Opinie o Delpharm S.A. (GSK) w Poznań

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Delpharm S.A. (GSK). Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Delpharm S.A. (GSK) na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Delpharm S.A. (GSK) w Poznań

Zarobki

Delpharm proponuje 5100 brutto licząc dodatek nocny czyli 4600 brutto podstawy plus dodatek nocny. Śmiech na sali takie warunki to były za Glaxo ,ale 2 lata temu jak nie więcej. Inflacja w tym czasie 30 procent. Równia pochyła w zarobkach trwa. I nic nie zrekompensuje rozwalonego kręgosłupa od dźwigania Kalipozu, Alergi,wdychania toksycznych chemikaliów Teratogennych ,Mutagennych.kancerogennych sprawdźcie sobie jakie mogą być konsekwencje tego na szkoleniach wam nie powiedzą czym to grozi.

OPERATOR FETTY NR 6
@Zarobki

Wstyd pracownikowi daja 5000 brutto a liderowi zlodziejowi oszuscie 15000~20000 tys brutto.mutageny

Dziad

Dlaczego to robicie i podpisujecie się za kogos czy im imieniem lub pseudonimem

BOSS
@Dziad

Pt. Ty Przecież wiesz co ,Wojtek super płyta Pozdrawiamy ,Dzięki za płytę Pozdrawiam Warszawianke Ciebie i Pono Dzięki za Płytę.

Marivsz Pvdzianowski

CZEŚĆ WSZYSTKIM, WCZORAJ CHCIAŁEM PRZYJĄĆ OFERTĘ PRACY NA OPERATORA NAWAŻALNI ALE JAK POWIEDZIELI MI ILE MAM PODNIEŚĆ CHLORKU NA 3 SERIE KALIPOZU TO POWIEDZIAŁEM ŻE ICH P0PJeRD0LIŁO I ODMÓWIŁEM. ILE MOŻNA DŹWIGAĆ DAJCIE SPOKÓJ.

Oper.prod

Ktos juz pip i gif powiadomil za to co ,sie dzieje w tej fabryce.Nie polecam tez tam pracy.

CN-10

Jak tam naważalnia nocki? może poprosicie w końcu zeby troche wam poluzowali te smycz bo zaraz was do chaty przestaną puszczać po robocie xDD

fifi
@CN-10

O awansie w tej firmie mozecie zapomnie chyba ze masz uklady mame tate,liderzy nieuczciwi

Były pracownik Konfekcji II p.

Pracowałem na VS1 rok i o rok za długo... Zacznę od szkoleń, które wyglądały tak, że szef zmiany K. D przynosił mi kartkę z odpowiedziami i kazał szybko wypełnić . Większość pracowników z mojej zmiany (staż pracy powyżej 20 lat) w tym sam szef zmiany traktowali mnie i każdą nową osobę jak problem. Czynności wytłumaczone raz i musiałem już umieć bo inaczej pupilek szefa "Śmieszna" wydzierała się że " jestem nieogarnięty i powie szefowi zmiany i jak tak dalej będę robić to mnie wypier*olą". Atmosfera nie do wytrzymania. Po pewnym czasie zauważyłem, że Kamilek - tak go nazywała "Śmieszna" robi dokładnie to co ona mu powie na kawce w domu... On sam jako szef zmiany przez cały mój staż niejednokrotnie wydzierał się na mnie, nigdy za nic nie pochwalił i ciągle głupio dogadywał. Z resztą nie tylko mnie jedynemu bo sam byłem świadkiem sytuacji, gdy młoda dziewczyna, która pracowała ok 2 miesięcy była pozostawiona na strefie czystej i sama jechała linią i nie zauważyła, że na blistrach delikatnie widać kod kreskowy na co szef zareagował krzykami w jej kierunku , ku*wował na nią przy mnie ubliżał gdy nie słyszała. Dziewczyna się rozpłakała, cała roztrzęsiona usłyszała na stołówce, że ma nie ryczeć tylko za robotę się wziąć... Tak są traktowani nowi pracownicy. Pogarda i zero zrozumienia . Cieszę się że uległem wypadkowi i że za to nie przedłużyli mi umowy. Mobbing, mobbing i jeszcze raz mobbing. Nie polecam. A.

Byly
@Były pracownik Konfekcji II p.

Powiadomiona jest Państwową Inspekcja Pracy juz .

Dominik

Tez nie polecam ,pracy ,w Zespole Oktavii sami oszuści i zlodzieje i nie polecam wspolpracy z Oktavia.

MAMA

Granulaty z Podłogi u Oktavii zaskoczona nie jestem ,Widocznie Oktavia ,nie panuje na tym a wogle u niej zawsze były przekręty ona sama jest jaka jest Jak lider jest nieuczciwy oklamany fałszywy to jej szefowie i pracownicy tym bardziej onav Sama pokazała im wszystko sama i i tera, z maja Nco maja Nie polecam szczerze muwiac tam pracy U niej ostrzegam nowych pracowników Przed Oktavia Labutka Majcherek i KURDULEWSKI uwazajcie na nich

NIE POLECAM
@Dominik

Byłem szefem zmiany w tym skansenie ,zwolnilem się ,bo ,uznalem ze mogę dostać na głowę . czasami Nie polecam za żadne pieniądze ,Dużo szefów się zwalnia GSK GSK nie szanuje pracowników swoich Za wszystko trzeba odpowiadać się tłumaczyć Standard a tu mamy granulat i tabletki z podłogi Firma która kładzie nacisk na standard a tak naprawdę każdy robi po swojemubwazne żebyś podpisał papierem im Nie polecam ja jako szef musiałem zmuszać ludzi do pracy Być nieuczciwym szefem bo Lider tak chciał Nie polecam za żadne pieniądze tam pracy Wariatkowo i nic więcej mnóstwo szkoleń spotkań podpisów wogle za dużo tego Pracownicy też są nieuczciwy mię lojalni źle się zachowują ,

Ciekawski
@NIE POLECAM

Wiem, że szukają lidera zmiany na kremy i maści. Jacy ludzie tam pracują? Dlaczego zwolniło się stanowisko? Polecasz aplikować?

KAMIL

Uwazamy

Czajka
@KAMIL

Popieram

Gigi Nowy wpis
@Były pracownik Konfekcji II p.

Starzy pracownicy są traktowani dużo gorzej. Młody nie jest przywiązany do firmy, nie ta to inna. Stary pracownik już zostaje przez zasiedzenie i kierownictwo o tym wie i wykorzystuje. Kiedyś na linii było 2 lub 3 pracowników, teraz ogarnia to jeden, a nawet niekiedy obsługuje dwa urządzenia. Jest stosowany szantaż emocjonalny, kolega nie dostanie wolnego które potrzebuje, chyba że go zastąpisz. Jeśli coś się posypie tak jak tej dziewczynie o której mówisz, to jest kara za niedopatrzenie i wpisany incydent do akt. Obsługując dwa stanowiska nie jesteś w stanie przypilnować dobrze żadnego, z ledwością możesz uzupełnić towar i t p. O kontrolowaniu np. wagi czy czytelności serii możesz zapomnieć.

Babaluba Nowy wpis
@Były pracownik Konfekcji II p.

To ''Śmieszna''jeszcze tam robi???Zawsze tam tak było,że jak przychodziła nowa dziewczyna, a nie daj boże ,młoda i do tego inteligentna to nie miała łatwego życia. Zazdrość,zawiść i bardzo niekorzystna atmosfera.

@Babaluba

Chyba ze 30 lat na wsadach oszukiwali, na stracie po suszeniu na rutynie tysiace falszywch wydrukow gratuluje Zespolu Wielinski

Nadzor operatorzy tam wszyscy kantowali wiele lat,Skoda tez.

@szukajaca

Wysyłałam podanie o pracę,na trzy zmiany a na rozmowie rekrutacyjnej okazuje się że są co prawda trzy zmiany ale 4 brygady. Brak podania konkretnej płacy ,powiedzenie że u nas się zarabia ( tyle i tyle+ dodatki) nie jest konkretną odpowiedzią tylko unikiem. No i w rekrutacji chyba nie wiedzą co to feedback.

