Opinie o Delpharm S.A. (GSK) w Poznań

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Delpharm S.A. (GSK). Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Delpharm S.A. (GSK) na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Delpharm S.A. (GSK) w Poznań

Napoleon.Plutno

Plutno tez (usunięte przez administratora) pozwolila Maciory na wszystko.

Teatrzyk

Jak Skoda bedzie dalej liderem to ja sie zwalniam,z tego teatrzyku. calego Ta firma jest tredowata i i specyficzna A ty Oktavia Zastanow sie nad soba.

Na uboj ze swinia.

(usunięte przez administratora) Skode za duzo juz tego,ma albo na uboj ze (usunięte przez administratora).

SKIBA

Kazdy inny lider,bylby zwolniony,a Skodzie sie uda,znow.Kpiny,Proponuje tez (usunięte przez administratora)arzad,tego (usunięte przez administratora),imenagerow,A ty Skoda wstydz sie.Pseudo liderko, Polacy nic sie nie stalo.Skoda idz zbieraj poziomki.

Operator Maszyn

Proces rekrutacji prowadzony przez tą firmę na operatorow maszyn to zwykła kpina. Rozmowa jest obszerna, wymagania wobec kandydatów są duże, prowadzący rozmowe menager zapewnia, że odpowiedź o wyniku rozmowy pojawi się pod koniec tygodnia w którym była rozmowa, a jak to wygląda w praktyce ? - Mijają tygodnie, mija miesiąc, przy każdej próbie telefonicznej lub e-mail kandydat jest zbywany i zapewniamy , że odpowiedź nastąpi jutro lub do końca tygodnia...lub Pana kandydatura przeszła na kolejny etap... Firma nie szanuje czasu kandydatów ,który jest dla nich cenny podczas szukania pracy. Po okresie miesiąca pojawia e-mail odmowny. Szkoda czasu.

Pytania od ściśle technicznych do największej traumy z dzieciństwa.

logo firmy Opiekunka seniorki w Niemczech
Poznań
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
Poznań
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy Technik- Instalator systemów alarmowych
Poznań
Agencja Detektywistyczna i Ochrony JOKER Sp. z o.o.
Biofarm.

W Biofarmie nie ma ukladow ,korupci,oszust.U was sa.I beda,Macie Racjie Liczy sie pacjent.Oszukujcie sie dalej.Pariaczki.

im

Kajko i kokosz kaczmarek masz racjie jest pieknie (usunięte przez administratora)

in

Smierdzielie

Teraz Biofarm

W Biofarmie i Curtisie tego nie ma co Gsk.

Malgorzata

Pisza a pozniej powiedza na kogos innego .Wstyd.Tam zawsze tak bylo.i bedzie.

IT

Tam przy Grunwaldzkiej 189.to cie calego obsraja.

Konfekcyjny

Albo wsadowcy tam tez (usunięte przez administratora) pracuja.Granulaty z podlogi pozbierajcie (usunięte przez administratora) lepiej,zamiast Pisac na GoWorku.

wsadowiec

Lider_tablet_z_Lubonia

Nie polecam za tą kasę.Poszedlem do pracy gdzie płacą dużo więcej i nie jestem na posyłki myjka,mycie tabletkarki ,stołów na czas,produkcja kamery.Nie zmecze sie w pracy fizycznie nic aktualnej.Szanujcie się.Zmarnowane 2 lata.Wspomne o rzekomych bonusach rocznych itd.Jesli zatrudnisz sie wypłaca Tobie proporcjonalny czyli np po przepracowaniu 2 miesięcy 2 kwotę z 12 z np 2k czyli 400 zł jesli akurat orzypadnie.Doplaty tak samo.Swieta? Brak kasy.To już pokazuje jaka pazerna jest firma.Nadgodzin nie płacą,byle za free byś robił,odbierane.To nie jest konkurencyjna oferta na rynku.

CN

Pajacu w okularach z drazowni dlugo jeszcze się będziesz śmiał z innych?

Fetta

Pewnie ze to wsadowcy pisza.uwaga falszywi.

Transportowy

Wsadowcy pisza na Go Worku a pozniej muwia na innych z liderka ich Co za (usunięte przez administratora)

IT.

