Opinie o EKOSUN w Bielsko-Biała

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie EKOSUN. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie EKOSUN o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż hurtowa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o EKOSUN w Bielsko-Biała

rad - 2013-03-07 23:40:57 ekosun to domokrazcy ,kiedys odkurzaczami naciagali a teraz kolektory !!!! ciemnota sa tak drodzy ze hej sprawdzcie konkurencje!!!!!!!!Witam, jeżeli chodzi o tę cudowną firmę, miałem wątpliwą przyjemność być jej pracownikiem, szefostwo w dalszym ciągu powinno sprzedawać po domach czyściki lub może wziąć się za dywany bo na prowadzeniu firmy to się nie znają,krótko-Dużo gadania,obiecywania i co tygodniowe zmiany godzin pracy i warunków umowy....nie zdecydowany system zarządzania, tak jakby nie wiedzieli co mają robić...heh śmiech na sali, cieszę się ze już tam nie pracuję...pozdrawiam wszystkich naiwniaków

rad

Mirek54

Witam. Nie wiem z kim mieliście do czynienia ale ja od nich dostałem wszystkie informacje związane z kosztami bankowymi i podatkiem. Dodatkowo doradca był w stanie podać wysokość raty co do złotówki z czego byłem bardzo zadowolony i do wyboru miałem wszystkie banki z okolicy. Oczywiste było, że wspólnie wybraliśmy bank, który miał najniższą prowizję, oprocentowanie i był najbliżej mojego miejsca zamieszkania. Ponadto poleciłem firmę znajomym, którzy wybrali inny bank na podobnych warunkach i także byli bardzo zadowoleni. Czego wy w ogóle oczekujecie?? Firma przychodzi, doradza, dobiera odpowiedni system, nie kombinuje, żeby sprzedać jak najmniejszy i najtańszy tylko naprawdę stara się spełnić oczekiwania klienta, załatwia papiery i do tego serwisuje wszystko jak należy, a wy co? mają tańczyć, śpiewać i grać na harmoszce? Firma nie ma nic wspólnego z wysokością dotacji i jej formą. Mi to wystarczyło, aby mieć to co chciałem, w dodatku jeszcze działa tak jak chciałem. Pozdrawiam wszystkich złośliwych i niedoinformowanych!

GMD

Drogi Artku. Wydaje mi sie że troszkę bujasz w obłokach z chwaleniem firmy EKOSUN. Po pierwsze dlaczego firma nie mówi o kosztach bankowych, podatku oraz prowizji w banku?. dlaczego ludzie dowiadują się o tym w chwili podpisania umowy?. Pozatym dlaczego też wszystkie dotacje lecą przez jeden bank z najwyższymi opłatami?. Odpowiedz jest bardzo prosta firma dostaje dzialke z banku od każdego kredytu na zakup kolektorów słonecznych a kto za to płaci? KLIENT!!! Sprawdziłem wszystkie firmy w Bielsku-Białej nie bede żadnej polecał ale jeżeli chodzi o firme EKOSUN to przepraszam ale nie powinna istnieć. Czasy się zmieniają i bardzo dobrze że są takie portale jak ten na którym można wyrazić swoją opinie lecz szkoda że administrator tego portalu na bieżąco usuwa negatywne opinie.

Brałeś udział w rekrutacji na [stanowisko] w firmie EKOSUN? Podziel się swoimi wrażeniami! Jak długo czekałeś na odpowiedź rekrutera po wysłaniu CV? Z ilu etapów składał się proces rekrutacyjny?
logo firmy Specjalista psychoterapii uzależnień
Tutlo Sp. z o.o.
logo firmy Head of Talent Acquisition & Development
Huuuge Games
Artek

No i tu się kolego Maćku głęboko mylisz, bo dotacja naprawdę wynosi 45% brutto. Po odjęciu kosztów bankowych i podatku od dotacji wychodzi ok. 37% czystej dotacji. Także nadal jest to bardzo atrakcyjna oferta. Poza tym gdybyś był bardziej doinformowany to wiedziałbyś, że Ekosun nie ma nic do opłat bankowych i podatku, ponieważ jest tak ustalone odgórnie przez Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej, że dotacja przechodzi przez bank. Mało tego Ekosun świetnie pomaga klientowi przez całą papierkową robotę przebrnąć. Zastanów się następnym razem zanim coś napiszesz!