Xyz
@@szukajaca

Bo zarządzający działem na który zapewne aplikowałaś to banda (usunięte przez administratora), zero wykształcenia i umiejętności zarządzania czy organizacji pracy. Ciesz się, że nie zadzwonili. Wmawiają, że u nich jest najlepsza atmosfera a operatorzy są traktowani przez tzw. biuro jak intruzi!

@@szukajaca

Na trzy zmiany, czyli chodzi o ogłoszenie na operatorkę produkcji? Jest ważne jeszcze do 25 lutego. Mogłabyś napisać, jaką kwotę Ci podali w ramach tego "u nas się zarabia x"? I jakie dodatki wchodziły w grę?

Byla

Kaza(usunięte przez administratora) po 4 soboty w m~c a jak nie strasza zwolnieniem 4500zl max i jestes ich otrutym (usunięte przez administratora),Nie Polecam.

@@szukajaca

A powiedzieli chociaż, że za pracę w święta oraz w weekendy dostaje się lepszą stawkę czy tego nie uwzględnili? Jeśli chodzi o feedback, to co z nim jest nie tak? ;x Daj znać.

hhaahhhaa

tylko za każdą niedziele jest dodatek i za święto jeśli przypadnie w inny dzień niż niedziela i jest to jakieś ok 150 zł

@Xyz

Wszystkie soboty kaza chodzic to pracy ,jak odmuwisz to strasza zwolnieniem.

Małgorzata N

Tak już faktycznie 4 brygadówka a wy jeszcze chcecie soboty wolne? Soboty i niedziele wolne są dla liderów jeśli już.

ZAGANIARY

NADZOR NA WSADACH TO ZAGANIARY KAZALI ROBIC CIAGLE PO 6 SOBOT LUB PO 6 NOCEK W TYG.I ZASRASZALI ZWOLNIENIEM JAK KTOS SIE NIE GODZIL ZGLASZAJCIE TO DO PIP HR ZAMIATA POD DYWAN .

Rekrutacja

Aplikowanie o prace do tej firmy,to przyslowiowa zenada,kilka spotkan z paniami z HR,setki pytan,np ile chciabym zarabiac lub pytanie o twoja przyszlosc,zawodowa zenada,Kilku kandytatow bylo na szefa zmiany wszyscy odmuwili,Nie polecam rekrutacji w tej firmie.Zenada.

CN-10

Były
@CN-10

Musieli by specjalną petycje do Stefy słać o ona taka nieczuła jest. Dodatkowo tylko tak idzie dorobić za nocki więcej płacą,a jak normalnie byś chodził to bieda kiedyś na przerwach jedli kabanosy od jakiegoś już czasu parówki z biedry z MOM.aż żal patrzeć. Były słodkie środy to je zlikwidowali.jak mówiłem że to równia pochyła i firma się stacza to nie słuchali,a będzie jeszcze gorzej.

Zwolnic Skode
@CN-10

Pytanie do Pani Niedzielskiej ,Pani Dyrektor kiedy Pani w koncu zwolni Liderke ze wsadow i jej nadzor gdzie nikt im juz nie wierzy i nikt nie ufa tym ludziom ,z litosci ich Pani trzyma ,Skode i Pluczeniczak te odrazu i nadzo ze wsadow caly.

byly pracownik
@Zwolnic Skode

juz dawno jakies 7 lat temu jak nie dawniej zaczelo sie (usunięte przez administratora) w tej firmie od kiedy lider wsadow zaczela rzady. Ja do tej pory nie moge zrozumiec jak mozna tak dlugo trzymac taka osobe na takim stanowisku. WSTYD dla kiedys tak szanowanej firmy. Pozdrawiam tych ktorych juz tam nie ma a Ci co tam zostali to powodzenia samych sukcesow zawodowych hahahaha a i nie moge zapomniec o pani superlider pamietaj karma wraca ...... falszywa(usunięte przez administratora)

17 LAT W GSK
@CN-10

To prawda ustawiają audyty tydzień przed audytem ściany i podłogi liza nawet (usunięte przez administratora) a później muwia że im audyt wyszedł co za (usunięte przez administratora) ludzie .

fifi

Operator Maszyn

Proces rekrutacji prowadzony przez tą firmę na operatorow maszyn to zwykła kpina. Rozmowa jest obszerna, wymagania wobec kandydatów są duże, prowadzący rozmowe menager zapewnia, że odpowiedź o wyniku rozmowy pojawi się pod koniec tygodnia w którym była rozmowa, a jak to wygląda w praktyce ? - Mijają tygodnie, mija miesiąc, przy każdej próbie telefonicznej lub e-mail kandydat jest zbywany i zapewniamy , że odpowiedź nastąpi jutro lub do końca tygodnia...lub Pana kandydatura przeszła na kolejny etap... Firma nie szanuje czasu kandydatów ,który jest dla nich cenny podczas szukania pracy. Po okresie miesiąca pojawia e-mail odmowny. Szkoda czasu.

Pytania od ściśle technicznych do największej traumy z dzieciństwa.

Poznań
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy Ogrodnik, Sprzedawca
Marek Nicgorski Berberys Sprzedaż Roślin Ozdobnych i Akcesoriów Ogrodniczych
logo firmy Technik- Instalator systemów alarmowych
Poznań
Agencja Detektywistyczna i Ochrony JOKER Sp. z o.o.
49 lat

Firma,Zarzad,technolodzy,liderzy,robole wszyscy ponizenii wam juz powinismy podziekowac stop(usunięte przez administratora)

PRAWDA PRAWDA PRAWDA

Wszystko prawda co piszecie o tej firmie,i o tych ludziach zaraz tez uciekam i nie polecam i ostrzegam przed zatrudnieniem sie tam,Reka Reke myje a Panu Sebastianowi z Francji gratuluje inwestycji w Poznaniu ,na dzien dobry Pana (usunięte przez administratora) i oklamali Tacy sa Polacy ,gratuluje zespolu i proponuje wycofac sie z Poznania,A zarzadowi zycze podania sie do dymisi bo nie zaslugujcie na pensje po 20000,30000 40000 tys m~c i Liderzy (usunięte przez administratora) i na okradanie firmy i Pana z Francji.

Zarobki

Niewarto pracować w delpharm
@Zarobki

Przeciętne miesięczne wynagrodzenie brutto w sektorze przedsiębiorstw w marcu 2023 r. wyniosło w Poznaniu 9.160,60 zł i było o 15,3 proc. wyższe niż w analogicznym okresie 2022 r. Teraz porównajcie sobie czy tyle zarabiacie czyli co najmniej te 6500 zł na rękę i czy warto przy tych zagrożeniach zdrowotnych o których pisze całe forum.

Liczby bezwzględne
@Niewarto pracować w delpharm

Czy to przeciętne wynagrodzenie mówi o operatorach czy jest średnia z wszystkich stanowisk ? Jak myślisz ? Trzeba chyba porównywać stanowiska ?

Niewarto ptacować w delpharm
@Liczby bezwzględne

To średnia z ogółu stanowisk w gospodarce ,dla operatorów powinna być jeszcze wyższa ,ale nie w Delpharm . Jeżeli rok 2 temu mediana płac była niższa od płacy operatorów produkcji,maszyn to nic nie sugeruje by nagle teraz miało być inaczej poza tym ,że Delpharm przejął fabryke glaxo w Poznaniu i od tego czasu mamy równie pochyłą i deflacke płac biorąc pod uwage inflacje płace maleją w delpharm.

