logo Castorama Polska

Castorama Polska

Kraków

Opinie o Castorama Polska

anonim 2009-03-04 12:27:37
Praca jest dosyć ciężka (zmianowy tryb racy), ale przynajmniej dobrze płatna. Bardzo dobre zaplecze socjalne. Niestety weekendy i różne przerwy świąteczne też są pracujące, ale ogólnie nie jest źle.
jak 2011-02-11 19:38:37
Chciałabym przyjąć się do pracy w castoramie ,ale nie wiem, jakie są warunki płacy i pracy ?
Czy warto ?
Proszę o odpowiedź ?
anonim 2011-03-01 13:28:37
Witam, pracowałem w Castoramie na Zakopiance 2 lata, praca bardzo mi się podobała:) Ludzie w porządku, wynagrodzenia na poziomie, i traktowanie przez przełożonych też bardzo dobre. Złego słowa nie mogę powiedzieć. Jedyne co było nie za fajne to to jak pracownicy [usunięte przez moderatora] kierownikowi i nadawali na innych,. ale podejrzewam że w większych firmach tak już jest:) Polecam pracę w Casto:)
Ludo 2011-05-18 09:50:40
Witam,a jak sprawa wyglada z praca na wysokosci ?Np. Jak ktos ma lek wysokosci , kaza mu wykladac jakis towar na wysokie regaly?
profes 2016-04-04 18:24:39
Rzeczywiście 3 miesiące to jest mało i aż dziw, że tylko tyle wymagają, ale to dobrze. W dodatku widzę, że na to stanowisko ph dostaje się jeszcze umowę o pracę.
Zostaw swoją opinię o Castorama Polska - Kraków
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Castorama Polska