Opinie o Delima (Stokrotka Sp. z o.o.) w Lublin

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Stokrotka Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Stokrotka Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Pozostałe - sprzedaż detaliczna

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Stokrotka Sp. z o.o. w Lublin

Biała

100zl brutto więcej za takie narażanie się gdzie w innych sklepach mają po 500zl I więcej to jest parodia niech sami pracują smiech.

Nina

Polecam przeczytanie artykułu 210 Kodeksu Pracy. Ktoś tu się wyraźnie boi, że będziemy go znali.

Sowa

Dzień dobry Czy pracodawca wyposażył Was w płyny dezynfekcyjne do koszyków i wózków i kas, wodę do picia w butelkach i inne środki ochrony osobistej dla pracowników? Proszę o pilną odpowiedź sms z podaniem nr. Sklepu i miasta, to ważne. Pozdrawiam sms od pani ze zwiazkow zawodowych Alicja Symbor NSZZ Solidarność Numer zwiazku 533 202 198 Taki SMS dostałam wczoraj

Mika
@Sowa

Do soboty nie było nic ,chyba że dziś coś przyjdzie chociaż wątpię

rfj
@Sowa

Nie ma niczego, firma nie zapewnia żadnych środków dezynfekcyjnych. Widać jasno, że żałosna hołota zarządza Stokrotką.

Ona2020
@Mika

Wodę do picia dostaliśmy już w sobotę każdy dostał po butelce i mial podpisać ale dalej żadnych płynów do dezynfekcji itp nie ma.

Jola
@Sowa

Tak ale nikt nie dał nam gwarancji na to, że prychający na Nas klient Nas nie zarazi ! Wszystko się zamyka,zkm nawet biletów nie sprzedaje ,ale na zakupach kierowców autobusów nie brakuje....Starsi ludzie mieli siedzieć w domach....Od 6 stali pod sklepem czekając na otwarcie! Miał być zmniejszony ruch ,a jest na odwrót! W Biedronce chociaż wprowadzili do 50 osób łącznie z personelem,a w Stokrotce HAJ LAJF!! My się boimy przychodzić do pracy ze względu na nieodpowiedzialnych klientów !

Kubus
@Sowa

Nie wyposażył nie przestrzegamy też metrowego dostępu podczas kasowania klienta skandal

Prosto w oczy
@rfj

Na Orlenie kasjerzy osłonięci szybą, w Wierzejkach też, Lidl wprowadza także, Biedronka dla pracowników po 60 roku życia wypłaca pensję bez świadczenia pracy w ramach ochrony. A Stokrotka pracuj, pracuj a garb Ci sam wyrośnie ito za marne pieniądze.

Taaaa
@Sowa

Woda 14 sztuk (pić co godzinęgodzinę z tylko po co?) I rękawiczki lateksowe 1 pudełko M i jedno pudekorować L i tyle - 255

He
@Ona2020

0.69 gr -tyle kosztuje woda

My
@Ona2020

U nas nic,ani wody do picia, ani rękawiczek, ani płynów do dezynfekcji totalnie nic.w (usunięte przez administratora) mają nasze bezpieczeństwo

Iwona
@Sowa

Mamy płyn do dezynfekcji dostaliśmy wode płyn do dezynfekcji rąk w poniedziałek na kasach mają nam montować pleksy

Jan Mielcak
@rfj

Droga sówko nie wiem czy wiesz ale firma posiada środki dezynfekujące w swoim wyposażeniu od zawsze i ciągle są dostępne, ponieważ wymaga to zachowanie czystości sklepu .

iwo39
@rfj

pisałam na fb stokrotki.tacy tam wszyscy odporni na koronawirus więc musiałam coś wypalić.ja przyniosłam rękawiczki z domu

Wawa
@rfj

To dziwne, my dostaliśmy.

Ciekawa
@Sowa

Jaka wode? Kierowniczka trzyma dwie zgrzewki tejze wody dla siebie. Bursztynowa

Karol

A to ci nowina ....????

