Opinie o EKOSUN w Bielsko-Biała

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie EKOSUN. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie EKOSUN o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż hurtowa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o EKOSUN w Bielsko-Biała

Czy w EKOSUN panuje luźna atmosfera?

Patrycjusz

Pracuję w Ekosun od 2011 roku, i jeżeli chodzi o atmosferę pracy to jest to chyba największy atut tej firmy!

Ewelina

Luźna atmosfera jest tylko jednym z wielu atutów pracy w tej firmie!

Sylwia
@Ewelina

Cześć, super, że napisałaś jak ta kwestia wygląda w firmie. To bardzo ważne by w firmie mieć dobre relacje z innymi pracownikami oraz przełożonymi. Wspomniałaś, że jest to jeden z wielu atutów pracy w EKOSUN. Czy możesz wymienić jeszcze inne?

@Sylwia
@Sylwia

Pierwszy raz spotkałam się z tak rzetelnym i uczciwym podejściem firmy do klientów, a to wpływa także na dobrą atmosferę w pracy. A pozostałe atuty? Wynagradzanie i motywowanie pracowników oraz naprawdę spore możliwości rozwoju zawodowego.

Stan

Jeśli ktoś ma uwagi dla firmy to lepiej pisać na adres firmy gdyż to forum pracownicze.

Klient

Nie polecam ,droga firma ,są lepsze i tańsze

gość
@Klient

Daj namiary na te tańsze i lepsze. Jestem zainteresowany instalacją

Grzesiek

Witam wszystkich zainteresowanych. (Odnośnie postu napisanego wyżej). Reklamacja załatwiona , przyjechała ekipa bezpośrednio z centrali a nie z Wrocławia. Nie wiem jakie są relacje, ale tak długie oczekiwanie nadszarpnęło mój pozytywny wizerunek do firmy Ekosun. Mam nadzieję że następna usterka- zapowietrzenie systemu spowodowana brakiem zasilania w okresie burzowym szybko nie nastąpi i ne będziemy czekać prawie dwóch tygodni na przyjazd faceta z Wrocławia. Jak już pisałem wcześniej wygoda niepalenia latem wielka. Ponieważ jestem osobą która dba o środowisko i jest zainteresowana dobrymi losami naszej planety POLECAM TĄ FIRMĘ

Brałeś udział w rekrutacji na [stanowisko] w firmie EKOSUN? Podziel się swoimi wrażeniami! Jak długo czekałeś na odpowiedź rekrutera po wysłaniu CV? Z ilu etapów składał się proces rekrutacyjny?
logo firmy Pielęgniarek/Pielęgniarzy
logo firmy Specjalista / Specjalistka ds. kadr i płac
Szczecin
INCOM POLSKA SP. Z O.O.
ania

ale na jakim stanowisku takie sa zarobki @xim?? Bo nie wiem

binka

Witam wszystkich.Jestem po rozmowie z przedstawicielem firmy Ekosun i wrażenie OK.generalnie odradzał dodacje!-lepsza opcja wsparcia to sprzedaż!-ale i tak nie mam pojęcia w jakiej firmie załatwić solary - może Ktoś podpowie!pozdrawiam

Jola

Zastanawiam się po co niektórzy wypisują takie negatywne opinie i to jeszcze z trzema wykrzyknikami. Ciekawe, czy zrobiliby to samo, gdyby musieli się pod tym podpisać imieniem i nazwiskiem. Określenie "popaprana, chciwa i żałosna" jest delikatnie mówiąc lekko przesadzone i brzmi infantylnie. Współpracuję z Firmą od pewnego czasu i uważam, jestem zadowolona ze współpracy. Jest zorientowana na klienta, załatwia dofinansowania, ma profesjonalny serwis. Przedstawiciele handlowi mają szkolenia zarówno produktowe jak i z kompetencji miękkich. Firma inwestuje również w coaching, więc jeżeli pracownicy chcą - mogą z niego korzystać. Poznałam wiele osób pracujących w Firmie od kilkunastu lat. Gdyby było tak źle,jak tu niektórzy wypisują jestem pewna, że już dawno by ich tam nie było. Aby uwiarygodnić mój wpis podpisuję się imieniem i nazwiskiem Jolanta Tereszkiewicz http://coachingbielsko.pl/

Zinek

Nie Idźcie tam do pracy!!!! wszystkie pozytywne opinie tutaj to dzieło jednej osoby która ma za zadanie naprawiać wizerunek tej popapranej, chciwej i żałosnej instytucji-nie wierzcie w ani jedno dobre słowo które napisała-Mamy Cię gościu.