@Zarobki

Pracuję w tej firmie i zgadzam się że zarobki są masakrycznie niskie a warunki pracy straszne (usunięte przez administratora) to dobre określenie

@Michał

No a teraz firma nie planuje podwyżek, skoro minimalna rośnie? inflacyjnych też nie było, tak? Coś więcej o warunkach pracy napiszesz? Kurcze, cos cię jednak musi trzymać w firmie, skoro nadal pracujesz. To skoro to nie zarobki ani warunki to co takiego?:D

OPERATOR FETTY NR 6

Rezun

Firma powoli chyli się ku upadkowi, wystarczy przejść się po produkcji tu i tam. Nastroje także nie najlepsze, a do tego co chwilę słychać o odejściach specjalistów, których za stawki proponowane przez Delpharm nie da się zastąpić, bo są sporo poniżej widełek rynkowych. Jestem ciekaw czy ktoś coś z tym zrobi, czy też obecnym pracownikom dorzuci się trochę obowiązków z uśmiechem na ustach. Na produkcji kończenie współpracy z uśmiechem na ustach, przy końcu umowy na czas określony. Traci się w ten sposób doświadczonych pracowników, nie wiem jaki jest sens takiego działania, czy to jakiś wewnętrzny sabotaż ? Zresztą nie tylko na produkcji, w innych działach też często to tak wygląda.

Fetta nr 7.
@Rezun

Uwazajcie nadal na Skode ,i na jej Reksia uwazajcie na nich ,ostrzegam przed nadzorem ze wsadow ,i przed praca w tej firmie,Rutyna z podlogi zycze smacznego Dyrektorce,i Menagerom ,usmiechajcie sie dalej do siebie i p,I,E,R,D,O,Cie,Ze Wam Wszystkie Audyty Wychodza Ustawione Milego Pikniku 23.06(usunięte przez administratora)

Ooo
@Rezun

Odchodzą przez niskie stawki? A czemu zwalnia się specjalistów i nie przedłuża im umów? Chodzi o oszczędności i dlatego są likwidowane etaty? Dużo osób ostatnio tak zwolnili?

Rezun
@Ooo

Tak, z moich obserwacji wynika, że głównie przez niskie stawki, które stoją w sumie w miejscu od kilku lat. Efektem tego jest to, że w większości firm w Poznaniu i okolicach płacą zdecydowanie więcej na podobnych stanowiskach. Dodatkowo, branża farmaceutyczna rządzi się swoimi prawami i ilość papierologii i bezsensownej papierologii też powinna być jakoś wynagradzana, bo to nie jest normalna praca pod tym kątem. Słyszałem o sytuacjach, że ludzie którzy odchodzili dostają minimum 30% wiekszą pensję gdzieś indziej, nawet na teoretycznie niższych stanowiskach. Obecnie w firmie panuje podejście, że specjalistę da się zastąpić skończoną liczbą stażystów. Problem w tym, że i tych stażystów brakuje.

@Rezun

Racja możesz dostać 5200 zł netto z miejsca i to bez zbędnej paoierologi bez dzwigania wielu ton surowców w dzień,dzień. Delpharm to równia pochyła niedługo minimalna będzie od nowego roku 4200 brutto a tu 4600 przy masakrycznych obowiązkach to już lepiej pracować w biedrze. Pamiętam jak obiecywali wyrównanie 4600 brutto pracownikom jednak niedpełnili obietnicy zapewne nie jeden i nie ostatni raz. Dzwiganie ,wdychanie mutagennych,teratogennych( uważajcie zwłaszcza dziewczyny które chcą mieć zdriwe dzieci),kancyrigenych substancji,substancji toksycznych wpływających niszcząco na nerki ,płuca ,mózg np ataksje,przechodzące przez skóre i można tak bez liku wymieniać i to za marne jak mówicie 4600 brutto. To rzeczywiście w biedrze lżej ,zdrowiej i niedługo więcej biorąc pod uwagę wypłatę.

xxx
@komor

No ale nie było w ogóle wtedy wyrównania czy dali coś, ale mniej? Mówicie, że pensje stoją w miejscu od lat, a jak się pójdzie z wnioskiem o podwyżkę to co, jak szefostwo zareaguje? Bo przecież po latach pracy to wręcz dziwnie nie dostać nic więcej. I jeszcze co do warunków pracy to rozumiem firma zapewnia wszelkie środki ochrony?

@xxx

Nie dali wszystkim a wyrównanie miało być dla wszystkich co zarabiali mniej podejrzewam,że tak zrobili by pracownicy czekając na wyrównanie nie odeszli i sporo pracowników się zawiodło. Niektórzy dostali programy naprawcze i podwyżki 0,5 % co uwłacza wszelkiej godności człowieka i jeszcze taka Stefania dawała kartkę w której by te 0,5 % wygladało lepiej bo zliczone za 12 miesięcy (tania Manipulacja urągająca nawet inteligencji przeciętniaka) Oczywiście nie chcieli by pracownicy odchodzili woleli sami ich zwolnić to sie nazywa kontrola. Wiedziałem,że równia pochyła jak tylko zlikwidowali słodkie środy,potem na wigilie dostaliśmy paczki nadmuchane w 3/4 tak że była tylko 1/4 zawartości prawie wszyscy wyrzucali odrazu opakowanie,a najgorsze,że jedzenie na wigilię organizowaną przez gochę i stefanie pracownicy musieli organizować sami no dobra woda była za darmo,chore. Pracę odradzam wszystkim szczerze,lepiej się wykurować ,wyzdriwieć na L4 i szukać innej roboty.

@komor

Po podwyżkę nie warto iść jeśli nie postawisz ich pod ścianą ,a i tak po jakimś czasie ty sam możesz mieć program naprawczy i nie dostać kolejnej. Lepiej iść do firmy kóra daje podwyżki przynajmniej o inflacje wszystkim i nie szczuje jednych przeciw drugim gorzej niż politycy. Jak już bedziesz szedł di nich to miej przynajmniej opcje z umową w innej firmie.

firma dno kpiny
@Fetta nr 7.

Operator na dzin dybry dostanie 4500~5000 netto lider 15000~20000 brutto no zenada kpiny.

Nie do Wiary

Mamy przyklad co sie dzialo w tej firmie od lat,teraz mamy ,wszystko bylo pod dywan zamiatane od lat,Ale opowiadali tak rozowo o sobie lezki mi lecialy.Tej firmie powinni pozabierac lub wstrzymac wszystkie pozwolenia na produkcie lekow,a winych zwolnic dyscyplinarnie.

uklady
@Nie do Wiary

Same uklady od wielu lat,nie polecam,nieczciwi liderzy szefowie robole torowe tez bardzo nieuczciwi.

ukladyUklady
@Nie do Wiary

Na wsadach jedni podwyzki po 8,10 procenta innii min.po 2,3 jedni zwalniani drudzy tylko wpis w Moj Plan nadzor tam niesprawiedliwy bardzo Skoda,Plotno Jozek do zwolnienia traktuja firme jak swoja wlasna,Zarzad tez do zwolnienia za tolerowanie tych nieuciwych Liderow ,Nie polecam.

Dziad

Dlaczego to robicie i podpisujecie się za kogos czy im imieniem lub pseudonimem

Wszystko
@Dziad

Wszystko co usłyszą i zobaczą to chodzą gadają

SNIADLE MLEKO
@Dziad

Tam liczy się tylko przytakiwanie i słodkie muwienie dużo mówić jak najwięcej muwic nawet głupoty i bzdury muwic i muwic spotkanie jest jest godzina 14,20 chce iść do domu a tam jeden jeszcze muwic głupoty gada ale musi a do roboty ostatni wymyślać nygus leser bajkopisarz ale on musi i podpier,dala wszystkich a przełożonej się do bardzo podoba że on muwi nawet głupoty ale po 14 jeszcze muwi gdzie wiara chce iść do domu on nadal muwi i usiłuje robić dobre wrażenie że ciągle muwi szefowa uśmiechnięta uradowana że on ciągle muwi bajki wymyśla cuda bajkopisarz nawet muwi że był U Kopernika po pierniki w Toruniu i ze smierdzacej skarpety zrobi majonez jak Mać Gyver to też muwi ale nadal muwi a szefowa uśmiechnięte że mają do odcinku Dupozawracacza gdzie wiara ma go w d,u,p,i,e

To jakaś propaganda
@SNIADLE MLEKO

To jakaś propaganda czy co bo nie wiem

Hsj
@SNIADLE MLEKO

A pamiętasz imię tego Pana od Piernika ? Która szefowa była taka zadowolona ?

