Opinie o Solid Security w Kraków

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Solid Security. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Solid Security o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Solid Security w Kraków

Jestem wielotetnim pracownikiem GI polecam jestem zadowolony i spokojny o swoja pracę. Wiadomo wszędzie dobrze tam gdzie nas nie ma... Ale nie przesadzajmy wcale nie jest źle!

Bogdan

Mam pytanie. Pracuję od miesiąca w Slidzie i nie wiem którego dnia miesiąca jest wypłata?.

@Bogdan

Wypłata jest pierwszego każdegp miesiąca

Basia
@Bogdan

To dlaczego nie zapytałeś o to przy zatrudnieniu tylko pytasz ludzi w internecie? Masz chyba jakieś inspektora albo kierownika nad sobą? W ostateczności telefon do rekrutacji

Jakie są warunki zatrudnienia w Solid Security?

Bardzo dużo

Jak sytuacja na JW?

@Qwe

Podobno Wojsko ma się ochraniać.

@Płomień

Ale póki co mają chyba kilka jednostek tak? Nie wiesz do kiedy umowy?

@Qwe

Z tego co wiem to max do Jesieni. Dużo ludzi albo potraci pracę albo będzie musiała iść na inne obiekty, tyle tylko że nie za 18-20 zł a za 13.06 zł

@Płomień

Orientujesz się ile mają z bronią a ile bez broni na patrolu?

@Qwe

Niestety tego nie wiem, ale na kokosy bym nie liczył

Miechów
@Qwe

Zła ale inne działy przejmą ludzi z jw. Na grupach już ręce zacierają. Na początek zlecenie i 13vpln na start

@Miechów

Większość pewnie przejdzie na grupę co? Jest miejsce?

Przedstawiciel Handlowy

Do rekrutacji nie doszlo. Pomimo przybycia na miejsce spotkania na ustalona godzine, potwierdzenie telefoniczne spotkania, nikt nie raczył sie pojawić na miejscu, po 45 minutach oczekiwania postanowiłem sie skontaktować z rekruterką, jednak nie odbierała.

Brak...

logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy E-learning Content Creator
logo firmy Młodszy Telefoniczny Doradca Klienta
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Jan Jarosz

Dzisiaj wypowiedziałem im umowę po tym jak patrol przyjechał po 1,5 godziny . Gdy zapytałem ironicznie czy pan jechał do mnie z Warszawy , usłyszałem od pracownika że Solid zlikwidował część patroli . Powiedział że z tego co wie to w Kocmyrzowie, Niepołomicach , Skawinie i Zabierzowie w ogóle nie ma patrolu w soboty , niedziele i święta a w miejscach postojowych stoją puste samochody . Dlatego czasy dojazdów są takie jakie są bo samochód z innego rejonu który ma pod sobą 2000 obiektów musi obsługiwać jeszcze sąsiedni rejon a to przecież niewyróbka. Przy okazji wyjaśniło się dlaczego patrol nie przyjechał do mnie na alarm w dniu 10.04.2021r. Na pytanie czy warto mieć taką ochronę , proszę sobie odpowiedzieć samemu. Ja miałem i już nie chcę ich mieć. Mógłbym opisać więcej nieudolnych akcji z solidem ale szkoda nerwów . Pozdrawiam

Władysław

Ile patroli jest w Krakowie?

Olia

Ta firma to porażka , (usunięte przez administratora) nigdy więcej i odradzam prace w solid security ,traktują pracowników jak bydło !!!!!

el0n

Masakra, co to jest za firma, która na wszelkie zarzuty odpowiada elokwentnym "jak się nie podoba, to proszę się zwolnić?" Dzi*adostwo, jakich mało, Ci ludzie nikogo nie szanują, a co dopiero zwykłego pracownika... Przykład idzie z góry, ryba psuje się od głowy, jak dowódcy ochrony mają z godnością traktować podwładnego, skoro tak postepuje kierownictwo firmy? To już powinno dać Wam wiele do myślenia, przyszli adepci ochrony. Ludzi za d*bili mają, płacą tyle, co nic na umowie zlecenie, rozbój w biały dzień, najniższe stawki na rynku, a warunki zatrudnienia są poniżej jakiejkolwiek krytyki. Do tego z munduru trzeba się rozliczyć, jeśli cokolwiek zostało uszkodzone, czy zniszczone w trakcie normalnego użytkowania ciuchów, to potrącają za to pieniądze, jakby czymś dziwnym była eksploatacja ubioru w trakcie pracy. Co oni robią z tymi zwróconymi ciuchami, dają innemu pracownikowi? Może dorabiają jako szmateks, bo ograbianie z pensji uczciwie pracujących ludzi to dla nich za mało?

Byly Pracownik Solidu

Pracowałem w Solidzie przez 4 lata i powiem tak to jest szopka ......Macie teraz umowy o prace??? Bo My Na zleceniu robiliśmy nie mieliśmy dodatku nocnego mimo pracy w nocy....zero urlopów,szacunku itp Firma lizala (usunięte przez administratora) swoim klientom. Caly rynek ochroniarski to fikcja

Piotr Czajkowski

Dzien Dobry Mam takie pytanie czy dział interwencji w Krakowie zatrudnia pracowników posiadam wpis Kpof oraz prawo jazdy kat B. .? Na jaka stawkę za etat mogę liczyć? 3000 pln ?

