Opinie o Gala Poland Sp. z o.o. w Wieluń

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Gala Poland Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Gala Poland Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Pozostałe firmy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Gala Poland Sp. z o.o. w Wieluń

Daniels

A w Koronie są jakieś kobiety???? Tyle lat pracy i jakoś nie zwróciłem uwagi ???????????? na kobietę trzeba wyglądać i mieć trochę poukładane. Ale w tej firmie to co druga to głupa udaje ????????????✌

A liderki jakie są.

Smyk

Siema. Wasze top 3 dziewczyny w naszej firmie to?... ????

Nikt

Czy może ktoś napisać jaka jest lider pani Agnieszka (usunięte przez administratora)

Nalewacz
@Nikt

Jeżeli chodzi o te blondynę - to lubi oglądać swoje paznokcie.

Podziel się swoimi wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Gala Poland Sp. z o.o.. Jakich pytań powinien spodziewać się kandydat na stanowisko Key Account Manager?
logo firmy Specjalista IT ds. wsparcia
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Specjalista / Specjalistka ds. przygotowania inwestycji
Kaliszuk sp.j. Staff Partners
logo firmy 2024 Revenue Operations Summer Intern
Equinix Poland Sp. z o.o.
Były koroniarz

Jak jest teraz w zakładzie liderzy są w porządku.

Kiedyś jak ktoś mnie zapytał co to jest: małe i krzyczy (nadużywa aparatu artykulacyjnego w sytuacjach niejasnych) musiałbym się długo zastanawiać nad odpowiedzią W końcu po X czasie odpowiedź może być tylko jedna :D Dodam że porozumiewanie się poprzez okrzyki zostało już bardzo bardzo bardzo dawno wyparte poprzez zastąpienie językiem mowy. używanie języka w procesie porozumiewania się, czyli konkretne akty użycia systemu językowego (złożonego ze znaków i reguł). Celem mowy jest odbieranie i nadawanie komunikatów w formie przekazów językowych.

Pracownik.

Bardzo fajna, miła i sympatyczna. :)

Nikt

Czy lider pani Agnieszka jest w pozadku.

burabura

naduzywaja na magazynie nawet byl brygadzista co za swoje urabura kierownikiem zostal tak sie awansuje w koronir.

Rada

Kasa mała, (usunięte przez administratora) praca na cztery zmiany i wszystko biegiem nawet brak czasu żeby na przerwę iść. Nie polecam tego zakladu

@Rada

Doświadczonych i normalnych liderów można policzyć na palcach jednej ręki. Reszta powinna się zastanowić nad powołaniem. To już nie te czasy gdzie wszystko szło załatwić zmuszaniem albo nastraszeniem. W dobie obecnej technologii i możliwości jakie ona daje bardzo szybko można udowodnić jak bardzo co niektórzy nadużywają swojej władzy.

Nie polecam tej firmy

Nie polecam tego pracodawcy. Przyjmują na miesiąc i zwalniają. Do tego stworzona jest Korona.(usunięte przez administratora) Praca w niedzielę. Ludzie uciekajcie (usunięte przez administratora)

AKWU
@Nie polecam tej firmy

Praca w niedzielę bo ludzie tego chcą. Wiekszosc chce pracy na 4 zmiany więc w czym problem? Dla niektórych ważniejsza kasa niż weekend z rodziną.

Łukasz
@AKWU

Praca w systemie czterobrygadowym wiąże się z tym, że czasem wypada w niedzielę. Piszesz o zarobkach. Czy taki system powoduje, że dostaje się dodatek pieniężny? A płatne nadgodziny, premie lub praca na akord. Czy także można liczyć na takie dodatkowe możliwości zarobku? Liczę, że mi odpowiesz.

@AKWU

Zarobki w systemie 3 zmianowym czy 4 brygadowym różnią się od siebie kwotą 100-200zł, taka jest prawda. ???? ???? ???? ???? ???? ???? ???? ???? ???? ???? Różnicy dużej nie ma, a uwierz mi dużo ludzi w Koronie chciałoby pracować od poniedziałku do piątku i mieć wolny weekend. ????

AKWU
@Łukasz

Jest dodatek za sobotę i niedzielę. W jakim systemie pracuje dana linia tod decyzja odgorna. W skali kwartału różnica w zarobkach nie jest duża a weekendy wolne. Tylko te 5 nocek to trochę dużo.....

Łukasz
@AKWU

Dzięki za informację. Wiesz może, czy osoby, które np. mają dodatkowe zajęcia w weekendy, mogą porozumieć się z pracodawcą i pracować w systemie, który nie wypada w weekendy? Jestem ciekaw, czy istnieje taka możliwość.

