Opinie o Play P4 Sp. z o.o. Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie P4 Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie P4 Sp. z o.o. o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o P4 Sp. z o.o. w Warszawa

Cześć! Dajcie proszę znać jakie macie opinie o Play? Co sądzicie o "Play Now TV Box", internecie domowym Play i stacjonarnym, telewizji idt? Jak oceniacie zasięg w Waszej lokalizacji? Warto skorzystać z oferty? Na co zwrócić uwagę oraz jakie są zalety i wady tych produktów?

Playmen

Nie wrzucajcie wszystkich rks do jednego worka , u mnie akurat nie jest zle, wiem ze niektórzy mają gorzej .

@Playmen

Chyba u każdego powinno być tak samo dobrze. Najgorszy region to Wrocław u pewnej Pani RKS. Nawiększy zamordyzm, bez hamulców... Nie muszę chyba przedstawiać, bo kto pracuje to doskonale wie o kim mowa. Rekordzistka w kwestii zgłaszanych spraw oraz zamiecionych pod dywan. Ulubienica firmy, bo oddaje swoje całe życie firmie. Żadnego życia prywatnego. Ta Pani ma dwa oblicza. Nie polecam tego drugiego, kiedy robi wszystko, żeby zaszkodzić. Bardzo to jest smutne, ale prawdziwe. Łączę się z tymi, którzy pracują z tą osobą. I współczucie dla tej Pani, bo chyba się zatraciła. Firma powinna zadbać o to, żeby takie sytuacje nie miały miejsca. To jest horror jak sprawy są rozwiązywane. Uważajcie na tą firmę, w której rączka rączkę myje. Kierownik za kierownikiem i tak do centrali. A Rekrutacja nigdy nic nie wie i najmniej poinformowani ;)

@Wrocław

A ty dalej to samo, jak zdarta plyta. Nie powinienes nigdy dostac pracy u Nas we Wrocku. Wstyd.

@Michal

Wstyd to chyba powinno być Tobie za taki hejterski komentarz. Bardzo długo pracowaliście na moją opinię. Bardzo długo. Zanczczę, że to Państwo mnie rekrutowliście i po takim czasie chyba nie wypada takich komenatrzy dodawać. Bardzo to źle świadczy w jaki sposób firma traktuje i żegna Pracwników. Najmniej porządany Pracownik to taki, który zgłasza mobbing. Bo firma posądzi Cię o mobbing wstępujący. Szczyt, szczytów! Czy nie widzisz w tym zachowaniu żenady? Sami sobie dajecie świadectwo. Jak realizowałem plan i tyrałem po godzinach to słyszałem inne komentarze. No cóż, oby jak najwięcej ludzi zerkających na to forum. Sami pracujecie na opinie i to ciężko pracujecie. Hejt to Wasze drugie imie, a zamiatanie spraw pod dywan jest doprowadzone do perfekcji.

@Wrocław

Wydaje mi sie ze sie znamy bo wiele razy minelismy się w pracy. Znam Cie i wszystko co mozna powiedziec to nie to ze ciezko pracowales. I dalej wylewasz zale mimo ze od wielu miesiecy nie masz nic z nami wspolnego. Juz mamy dosc tych klamstw.

@Wroclaw2

Twój wpis polega na domniemaniach i jakichś przypuszczeniach... Gdzieś z kimś najprawdopodobniej minąłeś się w pracy i masz czelność oceniać prace osoby, której nawet nie znasz. Tak to wynika z Twojego wpisu. Faktycznie jedyne na czym opiera się ta firma i wiedza ludzi tam pracujących to stek kłamst i domniemań. Brawo, po raz kolejny udowadniasz jakiego pokroju ludzi mrożna spotkać w pracy w Play. A komentarzy jest ponad 800, z czego większość to raczej negatywne. To chyba o czymś świadczy... Ale nie! Play będzie za wszelką cene próbował oskarżyć każdego o pomówienia, stała praktyka. Lepiej zastanówcie się jak zminić panujący stan rzeczy, niż obrzucać każdego błotem;) Pozdrawiam

Kubix
@Wroclaw2

Jesteś tak dobry jak Twój poprzedni miesiąc. A jak już nie pracujesz, to możesz się dowiedzieć, że jednak Play nie był zadowolony z Twojej pracy :DMnie to nawet nie dziwi, że takie komentarze mają miejsce. W pracy jest to samo;) Kto już trochę pracuje ten wie. Szopki przed RKS i OKs-em. Takie snadnadry.

Wroclaw2

Nie pracujesz z Nami od wielu miesiecy. A dalej tylko obrzucasz wszystkim blotem. Nie chce sie wdawac w pyskowki. Znaczaca tych wymienionych ilosci wpisow to Ty. Zajmij sie czyms dobrym bo naprawde karma wraca.

@Kubix

Pracuje w sklepie. I zdaje sobie sprawe na czym polega praca w sprzedazy. Pracuje ciezko i wywiazuje sie z tego w sposob dobry. Lubie prace z klientem. Nie robie szopek. I nic nie udaje. Jednak nie zgadzam sie z hejtem jednej osoby ktora zawsze jedynym czym sie zajmowala to politykowanie. Nie znasz mnie i nie znam Cie i mnie oceniasz. Lepiej sie z tym czujesz.? I skoro nie pracujesz to moze warto zaczac zyc wlasnym zyciem i zrobic krok do przodu.

Pan Ktos

Oj znowu Pan K i Pani K wrocili...

Wroclaw
@Wroclaw2

Ciężko pracujesz? I chwała Ci za to. Nikt nie umniejsza tutaj Twojego wkładu pracy, więc może warto się zastanowić, czy warto tak pochopnie oceniać pracę innych? Tym bardziej jak sam twierdzisz, że nie znamy się. Wiele osób ciężko pracuje i każdemu należą się godne warunki pracy z szacunkiem. Tak, karma wraca i mam nadzieję, że ta firma tego doświadczy. Każde działanie skutkujące minimalnym poprawieniem jakości pracy jest czymś dobrym. Uwierz mi, że nie chciałbyś doświadczyć tego przez co przeszedłem w tej pracy. Wybacz, ale to Twoje wypowiedzi sprowadzają się do poziomu „pyskówki”, w której nie mam zamiaru uczestniczyć. Nie znamy się, więc zatrzymaj dla siebie hejterskie ataki. Hejtem jest atakowanie osoby, której nie znasz i nie pracowałeś z nią. A dla Playa: jedynie zrozumienie, przyznanie się do błędu, i naprawa szkód może zakończyć każdy spór. Ta firma nigdy tego nie zrozumie, jak widać po wielu sytuacjach. Olbrzymi szacun dla ludzi, którzy mają siłę pracować w tak toksycznym miejscu, to prawda praca jest wymagająca. Gdzie centrala nie zna problemów w Salonach. Kierownicy, którzy zaczynali od Konsultanta, nagle po zmianie stanowiska zapominają jak wygląda ta praca. Ci, którzy dopuszczają się nadużyć powinni za to odpowiedzieć i ponieść konsekwencje. To Play ponosi odpowiedzialność za każdą krzywdę wyrządzoną Pracownikowi. Play niestety ma odmienne zdanie w tej kwestii. Zastraszanie i udawanie, że nic się nie dzieje tutaj nie pomaga i działa tylko na Waszą niekorzyść. W firmie możecie sobie robić co chcecie (ludzie będą milczeć, bo mogą się obawiać chociażby zwolnienia lub mszczenia się RKS, OKS i innych, albo przensoin do salonu z gorszym voluemnenem itp.), ale na niezleżnym forum od Play próby zastraszania są po prostu śmieszne i żenujące. Wrocław2 jeśli lubisz swoją pracę i wykonujesz ją dobrze to rób tak dalej. Obyś miał szczęście trafić na ludzi wśród przełożonych, którzy nie będą Ci utrudniać tego zadania. Życzę sukcesów i jak uda Ci się awansować pamiętaj o ludzkiej twarzy, bo jak sam piszesz karma zawsze wraca. Pozdro!

@Pan Ktos

Pewnie ciężko na rynku o pracę i mają dużo wolnego czasu

@Asia

Czy w mailach do POS sugerujesz Konsultantom, żeby pamiętali o rosnącym bezrobociu? Przecież to może być potraktowane jak mobbing. RKS nie mają żadnych granic i zawsze wszystko im ujdzie na sucho. Oby nowy właściciel się za Was wziął i zrobił z tym porządek w P4.

@Asia

Też miałam styczność z tą osobą. Podły przypadek, ale takie osoby najdłużej się trzymają ;) Tylko pozostaje współczuć, że jeszcze czerpie z tego satysfakcję jak komuś zrobi świństwo. W pracy udaje empatyczną osobę, taka do rany przyłóż - to tylko fasada zawsze szuka powodu, żeby komuś dogryźć, zaszkodzić. Najgorszy przypadek do współpracy, zero hamulców. Pani RKS zawsze będzie chroniona i doskonale o tym wie i to wykorzystuje, a jeżeli firma nic z tym nie robi to daje się zmanipulować przez tą osobę i traci kolejnych Pracowników. Teraz musi długo udawać cudowną i pomocną, ale długo to nie potrwa.

@Ania

Czytam Twoje posty i ciagle atakujesz jedna osobe. Chyba nie fair takie zachowanie.

@Paweł

Zachodniopomorskie ?

Ewelina

Firma P4 jest operatorem telekomunikacyjnym. Spółka prowadzi cały czas promocje i wszędzie widoczną reklamę. Na ten czas nie ma prowadzonej rekrutacji. Jak wygląda system prowizyjny, i czy są konkursy dla pracowników?

Obojetny

Tyle czasu poświęcamy dla RKS , ale to co . Mój przyjeżdża tylko poświecić coraz to większym zegarkiem , (usunięte przez administratora) , zachowanie pozostawia wiele do życzenia , próbuje nadrabiać " znaną marką na piersi" , totalny brak kultury , ale szkoda czasu ja lubię pracę, na człowieka który pracuje od zawsze bez rozwoju to biorę poprawke .

Kierownicy
@Obojetny

Jak to ująć na bary i w innym mieście otworzy się taki zakładzik :) pozdro również obojętny

@Obojetny

Takich wielu - są od lat, od początku Germanosa. Bez firmy znaczą nic, w firmie niewiele - mają poganiać ludzi do sprzedaży - jakich środków użyją - nawet tych niedozwolonych - liczy się tylko wynik. Nawet przed sądem firma będzie ich bronić i usprawiedliwiać. Cóż jedyne co pozostaje to szukać nowej pracy... I uciekać od P4 jak najdalej, tak jak robią ro Klienci. Dla tych co się zastanawiają nas podjęciem pracy w mojej opinii ZDECYDOWANIE odradzam - unikniecie wielu nieprzyjemnych sytuacji w tej firmie. Manipulacje i zakłamanie na każdym kroku. Play czy może warto autentycznie zadbać o bezpieczeństwo pracowników? Nie sądzicie? Czy nie jest to dla Was istotne? Pozory wydają się ok, ale jak już zaczniesz pracować pierwsze co masz ochotę zrobić to Exit.

Misiek
@Wplay

A teraz pod innym nickiem też negatywny post?

@Wplay

Wymien jednego RKS z Germanos? Tej firmy nie ma już z 15 lat.... Bzdura.

@Misiek

A co operator śledzi moje wpisy? To chyba nie zgodne z prawem... A tak, nie wiecie co to ochrona danych, żebyście się nie zdziwili.

Wplay

Zapytaj prezesa :D albo tej Pani rks co zna wszystkich Konsultantów w firmie - tak twierdziła w poprzednich wpisach i wszyscy zadowoleni. Mam odrazę na całe życie do ich imion, więc nie zamierzam wymieniać. Firmy nie ma a dinozaury zostały w Play razem z myśleniem z epoki kamienia łupanego.

Misia
@Wplay

Germanos "umarł" w 2007 roku. A skoro ty znasz takie osoby to chyba długo pracujesz. Sa też pewnie z TM, Oranga, Plusa, i wielu innych firm.

logo firmy Opiekunka seniorki w Niemczech
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
logo firmy Specjalista IT
logo firmy Kucharz do nowoczesnego hotelu w Centrum - praca stała
Leonardo Hotels Warsaw Sp. z o.o.
Bartek

Odradzam każdemu pracę w tej firmie działa na zasadzie sekty mobbing każdego dnia.

@Bartek

A gdzie pracujesz? Ja pracuje w Play i uwazam ze to nie prawda co piszesz.

@Bartek

Bartek to powazne oskarzenia i warto to zglosic do sadu pracy. W przeciwnym przypadku bedziesz jednym z hejterow ktorzy uwazaja ze internet jest anonimowy i mozna bezkarnie opluwac innych.

Xyz
@Bartek

Zgadzam się w 100% pracowałem w tej firmie 6 lat do tego roku. Na początku było fajnie, ale odkąd przyszedł nowy prezes firma zeszła na psy... Obecnie nie polecam pracy nikomu bo szopki jakie się tam dzieją to aż ciężko uwierzyć. A zgłoszenie sprawy do RKS i HR dało tyle, że sprawa została wyciszona i zamieciona pod dywan, jak w większości przypadków o których słyszałem już wcześniej pracując w tej firmie

@Xyz

Ja tez pracowalem i mam zupelnie inne zdanie. Na podstawie doswiadczen moge tylko polecic. XYZ a w jakim miescie pracowales ze taki masz doswiadczenia.?

Xyz
@Piotr

Pytanie kiedy tam pracowałeś? Bo tak jak pisałem wszystko zaczęło się sypać mniej więcej od jakiś 3 lat wstecz, mniej więcej od czasów nowego prezesa i zmiany w zarządzie.(usunięte przez administratora)Pracowałem w 3 różnych salonach w dolnośląskim, także wiem co mówię. Tylko w pierwszym było super i wtedy faktycznie polecałem pracę w tej firmie każdemu, chociaż też do czasu zmiany RKSa, ale chociaż kierownicy byli naprawdę ok i robili kawał dobrej roboty. Później było już tylko coraz gorzej... Dodatkowo jeśli pojedziesz do Wawki na szkolenia i pogadasz z ludźmi o sytuacjach na innych salonach to jest podobnie. No ale nie mówię, dużo zależy od salonu do jakiego trafisz... Ale najgorzej jak zarządzają ludzie, którzy nie mają do tego kompetencji i (usunięte przez administratora)liżą tylko rksowi na każdym kroku, w zamian za ciepłą posadkę. Zresztą RKSi często nadużywają swojej pozycji i też są mało kompetentni, bo nawet nie znają kodeksu pracy, ani regulaminu pracodawcy. Nie wspominając już o zasadach kodeksu etyki w Play, bo nie wiem po co on został napisany, skoro i tak w ogóle nie jest przestrzegany. Żałuję jedynie że nie nagrałem moich rozmów na koniec z RKSem. Bo dzisiaj z doświadczenia nagrywał bym wszystko i polecam to robić pracującym w tej firmie!

@Bartek

Chłopak z Wrocławia ma sprawę z Play w sądzie pracy, próbuj się z nim skontaktować, bo szukał ludzi, którzy doświadczali mobbingu w pracy. Z tego co wiem sporo osób się odezwało. A firma co robi? Udaje, że się nic nie dzieje. Stała praktyka od lat. H Te wszystkie komentarze broniące firmy, typu Piotr, Krzysztof itp. to OKR lub RKS a Piotr to na 90% Pan słynny Piotr P. z Centrali.

@Wrocław

Zabrzmialo jak w kawale "kolega sie pyta". Nie musisz sie wstydzic... Sady sa po to aby rozstrzygac tematy miedzy firma i pracownikiem, ale do czasu rozstrzygniecia chyba nie warto komentowac. Szczegolnie ze ten wpis taki hejterski zabrzmial.

Luke
@Asia

Dokładnie ta firma to jeden wieki ŻART! Wiele można opowiadać anegdot z tej śniesznej firmy.

@Luke

Odniosłam się do Twojego wpisu a nie do firmy. Dla mnie to uczciwy pracodawca. Oczywiście Ty możesz mieć Swoje zdanie.

Asia

Skoro jest sprawa w sądzie to zapewne są racje jednej i drugiej strony. I zapewne sąd to rozsadzi. Nie biorę udziału z natury w hejcie i tym razem tez tego nie zrobie.

@Asia

Oby jak najwiecej spraw w sądzie z tym pracodawcą, bo on zawsze ma inne zdanie ;) Zamiatnie spraw pod dywan i gnębienie pracowników to jeden ze stanadrdów i wartości w tym miejscu. Play WSTYD!

@Wrocław

Zaczyna mi byc wstyd ze musialam z Toba pracowac. Czasami warto skorzystac z pomocy...

@Michal

Czy wypowiadasz się w imieniu Pracodawcy?

Tina
@Michal

Czy wypowiadasz się w imieniu Pracodawcy? To oficjalne stanowisko HR?

@Wroclaw2

Czy takie jest stanowisko firmy w sprawie tego posta? Oburzona.

może kiedyś RKS
@Wrocław

a słyszałaś by jakąkolwiek sprawę przeciwko p4 sąd rozsądził, że pracownik miał rację? Z tego co wiem, to chyba żadnej, bo się okazuje że ludzie mylą co to jest mobbing z wypełnianiem obowiązków i realizowanie poleceń przełożonego. Najgłośniej zazwyczaj krzyczą ci, którzy od pracy się migają notorycznie, a samoocenę mają wystrzeloną w kosmos mimo, że od firmy dostają wszystko na czas i zgodnie z prawem, czy regulaminami

Michal

Wypowiadam sie w swoim imieniu jako pracownika. A Ty w kogo imieniu sie wypowiadasz?

Jas

Pracuje w Play i uwazam iz to normalny i uczciwy pracodawca. Ty masz jakas zadre i ciagle nas wrzucasz do jednego worka. Moze jednak to po Twojej stronie byl problem?

Janek Marek
@Jas

Nie wrzucaj ludzi do jednego worka ;)

RKSi
@Bartek

Oprawcy podczas II wojny, też tłumaczyli się, że wykonują tylko polecenia i rozkazy .... Nic dodać, nic ująć

Michal

W swoim własnym się wypowiadam.

Bartek
@RKSi

Chyba zalecam wizytę u lekarza. To co piszesz wskazuje coś o Tobie. Co maja oprawcy do obecnych czasów.

Ares

Generalnie to faktycznie bardzo przykre co piszesz. Kolega tutaj stosuje moce porównanie, żeby dotarło do osób Twojego pokroju, że mobbing jest współczesną formą agresji, która występuje. Twój wpis jest obraźliwy i przepełniony agresją. Masz się czego wstydzić. Pozdrawiam i życzę dużo zdrowia ;)

@Ares

A jakiego pokroju osoba ja jestem?(usunięte przez administratora) Bo mam inne zdanie niż przedmówca. Jeżeli uważasz ze jesteś mobingowany miejscem rozstrzygnięcia tego sporu jest sąd. W wypowiedziach jednak jest uwaga ze sady tez się myla w ocenach. Czyli tylko Ty masz racje.

@Piotr

Uważam ze ktoś porównujący holokaust podczas drugiej wojny światowej do oskarżeń o mobing dopuszcza się pewnego nadużycia.

Atena
@Piotr

To tylko Ty masz rację i potwierdzasz każdą swoją wypowiedzią jak niski poziom reprezentujesz i dodatkowo masz problem z czytaniem ze zrozumieniem. Mieszasz fakty, wrzucasz wszystkich do jednego worka. Idealnie pasujesz do tej firmy ;)

Łukasz
@Atena

Dzięki dzięki uczyłam się od najlepszych :)

J M
@Łukasz

Do sądu z nimi! Tylko tyle w temacie.

Luk
@Bartek

Odchodzę. To wsztsko prawda co tutaj piszą. Miara się przebrała. Dopoki nie zmienią RKSów będzie tylko gorzej. Zero szacunku do ludzi. Zero! Odradzam wszytskim, ktorzy chcą tam pracować. Grupa zafufanych ludzi, tak jak pisze poprzednik działa na zasadzie uwielbinia fioletu i podlizywactwa. Z dal od tych żałosnych ludzi. Nie pozdrawiam! Je,@! Play.

Stary
@Bartek

Zgadzam sie w 200%. Jedna wielka Sitwa, ustawiane konkursy na stanowiska kierownicze kolegami i koleżankami. Nie ma możliwości awansu ani rozwoju.

Pomoc
@Bartek

Jeżeli doświadczayłeś mobbingu koniecznie przealalizuj sprawę z prawnikiem. W takim wypadku sprawa powinna najprawdopodobniej trawić przed Sąd pracy. To Pracodawca odpowiada za sytuacje w firmie. Niepokojące są sygnały, że osoby są zastarszane. W takiej sytuacji tym bradziej jest to alarujące!

Null
@Pomoc

Dokładnie. Jedyna droga kontaktu z tą firmą to przez prawnika. W innym wypadku nie potraktują Twojej sprawy poważnie. Gdyby przejmowali się zgłoszeniami to musiałby połowę ludzi zwolnić. Kto będzie dla nich Pracował wtedy? RKS? Nie sądzę...

@Null

Czy dalej zdradzasz partnerkę? Prawnik o tym już wie?

WrocDomGru
@Null

Chamskie, podle zachowania, stanie za plecami, mszczenie się na Pracownikach, nagabywanie mailowe i podczas wizyt - opis zachwiań jednej z Pań RKS. Pani J - doskonale wiadomo o kim mowa. Nie jedna osoba była przez takie praktyki na L4. Czy Play coś zamierza z tym zrobić? Czy to już weszło w standard pracy?

Aaaa
@Bartek

Zgadzam sie w 100%. Juz nie pracuje i nie żałuje. Nie bójcie się mówić na głos o mobbingu w tej firmie. Moja sprawa jest w trakcie ale nie podaruje im tego.

Antrakt
@Bartek

Dokładnie tak, a kto uważa inaczej ten kłamie lub (usunięte przez administratora) sam siebie.

sassy wrocław

Justyna, Asia, Rafał z Bydgoszczy jakas istna tragedia nie polecam. Asia stoi za plecami, (usunięte przez administratora)sie w rozmowy z klientem. Wielka pani. Bucowata z reszta Justyna nie jest lepsza nie polecam pracy tam, system 12h, kierownictwo grafiki pod siebie, jest mega nacisk na plany, wyscig szczurów

QUe
@sassy wrocław

Odchodząc z tej firmy nie masz ochoty mieć styczności z tymi małymi ludźmi. Budują swoją wartość przez pryzmat swojej pozycji, bardzo to kruche. Praca kiedyś się skończy, a największym dramatem tych osób jest zero szacunku od innych ludzi. Jak piszą, tak karma wraca. Jedyne to pozostaje to współczucie dla małostkowości - Play dopuszcza takich ludzi do zarządzania. A trudno uwierzyć.

Aga
@QUe

A Ci Mali ludzie to Ci co pracowali z Toba?

@Aga

Tak wszyscy mali i słabi a ten co zdecydował się na inną pracę to taki duży i lepszy gosc. Ludzie czemu nie umiecie odejść z klasą?

WebPye
@Krzys

Chyba raczej nikt z Tobą nie ma zamiaru wchodzić w polemikę - bo wpisy raczej żenujące. Chcesz sobie pogadać umów się ze swoją koleżanką ,kolegą RKS na pewno będziecie mieć sporo tematów wspólnych o pracy i gnębienia ludzi. Aż chciałoby się zapytać Play dlaczego nie potrafisz pożegnać się z Pracownikami z klasą? Chyba stąd tyle wpisów tutaj. Może się mylę. Brak szacunku do byłych Pracowników! Dla mnie jesteś RKS-em lub OKS-em, który trzęsie portkami, że ludzie w salonach zaczną zgłaszać Twoje metody pracy i zaczną wymagać minimalnego szacunku ;) PLAY Wystarczy poczytać maile wysyłane do POS przez RKS, duże źródło wiedzy dla Play jak traktuje się Pracowników i na jak niskim poziomie. Jest tam wszystko - zastraszanie, szydzenie, mobbing, presja i nakłanianie do łamania prawa telekomunikacyjnego ;) No tak Ci co mają negatywną opinię to nagle się okazuje, że nie nadawali się do tej pracy w mniemaniu tych komentujących. Może dajcie sobie na wstrzymanie, bo to raz źle o Was świadczy, a dwa pokazuje jak żegna się osoby odchodzące z Play. Uważam, że to mógłby być dobry Pracodawca, bo centrala robi ostatnio dużo. Najgorszą wizytką PLAY jako Pracodawcy w mojej opinii są RKS, OKS etc. - na każdym kroku wychodzi słoma z butów. Wystarczy pogadać z ludźmi na szkoleniach, w każdym regionie podobne podłe zachowania. Mimo wielu pozytywnych kwestii związanych z Play przez doświadczenia pracy w punkcie zdecydowanie odradzam pracę przez RKS.

@WebPye

Chyba mnie z kimś mylisz. Ale z przyjemnością odpowiem Ci i tym wszystkim co teraz klikają ze mądrze piszesz. Wydaje mi się że jestem ciut starszy niż Ty i potraktuj to jako darmowa rade. Rozumiem z treści wypowiedzi ze Cie zwolnili a teraz Ty jako ten zly na cały świat wszystkich oplujesz. Jak się zatrudniałeś to podpisałeś umowę a w tej umowie ile Ci beda placic oraz co będziesz robić. I każda ze stron ma prawo zakonczyc taka umowę. Jak w życiu. Przyjmując się do firmy akceptujesz tez rolę w strukturze i zapewne ja rozumiesz. Mogłeś starać się o funkcje Prezesa i wtedy Ty decydujesz o wszystkim. O formie zakończenia decyduje każda ze stron. Mozesz ty to zrobić i może pracodawca. Ty sprzedajesz czas a ktoś musi chciec go kupić. Masz uwagi ze zostało złamane prawo telekomunikacyjne, napisz do prokuratory. Tylko tam nie ukryjesz się za ekranem ale Ty z imienia i nazwiska się musisz podpisac. Atakujesz RKS i OKS. A konkretnie co Cie boli? Mój RKS ladnie pisze i jest merytoryczny. Twój nie jest to napisz który i wszyscy będą wiedzieć. A tak wrzucasz ludzi do jednego worka. Już mnie obraziłeś, kolegow z pracy, RKS i OKS i wylewasz żal na wszystkich. . I tak włóż między bajki ze ktos sie musi z Toba ladnie rozstawać. Po pierwszym rozwodzie zrozumiesz. A teraz zastanów się sam czy fajnie tak kończyć. Trzeba zrobić kolejny krok. Poszukać pracy lub pojsc na piwko do Manufaktury. To jak nam idzie zależy od Nas samych a to obwinianie wszystkich na okolo chyba nie ma już sensu. I trafiasz na podatny grunt bo to takie polskie atakować wszystkich i wszystko. I zazdrości sąsiadom. Bo tez sa źli.

neverend
@sassy wrocław

Przecież to żadna nowość, że w tej firmie takie cechy są wręcz wymagane. Poziom dwulicowości tych osób przekracza wszelkie granice. Ludzie bez skrupułów. Ręka rękę myję i każde nieuczciwe zachowanie jest tuszowane od lat.

Players

A co ma praca do tego ??? Ogarnij sie Asia , Basia czy inna ....

@Players

Skoro dalej zdradzasz to pewnie wiarygodny nie jesteś. I robisz to w pracy?

@Magda

Lecz się, rozdwojenie osobowości to najlepsze co cię spotkało w życiu ....smutny mały człowiek bez swojego życia- monotematyczna sfrustowana panna.....nie zazdrość naprawdę ......

@Players

Uciekasz od odpowiedzi atakiem? Tak czy Nie? Skoro to robisz to po co się wstydzisz. I jeszcze mnie niszczysz.

Magda

Najważniejsze ze ty wiesz o co chodzi.

NOPLAy
@sassy wrocław

Zdecydowanie potwierdzam. Dodam jeszcze, że takie postawy są akceptowane. Te osoby nigdy nie powinny zarządzać ludźmi, bo po prostu brakuje im kompetencji. Uważają, że są merytoryczni - a najzwyklej w świecie są po prostu chamscy i aroganccy. Wiele osób musiało znosić publicznie przykrości. Dochodziło do tego, że ludzie bali się przychodzić do pracy. Czy tak to ma wyglądać? Play to Twoje standardy? Czy coś z tym zrobicie?

@NOPLAy

Po co znowu kłamiesz?

3PlejNO
@sassy wrocław

O proszę plejowa trójca, że oni jeszcze się trzymają... Wypowiem się o J, która gnębi ludzi, a później udaje cudowną i pomocną. Nadużywa swojej pozycji w firmie od zawsze. Firmie może nie dała się poznać z tej drugiej strony może czasami ciężko uwierzyć, że dopuszcza się tak podłego traktowania ludzi. Konsultanci znają tą Panią dobrze, nikt nie powie tego wprost, ale każdy jest zażenowany jej zachowaniem, a niejednokrotnie zastraszany. Wszytko co jest tutaj opisywane to prawda i potwierdzam jak trzeba będzie mogę zeznawać w sądzie, zbyt wiele widziałem jakie manipulacje stosuje ta Pani. I czuje się bezkarna! Play apeluję do was - zróbcie coś z tym w końcu - straciliście tylu wartościowych Pracowników przez takie praktyki.

Klient Play
@NOPLAy

Zastanawia mnie jak w Play mogą pracować tacy konsultanci. Reprezentujecie jakas firmę a z drugiej strony ja atakujecie. Czy nie macie wewnętrznie możliwości rozwiązywania takich sporów. Skąd ta maniera obrażania wszystkich wewnętrznie. Może jestem starej daty ale to droga do nikad.

ZeroSzacunku
@Klient Play

Jest forum wewnętrzne w firmie, które jest mordowane przez Play - a osoby, które dzielą się opinią niewygodną dla firmy zostają zastraszone lub zwolnione. Poza tym firma nie chce rozwiązać sporu tylko zamieść zawsze pod dywan. I dopóki myślenie osób starej daty - dla których (usunięte przez administratora) jest akceptowalny, nic nie zmieni się w tym miejscu pracy. Szanowny Kliencie nie chciałbyś usłyszeć jak w firmie rozmawia się o Klientach, a w szczególności z tych z zagranicy.

@ZeroSzacunku

Kłamiesz. Piszę na forum i nigdy nic mi nie usunieto I widac ze jesteś kims kto nie pracuje juz w firmie. I wylewa żale. Każdy ma prawo zmienić pracę, i to dotyczy pracownika i pracodawcy. Ja mma już kilkoletnie doświadczenie i uwazam ze celowo kłamiesz.

@ZeroSzacunku

Ty jesteś starej daty raczej.

Szymon

Uwaga! Przy wyjeździe za granicę firma Play (P4 sp z o.o.) wyłudza pieniądze poprzez wmawianie klientom, że korzystali z internetu oraz wykonywali połączenia. Taką sytuacje mam już II raz. Kiedy byłem w Szwajacarii oraz Tazanii. Żadne połączenia nie były wykonywane ani nie korzystałem z internetu, a mimo to Play naliczył ponad 500 zł za korzystanie z tych usług. Nie są w stanie wskazać połączeń, które były wykonywane, ponieważ zasłaniają się tajemnicą telekomunikacyjną mimo, że dotyczy to moich połączeń. Na przesłany przeze mnie spis połączeń, gdzie nie ma żadnych odebranych ani wykonywanych połączeń nawet nie reagują. Jeśli ja zderzyłem się z taką sytuacją po raz II to najprawdopodobniej nie ja jedyny. Proszę o kontakt wszystkie osoby, które były w podobnej sytuacji na adres wskazany poniżej. Chce złożyć zbiorowe zawiadomienie na prokuraturę o możliwości popełnienia przestępstwa. e-mail: dream4every@gmail.com

@Szymon

Jak wyjedzie klient za granicę to nie Play pobiera opłatę a operator danego kraju. Operator dostaje poprostu rachunek. Dlatego zawsze warto mieć karte prepaid albo zawsze pamiętać o tym aby data była wyłączona. Mnie to spotkało w Dubaju. Zarówno telefon z androidem jak i IOS automatycznie nawet Ci uaktualnia pogodę. A w zależności jak w danym kraju dziala obciążanie rachunku za 10 lub 100 MB to już droga zabawa. Poza granica żaden operator Ci nie będzie w stanie duzo powiedzieć. Zalogowałeś się do jakiejś sieci za pewne i przed wjazdem warto sprawdzić koszty.

L

Jak rooo szło cza tęsknić za nieudanymi latami - było lepiej wtedy hehe

To prawda ze jest problem z przekleństwami?

@Michał

A już przestałeś zdradzać partnerkę? Tak czy Nie?

@Ewa

O czy w ogóle jest ta dyskusja ..... Zaniżać się do takiego poziomu

@Players

To przestaje zdradzać partnerkę? Tak czy Nie?

AskYou
@Asia

Czy zaczniesz myśleć? Tak, czy nie?

@AskYou

A ty przestales zdradzać. Tak czy nie?

PG Wroc
@Michał

Oczywiście, że jest - mają na to wpływ Kierownicy punktów bez podstaw kultury i RKS. Takie standardy, a w sumie ich brak. Play tak wygląda Wasz standard obsługi i zarządzania ludźmi? Może warto się temu przyjrzeć i bardziej kontrolować pracę RKS i czytać maile? To P4 jest odpowiedzialna za takie praktyki, nikt inny. Jesteście Pracodawcą.

natalia

Szczerze nie polecam, mobbing, wyzwiska, a nawet przeklinanie do pracowników, przecież to jest niedopuszczalne!!!!!! system 12h, szkolenia wstępne dramatyczne nikt nic nie wie dla mnie jakaś paranoja Judyta jest okropna, naprawde falszywa, zaklamana baba z reszta pozostałych kierowików jak i regionanych i całej tej bandy nie polecam mobbing level hard

@natalia

Napisz gdzie jest to ktoś zareaguje. A tak to kazdy moze napisac co chce.

@Ewa

nie napisać co chce. Judyta jest regionalną, jest zakłamaną, fałszywą babą, okropną. to jest prawda

Lucy
@natalia

"fałszywa"... - argumentacja dziecka z piaskownicy. Znam ją od lat kiedyś była kierownikiem teraz RKSem, jest merytoryczna, poziomem wiedzy ma ogromny, konkretna i wymagająca, ale i uśmiechnięta i skromna. Profesjonalizm pełen. Poziomem wiedzy i umiejętności zagiąć może każdego i to pewnie boli niektórych. Co ma głaskać po głowie jak są słabe wyniki, brak wiedzy lub niespełnione standardy, przytulać? Naprawdę myślę, że niektórzy nie rozumieją że RKS jest recenzentem pracy, a nie kolegą. Ma jakąś odpowiedzialność i za coś odpowiada swoją głową. W każdej firmie jest dokładnie tak samo, jak i zawsze znajdzie się zraniony pracownik, który ma bardzo poważny merytoryczny zarzut - fałszywa. Dziecinada Mnie się dobrze pracuje, choć ciśnienie (zwłaszcza teraz na stacjonarny) ogromne jest

Playowe gierki
@Lucy

Wypowiem się o RKS, z którą Pracowałem. Kobieta nie ma żadnej wiedzy, nie śledzi nowości - kiedyś obsługiwała Klienta (brakowało ludzi do pracy - z każdym miała kosę przez chamskie zachowania, które zawsze obracały się przeciwko niej) brak znajomości oferty, procedur i RKS nie znała standardów obsługi Klienta. Jak mamy tutaj merytorycznie rozmawiać, kiedy RKS nie zna podstaw. Zapytana o pomoc w temacie chamsko odpowiada: to sobie sprawdź i zero pomocy. Nie chodzi tutaj o głaskanie po głowie, tylko merytoryczne wypowiedzi. Zero profesjonalizmu i chamskie zachowanie. Wymaganie od Pracownika, a buciwate i chamskie zachwiania to dwie różne sprawy. A Play tego nie rozróżnia. Ciśnienie na realizację wyników nie usprawiedliwia mobbingu. Uważam za fałszywe zachwianie podlizywanie się do Konsulatów, a później obgadywanie na forum. Play nie ma z tym problemu. Fałsz na każdym kroku. Kłamstwa, manipulacje i próby zastraszania w mailach do POS. Ona myśli, że coś znaczysz jak taka potrafi być bezwzględna - a prawa jest taka, że każdy nie ma do niej szacunku - bo sama siebie nie szanuje swoim zachowaniem. Nikt tego nie powie wprost, bo jest mściwa i robi pod górkę, tym co mają inne zdanie. Dziecinada to rozmowy z RKS, który nie zna podstaw, a uważa się za najważniejszego w firmie. Takie osoby w Play niestety nadal pracują.

doświadczenie
@Playowe gierki

Dodam jeszcze, że mam doświadczenie w sprzedaży bardzo obszerne. Zawsze jest cel do zrealizowania - to oczywiste. To co się dzieje w Play przekracza wszelkie możliwe granice i nikt tego nie kontroluje. Nawet jak robisz plan, to szukają konfliktów. Osoby dopuszczające się nadużyć są nagradzane i mają przyzwolenie do takich praktyk. Brawo wy! Kolejne MNP out. Bye :)

@Playowe gierki

A masz tyle odwagi żeby się przedstawić lub zeznawać w sadzie?

