do ciągłego szukania pracowników i wiecznych nadgodzin i tak już od kilku lat. Kiedyś na 3 grupy było 6 nauczycielek a od kilku lat normą są 4. Warunki jak w zoo krzyki na podwładnych na porządku dziennym co dla niektórych pracujących tam dziewczyn jest okey - omijajcie dalekim łukiem.

@Zosia Samosia

Cała rodzina? Skoro takie wrażenie odnosisz to możesz mi proszę przybliżyć aktualną liczbę wszystkich pracowników i ile z ich pochodzi właśnie od rodziny? Bo zaraz wyjdzie, że nie ma sensu w ogóle aplikować ale wolałabym się upewnić. ;)

Zosia Samosia
@Danuta

To nie wrażenie, tylko rzeczywistość... Tam nawet Matka dyrektorki przychodziła do pomocy, bo już nie było nikogo chętnego. Nie mówię tego w tym sensie, że to coś złego, ale sam fakt, że pracownicy uciekają na niższą pensję do samorządówki gdy tylko trafi się okazja... to raczej coś tu jest chyba nie tak z atmosferą, mobbingiem, zarządzaniem przedszkolem na kurzei?

Nauczycielka
@Zosia Samosia

Pracuję w tej Bajce już kilka lat. Nigdy powtarzam nigdy nie spotkało mnie nic złego, czy niestosownego od strony dyrekcji czy kogoś innego. Pracuje mi się bardzo dobrze, zarobki świetne, dzieci mile a koleżanki przyjacielskie. Sądzę, że ten wyżej wpis generuje konkurencja, której zależy na tym, żeby nie było u nas dzieci... W tych czasach nie lubi się tych, którzy mają lepiej. Zapraszamy do nas, bo nie ma jak w Bajce????

Anonimowa nauczycielka
@Zosia Samosia

Ludzie z większości prywatnych przechodzą do Samorządówki, wiem bo sama pracuję w Samorządówce, fakt mniejsza kasa ale warunki pracy lepsze, mniej godzin pracy tylko 25 dydaktycznych, więcej dni wolnego, aż 35, nie zależnie od stażu. Znam wiele osób co przeszły z różnych przedszkoli prywatnych, nie tylko z Bajki :D

cały czas ta sama nauczycielka
@Anonimowa nauczycielka

Ad@Marzena, Ad@ZosiaSamosia, Ad@Anonimowa nauczycielka Cha, cha – co ci się Marzena dzieje? Jeszcze w sierpniu polecałaś przedszkole, a teraz sączysz jad? Przecież wiesz, że to brednie. Co ci się podziało? Do konkurencyjnego przedszkola poszłaś i po miesiącu doszłaś do wniosku, że było aż tak żle? Wcześniej nie narzekałaś, a wręcz przeciwnie – byłaś zadowolona i to nawet bardzo. Jeśli masz z czymś problem, to przedzwoń do nas, do p. dyrektor – mamy przecież dalej te same telefony, a nie głupoty z kosmosu wypisujesz...

Bajka Urocze
@cały czas ta sama nauczycielka

Dziewczyny jeżeli macie problem z dyrekcją czy nauczycielem to umówcie się na kawę i pączka, a nie pierzecie brudy w internecie i przy okazji innym oddziałom się dostaje.

Zaintereowana
@Zosia Samosia

O jakiej lokalizacji mowa?

Była pracownica

(usunięte przez administratora) Zarządzanie z jej strony kadrą nauczycielską to całkowita porażka. Pamiętam sytuację z rady pedagogicznej, kiedy umówiła się z dziewczyną o imieniu Martyna, że zaczyna od 1 września i wszystko było dogadane. Siedzimy na radzie pedagogicznej a ona nagle wyszła z rady i po 5 minutach wróciła i mówi do Martyny przy wszystkich, że nie może jej zatrudnić bo wraca inna nauczycielka. Tamta w płacz a ta udaje że to nie jej wina, (Martyna odmówiła przedłużenia umowy w innym przedszkolu bo była pewna, że dostanie na radzie umowę do podpisania). Dodam tylko, że przez rok nikt się nie pojawił, a my musiałyśmy łatać dziury i brać przymusowe nadgodziny. Takich sytuacji było multum, odradzam nie tyle pracy w przedszkolu, a pracy z Panią (usunięte przez administratora)

Nauczycielka
@Była pracownica

Kim Pani jest? Pracuję w Bajce i nie kojarzę takiej osoby...O co więc Pani chodzi???