Liderka ich kłamie ,oszukuje jest nieuczciwą ,to jej robole torowe to samo Macie wsady

KAJKO I KOKOSZ

Nie mają tak pięknie tam jak muwia .Sami się (usunięte przez administratora) .

JZ

Z ZJ Z IT też się wiara zwalnia

17 LAT W GSK
@IT.

Ta firma ma fajnych pracowników.

ROBILEM TAM TEZ JZ
@IT.

KRYTYKA MUSI BYC I BEDZIE MAM ZA SOBA PARE LAT Z TEJ FIRMIE .GDZIE TYLKO LICZYLO SIE ILOSCI ZROBIONE ,CZYM WIECEJ I WIECEJ PRODUKCJA NA DWIE MASZYNY PRZEZ OPERATOROW DUZE ILOSCI NA CN ,I WSADACH O KTORYCH SLYSZANO ,DO TEGO ICH SCIANY ,GEBY ,PDP, ZAWRACANIE GLOWY BZDURAMI ALE SZEF CZY SZEFOWA PILNOWALA NORM ZEBY WYRABIALI ATMOSFERA FATALNA ,TO CO PISZECIE CHYTROSC ZAWIC,BEZCZELNOSC PRACOWNIKOW GADANIE JEDEN NA DRUGIEGO ,TO Z TYMI PRZELOZONYMI TO TEZ PRAWDA NIESPRAWIEDLIWI UKLADY JULIA MASZ RACJE UKLADY NA LINI SZEF PRACOWNIK LUB LIDER PRACOWNIK ,ROZDAWANIE AWANSOW PRZEZ LIDERA BO SYNEK MIAL TAM MAME LUB TATE ALBO SZEFOWA ZMIANY DOCENIALA TYLKO DZIECI SWOICH ZNAJOMYCH CZYLI UKLADY PRZYJACIELSKIE I RODZIINNE ,SPOTKANIA W KTORYCH NIKT NIE CHCIAL UCZESTNICZYC TYPU KASKADY ,JAKIES SPOTKANIA SPECYFICZNE ,PO PARU LATACH PO PARU LATACH POSTANOWILEM ZMIENIC TA FIRME PONIEWAZ NIE DALO SIE JUZ TAM PRACOWAC .

Tabletkarz
@JZ

Zbierali na wsadach z podłogi granulaty zgadza się.

Obecny
@ROBILEM TAM TEZ JZ

Z tym izopropanolem na wsadach też prawda .nie używali ale w rejest podpisywali że to zrobili a nie robili .Wsadowcy i tak przez parę lat .Tak uczyli trenerzy nowych pracowników .Obszar do zamknięcia wsadowy Lider do zwolnienia .

KAMIL
@Tabletkarz

Również nie polecam Ile można dźwigać w CN w Kopalni pozdrawiam Stare Baby z CN

komor
@KAMIL

Równouprawnienie ty cały tydzień na naważalni a one w myjni lub obsługa. Ty przerzucasz tony a one co chwile posiaduwa lub biurze i jeszcze narzekają,że mają myć łyżki godzine przed zakończeniem pracy bo chcą szybciej skończyć. A jak są w naważalni to co chwilę wołają bo np problemy z RF-em,bo za cięzko itp wymówki. Mniej się narobią a więcej zarabiają symulantki jedne. Niech wezmą się do roboty,a nie ciągłe jojczenie,chociaż trzeba przyznać że przy tych zarobkach to warto chyb b ędzie z nich wziąść przykład i zaczą jojczyć razem z nimi. Ciekawe czy znowu będą paczki na święta w 3/4 wypełnione powietrzem i znowu wstyd i czy znowu na Wigilie będzie trzeba znosić jedzenie z domu ? Cieszmy się ,że chociaż Herbata będzie.

