Dimar

Opinie o Dimar

anonim 2008-10-31 14:21:31
Pracowałam w firmie Dimar na Tele2 i było bardzo fajnie, grafik
dopasowywany do moich zajęć, stawka 12,14,16 w zależności od
sprzedaży i tygodniowe bonusy, możliwość dla chętnych pracy w
soboty

Madres 2008-12-28 22:42:19
anonim - 2008-10-31 14:21:31

Pracowałam w firmie Dimar na Tele2 i było bardzo fajnie, grafik
dopasowywany do moich zajęć, stawka 12,14,16 w zależności od
sprzedaży i tygodniowe bonusy, możliwość dla chętnych pracy w
soboty

haha śmieszne bo tele 2 nie ma w dimarze już około roku bonusy?? jakie bonusy pracowałem tam 2 lata małe stawki obcinanie prowizji godzin itd firma dno.. a prezes jasja dawał bonusy w postaci np jabłka brak ludzi do pracy brak stałych projektów.
anonim 2008-12-29 11:56:16
Słowa kojarzące się z tą firmą to tulipan, jabłko Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako optymistycznie bardzo źle Atmosfera i ludzie tam pracujący są: a) jest szef - b) nie ma szefa - samowolka Od jakiej stawki można negocjować pensję? 9/h (brutto) Najbardziej w tej firmie podobało mi się: zasłonki w kuchni Najbardziej w tej firmie nie podobało mi się wszystko
anonim 2009-06-04 22:26:54
hej a ile zarabiaja tam kierownicy?
yy 2016-05-07 18:21:39
na pewno jest wiele osób które zostanie na dłużej na zatrudnieniu tutaj na jakimś stanowisku. rotacja pewnia największa jest pewnie na stanowisku konsultantów telefonicznych do obsługi klienta, taska natura tej roboty, a szukają właśnie
Zostaw swoją opinię o Dimar - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Dimar