Opinie o Kirchoff w Gliwice

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Kirchoff. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Kirchoff na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja części i materiałów eksploatacyjne pojazdów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kirchoff w Gliwice

Chroniarz uprawia sex w zakładzie pracy Kirchoff ze sprztaczka w ubikacji.Karygodne.

@Tytuse- slyszalem ze eksplozja kultury to darmowy koncert w teatrze w Gliwicach. przyjadą rozni artysci i ponoc nawet ktos z naszego zakladu ma wystąpic. Ja sie zapisalem mysle ze fajna inicjatywa

Tytuse

A ta eksplozja kultury to co to? O co tam chodzi?

Marian
@Tytuse

Jest ostatnio (usunięte przez administratora)

Popracowałem w tej firmie tydzień i dziękuje bardzo, wszystko co piszą to prawda. Chyba najgorsze miejsce na strefie, w adecco powinni ostrzegać przed ta firma a nie namawiać.

Operator Maszyn do Produkcji Opakowań Tekturowych

Standardowy - CV przez portal do szukania pracy , za 2-3 dni telefon od nich i zaproszenie na rozmowę , rozmowa typowa - przejście po hali , omówienie wymagań i oczekiwań , potem komplet dokumentów do wypełnienia i skierowanie na badania

Czy znam/kojarzę firmę , pytania o doświadczenie etc. , Bez żadnych sztuczek jak piszą niektórzy

Leszno

Ile zarabia operator wózka widłowego że stażem dwuletnim? Mniej więcej oczywiście

Rafal
@Andrzej

2000netto + premia, większość weekendów w pracy. Chcesz sie zajechać zapraszamy, a i pamiętaj zawsze wszystkiemu wozkowy winny

Operator

Pracowałem w tej firmie ponad 7 lat i żałuje tylko jednego, że nie zwolniłem się wcześniej. Na początku jeszcze dało sie pracować, zarobki, organizacja jak i sama praca stały na niezłym poziomie. To co zrobili z ta firma przez ostatnie kilka lat przechodzi wszystkie pojęcia a zapowiada się tylko gorzej. Określenie (usunięte przez administratora) jest chyba najtrafniejsze, wszystko na tak zwane „hurra” jak coś potrzebują to Ci w tyłek wejdą naobiecują a potem sie wypną. Jeśli chcesz przyjść zrobić swoje i po 8h iść do domu, to omijaj to miejsce szerokim łukiem. Zarobki stoją w miejscu, podwyżki tylko inflacyjne, normy idą w górę, a jak wypiszesz kaizena z ulepszeniem czegoś na stanowisku to licz sie z podniesieniem normy z automatu. Nie polecam nikomu

Ku klux klan

Klima jest tylko w biurach i w mistrzówce. Ciężko byłoby klimatyzować całą halę bo jest to jednak spora powierzchnia. Ale dodatkowe wentylatory dla operatorów mogliby dać, tyle że kaizen na to nie przeszedł bo powiedzieli: "to nie ma nic wspólnego z ulepszaniem i optymalizacją produkcji".

labor
@Ku klux klan

No właśnie, zwykłe przenośne wentylatory by wystarczyły. Przy temp. powietrza powyzej 35 stopni wydajność człowieka spada o połowę, wiec nie rozumie czemu kaizen nie przeszedł. Tu chyba chodzi o brak dobrej woli ......................

Do labora
@labor

Tu się można zgodzić, ale mówisz o wydajności ze spada o połowę a no moze nie o polowe ale masz duzo racji. Tylko teraz są przyjmowane takie jednostki, że przy normalnej temperaturze nie umieją targetów robić i to na stacjach na których je zrobisz z cogodzinna fajka i bajerą kiedy chcesz a poźniej przychodzi lider ze trzeba przyjść w sobotę bo przez cały tydzień nie było wyników i są tyły w stosunku do zamówień. I takie pokolenie teraz się zrodziło ludzi wpatrzonych w telefon bez poczucia obowiązku do czegokolwiek. A potem inni muszą za nich przyjść w weekend bo taki nie przyjdzie a nie bo nie, bo wesele, pogrzeb itd nawet jak teraz jest wszystko płacone to nawet zarobić nie chcą...

