Opinie o Krzysztof Jasik Pod Pilskiem w Bielsko-Biała

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Krzysztof Jasik Pod Pilskiem. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Krzysztof Jasik Pod Pilskiem o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż hurtowa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Krzysztof Jasik Pod Pilskiem w Bielsko-Biała

Jaro Nowy wpis

Czy kasa jest na czas? ;)

Łukasz Nowy wpis

Niestety firma obrała kurs sos. Zarządzanie rodem z PRLu. W zasadzie zarządzania brak. Jest tylko Pani która zarządza kwiatkami i nie ma pojęcia czym się firma zajmuje, czyniąc z siebie jednocześnie najważniejszą osoba w firmie. Nowy zarząd nie daje rady bez wsparcia i pozostawiony sam sobie. Planujesz przyszłość? Nie polecam.

Dawid Nowy wpis

@gość z jakiego powodu cię nie zatrudnili, wiesz ?

gość Nowy wpis

W zeszłym roku byłem na rozmowie kwalifikacyjnej, dało się odczuć dobrą atmosferę w firmie, mili i na poziomie ludzie, szczególne Pani Małgorzata, choć i Pan (?) też bardzo fajny. Pomimo, że nie zostałem zatrudniony myślę , że to dobra firma i że warto starać się tam o pracę.

Brałeś udział w rekrutacji do Krzysztof Jasik Pod Pilskiem. Jakie warunki Ci zaproponowano? Czy na rozmowie kwalifikacyjnej panowała przyjazna atmosfera? Czy coś Cię zaskoczyło?
logo firmy Specjalista IT
logo firmy Producent ds. Promocji Antenowej
Telewizja Puls Sp. z o.o.
logo firmy Specjalista (-tka) ds. części
Ready Construct NV sp zoo sp k
Alan

Czemu taka rotacja duza?

Kar

Czyli słabo płacą, ludzie się zwalniają, firma zamieszcza ogłoszenia o zatrudnieniu, przychodzą nowi z nadzieją na lepsze zarobki i tak się kręci, rotacja pracownicza jak w wielu innych firmach. Prezes zadowolony, ktoś tam w zarządzie też bo kasa jest.

Pytanie +

Pojawiło się już drugie w tym miesiącu ogłoszenie o zatrudnieniu w tej firmie na dwa różne stanowiska , może ktoś kto ma albo miał jakieś doświadczenie z tym pracodawcą zamieści kilka słów o firmie, jaka atmosfera, zarobki na jakim poziomie ...

Karin
@Pytanie +

Firma dynamicznie się rozwija i dlatego poszukuje nowe osoby na nowe stanowiska. Firma daje możliwości rozwoju. Na pytanie o finanse bardzo ciężko odpowiedzieć, ponieważ początkowo otrzymujesz kwotę która nie do końca Cię zadowala, jednak jeśli się wykażesz i pokażesz na co się stać, na pewno zostaniesz doceniony przez Prezesa. Atmosfera jest w porządku, współpraca pomiędzy działami itp. Ludzie bardzo pomocni oraz mili. Wiadomo jak wszędzie, są lepsze i gorsze czasy...

Jaco

@Rozczarowany czyli lepiej się tu nie starań i nie wychylac?

Jestem ciekawa wynagrodzenia w tej firmie, ktoś coś ?

Obca

Bez względu na wynik rekrutacji mam odczucie POLECENIA tej firmy , w moim mniemaniu Profesjonalizm , kultura jest na wysokim A zarazem luźnym Poziomie! Jeszcze nie byłam na tak spokojnej i bez stresu rozmowie.????

@Obca

Lato będzie zachwycony o ile będziesz nadal zachwycona. Przede wszystkim jego osobą.

Iga8
@Obca

Jakie zarobki na początku?

Wiktor

Może warto przyłożyć się do swoich obowiązków bo firma ma dobrą opinię jako pracodawca.

Stary
@Wiktor

Wśród pupilków.

Rozczarowany

Nie mogę się zgodzic z tymi opiniami... Pracowałem tam jakis czas temu i nie polecam. Atmosfera "gęsta" i tylko pupile maja tam fajna posadkę. Im bardziej człowiek sie stara tym bardziej obrywa a "ulubieńcy" moga wszystko.

Stary
@Rozczarowany

Nic się nie zmieniło na lepsze. Jest gorzej.

Jolanta

@Rozczarowany, z Twojego komentarza wynika, iż firma PKPU ORIONTEC nie traktuje równo wszystkich pracowników. Jak uważasz, z czego to może wynikać? Opisz nam szerzej atmosferę pracy, o której wspominasz w swojej opinii, będzie nam niezwykle miło za Twój drugi wpis w tym temacie.

Jolanta

Jakiś czas temu widziałam nowe oferty pracy w firmie PKPU ORIONTEC, czy może ktoś udzielić odpowiedzi jaki pakiet benefitów oferuję ten pracodawca? A jak wygląda sytuacja z premiowaniem pracowników oraz godzinami pracy? Zachęcam was do odpowiedzi w tym wątku, nowe komentarze będą niezwykle pomocne dla innych,

Filip

Wspaniałą firma, świetny pracodawca. Godna polecenia!

Body

Świetna firma ,zarówno jako pracodawca jak i wykonawca usług oraz producent. Wspaniali ludzie ,atmosfera oraz obsługa na wysokim poziomie. Polecam pod każdym względem.

Lato

Firma charakteryzuje się pełnym profesjonalizmem. Dotyczy to zarówno oferowanych przez nią usług jak i podejścia do pracownika. Stabilizacja, bezpieczeństwo i dbanie o pracownika są to cechy, które doskonale opisują jej charakter.

Zostaw merytoryczną opinię o Krzysztof Jasik Pod Pilskiem - Bielsko-Biała

• Jak się pracuje w Krzysztof Jasik Pod Pilskiem?

Zobacz opinie na temat firmy Krzysztof Jasik Pod Pilskiem tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Krzysztof Jasik Pod Pilskiem
3.5/5 Na podstawie 6 ocen.
  • Wczasowa 63
    43-300 Bielsko-Biała