Nikt
@Sowa

Płyn dostali tylko wybrani pracownicy...rękawiczki były przez pierwszy tydzień, dziś cały dzień na kasie byłam bez nich, ludzie wchodzą na sklep bez ograniczeń - czasem trudno się minąć z klientem jak rozwozisz towar. To jest koszmar! Góra nie zdaje sobie sprawy z tego jak jesteśmy narażone na niebezpieczeństwo. Jak tak dalej pójdzie to idę na L4 niech RKO za mnie stanie na kasie. Związki Zawodowe prosimy ruszyć 4 litery i zobaczyć jak sprawa się ma np. na śląsku.

bella
@Jan Mielcak

prosze mi wskazać jak nazywa się srodek do dezynfekcji rąk od zawsze uzywany w stokrotce bo ja takiego nie znam

Lalal
@Iwona

Poprawię - sami mamy montować te pleksy ????

Sowa
@Jan Mielcak

Owszem, chemię do dezynfekcji powierzchni ma, ale nie do dezynfekcji rąk. Ten dostaliśmy po raz pierwszy w minionym tygodniu.

Puma

Ta firma ma gdzieś pracowników, Pracują po kilka na lat za najniższą krajową,To jest wyzysk.Za pracę w związku z koronowirusem pracownicy dostali po 100 zł za premii za a na przeciesz narażają swoje zdrowie.WSTYD.

Żenujący! Kpina w biały dzień! Pani rekruterka zadzwoniła z pytaniem aplikowałem na takie a takie stanowisko, czy w dalszym ciągu jestem zainteresowany pracą, umówiła się na kolejny dzień i konkretną godzinę. Odbyły się dwie rozmowy, w tym z przyszłym szefem. Przedstawione zostały warunki zatrudnienia itd itp. Odp za dwa tyg. Odpowiedz była za miesiąc ale warunki zatrudnienia zupełnie inne niż te przedstawiane na rozmowie. Na rozmowie ściema jak to u nas dobrze a jak przychodzi co do czego to kpina z ludzi. Zmarnowany tylko czas. Ofertę odrzuciłem bo w aktualnym miejscu dostałem lepsze warunki. Stokrotka oczekiwania ma z kosmosu ale płaci najniższa, ściemniają o premii ale nie dodają kiedy ma być ona wypłacona (po okresie próbnym, po pol roku, od widzimi się szefa albo wcale) i oczywiście nie dodają ze ta premia to 100 zł brutto, Kpina z ludzi i tyle!!!!

Kpina!!!

logo firmy Robotyk
Gliwice
Simtech Automatyka Przemysłowa
Milutka

Witam Stokrotki musimy powalczyć o wyższą premię w czasie tak trudnym dla nas ,my jesteśmy najbardziej narażone A firma nie wstydzi się dac 100 zł brutto gdzie inne firmy dają duzo większe premie i lepsza ochronę,wszystkie sklepy wprowadzają ograniczenie osób do 50 osób A tutaj nie ma nic ,piszcie pisma z żądaniem wyższej premie, może coś tym wskuramy

Tomi

Moja żona pracuje w tej gównianej stokrotce i jak opowiada w jakich warunkach się pracuje to mnie szlak trafia tylko czemu wy nie zgłosićie tego do inspekcji pracy zrubcie to razem całą załoga sklepu