Wojtek

Witam, ktoś napisze jakie stawki na GI w Krakowie i jak wygląda obsada czy patrol jest pojedyńczy czy podwójny? potrzebują ludzi aktualnie? prawdą jest to że jeżdżą ludzie bez wpisu?

Eleonordo
@Wojtek

Tam jest tak że przyjmują jak leci . Warunek dowód osobisty

Dziemianowicz Andrzej

Witam! Dla mnie ta pseudo firma to jakaś porażka, zwolnili mnie na urlopie nawet nie informując. A byłem pracownikiem bardzo oddanym w swoich obowiązkach. To, że wyrażałem swoje zdanie nic znaczy bo jest wolność słowa. Inspektorzy patrzą, żeby kase tylko brać, a drugiemu nic nie dać. Firma od 1-10 daje 0

mateusz

to dlaczego 13 lat pracowałeś w tej firmie firmie a teraz ja oczerniasz

Ryszard
@Dziemianowicz Andrzej

O ile mi wiadomo urlop przysługuje na umowie o pracę, a pracowników na takiej umowie tutaj cenią zwłaszcza iż posiadają grupę, tym samym niemożliwe jest zwolnienie bez okresu wypowiedzenia umowy, chyba że pracował Pan na umowie zlecenia, której rozwiązanie może nastąpić ze skutkiem natychmiastowym. Jako były pracownik nigdy nie miałem problemów z wypłatą a i współpracę wspominam dobrze.

ARTUR
@Dziemianowicz Andrzej

dobrze wiesz za co to po co te bzdury piszesz pinokio

Inter
@ARTUR

To może powiesz nam za co ,bo kłucicie się publicznie i piblika chciała by znać happy end

szatan
@Inter

został zestanowiska zdegradowany do stopnia szeregowego

Grupowiec

Chciałem złożyć skargę na wysoka krótko ścięta dziewczynę w kadrach do przyjęcia Pani nieuprzejma i niemiła jak by tam była za karę W przeciwieństwie do innych pań które nie dość ze ładniejsze to miłe i wytłumaczą wszystko Robię tu 6 rok i takiej jeszcze nie bylo

Klotekmlotek

Witam czy pracownicy zatrudnieni na umowę zlecenie dostali nowe umowy na 2021 rok?

Czy w firmie Solid Security są regularne szkolenia pracownicze?

Inspektor

Zdecydowanie nie

Robert.m

A w tym roku gdzie odebrać te bony Sodexo i ile tego będzie 500 PLN jak w Biedronce nie

Aaaa

Kto dostał ten dodatek na karpia roczną premia dla pracowników . Jeśli tak to ile . ?

Lechu z Lema

Kiedy ma portierni dostaniemy te złotówkę więcej do godziny od nowego roku bo teraz mamy bez broni 16 . I na tego karpia gdzie trzeba iść by dostać dodatek.

?

Jak wyglądają testy dla przyszłych ochroniarzy ?

Miechów
@?

Kop w d.xpę . I zagroda na stawkę minimalna plus potrącenie z wypłaty za spanie w nocy pasuje ci .

Aaaaaaa
@?

A kiedy będzie wypłacona premia świąteczna plus pieniądze na karpia

Bbbbb

Ciekawe któremu

Kermit

Siema no niestety każda firma ochroniarska oszukuję z godzinami i z kasą wiem coś o tym kierownik Kalita oszukuję nas wszystkich z umowami o pracę i z kasą za małą stawkę i nie ma ubezpieczenia wałki robią nas wszystkich

Kermitkermi
@Kermit

Nie tylko oszukuje się w firmach na godzinach, ale także dochodzi do wyłudzeń pieniężnych. Osoby nadzorujące poszczególne punkty ochroniarskie w sytuacji gdy zauważą naruszenie obowiązków w ramach uniknięcia zwolnienia czy wpisania do akt notatki biorą za to odpowiednią należność. Nie widzą w tym nic złego

Syl
@Kermit

Możesz napisać gdzie ten Kalita jest kierownikiem

Inter
@Kermit

Chodzi wam chyba o tego inspektora kalite? Takiego młodego?

@Inter

Tak młody z nijakim doświadczeniem i empatią do drugiego człowieka. Z tego co kojarzę to ma carrefury i smyki

@Kermini

Powiedzcie jakie trzeba mieć kontakty by robiąc takie rzeczy nadal mieć zachowane stanowisko „Kierownika” Oszukuje nas wszystkich, godziny, umowy, ubezpieczenia. Tylko by sobie kieszenie napchać. Wiecznie trzeba się o coś prosić, nigdy nie dotrzymuje słowa. Nie mówiąc już o „nocnych kontrolach”. O Panu Kalicie można książkę napisać... szkoda że szefostwo tego nie widzi.

Koki
@Kermini

Ten Kalita ponoć ma jeszcze jakieś biurowce. No ciekawe to co piszecie. Taki mocny faktycznie jest?

@Koki

Chyba motorola

Zostaw merytoryczną opinię o Solid Security - Kraków

• Jak się pracuje w Solid Security?

Zobacz opinie na temat firmy Solid Security tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 61.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Solid Security?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 43, z czego 5 to opinie pozytywne, 27 to opinie negatywne, a 11 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Solid Security?

Kandydaci do pracy w Solid Security napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Solid Security