Nauczycielka z Bajki
@Nauczycielka

Ten komentarz to chyba Pani dyrektor Aneta K. pisała. Nie pozdrawiam ;)

@Była pracownica

Ten wpis został napisany przez osobę która z nudów oczerniala bezpodstawnie dyrektorkę p.Anetę K. Osoba ta nie pracowała w tym przedszkolu i nawet jej nie zna i nigdy z nią nie rozmawiała... Co jest bardzo przykre.. Ludzie jak kogoś nie znacie to proszę nie wypowiadajcie się...

@Marzena

To brzmi nawet poważnie.. Ale skąd macie pojęcie, że tego typu osoba jest i że robi to z nudów? Ktoś ją przyłapał wcześniej?

Tak, ja ją przyłapałam

@Marzena

w jaki sposób? I co dalej wobec tej sytuacji, bo raczej to w takiej sytuacji mogłoby podciągać się pod jakieś pomówienia? Udało się to naprostować?

Aleksandra

Pracuję od niedawna w Przedszkolu Bajka przy ulicy Kurzei. Nie mogłam wyobrazić sobie lepszego miejsca, aby z poczuciem bezpieczeństwa wkroczyć po studiach na ścieżkę zawodową. Otrzymałam mnóstwo wsparcia zarówno od Pani Dyrektor, jak i pozostałych pracowników, którzy dzielą się ze mną swoją wiedzą i doświadczeniem, po to aby wspólnie tworzyć przyjazną przestrzeń, zarówno dla dzieci, jak i dla osób tu pracujących. Atmosfera panująca w grupie jest niepowtarzalna, a praca w tym miejscu to czysta przyjemność.

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Bajka Przedszkole Niepubliczne Agata Moskal, to podziel się z nami swoimi wrażeniami. W jakiej atmosferze odbyło się spotkanie? Jak oceniasz merytoryczne oraz techniczne aspekty rekrutacji?
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Poszukujemy Kierownika pracującego!
Koloryt Sp. z o.o.
Marzena

Wszystkie negatywne opinie o p.Anecie K. i o Bajce na Kurzei są wyssane z palca. Takich rzeczy jak (usunięte przez administratora)czy zmuszanie do nadgodzin nie było. Pracowałam w Bajce przez 2 lata i to był dobry czas, dobrze mi się tam pracowało. Dziewczyny życzliwe, dyrektorka pomocna. Kto ma coś do p.Anety to proszę zadzwonić do niej i to jej powiedzieć a nie wypisywać tutaj. Proszę przestać ją stalkować w Internecie i dajcie spokój Bajce.

Najlepsze przedszkole prywatne w mieście, nie ma się do czego przyczepić, polecam :)

Anonimowa nauczycielka

Widzę,że część osób pisze tutaj o mobingu, a mam wrażenie,że nawet nie wiedzą co to słowo oznacza. Zanim napiszecie o mobingu w pracy przeczytajcie uważnie definicję i odpowiedźcie sobie szczerze czy takie zachowania miały miejsce. Mobbing oznacza działania lub zachowania dotyczące pracownika lub skierowane przeciwko niemu, które polegają na uporczywym i długotrwałym nękaniu lub zastraszaniu go. Mobbing występuje gdy działania te lub zachowania wywołują u pracownika zaniżoną ocenę przydatności zawodowej, powodują lub mają na celu jego poniżenie lub ośmieszenie, a także izolowanie go lub wyeliminowanie z zespołu współpracowników. Pracowałam w Bajce na Kurzei i definitywnie przez kilka lat takich zachowań i działań nie zauważyłam, bo nie było. Jedynie co mogę powiedzieć to Pani Aneta K. jest wymagającym dyrektorem, ale to dobrze, dzięki temu można się dużo nauczyć. Miło wspominam pracę w tym miejscu i polecam :) Można tutaj zdobyć cenne doświadczenie zawodowe.

Kinga
@Anonimowa nauczycielka

Gdyby było tak pięknie, to czemu pracownice ciągle uciekają z tego miejsca? Proszę sobie odpowiedzieć co jest przyczyną... a ściślej KTO.

Pracuje w Bajce na kurzei 6 lat i powiem wam jedno. Rence precz od BAJKI ja sobie nie pozwole na takie komentarze. Co wy sobie myślicie, że to jest zabawa. Wszystko w bajce jest było i będzie dobre i na najwyższym standardzie To jest najlepsze przedszkole w Polsce.

Dosia

@MonCheri czyli pracownicy mają fajnie, nie ma problemów czy powodów do zmartwień, narzekania ?

NIE
@Dosia

Pozwolę sobie odpowiedziec. Atmosfera jest fatalna. Zarzadzanie kadrą, zespołem jest tragiczne a wlasciwie to go nie ma wcale. Zachowania podchodzace pod mobbing. Zostawanie po godzinach - standard. Ja nie polecam.

@NIE

Bajek jest 5 kazda jest inna. Nie wiem o której piszesz. A jakie te zachowania mobbingu są?

@NIE

Zależy w jakiej bajce, jest 5 oddziałów, na Kurzei czegoś takiego jak (usunięte przez administratora)nie było i nie ma a w reszcie się nie wypowiadam, bo nie wiem.

@NIE

A dla mnie to najlepsze miejsce do pracy. Polecam z całego serca

Marzena

Polecam przedszkole Bajka na Kurzei, dobra atmosfera i możliwość robienia awansów.

@Marzena

Też polecam, tam jest najlepiej

Nieznany

Atmosfera w bajce na Kurzei dobra, możliwość robienia awansu, nauczycielki zachęcane przez P. Dyrektor do robienia awansów :)

@Nieznany

Brzmi super, a jak zachęca? ;)

@Danuta

Wyższym wynagrodzeniem. Pensja w bajce jest zależna od awansu.

@Nieznany

A jaka jest aktualnie najwyższa i za jaki awans przyznawana?

Czy w Bajka Przedszkole Niepubliczne Agata Moskal zatrudniani są obcokrajowcy?

Nie

@Aaaaa

Polityka placówki czy nikt taki się nie zgłaszał jeszcze?

@Danuta

Nikt taki się jeszcze nie zgłosił.

Izabela

Pisano tutaj coś o stażu. Czy możecie mi napisać ile taki staż tu trwa? Jestem zainteresowana.

@Izabela

To zależy od stopnia awansu, awanse są robione według Karty Nauczyciela. Od września mają nastąpić zmiany. Nie będzie już stażu na kontraktowego 9 miesięcy tylko 2 lata i 9 miesięcy na mianowanego lub 3lata 9 miesięcy, nie wiem dokładnie. Można sprawdzić w nowelizacji karty nauczyciela z 2022 roku o stopniach awansu.

Jaki jest styl zarządzania kadrą w Bajka Przedszkole Niepubliczne Agata Moskal?

anka

Dobry

NIE
@anka

Zartujesz sobie???(usunięte przez administratora). Wtedy tak.

anka
@NIE

Nie byłam i nie jestem niczyją pupilką i to nie o to w pracy chodzi, by być czyjąś pupilką. Przemawia przez ciebie frustracja, złość, wściekłość. Wnioskuję, że zostałaś zwolniona. Współczuję ci. Raczej nie byłaś w naszej placówce, bo atmosfera była i jest dobra, styl zarządzania też, ale odpowiedz sobie sama na pytanie - czy zwolnienie obyło się bez twojej winy? - czy tylko szukasz winnych? A w pracy w przedszkolu musisz się pogodzić z zostawaniem po godzinach /masz ich 32/ na uroczystościach, zebraniach, czy szkoleniach, które są co jakiś czas.