Z perspektywy czasu
@Nie polecam tej firmy

Jeśli istnieje piekło,to tam.Tragedia na szczeblu zarządzania,więc jak Pracownikom ma być choćby " jako tako" ???Kolesiostwo,krąg wzajemnej adoracji,syf,kila i mogiła...Po wielu latach-zero szacunku i najgorsze wspomnienia,i żebym dożył tej szczęśliwej chwili,..patrz..korona zgasła....

@Łukasz

Praca w weekend to dodatek 25 zl brutto za sobote i 50 zl za niedzielę, nadgodziny owszem, jak potrzebują, premia na podstawie punktów w tym za produktywność na którą czasem nie ma wpływu bo normy są z 5 sufitów. Na to w jakim systemie pracujesz nie masz wpływu, do tego nic nie zaplanujesz bo grafik jest zmieniany kilka razy w miesiącu, nawet z dnia na dzień. Urlop w 95% jest dostosowany do przestojów w firmie, jak Ci brakuje, Twój problem, bierz bezpłatny. Benefity to bon na niecale 400 zł na Gwiazdkę i dofinansowanie do siłowni ( dla wybranych grup docelowych). Paczek ze swieczkami ( zaden szał, zwroty i to co zalegalo w magazynie) juz nie ma, moze to nowa polityka właścicieli. Tak wygląda Korona od kuchni, jeśli się coś zmieni, to raczej nie na lepsze.

Paczki akurat dalej są

Nick owszem paczka się zdarzyła, nawet puszki z prób były i domówka z od dwóch lat nieistniejącej linii. Sprzątania magazynu c.d.

@Łukasz

@Łukasz to nie tak ze czasem wypadnie praca w niedziele, w systemie czterobrygadowym tych niedziel masz 6 po kolei bo tak wychodzi z systemu dwojkowego. Wolna niedziela jest co 7 tyg, a pełny wolny weekend co 8 tyg. No chyba że jest przejscie na 3 zmiany, wtedy weekend jest wolny.

Pracownik pracownika

A co z faktem jak wiadomo po grafikach że niedziela (okienko) jest wolne A na ostatnią chwilę wysyłają maila że dane linię pracują? Przecież z pracownikami nikt tego nie uzgadnia z racji wyrażenia chęci przyjścia do pracy bo z góry ustalone jest że linia ma pracować. Panuje dobrowolny przymus

Czy Wigilia jest dniem wolnym od pracy w firmie Korona Candles SA? Jeśli nie, to jak to wygląda, są skrócone godziny pracy?

Wigilia jest wolna

W jakim systemie i godzinach pracuje się w firmie? Są nocki?

Obserwator

Czy Korona chyli sie ku upadkowi? Wszyscy sie zwalniaja, nikt nie poleca tam pracowac? O co chodzi?

Wiktoria
@Obserwator

Z Twojej wypowiedzi mogę stwierdzić, iż nie jesteś pracownikiem firmy. Czy starałeś się o pracę w Korona Candles SA? Twoje pytania nie są do końca jasne. Czy możesz powiedzieć nam coś więcej na temat atmosfery obecnie panującej w firmie?

Weisskerze
@Obserwator

Być może dlatego przekształcają się na 3 zmiany, podobno po postoju

Prawnik

Czy Pan kierownik na W. się już ogarnął czy nadal zachowuje się jak chłop który poczuł władze?

Jaa
@Prawnik

Kto to jest kierownik na W? Coś więcej???

@Jaa

Na forum Gowork.pl nie powinno się podawać danych osobowych innych osób. Zaliczają się do tego także inicjały, po których te osoby mogą być rozpoznane. Pracujesz w Korona Candles i możesz dodać swój komentarz na temat wynagrodzenia i przysługujących dodatków? Nie znalazłem aktualnych ofert pracy. Napisz, czy pracodawca prowadzi rekrutacje, a jeśli tak to na jakie stanowiska?

Pracownik ????

Nie polecam tej pracy. W okolicznych zakładach produkcyjnych stawki pieniężne są dużo wyższe. Atmosfera również nie jest porównywalna, ponieważ wszędzie lepiej niż w Koronie. Polecam Wielton. To pracodawca na wysokim poziomie, który szanuje swoich pracowników, co można stwierdzić po miesięcznych wypłatach. W Koronie poszukują taniej siły roboczej i wykorzystują ludzi do pracy. Oczywiście pracownik produkcji mieszany jest z błotem, każdy patrzy na te osoby jakby były z innej planety. Ciężko porozumieć się z kierownikami zmiankwymi, liderami, urlopy narzucane przez pracodawcę, nic nie można sobie zaplanować. Ogólnie Korona Candles S.A ma w zasadzie same wady. Plusem są bony świąteczne oraz paczki ze świecami. Dodam, że miła obsługa jest w kadrach. Za to można cenić ten zakład. Nic poza tym.

Wielka
@Pracownik ????

