Logowanie dla kandydatów/kursantów

Rejestracja pracodawcy | Zapomniałem hasła

Nowe zasady dotyczące cookies

plus Dodaj ofertę pracy | Logowanie
Szkoła Policealna
Kursy / Szkolenia - zobacz wszystkie 199!
Praca w Niemczech dla opiekunek - płacimy o 1000 zł więcej niż konkurencja
Sortuj: Najnowsze | Najstarsze

Opinie o oriflame

Pracowałeś w firmie oriflame i chcesz podzielić się opinią o niej? A może chciałbyś w niej pracować i zastanawiasz się, jakie warunki oferuje pracodawca? Dodaj wpis - może on pomóc Tobie i innym zainteresowanym osobom w uzyskaniu poszukiwanych informacji.

zdjecie uzytkownika
jamajka - 2008-09-29 21:05:26 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Słowa kojarzące się z oriflame (np:.solidna, profesjonalna, rozwojowa, stresująca, wyczerpująca):
Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako ... .
Atmosfera i ludzie tam pracujący są ... .
Od jakiej stawki można negocjować pensję?
Najbardziej podobało mi się w oriflame:
Najbardziej nie podobało mi się w oriflame:
Ogłoszenia pracy odpowiedz
2014-07-18
Żródło: pracuj.pl
(mazowieckie Zobacz lokalizację na mapie »)
Transfer Pricing & Tax Specialist Location: Warszawa Founded in 1967 by two brothers and their friend, Oriflame is now an international beauty company selling direct in more than 60 countries worldwide. Its wide portfolio of Swedish, nature-inspired, innovative beauty products are marketed through a sales force of approximately 3.6 million independent Oriflame Consultants, who together create annual sales of around €1.5 billion. Oriflame offers
zdjecie uzytkownika
Pracownik - 2010-09-14 22:10:09 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Powiem tak!!! Śmiać mi się chce z tych wszystkich [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] co piszą głupoty na temat mojej firmy,popiszcie jeszcze trochę to się pośmieje.To jest praca na produkcji!!!!!,a nie SALON URODY.Albo się zgrasz,albo wypad.Ja też zaczynałem od nie wielkich pieniędzy,ale jak się przyjmowałem byłem młody więc kasa mi odpowiadała.Ukończyłem dobrą szkołę i w tej pracy moje wykształcenie sprawdza się idealnie,więc nie jestem jakimś [usunięte przez moderatora] burakiem bez wykształcenia.Wiadomo,że są damesy,które uważają się za księżniczki i od razu na starcie chcą zarabiać super kasę[usunięte przez moderatora].Wiadomo kariery dużej tu nie zrobicie,ale co najważniejsze firma jest wypłacalna i nigdy nie zalega z pensją.Najważniejsza zasada olewać wszystkie opinie[usunięte przez moderatora] na tych co mówią że to ja jestem idiotą bo nadal tam pracuje.Także wszystkim BARANOM,LENIOM,DAMESĄ I PYSKATYM DEWOTKĄ odradzam prace w tej firmie.A jak wam nie pasują dojazdy pociągami,to kupcie sobie rower i PEDAŁUJCIE JAK NAJDALEJ OD ORIFLAME, [usunięte przez moderatora]
zdjecie uzytkownika
anonim - 2010-11-18 11:18:34 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
W dniu wczorajszym dowiedzielismy sie, ze nasza kolezanka po 4,5 roku pracy tutaj, nie dostala dalszej umowy. Jestesmy rozgoryczeni.Pracuje tu duzo ludzi, ale takich jak wlasnie ta Pani jest malo. Jest odpowiedzialna, pracowita i jedna z nielicznych, ktora pomagala i uczyla wszystkich nowo podejmujacych tu prace. Tylko i wylacze dzieki takim osobom pracuje tu do dzis. Bo w innym przypadku odeszlabym stad juz po jednym dniu. Wulgaryzm, prostactwo i nie szanowanie drugiego czlowieka jest tu na pierwszym miejscu. Nie dziwie sie tez temu, bo liderka bluzni tu niczym szewc, wiec dziwic sie nie mozna, ze mechanik w obecnosci kobiet w ciagu 10 minut przeklal baaaaardzo wulgarnie 34 razy, liczylam to!
Pani, ktora ma odejsc jest inna, wiec nie pasuje. Skromna, pracowita (czego nie mozna powiedziec o faworyzywanych tu pracownicach, leserkach, szwedajacych sie w czasie pracy, kiedy czlowiek nie ma czasu isc nawet do toalety). Warto sie zastanowic nad ta decyzja, bo taka nie jest dla nas komfortowa sytuacja. Jesli maja odejsc ludzie z gornej polki to znaczy,ze nie warto tu specjalnie sie angazowac. Tez warto udawac, ze sie pracuje, jak wiele stalych pracownic to robi. Ciekawa jestem czyja to jest zasluga,ze ta osoba ma odejsc i dlaczego kierownictwo nie obserwuje umiejetnosci swoich pracownikow. Jest tyle tu osob, co to wiecej siedza na zwolnieniu lekarskim i maja przedluzane umowy na 10 miesiecy. To jest niepojete. To polityka kierownictwa Oriflame? Tez nikt nie rozumie tego, ze PIS wyklucza ze swoich szeregow. Widze w tym duze podobienstwo. NAJLEPSI MUSZA ODEJSC! Nie chce mi sie juz tu pracowac! Bo nawet z psem nie postepuje sie tak, jak zrobiono tu z nasza kolezanka. I gdzie sa liderki? One wszak wiedza najlepiej jak kto tu pracuje. Ale niestety ich interesuja tylko ploty i nic wiecej. No, moze poza Pania K[usunięte przez moderatora].
Pozdrawiam
Jeszcze pracownica
zdjecie uzytkownika
anonim - 2013-05-26 17:51:27 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Witam, może ktoś napisać jakie w firmie Oriflame są stawki wynagrodzenia, czy istnieje możliwość rozwoju zawodowego, jaka jest atmosfera w pracy? NIe mam zbyt wielkich wymagań, ale jednak chciałabym żeby mnie nie wykorzystywano :)
Zostaw swoją opinię
Powiadomienia
o nowych wpisach
Obserwuj ten wątek!
Akceptuję Regulamin
captcha
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie oriflame

Twoj email:
Wiadomość: