GlaxoSmithKline

Poznań

Opinie o GlaxoSmithKline

anonim 2009-02-12 10:19:46
dużo można zarobić okolo 5000 zl netto na początek jako przedstawciel, zależy od prowizji
sgdfdgf 2013-03-07 09:20:34
przyjmuja ludzi dziwnych, czesto nic nie majacych wspolnego nawet z biologią, co dopiero z medycyną, np Katowice, pani pedagog bez stazu nawet w szkolnictwie, reprezentant medyczny ???? w Katowicach, jak to mozliwe, co to papuga co powtarza wykute na pamięc teksty bez zrozumienia, a jedno pytanie z dziedziny i leży, jaka tu wiarygodnosc, bardzo smieszne, inna po marketingu (3 Letnie) to samo, same kolezanki czy co? czyje, moze maja inne ukryte zalety, i jest tego wiecej... wstrzasajace, a jakie dobre samopoczucie, i zero nadzoru, nad czasem pracy i użytkowaniem auta... itd...(usunięte przez administratora)... mam dalej mowic?
renata 2013-07-14 11:25:46
Widzę że w 2009 fajne zarobki były. Moje pytanie jest następujące czy przedstawiciel nadal tyle zarabia w GlaxoSmithKline?
turbo 2016-10-25 16:55:35
turbo 2016-10-25 16:55
Operator produkcji obecnie po zmianie wysokości wynagrodzenia zarabia więcej niż dotąd.
Początkowo jest się zatrudnionym przez pośrednictwo pracy Grafton. Konwersję do GSK przechodzą najlepsi.Pracownicy koncernu mają prywatną służbę zdrowia w Luxmed.
(usunięte przez administratora) Oferta pracy jest jeszcze nadal aktualna. Kto ma doświadczenie na produkcji,zwłaszcza w farmacji może aplikować.
Rozmowa jest 2 etapowa:przez Grafton i przez GSK.
Obecnie nabór i rekrutacja jest chyba bezpośrednio przez GSK,przynajmniej tak wynika z ogłoszenia.
Praca w oparciu o standardy farmaceutyczne,program na skaner MERP, praca częściowo z dokumentami,częściowo z automatycznymi maszynami,komputerem i skanerem.Podział na strefę czystą i szarą.Zachowanie zasad czystości i sterylności.Odzież robocza.Każdy pracownik otrzymuje swój identyfikator,login i hasło do systemu.Są szafki pracownicze na odzież,prowiant i rzeczy podręczne.
System pracy: część koncernu pracuje na 3 zmiany w systemie 5 dni po 8 godzin,część w systemie 4-brygadowym.jest dodatek za 4 -brygadówke.
Charakter pracy wielozadaniowej.Jeżeli ktoś ma doświadczenie,szybko ogarnia temat to z pewnością
łatwo się wdroży.Można sprawdzić się i pracować dla lidera branży.
Długi 2016-11-04 21:12:58
Turbo, jak wyglądają zarobki dla operatora produkcji? Przez Grafton i potem przez GSK?
Czy oprócz kwoty na godzinę, dodatku za nocki i weekendy jest jakaś premia? A jak wygląda atmosfera wśród pracowników?
turbo 2016-11-05 15:58:48
Praca na stanowisku operatora produkcji przez Grafton to obecnie 3500 zł brutto.
Od września została zmieniona wysokość wynagrodzenia.
Dodatek za nocki, 4-brygadówka ma także dodatek za 4 brygady.Część fabryki chodzi w systemie
tradycyjnym od pn-pt po 8 godz z wolnymi weekendami,część na brygady.
Co do atmosfery to wszystko zależy od ludzi.Każdy jest inny,ludzie są różni jak wszędzie.
Na początku na okresie próbnym jest się szkolonym.Jest jak wiadomo sporo do nauczenia.
Z zakresu procedur i standardów w farmacji,dokumentacji,obsługi urządzeń i maszyn Marchesini i CAM ,
programu na skaner MERP i komputerowego.Pełna automatyzacja,dużo prac manualnych.
Szkolenie osobno na strefę szarą,osobno na czystą. Najłatwiej jest się wdrożyć osobom z doświadczeniem na produkcji zwłaszcza farmaceutycznej.
Nie orientuję się jak jest z konwersją czyli z przejściem z agencji do GSK czyli GlaxoSmithKline.
Z tego co widzę część pracowników jest zatrudniona przez Grafton i pracuje tak już dłuższy czas.
Na pewno trzeba się wdrożyć,przejść okres próbny,zdobyć duże doświadczenie i sprawdzić się.
Po okresie próbnym wiedza i umiejętności są weryfikowane przez przełożonych.Muszą robić selekcję.
https://www [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] com/watch?v=JxnHHJCp1Ns krótki filmik poglądowy o koncernie
Jeżeli jesteś manualny,a jeszcze do tego techniczny to aplikuj.Jeżeli masz doświadczenie to tym bardziej.Sam przekonasz się i zobaczysz jak się pracuje u lidera farmacji.
Tom 2016-11-30 20:43:29
Jak wygląda praca w systemie czterobrygadowym(ile dni w pracy a ile wolnych) i czy docelowo cała fabryka będzie tak pracować?
Zostaw swoją opinię o GlaxoSmithKline - Poznań
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie GlaxoSmithKline