Jarek

No i gdzie te wszystkie firmy garażowe na inne nazwiska z Jaworza i inne dali gwarancję 10 lat i nie ma oszustów i hydraulików.Teraz ciekawe co sprzedają.Mają inne nazwy żeby gwarancji nie realizować,typowe cwaniaczki wiejskie.

puppy

To jak w końcu jest z tymi kontaktami z szefostwem w Ekosun, bo każdy pisze jakieś poematy jak to być powinno, ale nikt nie napisał do tej pory jak jest obecnie. Czy sa tu jakieś problemy, aby dla przykładu wyjść czasem godzinę wcześniej, bo ma się coś do załatwienia na mieście, czy umówioną wizytę u dentysty?

łośki

ja mimo wszystko uważam że relację na poziomie szef-pracownik są ważna, może faktycznie nie takie konkretne, bo wiadomo,że z szefem raczej przyjaźnić się nie będziemy, tylko np takie relacjie żeby nie było "terroru" i w ogóle bardziej na luzie. Więc jak jest w Ekosun między pracownikami a szefostwem?

dzial produkcji - CHINY ! :))

rolnik

ekosun sobie poradzi, bo zatrudnia fachowców i mają pieniądze. Gorzej z pseudo firmami jak np z jaworza ener*ia presti*e. Gość co prowadzi tą firmę (oczywiście na kogo innego) to przekręciarz jakich mało. Pracuje tam zbieranina frustartów z różnych firm co myśleli, że boga za nogi chwycili jak im Pan (usunięte przez administratora) zrobił wodę z mózgu, ech długa historia. wkrótce więcej będzie o nich na blogu (usunięte przez administratora)

grześ

Może nie każda, ale ekosun do małych i nieobeznanych w branży firm raczej nie należy, czy może się mylę?

igor

Czasem nie działa to właśnie tak jak myślisz, czasem duży udział w rynku, to jednak koszta i presja, ale owszem przychody powinny byc najwieksze, ale nie kazda firma to uciągnie.

lex

Kolektory mam krótko więc ciężko wyrażać swoją opinię na ich temat. A co do firmy EKOSUN i reprezentujących ich przedstawicieli? Stara się wcisnąć towar na siłę a gdy to się już uda, kredyt podpisany itd. to ma klienta bardzo głęboko.... Katastrofalne podejście. No ale w końcu to szkoła poprzedniego systemu wojskowego...

amimi@onet.pl

Dramat, był dzisiaj u mnie przedstawiciel firmy Ekosun . Nawet nie wiedziałam że tacy ludzie jeszcze istnieją .(usunięte przez administratora)Naprawdę chciałam te kolektory założyć od jakiegoś czasu i w sumie to byłam zdecydowana ale jak zobaczyłam tego pana od namawiania mnie do czegoś na co byłam zdecydowana to mi przeszło. Takie firmy to kojarzę z wczesnych lat 90 kiedy można było sprzedać (usunięte przez administratora) i wszyscy byli zadowoleni. Jednak jestem ostrożna. (usunięte przez administratora)

może kolego twoje szczęście tkwi w tym że nie pracujesz w BB,może w tam są bardziej kompetentni przełożeni-powodzenia

PRACOWNIK EKOSUN

A JA JESTEM NOWYM PRACOWNIKIEM FIRMY EKOSUN Z WROCŁAWIA ... MAM DUŻE DOŚWIADCZENIE W HANDLU I MUSZĘ PRZYZNAĆ, ŻE UDAŁO MI SIĘ PODPISAĆ KILKA UMÓW PO RZETELNYM SZKOLENIU !! CO DO PRACY TO KAŻDY SAMEMU MOŻE SOBIE USTALIĆ ZAKRES DOTARCIA DO KLIENTA - CIEKAWE W KTÓREJ PRACY KAŻDY handlowiec JEST ZAOPATRYWANY W BAZY KLIENTÓW???? REKLAMA NA AUCIE, BANERY, TELEFONY I AKTYWNOŚĆ W KAŻDEJ BRANŻY ZWIĄZANEJ Z PREZENTACJĄ I RZETELNĄ INFORMACJĄ DLA KLIENTA TO PODSTAWA DZIAŁALNOŚCI... NIE ROZUMIEM LUDZI, KTÓRZY MYŚLĄ, ŻE ZAROBIĄ KILKASET ALBO KILKADZIESIĄT TYSIĘCY ZŁOTYCH BEZ ŻADNEGO WYSIŁKU... JEŚLI JEST TAKA PRACA TO PROSZĘ O PODANIE MI NAZWY FIRMY - OD RAZU ZŁOŻĘ TAM CV... JEŚLI CHODZI O WŁAŚCICIELI TO JA MIAŁEM AKURAT PRZYJEMNOŚĆ SPOTKANIA SIĘ Z NIMI I SĄ DOSTĘPNI POD TELEFONEM CZY MAILEM ... I RADZIŁBYM KONKURENCJI SKUPIĆ SIĘ NA SPRZEDAŻY SYSTEMÓW SOLARNYCH - BO DOTACJĘ Z NFOŚIGW NIEDŁUGO SIĘ SKOŃCZĄ I WTEDY ZAWSZE NARZEKANIA I PSIOCZENIE NA INNE FIRMY SIĘ SKOŃCZĄ - ALE ŚMIETANKĘ ZBIORĄ TYLKO CI CO COŚ ROBIĄ A NIE NARZEKAJĄ :) FIRMA SKUPIA SIĘ NA PODAWANIU WSZYSTKICH KOSZTÓW, BO UMOWĘ W KAŻDEJ CHWILI KLIENT MA PRAWO ZERWAĆ, MAJĄC 10 DNI OD PODPISANIA ALBO W CZASIE GDY NIE DOSTANIE KREDYTU ALBO DOFINANSOWANIA, WIĘC GRA JEST CZYSTA I OTWARTA ....