@anka

Zależy gdzie w bajce, na Kurzei jest słaby, 4 nauczycielki na 3 grupy i wiecznie zostawanie po godzinach. Pani Dyrektor, której ciągle coś nie pasuje..

Proszę usunąć komentarz

Jakie wartości są cenione w Bajka Przedszkole Niepubliczne Agata Moskal?

MonCheri

Na pewno poszanowanie drugiego człowieka - nauczyciela, pomocy nauczyciela i dziecka. P. dyr. kładzie bardzo mocny nacisk na to by dzieci były w przedszkolu bezpieczne i szczęśliwe, a pracownicy zadowoleni, by atmosfera była dobra. Generalnie jest naprawdę OK.

Mon Cheri

jest naprawdę ok, nie ma się czego czepiać

Natalia

Liczyłam, że na forum dla pracowników znajdę informacje o pracy i atmosferze. Mam nadzieję, że dobrze się pracuje stąd ten spokój ?

Mamamama

Moja córka uczeszcza do Bajki na ul. Skośnej. Jest zadowolona z przedszkola jak również z Pań. Przedszkole ma duzy wachlarz zajec dodatkowych, sa wycieczki, wyjscia edukacyjne. Polecam w 100 %

Pozytywnamama

Przedszkole Bajka na ul. Skosnej 45 polecam. Chodzila tam dwójka moich dzieci i każde z nich chętne uczęszczało do przedszkola. Fajne jest to że kadra jest prawie niezmienna. Panie uśmiechnięte zadowolone. Duży ogród. Ciepła i domowa atmosfera. POLECAM

@Pozytywnamama

Twoja pozytywna opinia na pewno zachęci innych klientów przedszkola do posyłania tam dzieci. Byłoby super, gdyby także pracownicy przedszkola wypowiedzieli się jak przebiega praca i czy jest poszukiwany ktoś z kadry nauczycielskiej?

Wiktoria

@Anka, czy możesz napisać coś więcej o możliwościach rozwoju w firmie Bajka Przedszkole Niepubliczne? Na jaką umowę zatrudnia ta firma swoich pracowników. Czy jest to umowa zlecenie? Dla wielu potencjalnych kandydatów, ta informacja może być kluczowa. Warto pomóc innym osobom i wyrazić swoje zdanie.

Anka
@Wiktoria

Ja miałam umowę o pracę i z tego co wiem pozostałe dziewczyny też miały umowy o pracę. Każda nauczycielka mogła rozpocząć staż i byłyśmy do tego zachęcane przez Dyrektorkę. Po odbyciu stażu - wyższe pensje.

Anka

Pracowałam w Przedszkolu Bajka - Ruczaj- przeniosłam się pracowałam w Przedszkolu Publicznym za tzw. 1zł, /nie będę pisała w jakim, chyba, że natknę się na posty o nim/ teraz od września w Samorządowym Zarobki podobne, tyle, że w Bajce 32 godz/tyg., w Publicznym 40 - niestety :( , w Samorządowym mam- 25 trochę mniejsze zarobki :( , ale może z czasem.... Atmosfera w Bajce świetna, sprzyjająca i pracownikom i dzieciom, pełna współpraca z personelem. Możliwość awansu i rozwoju dla nauczycieli., pomoc ze strony Dyrektora.

Zostaw merytoryczną opinię o Bajka Przedszkole Niepubliczne Agata Moskal - Kraków

• Jak się pracuje w Bajka Przedszkole Niepubliczne Agata Moskal?

Zobacz opinie na temat firmy Bajka Przedszkole Niepubliczne Agata Moskal tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Bajka Przedszkole Niepubliczne Agata Moskal?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 9, z czego 6 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Bajka Przedszkole Niepubliczne Agata Moskal

Bajka Przedszkole Niepubliczne Agata Moskal