@doświadczenie

Bzdury piszesz i dla mnie jesteś poprostu sfrustrowany hejterem który opluje wszystkich. Jak tak nie jest przedstaw się i może ktoś zareaguje. A tak pewnie Cie ktos zwolnil i teraz się mścisz i jak do tej pory żyłeś z Play i teraz ukarzesz wszystkich i odejdziesz z numerem. Dziecinada.

KiedysPlay
@Jan

Jak się nie szanuje pracowników, nie musicie ich zwalniać. Dobrzy pracownicy odchodzą sami. Nikt tutaj nie żyje z Play i to nie jest łaska, że wypłacie te marne wypłaty. Firma tyle zarabia na pracy Konsultantów, że powinniście ich po nogach całować. Jak zabranie pracowników, to Was też nie ma - takie realia. Więc może warto trochę więcej szacunku wykazać dla Pracowników ;) Warto przyśleć, zanim napiszesz kolejny hejterski komentarz.

@KiedysPlay

Dalej zdradzasz partnerkę? Juz chyba wiem kim jesteś.

@KiedysPlay

A wyjaśnij mi Swoja logikę, Play zarabia na konsultanach? A nie na klientach moze?

Lucy
@Playowe gierki

gdzie taki RKS? Nasza ma normalnie tysiąc regulaminów w głowie, procedur i ogarnia cały system - kiedyś jeden kolega z nią się założył, że na pewno ją na czymś zagnie, walczył przez całą wizytę i poległ :)))

Test
@Lucy

Zróbcie autoryzacyjny test wiedzy wszystkim RKS to zobaczycie jakie będą wyniki i sami dojedziecie do tego. Bardzo się zdziwcie, jakie braki w wiedzy mają RKS;)

@Test

A w jakim celu taki test? To chyba ciut inna rola niż konsultanta.

Role
@Jan

A co trzęsiesz portkami, że nie zaliczysz testu? :D

@Role

Nie jestem RKS i poprostu nie rozumiem.

Wroc - play
@natalia

To co wydawałoby się niedopuszczalne - w Play okazuje się standardem. Bronią nawet najbardziej podłe zachowania - zero odzwierciedlenia w standardach na piśmie. Rzeczywistość, a to co na piśmie to dwie inne historie. Zgłaszajcie wszystko, a jak nic z tym nie robią warto zaangażować prawnika, to oni będą się tłumaczyć. Oby sprawy były nagłaśniane! Tyle nadużyć, że media powinny się tym zainteresować. Czy takie są standardy operatora nr 1???!!! No tak, nie jesteście od dawna nr 1 i jak widać nigdy nie byliście, chociażby pod kątem standardów traktowania Pracowników.

Natalka
@Wroc - play

A o co Ci chodzi? Bo nic z tego nie wynika.

@Lucy

to, że ona ma wiedzę, niech sobie ma, nie ujmuje jej tego. to nie znaczy, żeby być dla swoich pracowników NIEMIŁYM, a czasem ordynarnym wręcz. wyzej sra, niż dupe ma. bardzo wiele negatywnych komentarzy jest o judytce, z dupy się to nie bierze. a, że tobie nic nie zrobiła, nie znaczy, że innym też nie. nie patrz krótkowzrocznie. dla mnie jest fałszywa i nie podważaj mojego zdania, to jest moja ocena wobec tego niemiłego babska

@Wroc - play

zgadzam się jak najbardziej, wszyscy nagle bronią P4. chujowo traktują pracowników.

Ktos
@natalia

(usunięte przez administratora) maja takie zadanie. Beda teraz wypisywac jaka to cudowna jest nasza pani Rks

ExPracownik
@natalia

W głowie się nie mieści. Po zgłoszeniach wszystkiego się wypierają. Nie chcą rozwiązać Twojej sprawy, tylko zakopać ją pod ziemię, udając, że nic się nie dzieje. Obudźcie się, za mało macie zgłoszeń?! Jak macie problemy z mobbingiem od strony przełożonych, co dla Play chyba jest standardem. Nic z tym nie robią i nie zrobią. zapisujcie wszystko łącznie z mailami od RKS, który na wiele sobie pozwala - zbyt wiele. Dla Klientów też macie podobne taktyki, zbyt wiele reklamacji widziałem. Nie dziwi fakt, że odchodzą pracownicy i Klienci.

Ktos

Wszystko prawda! Praca po 12h,bo pan kierownik nie będzie siedział w pracy wieczorami. Kasa? Żenada! za te marne grosze myślą ze znaleźli sobie (usunięte przez administratora) do wciskania ludziom tego czego w ogóle nie potrzebują. (usunięte przez administratora) każdego dnia,a wymagania ehhh. Targety nierealne,a RKS stoi za plecami i tylko "nie wykorzystałaś potencjału sprzedażowego". Strata czasu,żałuję ze zaczęłam tu pracować

Ja pracuje w Play. Wszystko zależy od salonu i kierownika. U mnie ludzie są ok ale kiero to jest dramat. (usunięte przez administratora) presja i brak kultury. Wszystko jest zakłamane. A niby najlepszy salon w regionie achhhh. Najpierw było miło ale się skończyło. Zostałam zdeptana. Kolega ma nagranie jak ona do niego się odzywa. Szkoda że nie można tutaj puścić.Rks nabrała że jest taka lojalna ale nie mnie. Wszystkie smrody i plany wszystkim opowiada. Wydzwania godzinami do wszystkich i każdemu inna bajkę opowiada. Śmieją się wszyscy z niej i jej nie znoszą ale nikt nie ma odwagi powoedziex wprost. Wszystko jest zakłaamane.

Mgiełka

Znam osoby, które zostają po godzinach ściągać karty sim. A dlaczego??? Kierowniczka ma taki kaprys i jedzie po koledze. A potem po wszystkich wydzwania i jaka jest dumna ze u niej na salonie jest podział obowiązków. Opowiada historie życiowe a potem buduje autoryter????To jest kpina. Wszytko utajone przed RKS przy którym jest profesjonalna. Ale zapomina że wszystko i wszystkim opowiada. Tajemnice zawodowe. A potem ma satysfakcję że chodzą na wysokości lamperii i dyscyplina. Może kiedyś podzielę się historia. Praca sama w sobie ok ale brak kultury i profesjonalizmu daje się odczuć na każdym kroku.

AMANDA

WSZYSTKO ZALEŻY OD RKS JAK JEST SPOKO I POTRAFI WSPIERAĆ JEST OK JA MIAŁAM 2 PANIE RKS WCZESNIEJ EWA D, A TERAZ PAULINA K, PIERWSZA BYŁA TRAGICZNA , W KAŻDYM ASPEKCIE , NATOMIAST DRUGA JEST OK POMAGA WSPIERA OCZYWIŚCIE ŻE LICZY SIĘ WYNIK , ALE JAK JEST SPOKO ATMOSFERA DA SIE PRACOWAĆ , SAMA FIRMA OK

Mmm

A czy ktoś z Was zostawal po godzinach żeby np ściągać karty sim??? Albo robić wizu??? Praca jest ok jest trochę stresu ale bardziej nerwowke wprowadza kiero która sama mA problemy i jeździ po innych. A ts nic na siłę. Nikt tego nie lubiale udajemy żeby był spokój hah.

Franek

Kochani, czy warto w epidemii porywać się na prowadzenie POSu na zasadach B2B? Ostatnio coraz więcej takich ofert, czyżby szykował się masowy upadek?