Adrian
@komor

Zarobki takie same na produkcji macie, czy właśnie od obowiązków to zależy?

granulaty-sraty

czegoś nie rozumiem, jeżeli faktycznie tak było i macie pewność to dlaczego wszyscy piszecie tutaj a nikt z was nie zgłosił tego wyżej? GSK miało nawet specjalną infolinie dla pracowników do zgłaszania naruszeń, a aktualnie to klient fabryki. Czy brak odwagi?(usunięte przez administratora)

komor
@granulaty-sraty

Zgłaszać się powinno do odpowiednich instytucji np Państwowej Inspekcji Pracy a nie w Delpharm by cie jeszcze przed świętami zwolnili. Zawsze jakiś powód sie znajdzie. Ciekawe jak im wyszły wyliczenia Wydatku energetycznego czy w końcu udało im się dojść do wyniku jaki chcieli? Moim zdaniem tu właśnie powinna wkroczyć na całego inspekcja pracy zwłaszcza na naważalni gdzie pracuje się jak w kopalni za P-sie pienądze. Słabe podwyżki na tle inflacji powodują realny bardzo silny spadek płac,które z roku na rok są coraz niższe- właściwie to ich podwyżki są obniżkami płac co jest pewnym absurdem,ale to jest właśnie Delpharm.

Poeta

witam wszystkich was serdecznie W kilku słowach myśl swą streszcze Jak tak można bez przyczyny, takie robić tu zadymy? To ze czas ktoś sobie skraca, to na wagę coś przewraca, to ze gulik nie zalany, kłócą się jak patafiany… Jeszcze jeden jest artysta ten energią ciągle tryska, rano wieczór śle pytanie kiedy coś się w końcu stanie. Pozdro pyszczki żegnam się, więcej luzu!

Brat poety

Wszyscy powiadasz ? Czyli Ty i ja tez ? To się nadaje na urwanie pyty

Brat poety
@Poeta

Piękny wierszyk bracie !

Nie usuwajcie mojego wpisu :C

No elo ja tu może po krótce napisze swoją recenzje tego skansenu jakim jest zakład zlokalizowany przy. Grunwaldzkiej 189 pod rozdwojenio-jaźniowym szyldem GSK/Delpharm. Niezwykle immersyjne miejsce wręcz stworzone do słuchania narzekań starych ludzi i kultywowania dumnej polskiej tradycji pt. ,,może i jest chooyowo, ale stabilnie!". Może bez tego ostatniego bo w moim przypadku ta stabilność trwała dokładnie dwa lata, po czym sie dowiedziałem na mocy mi nadanej łaski lęcącego w ch. nadzoru że nie możemy kontynuować pracy, bo tak. BO TAK. Po prostu nie ma dla mnie pracy i musieli dojrzec do tej decyzji po miesiącu jak je zadałem XDD Nie żeby coś, snuli wielkie plany na gargantuicznych rozmiarów produkcje, budowania zapasu na rynki marsjańskie i wyimaginowane mocarstwa twojego starego pijanego więc odgórnie wiedzieli ile potrzeba ludzi, na ile czasu, kogo i na jakie umowy zatrudniać. Szkoda że tą wiedzą się nie dzielą i przekazują jedynie informacje mające odwrócić uwage nie odpowiadając jednoznacznie na pytanie bo po co? robolowi jak powiesz że ma czekać i ch. go to obchodzi, to wystarczy, tyle koniec rozmowy. Przynajmniej ma w to wierzyc bo przecież uczciwe traktowanie ma swoje limity. Przecież ten kawałek ziemi to kolonia francuska z podziałem kastowym, nawet w takiej dziczy obowiązują obyczaje i prawo. Mnie i jak pewnie wiele osób trzymali w niepewności do samego końca aż nie zacząłem naciskać, w końcu łaskawie mi powiedzieli po miesiącu trucia d. że znając plany i potrzeby produkcyjne od ponad roku teraz dojrzałem jak dorodny owoc do tego aby mi powiedzieć ostatecznie wypierpapier. Wszyscy postawieni w sytuacji zatrudnienia na umowe na stałe albo wypad zostali zwolnieni z wielu obszarów. Zaraz po otrzymaniu informacji dzięki której możesz rozpocząć rozwój poza strukturami tej kolonii karnej, mówią ci dlaczego i to jest k. najlepsze XD Jednemu mówią że byli na budowanie zapasu, innemu jak mi że no się starali, walczyli ze smokami ale no niestety nie. Jeden 6 miesięcy temu zapomniał wytrzeć ręce po podrapaniu się po czole więc mu to wyrzucają że to jest cecha która go wyrózniła do awansu na bezrobotnego. No są całkiem kraetywni w tym machlojstwie good job. Wszyscy mieli jedną ceche wspólną KONIECZNOŚĆ umowy na stałe, ale oczywiście tego nie mówią i wymyślają jakieś bzdury mając nas za d. nie znających własnych praw licząc że w to uwierzymy. To mnie chyba najbardziej wqrw. nie lubie być bezczelnie w twarz okłamywanym a od tego są tam chyba nieformalnie jakieś specjalistyczne szkolenia rozwojowe skłonności socjopatycznych, a przynajmniej takie sprawiają wrażenie. Nie chce mi sie pisac dalej bo już mi to 10 minut zajęło a materiału jest na 10 matur z polaka rozszerzonego, więc rzuce tylko parę śmiesznostek: 1. Kto wpadł na tak genialny pomysł jak nazwanie aplikacji na CN (która jest absolutnie beznadziejna, hobbysta deweloper w wieku licealnym by to lepiej ogarnął) Mcdonald? Na wsadowni maja swoją odnogę, analogicznie zgaduje że nazywa się Burger King? 2. To ja napisałem ten wpis przedstawiciela gsk, ile ja się z was naśmiałem to nawet nie macie pojęcia XD 3. Jedyny plus pracy tutaj jaki wyniosłem to fajny wpis do CV i parę branżowych słówek które pozwolą mi znaleźć lepszą prace, troche jak taki staż w urzędzie w sumie też tyle betonu i udawania. 4. Z ciekawością poobserwuje powolny rozkład tego muzeum produkcji farmaceutycznej z zewnątrz, ludzi tylko mi szkoda bo wielu się marnuje. Powodzenia wszystkim, trzymajcie się.