Ku klux klan
@labor

labor właśnie dwukrotnie pytałem o te wentylatory - rozmawiałem z ekspertem od kapsa, później z mistrzem. Odmówili wdrożenia takiego pomysłu. Potem kaizen napisany - odrzucony. Wiem że się nie da targetów robić przy takiej temperaturze. Dodam że na hali KTL rok w rok jest kilka przypadków omdleń z powodu upałów. Zwykle wysyłają taką osobę do domu a na drugi dzień przychodzi dalej na dwanaście :( No chyba że przywali L4. To zdarza się własnie w okresie czerwca kiedy temperatury są najwyższe i jednocześnie jest najwięcej nadgodzin i najwięcej zapierniczania. Znam przypadki w których mistrz A.Gr. kazał ludziom przychodzić do pracy w tym samym dniu w którym mieli badania okresowe (jesteś w przychodni od 7:00 siedzisz tam do 13.00 / 14:00 i jeszcze idziesz na nockę). Albo wysyłał ludzi na badania po drugiej zmianie, co jest też niedopuszczalne.

haha lebry
@Ku klux klan

jak byś znał przepisy to byś wiedział czemu.jest tak że firma ci nie musi dać wolnego a tym bardziej płacić za badania jak by byli chu.ja,mi to byś sam se je robił na swój koszt. chłopie jak byś słuchał na szkoleniu BHP to byś wiedział że to dobra wola zakładu ze cie wogóle za free tam wysyłają

@Ku klux klan

O takie pierdoły się czepiasz kiedy jest chłodno naw dworze ??? Poczekaj z tym do wakacji. Sam robie w tej firmie i temp. mi odpowiada jaka panuje na hali. Jak Ci żle to się zwolnij.

Zen
@Anonim

eh, latem to jak w piekarni i zero dodatkowych przerw, jak Ci 40 stopni odpowiada to gratuluje

Tomasz

Inżynierzy teoretycy, zero pojęcia o robocie. Brak współpracy i komunikacji.

Krzychu
@Tomasz

A czego od nich wymagać jak większość po polibudzie, zakuć zdać zapomnieć. Dziedziczą tylko kompleksy po wykładowcach z PRL, ale głowy noszą wysoko.

Tomasz W

Nie polecam na takie rzeczy jak piszą koledzy, że nikt sie o normy nie czepia i z każdym sie idzie dogadać to możesz sobie pozwolić przez pierwszy miesiąc. Zarobki marne u konkurencji oferują więcej jak za taka robotę. Zawyżanie norm, na niektórych stacjach nawet nie masz czasu sprawdzić dokładnie wyprodukowany produkt a co dopiero pójść do ubikacji. Liczy sie tylko ilość. Motto majstra: lepiej wyprodukować 100szt bubli niż nic nie wyprodukować, a potem jak przyjdzie reklamacja masz po premii i praca wisi na włosku. Organizacji brak, tylko układziki. Lepiej znaleść inna firmę i oszczędzić sobie stresu.

Radek
@Tomasz W

Nieoficjalnie to motto chyba jest na każdym dziale

Weronika

@Lukasz Pamiętaj, że Administrator ma prawo zgodnie z regulaminem usunąć wypowiedź, jeśli zawiera treści obraźliwe, przekleństwa oraz oszczerstwa. Czy ktoś posiada wiedzę na temat aktualnych ofert pracy w tej firmie? Podzielcie się swoimi doświadczeniami.

Weronika

@Lukasz pracownik czy zapoznałeś się z regulaminem forum przed dodaniem wpisu? Jest tam informacja, że nie można nikogo obrażać. Takie wpisy mogą zostać usunięte. Niektórzy mogą poczuć się urażeni Twoim wpisem, używaj merytorycznych argumentów, z poszanowaniem drugiej osoby.

Weronika

@Znacie a mógłbyś przybliżyć nam swoją przygodę z firmą Kirchoff w kilku zdaniach? Może masz jakieś wskazówki dla nowych pracowników pod kątem tego, jakie panują w niej obyczaje, na co powinni zwracać uwagę w codziennych sytuacjach? Każda sensowna treść na tym forum będzie pomocna.

Weronika

@Alfa to nie zmienia faktu, każda wypowiedź, negatywna jak i pozytywna powinna być uargumentowana w sposób rzetelny i treściwy. W swojej wypowiedzi użyłeś mocnych i obraźliwych określeń. Pamiętajmy, że w przypadkach, gdy obrażamy innych, administrator ma prawo usunąć wpis.

Weronika

@Fulczyk Podziel się swoimi przemyśleniami na ten temat w sposób merytoryczny, nie łamiący regulaminu forum https://www.gowork.pl/regulamin . Wasze wypowiedzi obrażają innych, administrator ma prawo je skasować. @Alfa jeżeli uważasz, że ktoś nadużywa czyjejś tożsamości zgłoś to adminowi portalu na admin@gowork.pl