@Franek

Bardzo dużo odejść do innych sieci, bardzo słaba sprzedaż i jakość usług. Pewnie chcą zrzucić odpowiedzialność finansową i za zachowania mobbingowe RKS na B2B, żeby P4 było kryte. Zdecydowanie odradzam współprace z P4.

@Ania

Musisz zaczac czytac raporty ze zrozumieniem. Co oznaczaja przechodzenie i odchodzenie od operatora. To co zostalo napisane w temacie mobingu to pomowienie i podlega ocenie karnej. Co do umowy B2B. Ciezko aby osoba prowadzaca punkt sprzedazy nie prowadzila dzialanosci gospodarczej.

Franio
@Piotr

Tak potrafię czytać raporty i od dawna jesteście raczej pod wodą kilka tysięcy. Ile macie zgłoszeń mobbingu w firmie? Chyba to jednak nie jest pomówienie;) Twoje posty powinny być blokowane przez Gowork, bo wypowiadasz się w imieniu pracodawcy, co jest niedopuszczalne bez oficjalnego konta. Wydaje mi się, że Twoje komentarze za każdym razem próbują zastraszać osoby komentujące niewygodne opinie dla firmy. Żenujące to! Negatywna opinia też jest opinią, do której każdy ma prawo (tym bardziej, jeżeli jest poparta faktami i dowodami).

@Franio

Mylisz sie nie reprezentuje pracodawcy. Poprostu nie lubie ludzi opluwajacych innych bez powodu. Co do zgloszen mobingowych nie mam pojecia. Skoro ty wiesz to napisz. Skoro wygrales cos w sadzie opublikuj. Co do odejsc klientow. Moze zerknij na baze aktywna i porownaj z innymi operatorami. To oczywiste ze klienci zmianiaja operatorow. Dotyczy to zawsze najwiekszych. Obecnie nie ma juz walki cena a mali operatorzy wlasnie to proponuja. I naturalnie klienci szukajacy promocji cenowych zawsze odchodza. Proponuje sprawdzic Sobie poziomy churnu u najwiekszych. Bzdury Franek piszesz.

@Franek

Warto ale zrob dobry business case.

@Franio

I jeszcze drobna uwaga. Nie da sie prowadzic salonu operatorskiego bez umowy B2B. Jak chcesz pracowac na pensji to musisz sie zatrudnic w salonie wlasnym.(usunięte przez administratora)

Wera
@Piotr

Nie pracujesz w firmie. Nie reprezentujesz pracodawcy. Asia, Piotr - chyba rozdwojenie jaźni. Pisanie, że wszystkie komentarze są pomówieniem, kiedy nie masz żadnych informacji jest kłamstwem z twojej strony! Tak głośno krzyczysz ubogi człowieku. Zabierasz stanowisko w imieniu pracodawcy i opluwasz ofiary przemocy, bo czujesz się anonimowy w sieci. Pobudowałeś swoje ubogie ego? W pracy też tak robisz? Jak możesz się wypowiadać na tym forum, skoro nie jesteś związany/na z Play? Jesteś jakimś RKS i OKS, który ma dużo tematów na sumieniu. Mam nadzieję, że odpowiesz za swoje zachowanie i zostanie to ukrócone. To nie jest żadna tajemnica, że Play od dawna traci Klientów. Nie ma się czego wstydzić, sami na to ciężko pracujecie. A jak jesteś delerem to i tak masz RKS z Play, wtedy P4 jest kryte. Tyle buziek do wykarmienia po drodze, więc kto tam będzie się przejmował szacunkiem do pracownika. Praktycznie każdy wpis tutaj to osoba, która doświadczyła przemocy w pracy. Policz sobie dokładnie i zastanów się czy warto tak podle traktować ludzi.

@Wera

Dokladnie nie reprezentuje pracodawcy. I tak mam Swoje zdanie. A Twoje obrazliwe teksty do mnie tylko swiadcza o Tobie a moje wypowiedzi nie sa nasycone agresja i majace obrazic kogos innego. Tak umiem czytac raporty przenosin numerow. Kazdy klient ma prawo zmiany operatora to naturalny cykl zycia danego produktu. To samo dotyczy innych uslug, bankow i dziwi mnie ze jest przedmiotem atakow z Twojej strony. Odnosnie uwag pracownikow. Masz uwagi skieruj je tam gdzie powinnas a nie obrzucasz pracodawce blotem na portalu ktory nastawiony jest na zarabianie. Mobing stal sie bardzo modnym slowem i przeciez mozna zawsze kogos opluc. To RzkS to OKS to prezesa. A co przeciez wolno. A moze warto poprostu normalnie pracowac i tak jak ja byc zadowolonym z tego co robie. Zajmuje sie klientami, wspolpracuje z Play na umowie B2B i znam ten biznez na wylot. Trzymam za Ciebie kciuki bo chyba potrzebujesz, ale coz opluwanie innych dobrze Ci wychodzi. I jestem Piotrem. I tak szacuje ludzi. Ty tez sie musisz tego nauczyc.

@Wera

Ja jestem zadowolona z pracy w Play. I uwazam ze to dobry pracodawca. Nie wiem na czym polega ten brak szacunku. Praca z klientem jest ciezka, RKS wymagajacy, plany tez nie naleza do latwych. Ale nie mam pojecia o jakim braku szacunku jest mowa. W Play pracuje kilka tysiecy ludzi i wydaje mi sie ze miejscem przekazywania uwag jest badanie eNPS a nie takie portale. Zachecam wszystkich do pracy w Play. Wypowoadam sie w Swoim imieniu.

@Ania

Badanie eNPS dobry żart. Przecież każdy wie jak ono wygląda i jak Kierownik pilnuje, żeby był jak najwyższy wynik mówiąc, że RKS wszystko widzi (bo tak jest również na portalu). Jak podzielisz się nieprawidłowościami to będziesz zastraszany mobbingiem wstępującym, tak jak tutaj ;) Jesteście ekspertami w chronieniu swojej. Play jest już kilka dobrych lat na runku i wielu ludzi już u nich pracowało. Nie znam osoby, która dobrze wspomina tego Pracodawcę - a kilkadziesiąt już znam, które nie pracują. Jak pracujesz na B2B to też pod szyldem Play, więc RKSa masz z P4 (tak gdybyś nie wiedział).

Mam wrazenie ze pracujemy w dwoch innych firmach. Ja w regionie znam kilkaset osob pracujacych.I wydaje mi sie ze nie mamy zlego zdania o Play. Praca jak kazda praca w sprzedazy. Co do eNPS znowu sie z Toba nie zgodze. Ja pisze co uwazam. Zadnego nacisku na wynik nie doswiadczylam. Chyba ze myslisz o frekwencji. Tak RKS zwraca Nam uwage abysmy wypisali ankiete. Nikt mi nad glowa nie stoi, firma z tego co wprowadza sie rozlicza. Nie bardzo rozumiem co z eNPS ma byc zle? Co do uwag o B2B. Nie mam zdania bo tak nie pracuje. Mam jednak wrazenie ze masz zal do RKS. Ja nie mam i uwazam ze kazdy ma Swoja role w kazdej organizacji. Ja pracuje dla pieniądzy. Ekipa jest ok i byle do lepszych czasow po covid. Pozdrawiam

Kamil

u nas Kierownik sam wypełnia ankiety za wszystkich razem z RKS, taka sytuacja tylko w Play - chyba ktoś tego powinien bardziej pilnować. A nie sorry, nikogo to nie interesuje, ważne żeby RKS był kryty

Dddd

Pracuje w play pod dealerem i nie wiem co to zabadanie eNPS? Czy robione są tylko w play play czy pod dealerem tez ?

