Opinie o Dimar w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Dimar. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Dimar na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Dimar w Warszawa

Zainteresowany Nowy wpis

Czy firma normalnie funkcjonuje?

Dimar Nowy wpis
@Zainteresowany

Witam, firma jak najbardziej funkcjonuje. Siedziba znajduję się w Łodzi przy Al. Piłsudskiego 135. W razie jakiś dodatkowych pytań proszę pisać na adres mailowy : praca@dimar.pl . Serdecznie Pozdrawiam

yy Nowy wpis

na pewno jest wiele osób które zostanie na dłużej na zatrudnieniu tutaj na jakimś stanowisku. rotacja pewnia największa jest pewnie na stanowisku konsultantów telefonicznych do obsługi klienta, taska natura tej roboty, a szukają właśnie

hej a ile zarabiaja tam kierownicy?

Słowa kojarzące się z tą firmą to tulipan, jabłko Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako optymistycznie bardzo źle Atmosfera i ludzie tam pracujący są: a) jest szef - b) nie ma szefa - samowolka Od jakiej stawki można negocjować pensję? 9/h (brutto) Najbardziej w tej firmie podobało mi się: zasłonki w kuchni Najbardziej w tej firmie nie podobało mi się wszystko

Rozmowa kwalifikacyjna to zwykle stresujące wydarzenie. Czy ta w Dimar się do takich zaliczała? A może wręcz przeciwnie? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy Specjalista IT ds. wsparcia
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
logo firmy Asystent Biura/Recepcjonistka
Accreo Sp. z o.o.
Madres

anonim - 2008-10-31 14:21:31 Pracowałam w firmie Dimar na Tele2 i było bardzo fajnie, grafik dopasowywany do moich zajęć, stawka 12,14,16 w zależności od sprzedaży i tygodniowe bonusy, możliwość dla chętnych pracy w soboty haha śmieszne bo tele 2 nie ma w dimarze już około roku bonusy?? jakie bonusy pracowałem tam 2 lata małe stawki obcinanie prowizji godzin itd firma dno.. a prezes jasja dawał bonusy w postaci np jabłka brak ludzi do pracy brak stałych projektów.

Zostaw merytoryczną opinię o Dimar - Warszawa

Dimar