xoxoxo

Siemka. Ponad dwa tygodnie miałam rozmowę kwalifikacyjną w Gliwicach, wszystko ładnie się zapowiadało - do czasu. Podpisałam papiery, wybór ciuchów roboczych i termin przyjazdu do pracy, na pierwszą zmianę. Oczywiście miałam na kartce wypisane o której godzinie podjeżdża bus. Nadszedł ten piękny dzionek, godzina 4:35 ( gdzie busik już powinien z nami odjeżdżać ) a kierowcy nadal nie ma. Czekaliśmy jak te słupy z kolegą na szanownego Pana, do godziny 6:00. Zrezygnowani rozeszliśmy się do domu. Zadzwoniłam do kierownika z informacją, że bus się nie zjawił, zapewnił mnie, że na następny dzień kierowca będzie i mam normalnie przyjechać na 1 zmianę. Tak więc..wszyscy polecieli po całości, żadnego busa ani kierowcy nie było, żadnego po nim śladu. Z innych firm bus przyjechał na czas, a my nadal w czarnej dziurze. Jeżeli ktoś jest z Bytomia i chce dojechać busem spod Simpli, polecam zainwestować chyba w rower i samemu dojechać tyle kilometrów. A kierownik jeszcze wielkie pretensje, bo pewnie sam grzeje do pracy autem i w pośladkach ma czy jego pracownicy dojadą, a mieli zapewniony transport. Jeden wielki minus, żenada na całego. Powodzenia.

kbk
@xoxoxo

pracujesz w crs czy w kirchhoffie ?

skrrt
@kbk

stawiam ze chodzi o kirchoff :) mialem tak samo jakis czas temu, szkoda nerwow, pracujta tam dalej na zleceniówce

sacd
@skrrt

Tu chyba mówicie o pracy dla podwykonawcy (tj. CRS), bo Kirchhoff nie ma swoich busów

emerytowany

nie polecam pracy w tym zakładzie pracowałem tam 8 lat na wydziale KTL i co tam się dzieję to jakiś (usunięte przez administratora) który zarządza Wiesiek, osoba która kompletnie nie liczy się z człowiekiem i jego słudzy Liderzy typu Pan Rafał B. który a niczym się nie zna, wieczorami i nocami w pracy dubie słonecznik, gra na telefonie i praca na KTL kompletnie go nie interesuje, interesuje go wtedy kiedy jest ranna zmiana i stwarza pozory ze ogarnia zmiane na KTL a tak naprawde wszystko za niego robia Logistycy i inni, pan Rafał B tylko co potrafi to poganiac pracownikow by szybciej pracowali i za kazdym razem dawac upomnienia badz nagany, jest bardzo duzo donosicieli, zazdrosci bardzo zla atmosfera na tym wydziale jest stad naprawde osobiscie nie polecam tego zakladu szczegolnie wydzialu KTL ktorym rzadzi Wiesek

@emerytowany

Witam a jak traktowane sa kobiety?

Czarownica
@Ania

Jak by miały jaja większe od facetów cóż równouprawnienie w 100%zadnej taryfy ulgowej hmm chyba że jesteś ładna i masz duże cycki ????

@Czarownica

Na to tylko patrza bo ktos ladny?i pewnie tania bajera i sie sprzeda;)

XXX

Dziadostwo nic wiecej, omijać szerokim łukiem, każdy z działów!!!!!

Manuela

Witam kiedy wypada famili day jest juz mowa jakas?

troll19
@Manuela

Family Day jest 9 Czerwca

Manuela

Witam kiedy jest famili day ? Jest juz jakis plan. Czekam na szybka odpowiedz

pracowalem tam pol roku i biorąc pod uwage moje wczesniejsze doswiadczenia zawodowe smiało moge stwierdzic ze jest to (usunięte przez administratora)... zero organizacji a liderami i mistrzami są ludzie nieodpowiednio przeszkoleni co ma swoje wymierne skutki nie wspomne o środkach ochrony pracownika przez trzy miesiace prosilem sie o dostep do rekawic moim zdaniem zero organizacji nie polecam nikomu no chyba ze chcecie sie meczyc dodam tylko ze nikt mnie stamtad nie wyrzucił sam odszedłem gdyz uwazam ze praca tam urągała mojej godnosci a w erze tak niskiego bezrobocia w gliwicach kazdy jest w stanie znalezc cos lepszego i nie dawac sie wykorzystywac pozdrawiam

zdupydoryja
@pracownik

Potwierdzone info, sam jadę za chwilę dać wypowiedzenie i kłade lache na ten (usunięte przez administratora) który tam się dzieje. Takiego nie ogaru jeszcze nie widziałem, a jak jest audyt lub wizytacja to wszyscy mają pełne gacie gówna, które spływa po nogawce... Powodzenia ;>

Zostaw merytoryczną opinię o Kirchoff - Gliwice

• Jak się pracuje w Kirchoff?

Zobacz opinie na temat firmy Kirchoff tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 70.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Kirchoff?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 45, z czego 7 to opinie pozytywne, 22 to opinie negatywne, a 16 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Kirchoff?

Kandydaci do pracy w Kirchoff napisali 7 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Kirchoff