ho

Jak się ma obecna sytuacja naszej pracy w Stokrotce do paragrafu 210 z Kodeksu Pracy, który mówi, że pracodawca jest zobowiązany zapewnić nam warunki niezagrażające zdrowiu i życiu? Jeśli takie warunki nie są zapewnione, mamy prawo - powiadamiając przełożonego - opuścić miejsce pracy. Środki dezynfekujące, rękawiczki i pleksje przy kasach nie są w stanie mam tego zapewnić.Klienci gromadząc się w sklepie nie przestrzegają odpowiednich odległości ,nie spełniają więc warunków zalecanych przez Sanepid. Tak naprawdę nie wiemy z kim mamy do czynienia, czy są to osoby zdrowe czy zarażone. Wiele pracowników już psychicznie tego nie wytrzymuje. W tej sytuacji napięcia i przepracowania każą nam jeszcze robić zdjęcia czy aby lada pięknie wygląda i towar jest na półkach. Nasza ochrona zdrowia w tych sklepach to farsa. Liczy się przecież tylko zysk, a my jesteśmy mięsem armatnim. Gdzie są BHPowcy, Sanepid? Patrzy się na nas z przymrożeniem oka abyśmy tylko zaliczyli kolejny dzień, który przyniesie zysk dla firmy. Mówiąc nam, że kto nie pójdzie na zwolnienie do końca marca otrzyma dodatek 100 zł brutto, chciano nas zmanipulować, że nie pójdziemy na chorobowe. Zdrowie i życie jednak najważniejsze.

zła

Też jestem zdania, że firma powinna zaopatrzyć kasjerów w żele antybakteryjne, żeby mogli dezynfekować sobie ręce. Karzą dezynfekować pod koniec zmiany wózki, klamki itp., a co z pracownikami i ich bezpieczeństwem ????

d
@zła

(usunięte przez administratora). Na sklepach nie ma woreczków, nie ma papierowych ręczników. Oczekiwanie, że ta żałosna firemka będzie przestrzegać standardów panujących w krajach cywilizowanych jest doprawdy kuriozalne. Oni mają w nosie jakiekolwiek przepisy prawa czy przepisy normalnego funkcjonowania społecznego.

@zła

Przecież są kartki,że mamy myć ręce co 2h.

Ha ha taa jasne..

Czym!

bunny
@quinlan vos

a masz czas myć ręce co 2 h ? Ja nie mam czasami nawet czasu, żeby przez 5h się wysikać...

Bez przesady !
@bunny

Ja miałam dziśaj na 7:00 (ale szturm był jebitny ) no i kolo 9 zachciało mi się, więc zadzwoniłam na jeden i kierowniczka przyleciała, przejęła moich klijętów na moim haśle a ja poleciałamam do wc... U nas takich problemów nie ma! Kierownictwo i załoga to jedna wielka RODZINA???????????????? ! 255 Pruszcz Gdański. POLECAM! Pozdrowienia hejterki...

@bunny

Napisałem,że wiszą kartki.Nie napisałem,że mam czas,bo nie mam czasu.Na upartego to można,co 2h,ktoś Cie zmienia i idziesz myć łapska.Mydło zwykłe starczy...podobno.Płyn antybakteryjny nie starczy z samej nazwy.

Zośka
@zła

Żele antybakteryjne na wirusa xD. Kogoś ładnie fantazja ponosi.

Małoważna
@quinlan vos

Choć nie wiem na jakim stanowisku pracujesz to cieszę się, że masz możliwości iść co 2 h umyć ręce. A co mają powiedzieć kasjerzy, którzy w przeciągu godziny ( w ostatnich paru dniach) obsługują nawet do 50 jak nie wiecej klientów? A jak chcą iść umyć ręce to lament z każdej strony klienta, że jak to ? Że tak nie można zostawiać klientów. W sytuacji kiedy na sklepie jest jedna kasjerka to trzymanie się zasady o myciu rąk co 2 h jest nierealne. Ale co się dziwić skoro te reguły ustalają osoby, które nie mają styczności z klientami.

Ha ha

Kamery są i widzą że osoby się zmieniły a kasetki nie zamieniły ....Kierownik jest świadomy jakie ryzyko i zw konsekwencje podejmuje. Numer sklepu to ściema wiadomo. Jak ktoś kogoś chciał by "wkopać" to by się tu podpisał imieniem i nazwiskiem proste... NA TĘ WPIS TRZEBA BRAĆ MOCNĄ POPRAWKĘ nieprawdaż.

????
@Bez przesady !