Grzesiek
@PRACOWNIK EKOSUN

Witam i NIE POLECAM Trzeci rok solary z firmy Ecosun z Bielska-Białej grzeją wodę. Przedstawienie oferty i załatwianie formalności przez przedstawiciela oceniam bardzo pozytywnie. Wygoda nie palenia w piecu latem -duża. W ubiegłym roku 2016 po zapowietrzeniu systemu serwisant-monter przyjechał po 2 dniach. W tym roku sytuacja się powtórzyła. Zgłosiłem usterkę w poniedziałek rano. Miła pani przyjęła zgłoszenie i powiedziała że serwisant będzie się kontaktował telefonicznie. Telefon milczy . W środę dzwonię do montera, raz nie odbiera , drugi raz odbiera i mówi że zadzwoni za pół godziny. Mija5 godzin i nic. Następnie dzwonię do biura- mówię że serwisant nie odbiera i proszę o podanie dokładnego terminu przyjazdu. Jest odpowiedz monter-serwisant przyjedzie w sobotę w godzinach południowych. Sobota godzina 14 telefon do montera - nie odbiera włącza się sekretarka. I tak nadzieja o ciepłej wodzie pod prysznicem spełzła na niczym. W następny poniedziałek nie zostaje nic innego jak dzwonić znów do biura i montera i czekać na łaskawy przyjazd pana serwisanta. Jeżeli ktoś pali węglem lub drewnem żeby uzyskać cwu to polecam montaż solarów naprawdę wygoda kiedy w środku lata nie trzeba przynosić kalorii do kotłowni. Proszę się zastanowić nad wykonawcą i wybrać firmę z dobrymi opiniami i taką możli wie blisko domu , bo jak w tym przypadku centrala jest w Bielsku, zamontowane kolektory w miejscowości 40 km od Wrocławia. Może pańskie oko tak daleko nie sięga, no może tylko jak widzi skromne 20 000zł a później już nie. A płyn solarny cały czas przegrzewa się po ponad 12 godzin dziennie i obniża swoje właściwości, a my jesteśmy bez ciepłej wody i trzeba spalać zimowe zapasy. Dojazd z Wrocławia bo tam mieszka monter i przejechanie 40 km zajęło już cały tydzień. Strach pomyśleć gdyby było to 80 lub nawet 100 km. Pozdrawiam i NIE POLECAM.

rad - 2013-03-07 23:40:57 ekosun to domokrazcy ,kiedys odkurzaczami naciagali a teraz kolektory !!!! ciemnota sa tak drodzy ze hej sprawdzcie konkurencje!!!!!!!!Witam, jeżeli chodzi o tę cudowną firmę, miałem wątpliwą przyjemność być jej pracownikiem, szefostwo w dalszym ciągu powinno sprzedawać po domach czyściki lub może wziąć się za dywany bo na prowadzeniu firmy to się nie znają,krótko-Dużo gadania,obiecywania i co tygodniowe zmiany godzin pracy i warunków umowy....nie zdecydowany system zarządzania, tak jakby nie wiedzieli co mają robić...heh śmiech na sali, cieszę się ze już tam nie pracuję...pozdrawiam wszystkich naiwniaków

Zostaw merytoryczną opinię o EKOSUN - Bielsko-Biała

• Jak się pracuje w EKOSUN?

Zobacz opinie na temat firmy EKOSUN tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w EKOSUN?

EKOSUN