Na T

Hujowy Typ

Ten Pan jest Na K,,,,

To prawda

Zgadzam się z tym wpisem baby gadają nie prawdziwe rzeczy na ludzi a os niektórych czuć więc zgadzam się lepiej powiedzcie jak o was czuć a wiarę zostawcie w spokoju wpisz prawdziwy popieram i won z pierdusnicami niektóre z was nie myja się ale gadać głupoty na innych wstyd

Byly

Niech się spryskaja zmiekczona później oczyszczona

Dawid
@Dziad

pozdrowienia dla (usunięte przez administratora) że wsadow

Dawid

PODOBNO JAKIEGOŚ LESIA ZWOLNILI KTOŚ WIE COS

Już to bylo
@Dziad

POZRAWIWNKA DLA BAJKOPISARZY CN WSADY TABLETKARNIA DRAZOWNIA KONFEKCJA POZDROWINKA BAJKOPISARZY CZEKA NA WAS PRZYGOTOWANA CWELOWNIA JUŻ

@Dawid

Zatrudnilem się 7 miesięcy temu też mnie obgadali nawet wymyslali na mnie coś czego nie było Przykre

M JAK MILOSC
@Dawid

DOŁĄCZĘ SIĘ DO WASZEJ DYSKUCJI BO JEST BARDZO RZECZOWO I CIEKAWIE POWIEM TAK WPISY SA 99 PROCENTACH WIARYGODNE I PRAWDZIWE JEST TO FIRMA DOBRA GDZIE ROBOLE DOBRZE ZARABIAJĄ ALE STEKAJA ŻE W D,,, MALO ROBOLE SIĘ PODP,,,,, NA WZAJEM KAŻDY KAŻDEGO MALO TEGO PLUJA NA SIEBIE I SIĘ OPLUWAJA TO ROBIĄ SZEREGOWI PRACOWNICY KAPOWANIE JEST NA CO DZIEŃ JEDEN DRUGIEGO MALO TEGO NAWET DO PRZEŁOŻONYCH DO CHATY WYZWANIAJA CO NIEKTÓRZY DO DOMU Z FIRMY TAK TAK TAK JEST LUB Z CHATY DO CHATY TAK JEST I WIADOMO KABLOWANIE CHORAGIEWKA NADAJE A NIECH TA CHORAGIEWKA POWIE JAKA JEST ZE (usunięte przez administratora) JEST OKLAMANA FALSZYWA I JEST GOWNEM STOLCEM ŻE OSD NIEGO NIEJ JEDZIE WKWANETEM ŚCIEKAMI NO TO,.

Niedziela
@Już to bylo

Teraz k,,,,,,, Lesiu a niech którzy z was powiedzą jak wyłączal barierę przy was czemu tego nie muwicie ci co z nim pracowali czemu tego nie powiecie a teraz Lesiu wiecie co robicie z siebie (usunięte przez administratora)h ludzi zawsze tam tacy byliście mysleluscie że to pod dywan pójdzie i Lesiu wróci to źle mysleliscie tu powinien polecieć cały nadzór itp i pracownicy co o tym wiedzieli łącznie z operatorami wiadomo teraz nikt nic nie wie i nie powie ale zapewniam wszyszcy wszystko wiemy bo Lesiu Popieram szefa który to znalazł i powiedział o tym gratulacje takich szefów ta firma potrzebuje którzy nie boją się pokazać czegoś co było zamiatane pod dywan 30 lat w Polfie

M JAK MILOSC

Czyli (usunięte przez administratora) i klamcy bajkopisarze

Gonzo
@M JAK MILOSC

Dobrze ze nikt nie zginął macie wasz standart śmiech

Dobry wpis
@Niedziela

Dobry wpis popieram szefowa która to zgłosiła koniec z miotlami co pod dywan zamiataly wszystko i chroniły swoich pracownikow Gratulacje dla tej szefowej a operatorzy są od robienia a nie oceniania bo tego lubię a co mnie to obchodzi że go lubili to nie sympatią pl

Rex

Popieram mnie też traktowała jak (usunięte przez administratora)

Gonzo

Ale tu kolorowo

Grzesiek
@Gonzo

Nie dziwi mnie ,że ludzie z frustowani zwłaszcza po tych nędznych podwyżkach planach naprawczych by uzasadnić podwyżki niejsze niż oprocentowanie lokat w najgorszych bankach. Część osób zwłaszcza większość nowych do 2 lat i co mnie dziwi nawet osoby które pracują wiele lat chciałoby się zwolnić, niektóre się wstrzymują na raze -wiadomo pandemia. Firma mówi o rozwoju a tak naprawdę masz szkolenia z (usunięte przez administratora) niż z tego co powinno być ,jak się przyjmowałem na określone stanowisko a nie na (usunięte przez administratora),poza tym masz mase nieistotnych szkoleń z całej fabryki . Moim zdaniem szkolą tak bo chcą mieć pracownika od wszystkiego za jedną słabą pensje mogą posłać cię właściwie na kążdy dział do każdej roboty o każdej porze bo ktoś musi nadrabiać braki kadrowe wystarczy ,że jedna osoba zachoruje i już jest kłopot . Jężeli tu się przyjmiesz nowy pracowniku to licz sie z tym że żadnego rozwoju nie bedziesz miał przy słabych szkoleniach z których większość jest nieprzydatna w pracy prędzej czy pózniej zrobisz jakiś błąd dadzą ci plan naprawczy i nie dostaniesz podwyżki lub dostaniesz kilka złotych na piwo. Dadzą ci plan do wyrobienia w nastepnym roku- oczywiście dodając rzeczy trudniejsze których nie będziesz w stanie opanować i w kolejnym prawdopodobnie również nie dostaniesz podwyżki . Starsi pracownicy ci nie pomogą bo nie maja czasu by cię uczyć jak wszystkie plany są pod sam korek. Jeszcze to przejecie i zatrudnianie pracowników na krótkie umowy zamiast na 12 miesięcy lub na stałe,pewnie po to by po przejęciu pozwalniać pracowników gdy już naprodukuja na zapas. Nie widzę tego jest coraz gorzej niestety. Mamienie jakims wyrównaniem którego nie ma i nie bądzie nie wierze w to zwłaszzca ,że sprawa przycichła ,jeżeli tak faktycznie będzie to ja uciekam z firmy która nie wywiązuje się z obietnic.

Obserwator
@Grzesiek

Dużo nowi pracownicy, jak od 3 lat

Gid
@Grzesiek

Plan naprawczy jest,

Fotki
@Gid

Ważniejszy jest, projekt pt miejsce odkladcze, niż znalezienie sposobu na mycie po kalipozie no, żenada

Gofry
@Dziad

Mam pytanie ile zarabia operator, chce się starać o prace

Andy
@Dziad

Firma i przełożeni mi zarzucają że wypisuje tutaj a tego nie robię, nie robię tego ale mi zarzucają dajcie spokój , proszę was

Remigiusz
@Gofry

W granicach ok 4000 brutto, w tym zwłaszcza na początku dziesiatki szkoleń, najmniej szkoleń z tego co dotyczy twojej pracy jak się wyłożysz a 1 roku szanse na to są ogromne to będziesz miał program naprawczy i nie dostaniesz podwyżki. Jeśli będziesz na rozmowie kwalifikacyjnej to zapytaj się ile osób w 1 roku pracy ma program naprawczy i czy są gwarantowane podwyżki (nie ma-jeśli powiedzą inaczej znaczy się,że kłamią) Teraz dochodzi jeszcze przejęcie przez Delfharm i nie wiadomo jakie będą nowe warunki pracy. Stali pracownicy również nie wiedzą,są tylko obiecanki. Poza tym zatrudniają teraz na krótkie umowy,nie wiem czy warto ryzykować pracę na kilka miesięcy okresu próbnego przy umowie na np 7-9 miesięcy gdy tak naprawdę mogą cię zwolnić po 3 miesiacach -wczesniej raczej nie. Za duże ryzyko lepiej zarabiać mniej bez stresu z możliwością rozwoju,tam gdzie nie ma takiej atmosfery w pracy i żyłowania pracownika. Zwłaszcza,że firma się stacza były niedawno słodkie środy teraz ich nie mają być przeszukiwania prywatnych szafek by sprawdzić czy nie masz dziurawych skarpet i bałaganu w szafkach. Możesz się dziwić jak mozna tak pisać tylko,że ja już szukam nowej pracy i nie tylko ja. Teraz to płaca minimalna rośnie o więcej niż te podwyżki w Glaxo,nie mówiąc już o tym,że wiele osób ma program naprawczy by tych marnych podwyżek nie dostać.