Brawo :-)

@stobyla
@d

To kadra kierownicza zamawia koszty. Wiem bo kiedyś tam pracowałam. Jeżeli kierownik nie zamówi to i nie ma tego

203.bce

Witam.Jestem pracownikiem stokrotki 203 w Bartoszycach.Piszę do was ponieważ jest tam straszny MOBING.Główna kierowniczka nie ma szacunku do swoich pracowników.Obraża ich,wypowiada się wulgarnie i nie kulturalnie.Jak jest Regionalny to też do niego wypowiada się wulgarnie i przeklina.Już nawet przy klientach stosuję MOBING.Przeklina,ośmiesza pracownika.MOIM ZDANIEM NIE POWINNO TAK BYĆ.NIKT TAM NIE CHCE PRACOWAĆ.WYDAJE MI SIĘ ŻE TA OSOBA NIE POWINNA REPREZENTOWAĆ STOKROTKI.To źle wpływa na prace i klientów stokrotki

Iwona
@203.bce

Napisz na niebieską linię taką skrzynkę mamy może coś pomoże powodzenia

z.z.
@203.bce

Zgłoś sprawę do Zakładowych Związków Zawodowych.

203tezbce
@203.bce

Zgadzam się że jest wulgarna ale potrafi też wszystko załatwić i sama ciężko pracuje. Potrafi zastąpić każdego na każdym stanowisku. Więc może trzeba się zastanowić czy nie jest problem w nas w zespole że tak się dzieje albo po prostu jest ona zmęczona tym wszystkim jak my

bida piszczy

Jednocześnie Stokrotka zakończyła miniony rok ze stratą netto rzędu 18,4 mln zł, czyli nieco mniejszą niż przed rokiem, gdy strata sięgała 19,9 mln zł. Dodatkowo spółka Aldik Nova wykazała w ub.r. stratę rzędu 9,7 mln zł.

Biedronka przekazała, że pracownicy sieci otrzymają po 300 zł brutto za tydzień pracy od 9 do 14 marca. Lidl Polska przekazał tylko, że "w ramach podziękowań za zaangażowanie pracowników sklepów oraz centrów dystrybucji przekaże im dodatkowe premie w zamian za pracę w trudnym dla wszystkich okresie". Sieć zaznaczyła, że wszyscy pracownicy otrzymają jeszcze premie wielkanocne w wysokości 450 i 300 złotych. Pracownicy ALDI otrzymają nagrody finansowe w wysokości nawet do 1000 zł brutto. Kaufland: "Chcąc wynagrodzić pracowników za pracę w tym szczególnym okresie, postanowiliśmy zwiększyć wysokość dodatku motywacyjnego w marcu do 1000 zł." Makro: "Z uwagi na konieczność zachowania łańcucha dostaw dla klientów sieć zdecydowała się dopłacić 500 zł pracownikom, którzy mimo kwarantanny zdecydują się stawiać w pracy od 14 do 31 marca" Stokrotka: 100 zł brutto. Kim zatem wy jesteście drodzy zarządzający Stokrotką? Odpowiedz jest prosta - jesteście pozbawionymi klasy, kultury, elementarnej przyzwoitości i cech ludzkich zwykłymi wyzyskiwaczami. Ja - jak i wszyscy pracownicy - plwam na was.

K.
@666

Tak ,to są śmieszne pieniądzie w porównaniu z tymi wszystkimi sklepami. Niedość że mamy najniższe zarobki to jeszcze tak sie ośmiszają, biorąc pod uwage że w sklepach jest teraz mniej pracowników bo część jest na opiekach na dzieci albo na zwolnieniu. I te osoby co zostały mają dwa razy większy zapierdziel. A ludzi wcale nie jest mniej

Blondyna
@666

Potrafimy się tylko tu uzalac nad nasza praca... A moim zdaniem powinniśmy tą jałmużnę w wysokości 100zl. brutto im spowrotem oddać. Tyle osób tu jest którzy pracują w tej nędznej sieci to może zbierzmy się i im to oddajmy? Tak nas pracowników doceniła Stokrotka. Nasza ciężka praca w tym okresie jest wyceniona przez nich na 100zl. brutto!!!! Ludzie nie pozwólmy traktować się jak śmieci!!!!

klop

1000000% racji.

reda
@666

W kwietniu będą sami pracowali.