Ktoś
@Nie usuwajcie mojego wpisu :C

Odpowiem Tobie na 1. Nazwę aplikacji wymyśliła genialna Stefania, która kiedyś pracowała w MC donaldzie ???????????? i tłumaczyła się, że tam mieli też takie aplikacje ????????????

SPECYFICZNIE
@Nie usuwajcie mojego wpisu :C

SPECYFICZNA FIRMA ,ZE SPECYFICZNYMI LUDZMI ,TEZ NIE POLECAM, MILEGO .

HARNAS
@SPECYFICZNIE

Na GoWorku nie ma co was komentować szkoda czasu na was (usunięte przez administratora) bez ambicji Dotrwajcie cudem do waszych wymarzonych Emerytur albo was prędzej(usunięte przez administratora) z tego Skansenu i pamiętajcie żeby wszystko podpisywać (usunięte przez administratora)co zrobicie

Mateusz
@Nie usuwajcie mojego wpisu :C

Mnie też straszyła kiedyś zwolnieniem Oktavia .Było to dawno ale było Żałuję że nie zgłosiłem tego Do HR ale z tego co wiem to HR nic liderom nie robi kolejny przykład Ukladzikow z tej firmie To prawda jedna Operatorka fałszuje i wraca do pracy a druga już nie bezczelność Wasze wartości to Układy ,Fałszerstwa i Granie w (usunięte przez administratora) Nara

Specyficznie

Firma i ludzie bardzo specyficznie tam Siła ,złość zakłamania(usunięte przez administratora)Fałszerstwa (usunięte przez administratora) obgadywanie Jednym słowem też nie polecam.

Masciowy

Ja na Skodę mogę się tylko .już zlać .

avodart
@Nie usuwajcie mojego wpisu :C

w temacie podziękowania za pracę jak to napisałeś z powodu konieczności dania umowy na stałę to podobnie postąpiono z osobami na kapsułkach i to osobami, które chodziły na nadgodziny i zsypywały kapsułki w wielkanoc, 1-3 maja, 1 listopada i jeszcze kiedy tam trzeba było, choć cały zakład poza ta kolonią karną zamknięty. Podziękowano, bo podobno za dużo osób pracuje :) Za parę lat cześć załogi tego skansenu pójdzie na emeryturę a HRy wyciągną plakaty, które wisiały jakiś czas temu na przystankach wzdłuż trasy grunwaldzkiej z napisem: "3 przystanki do Twojej wymarzonej pracy" Brawo Janusze zarządzania! Przecież wyszkolenie operatora to pestka:)