@Andy

Andrzeju mij ich gdzieś, oni każdemu coś zarzucają (usunięte przez administratora) to sa

@DROZDHIV

Przestańcie podkladac, świnie tutaj ludziom. Debile

@DROZDHIV

Uwaga bo szefowie i liderzy patrzą co piszecie tutaj kolejna inwigilacja i śledzenie pracownika, jest to żenada Ale widocznie,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,

Robert
@DROZDHIV

Mam pytanie jakie zarobki na stanowisku operator

Mati

Zenada

MROWKA
@Dziad

Wasze wpisy na Go Worku, mam w(usunięte przez administratora) się nimi wogle nie przejmuje Socjopaci to tyle

Ktos

Mateusz

Mam w (usunięte przez administratora) u wasz Ludwik

Slawomir
@FIFOL

Przestańcie wypisywać bo po nie ten jeden szef zmiany czyta i donosi na ludzi i lidera oskarżają ludzi

Orlen leja gowna
@Slawomir

To prawda kradną Ludwik chce jest ochrona

@Slawomir

Szefostwo na wsadach jest do pary może zrobią przed nami gang bang

LEB
@Dziad

Lena ty stara kwoko przestaje pisać

Jest pieknie

Mentos
@Dziad

Szefowie na wsadach udają że są fajni a na rozmowie w akwarium z Liderka pokazują że są tredowaci

Mentos
@LEB

Zapraszam ws, ystkich do opisywania szefów zmian na go worku z imienia i nazwiska za to co robią i jacy są co pokazują zapraszam do opisywania każdego Gada

FILIP
@Mentos

Gady

Nowy pracownik
@Mentos

Zastanawia mnie dlaczego nie którzy pracownicy jedzą śniadanie po szatnia i unikają stołówki Lazurowe Wybrzeże lub chodzą na posiłek później Dużo niedobrego słyszałem o tej stołówce że tam nie ma co chodzić tam oczerniaja pracowników wszystkich

Mechanik

Wpisy robi szuszfol z CN

Gownojad
@Nowy pracownik

Szefowie i lider nie chodzą że swoimi pracownikami na stołówkę czyli nie przyznają się do swoich pracowników bo s, efowie że Wsadow chodzą później

FIFOL
@Gownojad

Mam pytanie do operatorów wsadowych ile jeszcze surowców lub granulatu(usunięte przez administratora)a na podloge

Marian Kapitalista
@Gownojad

Szefostwo chodzi na stołówkę później bo nie przyznają się do swoich pracowników wola chodzić później że swoimi ludźmi którzy im wszystko nadają czyli z konfidentami

Marian Kapitalista
@Marian Kapitalista

W Pracy odpalaja Go Worka i wypisują z komputerów z pracy niech firma sprawdzi bo mudzie kto loguje się na go worka i te osoby to pisza

SCIEBURA

Pozdrawiam Wiarę że wsadow

Nowy pracownik
@Marian Kapitalista

Przykre, ale prawdziwe są tu wpisy też się z tym spotkałem a pracuje w Gsk od nie dawna.

Operatorka
@Nowy pracownik

Też się z tym spotkałam Poszłam tam do pracy, na stanowisko operatora prod. Więc lubią człowieka tam traktować za plecami ja szmate. Nawymyslaja na Ciebie, Na klamia ile się da, wszystko gadają co zobaczą mało tego co Usłyszą Byłam świadkiem jak jeden operator, źle wykonał pomiar i zgonil na innego operatora , Przełożeni maja swoich tak zwanych ludzi jeden drugi co za plecami na cały odcinek Donosi Latają do mistrzowek do szefów zmian nawet do liderów i donosza Spotkałam się też z operatorem który przyznał się do pomyłki i jeszcze dostał nagane za nic bo immy operator go wsypal. Programy naprawcze są dawane tylko młodym pracownikom a te stare pupili co już z nich nic nie ma to świeca jak lampki na choince i patrzą żeby ich nie zwolnili bo mają co Emy z górki. Bzdury i opowiadanie rzeczy niektórych ludzi i yo na każdym poziomie operator sszef zmiany czy lider jest celowe Moverki też Jest to firma gdzie przez wiele dekat każdy był każdym Każdy się boi o swój tylek kosztem innej osoby NIE kg orym przełożonym brakuje uczciwości, lojalności i prawdomuwnosci i kompetencji Sama widziałam jak szefowa że swoimi pracownikami śmiała się obgadywala swoich pracowników i ustalala żeby innego operatora wyrobić i to szefowa z długoletnim stażem w gsk Więc nic dodać nic ująć i to samo operatorzy też ukrywali pomylki przed szefami a napewno szefowie przed operatorami i liderami Rybka psuje się od głowy Jacy przełożeni tacy operatorzy i cała reszta Najlepsze jest w thm że muwia standart a sami go nie przeszczegaja Widziałam jak jedna szefowa odbiera czystość skrupulatnie a druga po lekach jak jedna każe gwiazdkowac po pisy w RS a druga każe pod stołem szybko podpisać i schować raport szybko Jak jeden szef jest ma szacunek do swojego pracownika a drugi szef opluwa swojego pracownika Życzę tym ludziom nic dobrego i następnym razem jak chcecie współpracować ze swoim pracownikami i operatorami to zmienicie nastawienie do swoich pracowników bo święte krowy to wy nie jestescie

@Operatorka

A najlepsze to jest te akwarium, gdzie siedzą te glonojady i ustalają jaki kit wciskać swoim pracownikom na spotkaniach

Detektyw
@Operatorka

Wy wszyscy wypisujecie na GO WORKU są osoby z tabletkarni, wsadow z konfekci z centralnej drazownia też chyba ale najwięcej z tabletkarni nowe osoby ale też te stare którym źle mało tego jeszcze niektórzy robią to z firmowych komputerów zachęcam do sprawdzenia się logowan pracowników i sprawdzenia kto wchodzi na GO WORKA w pracy po mudzie i haśle bo są osoby które to robią w pracy później zganiaja na innych i ich pomawiaja i muwia na innych zganiaja na niewinne osoby sama widziałam jak pracownicy wchodzą w pracy na GO WORKA

Ksiegowy
@Detektyw

Pewnie ze wiara wypisuje a później pomawiaja innych Ale tacy tam ludzie pracują że by cie (usunięte przez administratora) za wszelką cenę

KALEKA
@Ksiegowy

Czyli klamcy

@Dziad

Tam muwia na wszystkich, na wszystkich jak się da to tylko świadczy jakich pracownikó ma ta firma

Szef zmiany
@KALEKA

Widzę że szaleje ie na GO WORKU rozpisaliscie się, walucie na każdy odcinek macie do tego prawo, Mo, ecie napisać swoją opinię a temat firmy, każdy z was może i ma do tego prawo, i nikomu nic do tego, ale później nie mówcie na innych jak czegoś nie wiecie bo krzywdzcie ludzi Bo chlastanie tymi dziobami i pomawia ie innych ja wiem ze wy lubicie w tej firmie wyzywać innych ludzi obgadywac ich liderów szefów zmian Menagera i operatorów robiliście to robicie i będziecie robic ale szanujcie innych wiem że wam ciężko bo sami się nie szanujecie ale spróbujcie

Angella
@Marcin

Na wsadach to mieszają, ludziom w głowach raz muwia tak, a raz inaczej albo raz tak a później się wypierają szczególnie przełożeni tak robia

@Angella

To prawda mieszają i robią z ludzi glupkow

Wojtek Byly

Pracowałem Rok W Kopalni powiem tak Nawazanie z epoki Flinstonow

Epoka kamienia łupanego.
@Wojtek Byly

Stąd ta rotacja pracowników ,robić się nie chce przecież to lekka ,bezstresowa praca. Liderzy nam pomagają by było lżej ,szefowie nie nakładają obowiązków ponad miarę i nie musimy robić za 2,3 itp. Nie zmuszają nas też do pracy w soboty ,święta no i płacą dobrze. Wydatek energetyczny, jak w mistrzówce. To dlaczego coraz więcej osób odchodzi, pewnie ci roszczeniowi? A ty dlaczego odszedłeś zwolnili cię robić się nie chce ?