Życie życie jest nowelą..
@666

Za to dostaniemy ekrany ochronne na kasach a styłu na drugiej kasie , za plecami klijeci się będą tloczyć a na sali zawracać głowę czy, gdzie są drożdże.... im rękawiczki dali a nam dodatkowo dali wodę i płyn do kas ten co zawsze czyli woda z płynem do podłogi.... taaaa... Pozdrowienia z Trójmiasta ! DUŻO ZDROWIA :*

Wystarczy odesłać na konto, z którego mamy pobory, a w tytule przelewu wpisać "zwrot jałmużny"

Blondyna

Dostajesz wynagrodzenie na swoje konto bankowe. I tam masz opcje "zwróć transakcje". Ich nr konta jest podany. Ludzie nie dajmy się tak poniżać!!! Zbierzmy się do kupy i nie pozwólmy się tak traktować. Dla nich jesteśmy białymi murzynami i nikim więcej. Ciężko pracujemy w tym okresie, nasza odporność spadła i jeszcze bardziej jesteśmy narażeni na to paciarajstwo!!! A oni wycenili nasza pracę na około 70zl netto!!!

@Blondyna

jeśli zrobisz taką akcję na fejsie i napiszesz o tym na fejsie stokrotki to chętnie Cię poprę.....

zła
@Blondyna

to może czas na strajk pracowników ? a nie tylko gadanie i narzekanie ? kto za ?

Sucha

Od 1.04 co nie którzy pójdą na zwolnienia bo ta motywacja to żart.z t

Paula

Szok. Sklepy funkcjonują bez robienia zdjęć, bez tajemniczego klienta, bez audytów, bez polecania i zapraszania, bez fejsowania. Jak to możliwe? I utargi wieksze! ☺️

wikariusz pablo
@Paula

nie pisz głupot. Sklepy powinny być zamknięte, bo pracownicy narażeni są najbardziej.Picie mineralnej i rękawiczki gumowe to nie jest zabezpieczenie. Godziny pracy pracowników i sklepów powinny zostać skrócone!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Najtrudniejszy okres dopiero przed nami a zarząd już wydłuża godziny pracy.WSTYD

Taa...
@Paula

I bez przebierana dokładnego warzyw i sprawdzania tam data !

Stokrotka

Obowiązkowo myć ręce co 1 godzinę. Pić wodę co godzinę. Nie spieszyć się. Nie zbliżać się na odległość mniejszą niż 1 metr.

Janusz
@Stokrotka

1 punkt -myć ręce co godz.-brak realizacji z powodu braku personelu i większych dostaw 2 punkt- pić wodę co godz.-brak realizacji ,nikt za mnie się nie wysika! 3 punkt-nie spieszyć siè-brak realizacji z powodu pustych półek ! 4 punkt-nie zbliżać się na odległość mniejszą jak 1 metr-brak realizacji z powodu nielogicznego myślenia zarządu tej firmy !!!!!!!!

Lalala

A wie ktoś może kiedy talony na.swieta będę?

Czy ktoś z was kto ma dziecko powyżej 8rż wybiera się na L4 z powodu opieki nad dzieckiem? Myślicie ze nas po L4 nie zwolnią? Czy firma zaopatrzy nas w żele antybakteryjne, rękawiczki, maseczki?

Lila

Jak połowa załogi się rozchoruje to może pomyślą o jakimś zabezpieczeniu.

de

Nie zaopatrzy, bo jakiekolwiek standardy charakterystyczne dla krajów cywilizowanych nie mają w tej firmie racji bytu. I tak, zapewne zwolnią, zazwyczaj zwalniają pracowników dokonujących niewyobrażalnej zbrodni - ośmielających się zachorować!!!! W mniemaniu "tytanów intelektu" zarządzających tą pseudofiremką to przecież bezczelność ze strony pracowników, że chorują!

