Opinie o TK MAXX w Poznań

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie TK MAXX. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie TK MAXX o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o TK MAXX w Poznań

oou

Dzięki za info, ciekawe ile sob przyjmą, od razu dostaję się odpowiedź, dziwna ta umowa 12 h na tydzien,

ona1

Ja jestem po rozmowie z TK Maxx Toruń. Chcą podpisać umowę jutro (31.01.2014) ale z datą 14.02.2014(bo od tego dnia zaczniemy szkolenia). Szkolenie będzie się odbywać w Bydgoszczy przez tydzień. Zatrudnienie: 12godz/tydzień, 13zł/brutto. Rozmowa to test- 3 zdięcia i co jest nie tak na nich (chodzi o nieporządek na każdym z nich). Pyt typu czym powinna się charakteryzować grupa z którą będę pracować, cechy charakteru przyszłego kierownika

kakka

Hej ja również jutro wybieram się na rozmowę, mówcie jak było. Ciekawe ile osob przyjmą, i co zaoferują. Czekam na info

ona

A jakie zarobki, godziny pracy?

Sprzedawca

Rozmowe przeprowadza jeden z managerów, większość nie zna angielskiego wiec nie pytają ze znajomości języka. Cięzko się dostać bez polecenia ze strony osoby już tam pracującej. Pytania gdzie pracowałeś wcześniej, co robisz w życiu, czy umiesz cięzko pracować i od razu zaznaczają, że umowa na 12h/tyg, ale godzin będzie więcej. wszystko zależy kto Cie polecił i czy się spodobasz z wyglądu. Na stanowisko managera tylko w obrębie firmy lub masz koneksje u J.S., która zatrudnia rodzinę.

Czym się zajmujesz? Gdzie wcześniej pracowałeś?

logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy Technik- Instalator systemów alarmowych
Poznań
Agencja Detektywistyczna i Ochrony JOKER Sp. z o.o.
logo firmy Ogrodnik, Sprzedawca
Marek Nicgorski Berberys Sprzedaż Roślin Ozdobnych i Akcesoriów Ogrodniczych
bez

Spodziewajcie sie normalnej rozmowy o prace :)

tinka

Hej. Ja też zostałam zaproszona w Toruniu i także chętnie się dowiem czego mogę się spodziewać :)

ona

Hej proszę o informacje czego można się spodziewać na rozmowie, teraz przyjmują w Toruniu. Jakie godziny pracy oferują, jakie zarobki,jakie umowy, ile osób chcą przyjąć

bogna

Ja również dostałam zaproszenie na Assessment Day ale Toruniu, czego mogę się tam spodziewać, jakich pytań? Bardzo zależy mi na tej pracy i nie chciała bym aby coś mnie zaskoczyło, z góry dzięki za odpowiedź. :)

xxx

hmm - wybierasz się na rozmowę do któregoś z Poznańskich Tk Maxxów ? ;)

hmm

Hej, dostałam maila z zaproszeniem na Assessment Day, czy to będzie zwykła rozmowa kwalifikacyjna ? Czy coś dłuższego ?

były pracownik.

tak masz racje, z początku wszystko się wydaje fajnie ale później jest już kicha. a te dopisywanie zmian i nie informowanie o nich to kompletne dno, a co najlepsze wypełnianie dyspozycyjności którą menadżerowie i tak mają gdzieś, ustalają sobie godziny jak chcą, napisałem ze jestem dyspozycyjny od 15 do 21 to mi wstawili zmianę od 13,45 do 22,30 i jaka tu logika ?