Gsk-Amazon

Nie masz wyrabiać 1000% normy, a twój kręgosłup to twój problem takie mamy zasady liczy się pacjent, kupuj więcej maści na bull i będzie jak ta lala. Kopać wincyj diamentów bo chce se broszkę kupić. Do roboty kręgosłup ci niepotrzebny im mniej czujesz tym później wylatujesz. Jeszcze ze 100 kdkz-tów ,projekt na miejsce odładcze to ci podwyżkę dam 0,696969 % podzielone przez 0,666% byś był zadowolony. Podwyżka bardzo wysoka zwłaszcza że masz zaplanowany program naprawczy na ten i przyszły rok. Musisz być zadowolony zwłaszcza ,że o dalszych latach nie myślimy, ale obiecuje na pewno nie będziesz juz myślał o swoim kręgosłupie :)

Remigiusz
@Wojtek Byly

Wykasowali gościa na M który prosił o mniej pracy do jakieś pani na S bo mu kręgosłup z bólu nie wytrzymywał ,dziwne a podał tylko imię tej S. Po to by inni nie wiedzieli że lest bardzo ciężko tutaj jak można karać za takie rzeczy i wpisy na poziomie.

@Remigiusz

Obecnie - jak wynika z danych spółki - średnie wynagrodzenie w Polskiej Grupie Górniczej wynosi 7829 zł brutto. Ponadto górnicy otrzymują dwa świadczenia w roku o wysokości zbliżonej do miesięcznej pensji: premię barbórkową na początku grudnia oraz tzw. 14 pensję w lutym. Dlatego powinniśmy mieć jak górnicy pracujemy jak górnicy więc niech nam płacą jak górnikom albo więcej bo pracujemy w kopalni diamentów. Nowa firma powinna dbać o pracowników i wypracować ze związkami uczciwy, godziwy i sprawiedliwy sposób wynagradzania niezależny od widzimisię szefów zmiany, liderów i tzw konfidentów o których wszyscy się rozpisują. Zlikwidować programy naprawcze których nie ma w normalnych firmach ( nigdy wcześniej się z takimi głupotami nie spotkałem),my plany, szkolenia z Równości L-G-B-T, przeciążania pracą ,przestrzegać KP, nie zmuszać do nadgodzin-powinni tylko dawać listę przed biurem kto chcę to się wpisze a nie w formie nagabywania ,nękania itp. Nie robić zmian i zmian tych zmian gdzie często zarządzanie jest zrób A potem jest to jednak zrób B jak już zaczynasz i wszystko przygotowane to jednak zrób A a później gadanie dlaczego się nie wyrobiłeś. Dość tłumaczenia się pracowników przed innymi pracownikami dlaczego się nie wyrobiłeś, szefowie zmiany wiedzą dlaczego niech sami się tłumaczą to jest forma nękania wzajemnego i może podchodzić po (usunięte przez administratora) (dobre pytanie do prawników i PIP) Trzeba też przyznać że to nie tylko szefowie zmian, liderzy są winni operatorzy nie naskakujmy jeden na drugiego popędzając jeden drugiego musimy się solidaryzować jedziemy na tym samym wózku i tylko razem możemy coś zdziałać.

@komor

To tylko cytat z linkiem do strony :Jeśli pracownik czuje, że jest ofiarą mobbbingu w miejscu pracy, jak najszybciej powinien temu przeciwdziałać. Pierwszym krokiem jest powiadomienie o zaistniałym fakcie przełożonego. W sytuacji, kiedy (usunięte przez administratora)(osobą (usunięte przez administratora)) jest przełożony ofiary, o pomoc należy zwrócić się do kierownictwa wyższego szczebla lub do działu personalnego, jeśli wiemy, że otrzymamy oczekiwane wsparcie. Z prawnego punktu widzenia ofiara (usunięte przez administratora)może oczekiwać wymiernego odszkodowania za odniesione krzywdy. Pokrzywdzony może starać się o odszkodowanie za uszczerbek na zdrowiu psychicznym lub fizycznym - sąd w oparciu o opinię lekarza biegłego określa wysokość odszkodowania. Drugim możliwym świadczeniem jest odszkodowanie za straty poniesione wskutek zwolnienia się z pracy przez (usunięte przez administratora) Jednak zanim osoba pokrzywdzona zacznie starać się o zadośćuczynienie doznanych krzywd, musi udowodnić przed sądem, że rzeczywiście (usunięte przez administratora) miał miejsce. (usunięte przez administratora) Poczytajcie więcej zwłaszcza jeśli ktoś was z szefów czy liderów (usunięte przez administratora),zwłaszcza sądząc po niektórych wpisach nie mnie osądzać, poczytajcie w necie jakie są tego oznaki.

@komor

(usunięte przez administratora) Ograniczanie dostępu do informacji Brak dzielenia się wiedzą i doświadczeniem Pomijanie w zgromadzeniach związanych z pracą Zarzucenie obowiązkami Ciągła zmiana wymagań Zlecanie zadań powyżej kompetencji Nadmierna kontrola Obarczanie odpowiedzialnością, przy jednoczesnym ograniczaniu możliwości podejmowania decyzji Przypisywanie sobie cudzych zasług Dyskredytowanie osiągnięć Podawanie umiejętności w wątpliwość Ciągła, bezpodstawna krytyka i upominanie Przerywanie wypowiedzi Zlecanie zadań poniżej kwalifikacji Budzenie poczucia winy Przypisanie roli kozła ofiarnego Odseparowanie miejsca pracy Utrudnianie komunikacji z innymi Ograniczanie dostępu do pomieszczeń służbowych Unikanie rozmów i traktowanie jak powietrze Ograniczanie możliwości wyrażania własnego zdania Niedopuszczanie do głosu Nieodpowiednie żarty Ośmieszanie Zniesławienie Obraźliwe gesty Publiczne krytykowanie wyglądu i zachowań Sugerowanie zaburzeń psychicznych Pomniejszanie samooceny Przemoc ekonomiczna – obcinanie premii, nagród oraz nieprzyznawanie podwyżki lub awansu Przymusowe zostawanie po godzinach pracy Zakaz robienia przerw Straszenie zwolnieniem z pracy Zakładanie pracownikowi „dzienniczka” Groźby Tego zapewne jest więcej jak zauważycie takie rzeczy to najlepiej jest wtedy jeśli macie naprawdę zaufaną osobę zwrócić na to uwagę by dana osoba zapamiętała owe zdarzenie by była świadkiem dane zdarzenie. (usunięte przez administratora) to zjawisko w dłuższym terminie powtarzające się. Drugim sposobem jest wymagające odwagi wypomnienie osobie (usunięte przez administratora),nękającej tego co robi przy wszystkich biorąc ich na świadków. (To już jest trudne dla osoby która może być zniszczoona (usunięte przez administratora) Warto o takich rzeczach wiedzieć na poczet wiedzy ogólnej, chrońmy się nawzajem i szanujmy wszyscy włącznie z szefami zmian, liderami a nigdy nie będziemy musieli cierpieć psychicznie zwłaszcza ,że każdy ma jakieś problemy po co dokładać kolejnych. Pozdrowienia zwłaszcza operatorom :)

@komor

Nie zważajcie na literówki.

Ona

A Drozd HIV to z Centralnej też nowy

Transport

Normalni ludzie

Nowy Robol

Firma porządna polecam.

Komor
@Dziad

Polecam firmę zwłaszcza IT.

@Dziad

Ten na PS 28 zamiast czyścić układ myć to woli na korytarzu w telefonie wpisy na Go WORKU robić sama widziałam Na korytarzu.