Prawda prawda
@Nie usuwajcie mojego wpisu :C

Zbierali z podłogi i wysypywali z powrotem do beczek woZkow

Zrobiłem Kupe
@Masciowy

Zgadza się ,w tej firmie ,to same konfidenta tam każdy Sprzedaje parówki ,jeden drugiego walka o względy podwyżki ,duże bonusy i wielka Konfidencja Szefowie zmian s(usunięte przez administratora)jeden za drugim np tabletkarnia tam to całe szefostwo już(usunięte przez administratora) dosyć im Glaxo (usunięte przez administratora)w głowach Zostali odważni i najwytrwajniejsi i (usunięte przez administratora)jak np Pan Konewka (usunięte przez administratora) I Marmoladą Pani Majcherek gdzie (usunięte przez administratora)wyrzucają każdego nowego szefa zmiany który przyjdzie na was (usunięte przez administratora)eż przyjdzie czas

Były
@Prawda prawda

Pewnie że zbierali Rutinoscorbin z podłogi i nie tylko Rutinoscorbin bo wiele preparatów KALIPOZ Tivicaye ,Lamictale też były zbierane z podłogi na wsadowniach ,zbierali bo by nie mieli wydajności przy ważeniu To że zbierali to wszystkie 3 zmiany to robiły Jak nie było kamer Cały zakład to wiedział Nowi pracownicy Ci starsi najbardziej Wogle Wstyd Podobno już to wyszło poza Firmę Konkurencja już wie co w Glaxo się dzieje Ale muwicie że liczy się dla was pacjent Nie otrujcie tego pacjenta czasami Wogle szkoda komentować Zacznijcie produkować Gwoździe a nie lekarstwa ,Wstyd dla całej korporaci i powiedzcie Sebastianowi to a nie ukrywajcie Bo podobno macie wartości Pacjent nie chce Tabletek i Granulatu z ziemi Przepraszać musicie chyba że udajecie że nie ma tematu .

@Były

Pamiętajcie żeby podpisywać wszystko bo jak nie to was (usunięte przez administratora)

Obecny
@Były

Zgadza się to firma konfidentów zaszczutych konfidentów (usunięte przez administratora) na porządku dziennym (usunięte przez administratora) tam każdy każdego sypnie nawet szef zmiany i lider sama Konfidencja

Prawda
@Nie usuwajcie mojego wpisu :C

Na wsadach to nawet szefowa zmiany brała do chaty baniak 5 litrów Ludwika i wynosiła na nockach przez parking do samochodu i fałszowała wydruki na wagosuszarce rutynę dosypując palcami rutynę granulat żeby nie dosuszac rutyny Szefowa zmiany że wsadów rozumiecie to przy swoich pracownikach perfidnie to robiła w błocie pomiarowym na wsadach Tej Pani już nie ma blondynka z żółtej zmiany Pani E,C

Lech Poznan
@Prawda

Dosypywali palcami granulat w pomiarowym na wsadach ,na wagosuszarkach rutynę Setki rutyn serii poszło na tabletkarni mokrych powyżej 1,3 Skoda gratuluję zespolu Oktavia wejdź już lepiej(usunięte przez administratora)

@Nie usuwajcie mojego wpisu :C

W gsk Delfarm pracują sami oszuści.przy Grunwaldzkiej 189 Poznań.

Arbuz

Robiłem na myjni u Babińskiej To już wtedy myli beczki aerodesenitem 2014 2015

Żółty

Uwaga na 4 konfidentów z zielonej zmiany Na Lepczynskiego ,Kaczmarka Ratajczaka i Labutke to są 4 super konfidenci uważajcie na nich na tych 4 Konfidentów a ty Kaczmarek jeszcze że (usunięte przez administratora) to jeszcze frajerem jesteś .

Miś od Barei

Z żółtej zmiany.

Zostaw merytoryczną opinię o Delpharm S.A. (GSK) - Poznań

• Jak się pracuje w Delpharm S.A. (GSK)?

Zobacz opinie na temat firmy Delpharm S.A. (GSK) tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 415.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Delpharm S.A. (GSK)?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 373, z czego 241 to opinie pozytywne, 64 to opinie negatywne, a 68 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Delpharm S.A. (GSK)?

Kandydaci do pracy w Delpharm S.A. (GSK) napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Delpharm S.A. (GSK)