beka

Przecież wymieniony powyżej super socjal jest naprawdę standardem w 90% firm no chyba że Pani (usunięte przez administratora) przyjechała z jakiejś "pściny dolnej" i tam naoglądała się warunków pracy w Polsce klasy B. PS M spróbuj po świętach składać CV bo na pewno sporo ludzi poleci bo już nie będą potrzebni bo sezon jak na letnim molo się skończy. A przechodząc do matematyki to 7,50x160h(jak to zazwyczaj jest w "normalnych" pracach) = 1200 w TK MAXX 10,50x12h x4tygodnie(etaty dla nowych pracowników tygodniowe) = 441 i nagle czar pryska gdy uświadomisz sobie, że za rozbity tydzień chodzenie do pracy w kratkę, rezygnowanie z wykładów bo nagle z tygodnia na tydzień dostajesz jakieś dziwne godziny pracy zarobisz jedynie na sieciówkę i jedzenie na 2 tygodnie Ale (usunięte przez administratora) rozumiem ... przy Twojej pensji naprawdę warto bronić pracodawcy.

3 lata +

To jest naprawde suuuper pracodawca. Daja cukier, herbate i wode :) I po 3 latach pracy podwyżke . UWAGA 30gr :) :) :)brutto :) I co mozna jednak w POLSCE dobrze zarobic. Moze Pan/Pani mitologia sprobuja zaplacic rachunki za pensje sprzedawcy. Moze mi odpowie dlaczego TK Maxx , fajna, kolorowa, bardzo dobrze zarabiajaca firma otwierajaca co roku 2-3 sklepy traktuje swoich pracownikow jak zlo konieczne. To dla nowych pracownikow. Warto sie zatrudniac u nas bo naprawde jest to ciekawa, rozwojowa praca szczegolnie dla mlodych ale niestety po jakims czasie zapomina o doswiadczonych pracownikach , nie doceniaja trudu jaki wlozyli w sukces firmy, a 30gr to jest ponizej godnosci. Przestancie sie wreszcie porownywac do firm ktore placa jeszcze mniej bo to do niczego nie prowadzi. Nagradzajcie na takim poziomie na jakim firma chce byc postrzegana przez klientow. Wiem ze sie nic nie zmieni ale moze ruszycie glowami to nie boli. P.S Nie traktujcie wszystkich ktorzy pisza cos z czym sie nie zgadzacie jako frustatow. Najlatwiej jest zepchnac takich na margines i napietnowac. Pomyslcie czasem , ze ktos kto sie nie zgadza z Wami nie musi byc Waszym wrogiem.

M

HEJ! CHCIAŁABYM PRACOWAĆ W TK MAXX W POZNANIU OBOJETNIE CZY MALTA CZY CITY CENTER WIECIE MOZE CZY PRZYJMUJĄ JESZCZE KOGOŚ DO PRACY ? ;)

łatwy

Mam pytanie, czy macie już dostęp do grafiku online na www.workplan.pl? W poprzednim sklepie w Warszawie, w Łodzi podobno też TL i FL korzystali z niego. Był tworzony przed wprowadzeniem do Kronosa. Wysłano mnie do innego miasta i nie jest już tak fajnie, że można mieć dostęp do swojej dyspozycjyności i śledzić grafik online, jak się zmieni, czy w ogóle zobaczyć jak się pracuje.. A może trzeba samemu założyć? Nie wiecie czy to odgórnie ktoś decyduje, czy jak?

mitologia

Anno, ale przecież 15 zł/h brutto to nie jest groszowa stawka w porównaniu do innych sklepów. Widać mało wiesz o pracy w sieciówkach. 6.50,-7.50 zł w grupie Reeserved, Bereshka, Mohito... gdzie w TK Maxx masz ponad 11 na rękę. Z umową o pracę, z opłaconymi składkami zusami itp. także dla studentów, fajnym socjalem ( czyli kawą, herbatą i wystarczającą ilością wody dla pracowników ), prywatnym ubezpieczeniem zdrowotnym ze sporym pakietem badań. Szybka matematyka, lepsze 12 h za 11 zł czy 20 h za 6.50 zł ? dla studentki/studenta naprawde fajna praca zeby dorobic. a jesli "przerzucanie wieszakow" komus nie odpowiada ( a niektorych zdecydowanie przerasta :) ), co ja biedna mam poradzic ? szukanie czegos lepszego ? jak znajdziesz na stanowisku "sprzedawczyni" cos lepszego - daj znac !