Operator prod
@Dziad

Widziałam ja operator że wsadow zamiast myć układ PS 28 wolał na Go WORKU pisać na korytarzu.

PS
@Dziad

Niedługo w gratulacje będziecie mieli stolica Uważajcie.

Centralna Nawazalnio
@Dziad

Komor jest z Centralnej te głupki.

Bolo
@Dziad

Ta liderką że wsadów już dawno powinna być zwolniona,po tym co się u niej dzieje wstyd i kpina.na taką firma ale Pani Lider widocznie ma plecy i siedzi kupę lat na Wsadach bo widocznie nigdzie jej nie chcą i do niczego ona się nie nadaje Lubi kpić że swoich pracownikow oczerniac ich płuc na nich trochę kultury Oktavia mój bo Masz słomę w papciach

Obecny

To prawda Pani Lider stosuje terror

Operator
@Dziad

NA WSADACH ,W TEJ CWELOWNI,JEST ZESPOL ALE SAMYCH KONFIDENTOW TAM NAWET SZEF ZMIANY KAPUJE NA PRACOWNIKOW A TA CALA ICH LIDERKA TO ZASZCZUTA SWINIA

transport

Smierdziele.

PLUS500
@Dziad

Zgadza się popieram tak jest jak piszecie Pracuje tam ponad rok i prawda Ludzie Atmosfera fatalna słupki kropki koraliki rzygać się chce Stękają narzekają wszyscy barany Układy byłem świadkiem jak zwykły pracownik operator załatwiał sobie podwyżkę z szefem zmiany żeby mu dał i się zanim wstawił To słyszałem Kpina układy Kolesiostwo nie bawem się zwalniam .

@Dziad

Rozmawiałem z Maciora raz jak ,tam pracuje i ostatni raz to zrobiłem .Nigdy więcej już z nią nie zamienię słowa a tym bardziej rozmawiać z nią Czułem się jak głupek ,bo ona robi z ludzi głupków Gwiazdor miał rację o niej i nie tylko Gwiazdor

Prawda prawda
@Dziad

PRAWDA PRAWDA I TYLKO PRAWDA.

GWIAZDOR
@Dziad

Chciałem pozdrowić Fałszywa Pania Lider że wsadów TZN Skode czy Szkodę Skodę Kobietę Liderkę Fałszywa ,Niesprawiedliwa Bardzo (usunięte przez administratora) Okłamana ,Nieuczciwa ,Która Lider jest czy który Liderka jest taka jak ona Bezczelna Zakłamana ,Której brakuje Honoru Odwagi ,która ma zamiast mózgu Wodę,pozdrawiam Gwiazdor

Obecny multi
@Dziad

To prawda zbierali ,granulaty z podłogi.nacwsadach KALIPOZ z pod grala z pod tłoka Rutinoscorbin też Lamictale na PS12 z dołu suszarni łyżka to prawda co piszecie .Wsady to są

FETTA NR 7
@Dziad

ZGADZA SIE NIE UZYWALI OCZYSZCZONEJ WODY I IZOPROPANOLU LATAMI TERAZ TO ROBIA BO SA KAMERY I PODPISYWALI W KARCIE CZYSZCZEJ NA WSADACH.CO TY NA TO SKODA

GOLIWASIK
@Dziad

Prawda ,prawda Pracowałem na tabletkarni 2 lata umowy nie przedłużali Też nie polecam tego odcinka tej firmy i tej wiary tam .

UCIEKINIER
@Dziad

Uciekłem z GSK po 5 latach pracy ,5 lat to tak długo Pełno szkolen ,podpisów ,Presją Atmosfera fatalna ,przełożeni bardzo nieuczciwi ,zazdrość Chytrość Pazerność Obłuda ,Konfidencja ,Wyścig szczurów Pracownicy nieuczciwi Fałszerze ,Nigdy już nie zatrudnię się w tej specyficznej firmie Bardzo złej Brak szacunku między ludźmi wmawianie coś czego nie zrobiłeś Opluwanie Cię Wnikanie przełożonych w sprawy prywatne swoich pracowników Zostawcie tą firmę bo w tej firmie za byle co zwalniają .Szczerze nie polecam pracy w tej studni .

Ronin
@Dziad

Mam w (usunięte przez administratora) wasza komisję Niesławie GIF mieści się we Warszawie ul Senatorska 2 już jesteście tam (usunięte przez administratora) ty Skoda i twój zespół że zbieracie granulatypodłogi na wsadach i łyżkami z podłogi za nie używanie izopropanolu i tak dalej wiara zgłosił to do GIFU i Oktavie .i

Były tabletkarz
@Dziad

Pracowałem na Tabletkarni w okresie pani Reni Kaczmarek na tabletkarni było to samo co na wsadach Standart tylko na papierze a wiara robiła co chciała Dużo odeszło wtedy dużo do Biofarmu poszło Nie polecam Glaxo jako pracodawcy .

Granulat z podlogi
@Dziad

Granulaty z podłogi na wsadach to prawda.

Arbuz
@Dziad

Pozdrowienia dla (usunięte przez administratora)

Wsadowiec Anonim
@Dziad

To prawda nadzór na wsadach zmusza do nadgodzin.

ESCOBAR
@Dziad

Prawda prawda wszystko prawda .Zgłaszacie to wszystko do JZ ,trzeba powiadomić PIP ,też Skoda za dużo sobie pozwala z tymi burkami swoimi pizdzielcami a wsadowcy paruwy tylko za plecami robią wszystkim te paruwy

Były szef
@Dziad

2 Lata na stanowisku szefa zmiany .mi minęło jak 1 Dzień ,Zasady ich to Szybciej Więcej Dużo Żeby tam pracować trzeba mieć Żółte papiery lub zaświadczenie że jesteś nienormalny .Spotkałem się z brakiem szacunku ,bo tam się ludzie nie szanują .Nie polecam tam pracy w GSK Delfarm .w Poznaniu.

PALUCH CHADA SOKOL

Nagrywamy o was kawałki

DALAJLAMA
@Dziad

To prawda tam udają ,że jest dobrze a we fabryce afera goni aferę Ten zarząd Delfarmu też (usunięte przez administratora) Managerów .(usunięte przez administratora) Liderów (usunięte przez administratora) wszystkich w.y.j.e.b.a.c Zarażają fabrykę tylko na straty (usunięte przez administratora) wydają firmowe pieniądze bez opamiętania tak jak Józef od mechaników darmozjad i zatrudnia ludzi niewiadomo poco stanowiska daje (usunięte przez administratora) ,stanowiska za sex sexafery w gsk po znajomości załatwiają was jedna operatorka popełnia (usunięte przez administratora) i zostaje drugą leci tak (usunięte przez administratora) jest z wami (usunięte przez administratora) najgorsza firma z Poznania(usunięte przez administratora)

BOSS

Arbuz

To prawda lali do gulikow, to kratek sciekowych na PS 29 myjnia,jak pracowalem.

Anonimowo

Prawda,zgadza sie przez chyba 20 lat nie uzywali wody oczyszczonej nawet ujecia nie dezynfekowali ,ale wszystkie karty czyszczen sa podpisane,falszerstwa od lat.Liderka Caly Nadzor ,Operatorzy do Zwolnienia Tym ludziom sie juz nie ufa nie wierzy,Proponuje zwolnic Zarzad bo jest tez niewiarygodny jak ich Liderka.

Wsady

Na wsadach to przychodzilo po dwoch szefow w sobote przy 1,lub 2 wsadownie i siedzieli nic nie robili albo na stolowce siedzieli i Sobote Zaliczyli Za 1000 Zl Na TakIch Darmozjadow Robimy Skoda Dawala Pozwolenie Na To(usunięte przez administratora) Caly Nadzor Tam Zwolnic.