Gigi

Kolejna mądra, która WIRUSA chce zwalczać żelem antyBAKTERYJNYM i jako zdrowa osoba chce nosić maseczki. Moja droga, maseczkę zakłada osoba, która zaraża. A co do opieki nad dzieckiem, skoro nasz miłościwy (nie)rząd postanowił zamknąć szkoły i z tego tytułu jednemu rodzicowi przysługuje 2 tyg opieki to nie, nie zwolnią cię, bo stokrotka ponad prawem nie stoi.

Niewiem

Do 8 lat na zdrowe dziecko można pójść na zasiłek a pracodawca nie może odmówić. DO 14 lat dziecka wziąść L4 gdy jest chore- czyli lekarz musi dać ci na nie zaświadczenie.... a tak jest ryzyko że noga (usunięte przez administratora) brama!

sroczka
@Lila

Wystarczy ze się jedna osoba rozchoruje i sklep zostanie zamknięty.

Romerowa

Właśnie dostalam od szefowej cynk ze godziny sklepu ulegly zmianie. O co chodzi? Stokrotka samsonowicza.

Zgadza się
@Romerowa

Fakt, dla klientów stokrotka otwarta w godzinach 8-19, my pracujemy po 6 godzin.

@Zgadza się

My normalnie po 8 godz, to jak to jest jedni krócej,inni normalnie mimo że sklep otwary krócej?

Ona
@Romerowa

Tak. Sklep czynny od 8 mej do 19 tej, ale co z tego? Pierwsza zmiana przychodzi na 6.30. A druga zmiana praca pracuje do 19.30, a jeśli do tej godziny jeszcze dostawa nie dojedzie to czekamy na nią póki nie przyjedzie i nabiału nie wyłożymy.

Alicja
@Zgadza się

Ok.a te 2 godz.są w gratisie czy trzeba będzie je odpracować? Mamy pierwszy miesiąc okresu rozliczeniowego ....jak trzeba będzie je odpracowywać to ja dziękuję

@Lila

No właśnie jak to jest z tymi godzinami pracy ?

Tomasz
@Alicja

W gratisie proszę Cię czy cokolwiek było w tej firmie w gratisie, oczywiście że godziny bedą do odpracowania w następnym miesiącu.

Ruda
@Adam

Trzeba będzie odpracować

Na 100zł wycenili naszą pracę i wkład w tych ciężkim okresie.Brawo stokrotka.Otwòrzmy całodobowo żeby klient miał gdzie się poszwendać bo mu się nudzi w domu to może dorzucą z 50 jeszcze.Ha ha ha

Co na to Stokrotka?

Czy planowane jest w tej sieci to co robią inne sieci? Premie dla pracowników pracujących pomimo pandemii? Wzorem Lidla, Kauflanda, Biedronki, Aldiego i Makro?

@Co na to Stokrotka?

Tak ,100zł ha ha

Daria

Hej.....dużo tu oburzenia apropo dodatków za pracę w marcu (100zł.brutto) Olać te 100 zł.nie martwi Was ,że klienci mają gdzieś co się dzieje i jak gdyby nic przychodzą po gazetę i bułeczkę?! Po sklepie chodzi pełno starszych osób ...I mają gdzieś jakieś zakazy ,dla nich to jest grypa i straszenie ludzi ...nie jedno przeżyli i nikt ich nie zastraszy....Tak to widzą starsze osoby

reda
@Daria

W kwietniu tylko kierownicy przyjdą do pracy

on.

Witam.gdzie są pleksy na kasach żeby osłaniały kasjerów od klijęntów tak dbacie o swoich pracowników to sa jakies jaja co wyprawia zarząd stokrotki bierzcie przykład z Orlenu.

Zostaw merytoryczną opinię o Stokrotka Sp. z o.o. - Lublin

• Jak się pracuje w Stokrotka Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Stokrotka Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 555.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Stokrotka Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 480, z czego 36 to opinie pozytywne, 183 to opinie negatywne, a 261 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Stokrotka Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Stokrotka Sp. z o.o. napisali 10 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Stokrotka Sp. z o.o.
1.9/5 Na podstawie 896 ocen.

Stokrotka Sp. z o.o.