I piszę to osoba która sama podpisała się jako "mitologia";] Może pracodawca zechce się poprawić i przestanie oferować ludziom pracę gdzie zarabiają "kieszonkowe" to będzie mniej "anonimowych marud" które jak sama piszesz ciągle się zdarzają może to o czymś świadczy;)? A bezrobocie w Poznaniu faktycznie jest minimalne ale to dzięki tej ogromnej ilości galerii handlowych gdzie własnie korporacje proponują stawki groszowe. Więc ciężko ale o dobrego pracodawcę bo nie oszukujmy się do TKja nie potrzeba wielkich predyspozycji a chętnych za 500zł zawsze znajdziecie więc gdzie tu ciężko o dobrego pracownika;) no chyba że dobry to ten co cicho siedzi i przekłada te wieszaki ;)

mitologia

Mając 4h zmianę nie masz przerwy Anno. Godzinną masz jeśli pracujesz +6 h i w części niepłatną... A godziny pracy znałaś przy przyjęciu do roboty. Też bym chciała pracować 8-16 jak w urzędzie. Ale to sklep, pamiętasz ? Grafik - każdy by chciał wszystkie weekendy wolne. I czas na imprezy, rodzinę, znajomych. Zmiana u 1 osoby wymaga zmiany czasem u kilku osób albo inni tyrają za nią. Na tym polega "dorosłe życie" - albo wybierasz pracę i obowiązki, albo nie pracujesz i masz max czasu dla znajomych. Proste. Ludzie robią u nas 2 kierunki studiów, 3/4 czy pełen etat i czas dla znajomych. Da się widać... A akurat naszego "łaskawego" pracodawcę interesuje nasza dyspozycyjność. Wierz mi, nie każdy pracodawca jest tak "łaskawy". W Poznaniu jest niecałe 3% bezrobocia. Ciężko o pracę ? Nie. Ciężko o dobrego pracownika... A poza tym jest fajnie. Tylko te "anonimowo odważne" marudy zawsze się trafiają...

meridka

"Narzekanie na zmiany jest bez sensu " ten argument jest bez sensu ... nazekanie na zmiany w grafiku jest uzasadnione właśnie tym ze jesteśmy dorośli i mamy swoje plany i życie a nie łaskawy pracodawca nie jest w stanie ogarnąć grafiku na cały miesiąc z gory. A jeżeli uważasz ze jak sie nie podoba to można isc do innej pracy to świadczy to tylko tyle ze nie masz pojęcia o rynku pracy i o fakcie ze trudno o pracę i tylko takie (usunięte przez administratora). Jak to łatwo dostać. Zresztą i tak trzymają nas tylko do końca sezonu sprzedazowego czyli grudnia. Zostawia tylko kilka najmniej jedzących osób i najlepiej uczonych z ... sami wiecie czego ..

Maupa

Matko kochana, ale Wy narzekacie. Przyjąłem się równo z Wami na Maltę i jakoś jak czegoś nie wiem, to zapytam nawet 10 razy, a usłyszę odpowiedź. Narzekanie na zmiany w grafiku i godziny też jest bez sensu. Jesteśmy dorośli i musimy liczyć się z takimi zmianami. Jeśli się komuś nie podoba, to czas najwyższy zmienić pracę. Dla mnie praca jest spoko, nie jest nudna, ciągle jest co robić i ludzie są jak najbardziej w porządku :)

Zostaw merytoryczną opinię o TK MAXX - Poznań

• Jak się pracuje w TK MAXX?

Zobacz opinie na temat firmy TK MAXX tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w TK MAXX?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy TK MAXX?

Kandydaci do pracy w TK MAXX napisali 7 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

TK MAXX