@Kamil

Podaj salon gdzie tak jest. Bo nie rozwiążesz tematu. Jak ma ktoś rozwiązać ten temat? Ankiety są anonimowe i nie powinna taka sytuacja miec miejsca.

@Dddd

Badanie e NPS to badanie pracodawcy. Dlatego robi je ten który je zleca. Jeżeli pracujesz u dealera to takie badanie moze robic Twój dealer. Fakt jest taki że musi być jakaś grupa ludzi aby było wiarygodne. Bo oceniasz kazdy element funkcjonowania firmy.

@Dddd

A wiesz co to NPS? Zakładam że tak. A dodatek e - oznacza emploee. Czyli pracownik. Czyli zadają pytanie "czy byś polecił osobie najbliższej pracę w firmie". I opisujesz każdy z element do którego masz uwagi. Wbrew temu co niektórzy pisza, jest to anonimowe badanie i szczerze nic więcej oprócz wiedzy co kto uwaza nie daje.

@Magda

Do tych negatywnych buziek. A czy coś nie właściwie wyjaśniłam?

@Magda

Dobrze wyjaśniłaś. Tu zawsze hejt się wylewa. Bo to fajne jest.

Play

Nic nie wyjasnilaś.

NOPLay
@Franek

Nie warto podejmować współpracy z tą firmą. Wycisną jak cytrynę, wymielą i wyplują. Szkoda nerwów, czasu i zdrowia. Zarobki marne, oczekiwania nierealne. Ciągle audyty i jak nie masz znajomości to szybko Cię przemielą - najlepiej żebyś był dobrym kuplem RKS - przykład z Wroc. Jak jednemu (usunięte przez administratora). koleżanka RKS załatwiała mu prowadzenie salonu na Bielanach kosztem innej osoby ;)

@NOPLay

Prowokacja kolegi S?

Wrvc
@NOPLay

Potwierdzam. Ustawiane audyty, kawka na zapleczu z Kierownikiem, zamiast audytu. W innych salonach, gdzie nie lubiła Kierownika, nawet potrafiła wejść bez przywitania i godzinę stać za plecami robiąc „audyt”. Układziki tylko działają. Play zacznijcie to kontrolować, bo to co wyprawia ta Pani RKS we Wroc - to brakuje słów. Za mało macie zgłoszeń? Chyba, że to wasz standard.

Annn

Witam. Ja pracuje w Play i lubię swoją pracę bo lubię ludzi. Czytam z przerażeniem te komentarze. Ja tez mam ciężkie dni w pracy, z wieloma decyzjami się nie zgadzam ale to jest sprzedaż. Inni operatorzy maja to samo. Jestem zdania, że jak ktoś się męczy i jest źle traktowany to należy odejść. Niektórzy z Was wiele lat pracowali i piszą o mobbingu itp. Dlaczego tak długo tkwiliscie w firmie. Nie wiem jak moja kariera rozwinie się w Play ale poki co jestem Mam też chwilę zwątpienia, chwilę słabości na zasadzie a może by tak.... Lubię ludzi z którymi pracuje. Znalazłam wśród nich bratnie duszę i to jest fajne. Wcześniej pracowałem w firmie w której nikogo nie lubiłam bo tacy mega (usunięte przez administratora) A.

Szukam opini i uwag o Panu Zbigniewie OKS z Warszawy. Jeżeli ktoś może wystawić opinie to poproszę.

@Pracodawca

Odradzam.

Play
@Pracodawca

Juz od dawna nie pracuje

Psycholek

Gudziącka 1-3 Piernikowo. Baranosy Kwatosy. Sama Szumrownia.

Nie Polecam pracy w tym miejscu. Mobbing, brak szacunku do konsultantów. Firma nie liczy się ze zdaniem pracowników. Pieniądze słabe. A i najważniejsze. Nawet jak robisz wyniki to zostaniesz wywalony po 3 latach byle nie dać umowy na czas nieokreslonY. Żenada.

Play Pracownik

Tak Play traktuje ludzi, którzy mają wiedzę, robią plany i posiadają inteligencję. Osoby inteligentne są niewygodne dla firmy takiej jak Play. Lepiej nie mieć nic do powiedzenia i być jak chorągiewka. Elastyczność jest tylko rozumiana jako elastyczność kręgosłupa moralnego, między uczciwością, a byciem zależnym od decyzji RKS. A tak naprawdę, im mniej myśląca osoba, tym lepiej dla nich;) Takich ludzi się teraz tam poszukuje. Nie przejmuj się, napewno znajdziesz znacznie lepszą pracę za fajniejszą kasę. Po co się męczyć w Play. Moja przygodna z tym operatorem, też się niebawem kończy. Wypowiedzenie jest już rzucone. Żegnam Play i nie polecam. Ułuda dobrego Pracodawcy - wygląda na pierwszy rzut oka w porządku, w praktyce nie szanuje się ludzi i tyle. I choćby nie wiem jak się wypierali i udawali, że są tacy suuuper, mojego zdania nie zmieniam. Odradzam to miejsce pracy. Uważajcie na nich, działają za zasadzie świty wzajemnej adoracji.

@Play Pracownik

Chyba warto z klasa konczyc.

Pracownik z Play
@Maja

Jaka firma - takie zakończenie współpracy. Rozumiem, że dla Ciebie odejście z klasą to z podkulonym ogonem? Ciężko mówić o jakiejkolwiek klasie, kiedy współpraca w 80% przypadków, powinna kończyć się w sądzie pracy. Play przecież nie reprezentuje żadnego poziomu w stosunku do byłych Pracowników, napisz jeszcze, że każdy kto odchodzi po 4, 5, 8 latach nie nadawał się do tej pracy. To jest dopiero klasa, rangi RKS, a nawet OKS.

@Pracownik z Play

Odejscie z klasa to odejscie z klasa. Sam powinienes wiedziec. U Nas ostatnio odchodzila Alicja i naprawde miala godne pozegnanie.

Goodbye
@Maja

Jaka Alicja, o czym Ty piszesz? Jeżeli ktokolwiek poczuł się urażony moją opinią. Przepraszam, to było pod wpływem olbrzymiego wzburzenia emocjonalnego spowodowanego działaniami firmy. Kto pracuje, trzymam kciuki. Może kiedyś będzie lepiej ;)

Wroclaw

Nie dali Ci umowy bo pewnie byl jakis powod?

Pomoc

Jeżeli było to celowe działanie mające na celu nie przedłużenie umowy na czas nieokreślony zalecam kontakt z prawnikiem w celu przeanalizowania sprawy pod kątem prawnym. Być może sprawa powinna być rozstrzygnięta przez Sąd pracy. Gowork daje taką możliwość.

@Pomoc

I jakies wnioski z sprawdzenia? Czy jednak pomowienie?

RB
@Jas

Oj widzę nerwowość w Twoim wpisie, skoro nic nie masz do ukrycia skąd tyle nerwów? No chyba jednak coś masz do ukrycia. Wszystkiego dowiesz się w swoim czasie, to troszkę trwa ;)

@RB

Nerwowosc? Mylisz sie. Ciekawosc.

Jagoda
@Jas

No i jakie rozstrzygnięcie w sadzie?

@Jagoda

Na razie cisza. Internet wszystko przyjmie.

Zostaw merytoryczną opinię o P4 Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w P4 Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy P4 Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 181.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w P4 Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 140, z czego 17 to opinie pozytywne, 81 to opinie negatywne, a 42 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy P4 Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w P4 Sp. z o.o. napisali 9 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

P4 Sp. z o.o.

P4 Sp. z o.o.