Maciek

Ot właśnie to. Co to za portal? Dlaczego usuwane są negatywne opinie - choć prawdziwe. Szefostwo nadęte jak baloniki. Działali kiedyś w sprzedaży bezpośredniej. Sprzedawali tzw czyściki naiwniakom i starszym osobom za kwotę 100 (słownie: sto) razy wyższą niż miały kosztować. Kłaniają się sklepy - wszystko po 2zł... Co do dofinansowania - 45%? Kpina. Owszem. Jest. Ale i tak to nic nie daje, bo sprzedaż ratalna tylko wchodzi w grę. I jak wiadomo owe 45% co niby jest dofinansowane trafia do banku w formie odsetek, obsługi, prowizji itp. Przy zakupie za gotówkę nie ma mowy aby dostać takiego bonusa.

Kolego możesz coś wiecej napisać o tych kolektorach bo właśnie sie nad nimi zastanawiam, kuszą dotacjami 45%

bartek_z

Pracowałem w niej krótko, tylko 4 miesiące ale uważam firmę za rzetelną. Szefostwo zaangażowane i znające się na rzeczy. Praca trudna i wymagająca dużej konsekwencji i energii. Ogólnie polecam ( szczególnie dla ambitnych) .(usunięte przez administratora)

grzegorz

cześć Beato. wlaśnie jestem przed prezentacja pana z tej firmy która moze zechce mnie zatrudnic....wczoraj bylem na interwiew... powiedz mi prosze czy to jest warte zachodu.dodam ze poszukuje pracy po powrocie z zagranicy.szesc lat pozapolskimi realiami...wiec troche jestem nie w temacie takich firm...

Beata

Drogi Batmanie- jak siebie nazywasz... widzę, że cuda to przede wszystkim tworzysz w ortografii, która (usunięte przez administratora)po oczach jak mało co... Natomiast bardzo chcę się odnieść do Twojej wypowiedzi, mianowicie widzę, że ogólnie idealną pracą dla Ciebie jest praca w domu, bo nie musisz ponosić kosztów na dojazdy do pracy- co w dzisiejszych czasach jest rzeczą nieodzowną- patrz biedni Amerykanie czy Niemcy, którzy do miejsca pracy muszą robić nie kilkadziesiąt jak Ty piszesz, a kilkaset kilometrów dziennie i nie narzekają, że niszczą sobie samochód... Jeśli chodzi natomiast o strukturę Ekosun to jest mi ona akurat bardzo dobrze znana i tak naprawdę nie ma to nic wspólnego z tym co piszesz. (usunięte przez administratora)(usunięte przez administratora) Szkolenia prowadzone w tej firmie nie trwają jeden dzień jak piszesz, a może w sumie masz rację trwają jeden dzień, ale w tygodniu !!! I naprawdę byłam na wielu szkoleniach i z czystym sumieniem muszę przyznać, że prowadzone są na bardzo wysokim poziomie i bardzo profesjonalnie (szczególnie polecam szkolenia (usunięte przez administratora)z Będzina). Wiadomo, że nie każdy nadaje się do kontaktu bezpośredniego z klientem, ale na szkoleniach można tego wszystkiego się nauczyć- jeśli ma ktoś zapał do nauki i chęć do pracy. Przed pierwszą samodzielną wizytą u klienta odbywasz szereg spotkań towarzysząc Twojemu wprowadzającemu jako obserwator- i szczególnie na takich wizytach bezpośrednio u klienta można najwięcej się nauczyć.To może na tyle mojego monologu. Jeśli ktoś ma jakieś pytania dotyczące tej konkretnej firmy to proszę pytać- szczerze odpowiem- bo jest to jedna z niewielu firm, w której wszelkie reguły są jasno omawiane i nie ma żadnych gwiazdek, ani drobnego druczku. Życzę powodzenia w dalszej karierze. Pozdrawiam Beata

Batman

Jeśli ktoś chce podjąć prace w takiej firmie radze się zastanowić i to mocno lub przespać z tym problemem(usunięte przez administratora)

Zostaw merytoryczną opinię o EKOSUN - Bielsko-Biała

• Jak się pracuje w EKOSUN?

Zobacz opinie na temat firmy EKOSUN tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w EKOSUN?

EKOSUN