Michal
@Wsady

Zawsze gadali ze im wszystkie audyty wychodza stali liderzy pod sciana i trabili ze maja super fabryke i odcinki jasne prze 20 lat wszystkie audyty wam zaliczali ciekawe,Mataczyli ukrywali oszukiwali audytorow.Zatajali prawde.I pod dywan wszystko znow Nie polecam tam pracy.(usunięte przez administratora).Gadaja byle co.Elo.(usunięte przez administratora)

@Arbuz

A powiedz mi sam się zwolniłeś ? Bo mam pytanko, co znaczą te szkolenia przedrekrutacyjne o których piszą na stronie? One są już płatne? Bo jak pracowałeś to może wiesz coś o tym więcej? Czy po takim szkoleniu mogą cię jeszcze nie przyjąć ?

Szkoda Czasu

JESTEM BYLYM (usunięte przez administratora) ,GDZI KAZALI NON STOP CHODZIC DO PRACY,JAK ODMUWILES TO STRASZYLI ZWOLNIENIEM,PIEKNE GADANIE POD SCIANAMI,JAK U NAS KOLOROWO.A PRAWDA WYSZLA.TERAZ.

Nie chce być niemiła, ale ciężko mi znaleźć na forum konkretną i merytoryczną opinię o pracy.. dużo słów tu pada, a tak mało treści. Może jednak ktoś z pracujących mi pomoże i podzieli się informacją na temat zarobków, umowy, atmosfery, świadczeń socjalnych czy benefitów? Szukają operatora produkcji, z tego co widze, kobiety tez sa mile widziane. Dużo operatorek u was pracuje? Zarobki sa na tym samym poziomie co u operatorów? Tak tylko wolę dopytać :P Pisza o umiejętność pracy pod presją czasu. Często jest nerwówka? Respektują czas przerwy itp?

Czy w Delpharm S.A. są szkolenia zewnętrzne?

Może wejdę ja cała na biało i rozwiążę jako nowy Młodszy Specjalista Analityczny Kontroli Jakości Wasz problem z kratkami ściekowymi ;) Żarcik. Ale teraz na serio, kto z forumowiczów jest z działu, napisze mi, jaka jest atmosfera, jakie zarobki juniora, kiedy i czy da się awansować? Dziękuję!

Ksenia

Mocne słowa bardzo :/ Opiszesz jakieś sytuacje, oprócz tej pracy 6 razy w tygodniu? Czy sobota(bo chyba o sobote chodzi?) pracująca jak była rozliczana?

Doroboty

Ale (usunięte przez administratora).nie podoba sie to do biedry na kase lepiej bedzie . dostaniecie tam bonusa pakiet luxmed karte lunchową dni wolne za staż no idż.nikt nikogo pod pistoletem nie trzyma.najlepiej narzekać i tkwić bo jednak nie tak źle. A jak widzisz machlojki to zglaszaj co boisz sie isć do menagera z dowodami? Bo lepiej wypisywać bzdury w necie. Do roboty sie weź jeden z drugim a jak sie nie podoba to do widzenia

Kasandra
@Doroboty

Rozumiem, że tu pracujesz i skoro tak piszesz, to Ty jesteś zadowolony z pracy? Jak się dobrze pracuje i nie marudzi, to ktoś potrafi to docenić? Jakie konkretniej wątki ludzie wyolbrzymiają tutaj wg Ciebie?

Niewarto
@Doroboty

Nikt pistoletem nikogo nie trzyma,nawet jak ktoś kible czyści więc co to za argument żaden bo można tak powiedzieć o każdej pracy co to ma do Delpharmu bi najwiekszy argument to ,że są tacy wspaniałomyślni bo nikogo pod pistoletem nie trzymają ? Co jeszcze wymyśli HR brak logiki i tyle. Ponażekać też nie można na robotę bi niby dlaczego nie można wytykać wad i potencjalnego łamania praw pracowniczych bo komuś z zarządzających sie to niepodoba bo co kolejne Stefanopotwory zamkna nam usta mamy przecież wolność słowa. Praca w 4 brygadach jest taka fajna pomimo,że niszczy zdrowie . Praca przy toksycznych ,niebezpiecznych teratogennych,mutagennych,kancyrogennych,nefrotoksycznych,hepatotoksycznych substancjach bardziej walacych po watrąbie niz alkohol substancjach,alergogennych działajacych czasem przez rękawiczki dlatego niektórzy operatorzy zakładają po 2 rekawiczki na centralnej naważalni bo po jednej dostają wysypki. Dodatkowo nie wiesz czy po latach od tego nie dostaniesz łuszczycy. Wdychasz te wszystkie proch pomimo maseczek bo ciężko by załorzyć je tak by były szczelne z różnych powodów główny to taki ,że miałanyś problem z oddychaniem przy tym tempie pracy w trybie ciagłym jak maszyna. Choroby płuc jakie można mieć jak pylica charakterystyczna dla górników,zwapnienie,zwłóknienie płuc itp. Jeśli myślicie ,że te kilka stów więcej niz minimalna warta jest waszego zdrowia to gratuluje. Dzwiganie kilku ton dzieńnie m.in na naważalni i innych działach to dyskopatie odcinka lędźwiowego kręgosłupa zwłaszcza L4-L5 jak takie macie to podziekujcie liderom i mistrzom zmiany. Dochodzą do tego afazje ptrawdopodobnie wywoane przez leki które się produkuje w internecie jest pełno ulotek do przeczytania ile skótków ubocznych dla pacjentów,ale pracownik otrzymuje podczas KARIERY w Delpharmie o wiele wieksze dawki . Róbcie ci jakiś czas próby wątrobowe to zobaczycie postęp a właściwie regresje własnego zdrowia. W nowym roku czeka was wiecej lepszych ofert pracy bez wdychania całej tablicy mendelejewa. Zapomniałbym róznież o sterydach i ich wdychaniu .

Pan Wolodyjowski

Czystki i roszady na wsadach,w koncu rozgonic ta cala klike nieuczciwa korupcyjna szkodzaca firmie.

Ciekawi mnie jak tam wydatek energetyczny wyszedł Stefani co zminiła metodę liczenia,bo wyniki jej sie nie zgadzały i wychodziło,że pracójemy cięzko jak w kopalni? Ile teraz placą w naważalni lub jako iperotor maszyn? Czy nadal dostaje sie tu 0,5 % podwyżki i plany naprawcze?

Czy trudno jest dostać się do laboratorium? Jaka panuje atmosfera, na jakie zarobki mniej więcej można liczyć?

Ile zarabia operator produkcji,maszyn czy na naważalni i czy warto wg.was?

Inez

Napisze ktoś jakieś konkretne informacje o pracy w firmie?? I co oferują pracownikowi?? Niżej są jakieś wpisy, ale szczerze, to mało mi to mówi. Mają dwa wakaty na operatora produkcji, mój mąż chce podesłać cv na to stanowisko. Ile dokładnie lat wymagają doświadczenia? Pisza o pracy pod presją czasu, często jest nerwówka? Czy pracując na 3 zmiany, jakaś jest dodatkowo płatna?

@Inez

Nie idz tam do pracy nie polecam tam klamia oszukuja same uklady przelozeni nieuczciwi niespawiedliwi Kaza Roic Po 6 Dni W Tyg,(usunięte przez administratora)Stres Gadanie Byle Czego

6 dni w tygodniu, czyli nadgodziny? Często się tak zdarza, że trzeba ten dodatkowy dzień do pracy przyjść? Płacą może za to dodatkowo jakoś, np. +50% stawki? Chciałbym dorobić, więc byłoby mi to na rękę jeśli tak jest. Jakieś konkretne sytuacje masz na myśli gdzie coś się nie zgadzało z ustaleniami?

Capmulek

(usunięte przez administratora) Kapsułki zeszły na psy. Zajadą tu wszystkich za te marne grosze

Zostaw merytoryczną opinię o Delpharm S.A. (GSK) - Poznań

• Jak się pracuje w Delpharm S.A. (GSK)?

Zobacz opinie na temat firmy Delpharm S.A. (GSK) tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 415.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Delpharm S.A. (GSK)?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 373, z czego 241 to opinie pozytywne, 64 to opinie negatywne, a 68 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Delpharm S.A. (GSK)?

Kandydaci do pracy w Delpharm S.A. (GSK) napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Delpharm S.A. (GSK)