Za to na forum Wielotonu narzekają na niskie pensje i niższe bony świąteczne od Korony. Piszą też, że na start dostają tylko 1620 złotych i wolę się przenieść gdzie indziej, bo zarząd wynagradza siebie i kierownictwo a ludowi nie daje podwyżek. Fakty są takie, że w Wielton po kilkunastu latach dadzą pracownikowi 3000-3500 na rękę, a pracująca od 15 lat w Koronie kobieta zarabia 2000 złotych miesięcznie, podczas gdy jej szef lansuje się w mediach ze swoją o połowę młodsza łanią.

koroniarz
@Wielka

Ostatnie zdanie wybitnie świadczy o tym, że nie masz bladego pojęcia o Koronie. Nawet tam nie pracujesz, bo gdybyś pracowała, to byś wiedziała, że już dawno szef o którym piszesz nie jest już właścicielem Korony. O zarobkach w Wieltonie też nie wiesz nic, bo podane przez Ciebie kwoty, nijak się mają do rzeczywistości. Więc na przyszłość proszę nie wypisuj zasłyszanych gdzieś bredni, oderwanych od faktów.

Elektryk
@Wielka

Połowę mlodsza lania siedzi z nim tylko że względu na hajs. Nie daj Boże dziadkowi się noga podwinie to tancereczka spakuje walize i poleci jak motylek do innego Wro*bel*ka czy Sza*ta*nia*ka

@koroniarz

Panie Elektryk podane kwoty mają się bardzo dobrze co do rzeczywistosci. Pracowałem w jednym z działów "biurowych" i po kilku latach miałem 1800 zł na rękę. Gdybym został do dziś to pewnie wzrosłoby do 2100-2200. Część kolegów z pracy dalej tam pracuje i nic się nie zmieniło w temacie płac.

Uzdrowiciel
@Pracownik ????

Zaleta Korony tez jest ze jak chlop szuka kochanki to znajdzie tam bez problemu sex gratis juz na pierwszej nocce polowa to same sie pchaja na banana bo a to moz za granica a to kierowca zawodowy a to ma malego banana

Zbigniew

Czy do podstawy wynagrodzenia pracodawca dodawał premie, które mogły ją podnieść? A inne benefity w postaci szkoleń lub pakietu socjalnego? Podziel się swoim doświadczeniem z pracy w Korona Candles. Na pewno wiele osób poszukujących zatrudnienia z tego skorzysta.

Kris
@Zbigniew

Premie raczej rzadko, socjal dla wszystkich ale tez nic specjalnego.

@Kris

Jeśli chodzi o premie to są one kwartalne i za wypracowane wyniki? Piszesz o pakiecie socjalnym. Miło by było gdybyś napisał jaki jest jego zakres. Mam na myśli prywatną opiekę zdrowotną lub bony na świętą. To fajne dodatki do wynagrodzenia, które mogą podnieść podstawę pensji.

Buziaki dla magazynierów z nocnej zmiany

Cieplutki magazynier
@:*

A jak masz na imię piekny kawalerze? Może się poznamy bliżej?

@Cieplutki magazynier

Kiedy tylko chcesz :*

Gorący
@:*

Jak najszybciej misiu. Mam nadzieję że jesteś jednym z tych chłopaków, którzy lubią dobrze konta (usunięte przez administratora).

Wolniewicz Boguslaw

"Pamiętajmy prostą prawde- każdy Polski zakład sprzedany obcym to jest nowe narzędzie do finansowego drenażu Polski. Taka pompa ssąco-tłocząca. Na tym polega nowy kolonializm"

Eliza

Ludzie szukajcie pracy bo ta korona to ledwo zipie ????????????

Produkcja
@Eliza

Korona powoli upada

Jugend
@Eliza

Ledwo zipie i wyzipie. Tych którzy 5-10 nawet +15 lat przerobili spokojnie... Ale póki co zgodnie z zachodnim PSEUDOkapitalistycznym systemem nie liczy sie doświadczenie tylko zysk... A nawet wyzysk... młody lepszy od starego bo się ugnie... A że ledwo parafine od stearyny odróżnia to nic... sztuka jest sztuka... jak w pewnej formacji młodzieży niemieckiej z końca lat 30-tych XX wieku

MalyOgonek

Magazyn nocna zmiana na Gowork- kto obecny?

Na której linii jest najmniej pracy?

:D

Ekolinia 1

Elektryk

Na linii wysokiego napięcia. Złap ja obiema swoimi lewymi rękami i stan boso w kałuży wody. Wtedy twoje problemy związane z pracą znikną raz-dwa.

Zostaw merytoryczną opinię o Gala Poland Sp. z o.o. - Wieluń

• Jak się pracuje w Gala Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Gala Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 52.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Gala Poland Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 30, z czego 12 to opinie pozytywne, 5 to opinie negatywne, a 13 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Gala Poland Sp. z o.o.
2.9/5 Na podstawie 566 ocen.
  • Fabryczna 10
    98-300 Wieluń